HALKLA İLİŞKİLER HABERLERİ

Halkla İlişkiler Haberleri

Halkla İlişkiler haber, Halkla İlişkiler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halkla İlişkiler 3.6.2020
Yeniden Refah Partisinden 81 ilde kan bağışı kampanyası
Yeniden Refah Partisi, Türk Kızılay tarafından başlatılan kan bağışı kampanyasına destek için 81 ilde tüm teşkilatların katılımıyla kan bağışında bulunacak.
Halkla İlişkiler 2.6.2020
Başkan Yavaş'tan Sosyal Medya Genelgesi
"Siyasi tartışmalara girmeyin" Başkan Yavaş, 1 Haziran 2020 tarihli genelgede 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun "Tarafsızlık ve devlete bağlılık" başlıklı 7. Maddesini şu sözlerle hatırlattı: "Devlet memurları siyasi partiye üye olamazlar, herhangi bir siyasi parti, kişi veya zümrenin yararını veya zararını hedef tutan bir davranışta bulunamazlar; görevlerini yerine getirirken, dil, ırk, cinsiyet, siyasi düşünce, felsefi inanç, din ve mezhep gibi ayrım yapamazlar; hiçbir şekilde siyasi ve ideolojik amaçlı beyanda ve eylemde bulunamazlar ve bu eylemlere katılamazlar." Kamu görevlilerinin gerek görevlerini yürütürken gerekse özel yaşamlarındaki söylem, tutum ve davranışlarına sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat etmesi gerektiğini vurgulayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, yayımladığı genelgeyle alınacak tedbirler hakkında şu uyarılarda bulundu: "Bütün personelimiz görevlerini yürütürken tarafsızlık ilkesine riayet ederek, tarafsızlık algısına zarar getirecek her türlü tutum ve davranıştan kaçınmalıdır. Sosyal medya kullananlar görev ve unvanlarını kullanarak veya isimleriyle siyasi ve benzeri mesajlar vermeyecek, gerçek ve tüzel kişi ve kurumları hedef alan mesajlar yayınlamayacaklar ve karşılıklı gereksiz siyasi tartışmalara girmeyeceklerdir. Paylaşımlarda ve kullanılan görsellerde bir siyasi partiye mensubiyeti açıkça işaret eden ifade, sembol, amblem, simge ve benzerlerinin doğrudan kullanılmasından ve belediye başkanı ve diğer üst düzey yöneticilere karşı övücü ifadelerden kaçınacaklardır. Bu hususlara aykırı hareket eden personel hakkında gerekli idari ve cezai işlemler yetkili amirleri tarafından yerine getirilecektir." "Tüm saldırı ve iftiralar izlenecek ve gerekli açıklamalar yapılacak" Başta belediye, bağlı idare ve iştiraklerin tüzel kişiliklerini veya çalışanlarını hedef alan her türlü saldırı, isnat ve iftiraların ilgili birimler tarafından izleneceğini de ifade eden Başkan Yavaş, "Bunlara ilişkin basın açıklamaları görevlendirilen basın ve halkla ilişkiler birimleri tarafından, hukuki başvurular ise birimlerin hukuk birimleri veya görevlendireceği kişilerce yerine getirilecektir" dedi.
Halkla İlişkiler 2.6.2020
Yeni celp dönemine ilişkin koronavirüs önlemleri duyuruldu
Milli Savunma Bakanlığından (MSB), haziran celp döneminde silah altına alınacak gençlerin birliklerine ulaşıncaya kadar mümkün olduğunca az kişiyle temasını sağlamak için garnizon komutanlıklarınca havaalanı, gar ve otogarlarda irtibat noktaları açılacağı bildirildi.
Halkla İlişkiler 2.6.2020
Mansur Yavaş'tan sosyal medya genelgesi
Paylaşımlarda ve kullanılan görsellerde bir siyasi partiye mensubiyeti açıkça işaret eden ifade, sembol, amblem, simge ve benzerlerinin doğrudan kullanılmasından ve belediye başkanı ve diğer üst düzey yöneticilere karşı övücü ifadelerden kaçınacaklardır. Bu hususlara aykırı hareket eden personel hakkında gerekli idari ve cezai işlemler yetkili amirleri tarafından yerine getirilecektir." Belediye, bağlı idare ve iştiraklerin tüzel kişiliklerini veya çalışanlarını hedef alan her türlü saldırı, isnat ve iftiraların ilgili birimler tarafından izleneceğini vurgulayan Yavaş, "Bunlara ilişkin basın açıklamaları görevlendirilen basın ve halkla ilişkiler birimleri tarafından, hukuki başvurular ise birimlerin hukuk birimleri veya görevlendireceği kişilerce yerine getirilecektir.
Halkla İlişkiler 1.6.2020
Kayseri Üniversitesi Online Üniversite Tercih Fuarı'na katıldı
Kayseri Üniversitesi, "Online Üniversite Tercih Fuarı'na" katıldı.
Halkla İlişkiler 1.6.2020
Balkan ülkeleri Kovid-19 önlemlerini kaldırmaya devam ediyor
Balkan ülkeleri yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele kapsamında aldıkları katı tedbirleri kademeli olarak kaldırmayı sürdürdü.
Halkla İlişkiler 31.5.2020
Tekirdağ'da sağlığına kavuşan vatandaş AK Parti'ye teşekkür etti
AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı tarafından başlatılan yardım kampanyası sayesinde ameliyat olan Anıl Yıldırım (40) sağlığına kavuştu.
Halkla İlişkiler: Bingöl'de dezenfekte çalışmalarıHalkla İlişkiler 30.5.2020
Halkla İlişkiler 29.5.2020
Elazığ Belediyesi'nden duyuru
Elazığ Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, 24 Ocak tarihinde yaşanan deprem sonrası kullanılmaz durumda olan binalara ait Emlak Vergisi ve Çevre Temizlik Vergisi alınmayacağı belirtti.
Halkla İlişkiler 27.5.2020
Trabzonspor, genç forvet Rahmi Anıl Başaran ile sözleşme imzaladı
Trabzonspor Kulübü, TFF 1. Lig ekiplerinden Ekol Hastanesi Balıkesirspor'dan transfer ettiği Rahmi Anıl Başaran ile sözleşme imzaladı.
Halkla İlişkiler 27.5.2020
Kaspersky, kurumlara siber güvenlik değerlendirmede yardımcı olacak
Kaspersky, Global Şeffaflık Girişimi'ni Siber Kapasite Artırma Programı ile genişletti ve şeffaflık merkezi hizmetlerini sanal olarak sunmaya başladı.
Halkla İlişkiler 26.5.2020
Dünya genelinde koronavirüs bilançosu: Can kaybı 347 bin 944'e yükseldi
Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs (Covid-19) nedeniyle hayatını kaybeden kişi sayısı dünya genelinde 347 bin 944'e, virüs tespit edilen kişi sayısı 5 milyon 591 bin 668'e yükseldi.
Halkla İlişkiler: Görev başındaki personele teşekkürHalkla İlişkiler 25.5.2020
Halkla İlişkiler 25.5.2020
HDP'de bayramlaşma
HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş, Siyasi Partiler Kanununda değişiklik açıklamalarına ilişkin, "Kendilerinden kopacak milletvekillerine dair bir önlem gibi duruyor.
Halkla İlişkiler 25.5.2020
CHP'de bayramlaşma
CHP, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle siyasi partilerle video konferans aracılığıyla bayramlaştı.
Halkla İlişkiler 25.5.2020
Dünya genelinde koronavirüs bilançosu: Can kaybı 346 bin 761'e yükseldi
Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs (Covid-19) nedeniyle hayatını kaybeden kişi sayısı dünya genelinde 346 bin 761'e, virüs tespit edilen kişi sayısı 5 milyon 502 bin 606'ya yükseldi.
Halkla İlişkiler 24.5.2020
Dünya genelinde koronavirüs bilançosu: Can kaybı 344 bin 29'a yükseldi
Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs (Covid-19) nedeniyle hayatını kaybeden kişi sayısı dünya genelinde 344 bin 29'a, virüs tespit edilen kişi sayısı 5 milyon 407 bin 779'a yükseldi.
Halkla İlişkiler 23.5.2020
Kosova'da bir günde 12 poliste koronavirüs tespit edildi
Kosova Ulusal Halk Sağlığı Enstitüsü tarafından yapılan açıklamada, Kosova'da son 24 saat içinde 21 yeni koronavirüs vakasından 19'unun Prizren'den olduğu açıklandı. Bu vakalardan da 12'sinin polis memuru olduğu belirtildi. Prizren polisi bölge halkla ilişkiler yetkilisi Shaban Osmanollaj, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Prizren'de koronavirüse yakalanan 19 kişiden, 12'sinin polis memuru olduğunu doğruladı.
Halkla İlişkiler: Şehit ailelerine anlamlı ziyaretHalkla İlişkiler 23.5.2020
Halkla İlişkiler 23.5.2020
Kosova'da bir günde 12 poliste koronavirüs tespit edildi
Kosova Ulusal Halk Sağlığı Enstitüsü tarafından yapılan açıklamada, Kosova'da son 24 saat içinde 21 yeni koronavirüs vakasından 19'unun Prizren'den olduğu açıklandı. Bu vakalardan da 12'sinin polis memuru olduğu belirtildi. Prizren polisi bölge halkla ilişkiler yetkilisi Shaban Osmanollaj, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Prizren'de koronavirüse yakalanan 19 kişiden, 12'sinin polis memuru olduğunu doğruladı.
Halkla İlişkiler 23.5.2020
Dünya genelinde koronavirüs bilançosu: Can kaybı 340 bin 47'ye yükseldi
Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs (Covid-19) nedeniyle hayatını kaybeden kişi sayısı dünya genelinde 340 bin 47'ye, virüs tespit edilen kişi sayısı 5 milyon 306 bin 237'ye yükseldi.
Halkla İlişkiler 22.5.2020
AK Parti'de partiler arası video konferans ile bayramlaşma pazartesi günü yapılacak
AK Parti Genel Merkezi'nde partiler arası bayramlaşma programı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında video konferans üzerinden gerçekleştirilecek.
Halkla İlişkiler 22.5.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Lüleburgaz Belediyesi 519 kişiye nakdi, bin 268 kişiye gıda ve hijyen malzemesi yardımı yaptı.
Halkla İlişkiler 22.5.2020
MSB: 1 Ocak'tan bu yana 1445 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: 1 Ocak'tan bu yana 1445 terörist etkisiz hale getirildiMİLLİ Savunma Bakanlığı (MSB) Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği, Plan, Koordinasyon ve Analiz Şube Müdürü Piyade Albay Olcay Denizer, "1 Ocak'tan bu yana bütün operasyon bölgelerinde etkisiz hale getirilen terörist sayısı...
Halkla İlişkiler: LÖSEV'den yardım çağrısıHalkla İlişkiler 22.5.2020
Halkla İlişkiler 22.5.2020
MSB'den faaliyetlere ilişkin bilgilendirme yapıldı Açıklaması
Milli Savunma Bakanlığından (MSB), 19 Mayıs gecesi Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan 10 teröristin etkisiz hale getirildiği, 1 Ocak'tan bu yana yurt içi ve dışındaki operasyon bölgelerinde etkisiz hale getirilen terörist sayısının 1445 olduğu bildirildi.
Şu an buradasınız: Halkla İlişkiler Haberleri | Halkla İlişkiler Haber - Haberler - Halkla İlişkiler haberleri, son dakika halkla ilişkiler haber ve gelişmeleri burada. Yeniden Refah Partisinden 81 ilde kan bağışı kampanyası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.6.2020 15:54:53. #1.15#
title