HALİT DOĞAN HABERLERİ

Halit Doğan haber, Halit Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halit Doğan

Halit Doğan

Doğum Tarihi ... - ...

Halit Doğan Kimdir ?

Halit Doğan, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’nin Samsun Çarşamba Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Halit Doğan - Dün
Çarşamba'da katlı otoparkın temeli atıldı
Törene Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Nihat Soğuk, Çarşamba Kaymakamı Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, İYİ Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı ve daire amirleri katıldı.
Halit Doğan - 26.04.2021
Çarşamba Belediyesi 23 Nisan Resim Yarışması sonuçlandı
Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenledikleri "23 Nisan" konulu resim yarışmasında dereceye giren çocukları tebrik ederek ödüllerini takdim etti.
Halit Doğan - 25.04.2021
Samsun'da kısa kısa
Karşılaşmayı Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Samsun Ağır Ceza Komisyonu Başkanı Kemal Alver, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden de tribünden takip etti.
Halit Doğan - 22.04.2021
Samsun'dan kısa kısa
Çarşamba Belediye Başkanı Doğan'dan 23 Nisan mesajı Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Halit Doğan - 20.04.2021
Samsun'da organik fındık üretimi artacak
Samsun Büyükşehir Belediyesi ve DOKAP işbirliği ile hazırlanan "Çakmak Barajı Su Havzasının Korunması" Projesi'nin organik fındık üretimine olumlu etki edeceğini vurgulayan Bakır, şunları kaydetti: "Geçtiğimiz günlerde, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve DOKAP işbirliği ile hazırlanan Çakmak Barajı Su Havzasının Korunması Projesi kapsamında ilçemiz Ağcagüney Mahallesi'nde üreticilere 28 adet pülverizatör, 1 adet dal kırma makinesi, bin 8 adet 5 kilogramlık sıvı organik gübre desteği verildi. Dağıtılan bu organik gübrenin hem organik fındık üretimini artıracağını hem de Çakmak Barajı Su Havzası'nı koruyacağını düşünüyorum. Ben bu projenin gerçekleşmesini sağlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve DOKAP Başkanı Hakan Gültekin başta olmak üzere programa katılım sağlayan Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam, Çarşamba İlçe Tarım ve Orman Müdürü İrfan Öztürk, Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir, Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Veysel Oduncu, muhtarlarımız ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum.
Halit Doğan - 16.04.2021
Çarşamba'da üreticilere organik gübre ve ekipman desteği
Programa Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba Tarım ve Orman İlçe Müdürü İrfan Atasoy, Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir, Çarşamba Organik Fındık Üreticileri Birliği Başkanı Ali Bakır ile muhtarlar ve üreticiler de katıldı.
Halit Doğan - 14.04.2021
Çarşamba Belediyesi Öykü Yarışması'nın kazananları belli oldu
Belediye Başkanı Halit Doğan, kazananları tebrik ederek, "Amacımız Çarşamba'mızı daha iyi tanıtmak, kültürel ve sosyal faaliyetlerini desteklemek.
Halit Doğan - 14.04.2021
Çarşambaspor evinde mağlup oldu
Karşılaşmayı, Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mustafa Kemal Çelik, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden de tribünden takip etti.
Halit Doğan - 06.04.2021
Son dakika haber: 10 Nisan Polis Haftası
Törene Kaymakam Şükrü Yıldırım, Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Aşkın Yeğin, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mustafa Kemal Çelik ile kamu kurumlarının müdürleri ve emniyet personeli katıldı.
Halit Doğan - 04.04.2021
Çarşamba Belediyesinden "23 Nisan" konulu resim yarışması
Belediye Başkanı Halit Doğan, salgın koşulları sebebiyle evlerinde kalan çocukların bayram coşkusundan mahrum kalmamaları için resim yarışmasını başlattıklarını belirterek, "Geleceğimizin mimarı çocuklarımız bizim için çok değerli.
Halit Doğan - 18.03.2021
Son dakika... 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 106. yıldönümü
Törene Çarşamba Kaymakamı Şükrü Yıldırım, Belediye Başkanı Halit Doğan, Cumhuriyet Başsavcısı Aşkın Yeğin, emniyet mensupları, askeri erkan, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum müdürleri ile vatandaşlar katıldı.
Halit Doğan - 16.03.2021
Çarşamba Belediyesi Hürriyet sahilinde B tipi mesire alana yapacak
Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, yaptığı açıklamada, ilçe turizmine katkı sunmak ve ilçenin güzelliklerini ortaya çıkarmak adına Hürriyet mevkisinde bulunan 500 bin metrekarelik alana B tipi mesire alanı yapacaklarını söyledi.
Halit Doğan - 12.03.2021
Çarşamba'da kaykay ve paten parkuru için çalışmalar başladı
Belediye Başkanı Halit Doğan, gençlere yönelik her türlü faaliyeti desteklediklerini belirterek, "Gençlerimizin ilçemizde çeşitli etkinlikler gerçekleştirebildikleri, keyifli zaman geçirirken kendilerini geliştirebilecekleri alanlar oluşturmak her zaman önceliğimiz.
Halit Doğan - 11.03.2021
Misli.com 3. Lig'de Çarşambaspor, Somaspor ile 3-3 berabere kaldı
Karşılaşmayı Çarşamba Kaymakamı Şükrü Yıldırım ve Belediye Başkanı Halit Doğan da izledi.
Halit Doğan - 14.02.2021
Çarşamba Belediyesi Öykü Yarışması başvuruları başladı
Belediye Başkanı Halit Doğan, öykü geleneğini sürdürmek, ülkenin dört bir tarafında bu yolda adım atmak için küçük bir kıvılcım bekleyen herkesi desteklemek amacıyla öykü yarışması düzenlediklerini belirterek, "Birçok alanda yaptığımız gibi kültür sanat alanında da faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.
Halit Doğan - 28.01.2021
Son dakika politika: Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, Engelsiz Yaşam Merkezi'nin açılışında konuştu Açıklaması
Açılışın ardında Bakan Selçuk, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ve kurum müdürleri ile merkezde incelemelerde bulundu.
Halit Doğan - 20.01.2021
Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Aydemir, 2020 yılını değerlendirdi
Bu dönemde çiftçilerin sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulmasının memnuniyet verici olduğunu vurgulayan Aydemir, "Genel Başkanımız Sayın Şemsi Bayraktar'a, Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli'ye, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'ya, Samsun Valimiz Sayın Zülkif Dağlı'ya, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir'e, Çarşamba Kaymakamımız Sayın Şükrü Yıldırım'a, Belediye Başkanımız Sayın Halit Doğan'a, emniyet müdürlüğümüze, ilçe jandarma komutanlığımıza Çarşamba çiftçisine gösterdikleri yakın ilgiden dolayı sonsuz teşekkür ederiz.
Halit Doğan - 19.01.2021
Çarşamba Belediyesinden kan bağışı kampanyasına destek
Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ve belediye personeli Türk Kızılayı'na kan bağışında bulundu.
Halit Doğan - 15.01.2021
Çarşamba'da katlı otopark için çalışmalar başladı
Belediye Başkanı Halit Doğan, tamamen otomatik olacak otopark ile dar cadde ve sokaklarda araç trafiğini rahatlatmayı amaçladıklarını belirterek, "Ayrıca batı yakasında da katlı otopark projemiz var.
Halit Doğan - 10.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Havza Belediye Sebahattin Özdemir, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdulkadir Köstek, Büyük Birlik Partisi Samsun İl Başkanı Ünsal Tokuç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Halit Doğan - 31.12.2020
Çarşamba'da "Tekstilkent Projesi" için ilk kazma vuruldu
Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, 13 tekstil fabrikasının yer alacağı ve 3 bin kişinin istihdamını sağlayacak Tekstilkent Projesi için kazı çalışmalarının başladığını duyurdu.
Halit Doğan - 14.12.2020
Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz'ın annesi toprağa verildi
Cenazeye, Yılmaz ailesinin yakınları ile Kaymakam Şükrü Yıldırım, Belediye Başkanı Halit Doğan, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz katıldı.
Halit Doğan - 14.12.2020
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Halit Doğan, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için çaba gösterdiklerini belirtti.
Halit Doğan - 10.12.2020
Çarşambaspor sahasında Altındağspor ile golsüz beraber kaldı
Maçı, Çarşamba Kaymakamı Şükrü Yıldırım, Belediye Başkanı Halit Doğan ve Çarşambaspor Kulübü Başkanı Özkan Yıldırım da izledi.
Halit Doğan - 06.12.2020
Samsun'da vefat eden eski bakanlardan Bulutoğlu son yolculuğuna uğurlandı
Göğceli Mezarlığı'nda kılınan cenaze namazına ailesinin yanı sıra CHP Samsun milletvekili Kemal Zeybek, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ve CHP Çarşamba İlçe Başkanı İlhan Yürükçü katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Halit Doğan Haberleri | Halit Doğan Kimdir - Haberler - Halit Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Halit Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Çarşamba'da katlı otoparkın temeli atıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 06:33:17. #1.16#

title