GÜRSEL TEKİN HABERLERİ

Gürsel Tekin haber, Gürsel Tekin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gürsel Tekin

Gürsel Tekin

Doğum Yeri Ardahan / Türkiye
Doğum Tarihi 17.6.1964 - ...

Gürsel Tekin Kimdir ?

17 Haziran 1964'te Ardahan Göle'de doğdu. Babasının adı Nazim, annesinin adı Heyrat'tır. İş Adamı; Kars Alparslan Lisesini bitirdi. Serbest ticaretle uğraştı. 1989 yılında Kadıköy Belediye Meclis Üyeliğine seçildi ve 1994-1997 yılları arasında Kadıköy Belediyesi Encümen Başkanlığı görevinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Gürsel Tekin - 2.11.2020
Son dakika haber... AK Partili Çalık, Pütürge'de temaslarda bulundu
Milletvekili Çalık, buna rağmen CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ile CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke'nin deprem sonrasında sosyal medya hesaplarında sadece iktidarı ve bazı kurumları yıpratma hedefi taşıyan, doğru olmayan bilgiler paylaşarak siyaset yaptığını belirterek, şunları kaydetti: "CHP'li Gürsel Tekin ile Selin Sayek Böke, depremzedeleri paniğe sevk edecek şekilde depremin ilk saatlerinde çok yanlış ve gerçek dışı paylaşımlarda bulundular.
Gürsel Tekin - 20.2.2020
Almanya'daki ırkçı terör saldırısına tepkiler
"Avrupa'da yükselen ırkçılığa somut bir örnek" Avcı, heyetin AGİT bünyesinde ırkçılık, yabancı düşmanlığı gibi konuların da ele alındığı toplantılara katıldığını aktararak, şu ifadeleri kullandı: "Özellikle Avrupa'da yükselmekte olan ırkçı, şoveniz, yabancı düşmanı, İslamofobik eğilimlerin arz ettiği tehlikelerin somut bir örneğiyle karşı karşıya olduğumuzu bütün arkadaşlarım, katıldıkları komisyon toplantılarında vurguladı. Türk heyeti olarak, AGİT Parlamenterler Asamblesinin bir ortak açıklama yaparak, Avrupa'da yükselmekte olan bu tür tehlikeli eğilimlere bir kez daha dikkat çekmesi ve tedbirler alması için önerilerde bulunmasının yerinde olacağını vurguladık." AGİT Parlamenterler Asamblesinin Türk heyetinde Avcı'nın yanı sıra eski Sağlık Bakanı ve AK parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ile MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Kamil Aydın yer alıyor.
Gürsel Tekin - 29.1.2020
CHP'li Tekin: "Deprem vergileri ve toplanma alanları araştırılsın"
CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, "1999 yılından itibaren toplanan vergiler, deprem toplanma alanları kime peşkeş çekilmiştir araştıralım, soruşturalım." dedi.
Gürsel Tekin - 17.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
"İktidarın, devleti parsel parsel yeni cemaatlere sattığını" iddia eden Tezcan, şöyle konuştu: "Şimdi 'Millet bize güvensin.' diyorsunuz. Bu millet size niye güvensin? 'Milli irade' dediniz, İstanbul'da kaybettiğiniz seçimde sandığı tekmelediniz ama Allah'tan millet döndü, 806 bin tekme attı size. Ondan sonra anladınız ne olduğunu." CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin de "son 1,5 yıl içinde binlerce dükkanın kepenk kapattığını" savunarak, "Bütün buna rağmen esnaf temsilcilerinin, oda başkanlarının suskunluğunu anlayabilmiş değilim.
Gürsel Tekin - 10.12.2019
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Açıklaması
Dönmez, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in BOTAŞ'ın mali tabloları, doğal gazdaki vergi oranı ve fiyat değişikliklerine ilişkin yazılı soru önergesini yanıtladı.
Gürsel Tekin - 26.11.2019
CHP'li milletvekilleri, Muharrem İnce'nin, "çete" iddiasını değerlendirdi
CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, İnce'nin sözlerine karşı hiçbir şey söylemek istemediğini belirterek, "Sadece üzüntümü ifade etmek istiyorum.
Gürsel Tekin - 11.11.2019
FATİH'TE ÖLÜ BULUNAN 4 KARDEŞ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Cenaze namazına CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Oya ve Kamuran Yetişkin'in arkadaşları Serpil Alkan ve vatandaşlar katıldı.
Gürsel Tekin - 11.11.2019
Fatih'te 4 kardeşin evlerinde ölü bulunması
Törene, ailenin arkadaşı ve cenazeleri teslim alan Serpil Alkan ve avukatı Aydın Egemen'in yanı sıra CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve vatandaşlar katıldı.
Gürsel Tekin - 3.10.2019
Tarık ünlüoğlu için düzenlenen cenaze töreni havadan görüntülendi)
Ali AKSOYER- Harun UYANIK - İSTANBUL DHA  Salı günü kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu, Levent Afet Yolal Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi.  Sabah saatlerinde Büyük Sahne - Artı Sahne'de düzenlenen törenin ardından usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu'nun cenazesi Levent Afet Yolal Camisine götürüldü. Ünlüoğlu'nun cenaze törenine Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Eski Genelkurmay Bakanı İlker Başbuğ, ailesi, dostları ve çok sayıda oyuncu katıldı.
Gürsel Tekin - 3.10.2019
Tarık ünlüoğlu son yolculuğu'na uğurlanıyor (1)
İSTANBUL DHA  Salı günü kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu, Levent Afet Yolal Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi.  Sabah saatlerinde Büyük Sahne - Artı Sahne'de düzenlenen törenin ardından usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu'nun cenazesi Levent Afet Yolal Camisine götürüldü. Ünlüoğlu'nun cenaze törenine Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Eski Genelkurmay Bakanı İlker Başbuğ, ailesi, dostları ve çok sayıda oyuncu katıldı.
Gürsel Tekin - 3.10.2019
Usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu son yolculuğuna uğurlandı
Sanatçının eşi Gülenay Kalkan'ın taziyeleri kabul ettiği cenazeye Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, Ay Yapım CEO'su Kerem Çatay, oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Yılmaz Erdoğan, Tamer Karadağlı, Ata Demirer, Selçuk Yöntem, Zafer Ergin, Zafer Algöz, Demet Akbağ, Can Yılmaz, Mahsun Kırmızıgül, Özgür Ozan katıldı.
Gürsel Tekin - 3.10.2019
Tarık ünlüoğlu son yolculuğuna uğurlandı
İSTANBUL DHA  Salı günü kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu, Levent Afet Yolal Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi.  Sabah saatlerinde Büyük Sahne - Artı Sahne'de düzenlenen törenin ardından usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu'nun cenazesi Levent Afet Yolal Camisine götürüldü. Ünlüoğlu'nun cenaze törenine Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Eski Genelkurmay Bakanı İlker Başbuğ, ailesi, dostları ve çok sayıda oyuncu katıldı.
Gürsel Tekin - 29.9.2019
"Beraberce felaketlere karşı direneceğiz"
"İstanbul'da felaket hepimizi ilgilendiriyor" Yönter, konuşmasını şöyle tamamladı: "İstanbul'da felaket hepimizi ilgilendiriyor. Depremin partisi var mı? Felaketin ideolojik görüşü var mı? Biz, 'Acımız bir, adımız bir. Birlikte milletiz, birlikte Türk milletiyiz' diyoruz. 'Beraberce felaketlere karşı direneceğiz' diyoruz. Buna karşı hazırlık yapacağız diyoruz. Hala CHP'li belediye başkanı 'Beni çağırmadılar' diyor. Parti yönetimi arka arkaya açıklama yapıyor, hakaret ediyor. Gürsel Tekin bunlardan bir tanesi.
Gürsel Tekin - 11.9.2019
Süleyman Turan son yolculuğuna uğurlandı
Gerçek adı Süleyman Başturan olan Yeşilçam'ın usta isminin cenazesine Hülya Koçyiğit, Orhan Gencebay, Berhan Şimşek, İlyas Salman, Kerem Alışık, Serdar Gökhan ve CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ile tiyatro ve sinema dünyasından birçok isim katıldı.
Gürsel Tekin - 4.9.2019
Sözcü gazetesi davası: sanıklar son savunmalarını tamamladı
SÖZCÜ Gazetesi sahibi Burak Akbay, genel yayın yönetmeni Metin Yılmaz ve yazarları Emin Çölaşan ile Necati Doğru'nun da aralarında bulunduğu 9 sanıklı, "FETÖ'ye yardım" davasında sanıklar son savunmalarını tamamladı. Duruşma sanık avukatlarının savunma yapması ile devam ediyor.  SANIKLAR DURUŞMAYA KATILDI İstanbul 37.Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuksuz yargılanan sanıklardan Emin Çölaşan Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katılırken  tutuksuz sanık Gökmen Ulu'nun da aralarında bulunduğu 7 tutuksuz sanık da duruşmada hazır bulundu.  CHP Milletvekili Gürsel Tekin'in de aralarında bulunduğu bazı CHP'lilerde dururuşmaya izleyici olarak katıldı.
Gürsel Tekin - 4.9.2019
Sözcü gazetesi davası: sanıklar son savunmalarını tamamladı
Haber: Serpil KIRKESER  / Kamera: İstanbul, DHA Sözcü Gazetesi sahibi Burak Akbay, genel yayın yönetmeni Metin Yılmaz ve yazarları Emin Çölaşan ile Necati Doğru'nun da aralarında bulunduğu 9 sanıklı, "FETÖ'ye yardım" davasında sanıklar son savunmalarını tamamladı. Duruşma sanık avukatlarının savunma yapması ile devam ediyor.  SANIKLAR DURUŞMAYA KATILDI İstanbul 37.Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuksuz yargılanan sanıklardan Emin Çölaşan Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katılırken  tutuksuz sanık Gökmen Ulu'nun da aralarında bulunduğu 7 tutuksuz sanık da duruşmada hazır bulundu.  CHP Milletvekili Gürsel Tekin'in de aralarında bulunduğu bazı CHP'lilerde dururuşmaya izleyici olarak katıldı.
Gürsel Tekin - 4.9.2019
Sözcü gazetesi sahibi ve yazarları hakkındaki dava
Duruşmada CHP milletvekilleri Gürsel Tekin, Turan Aydoğan, Mahmut Tanal, Ünal Demirtaş ve İstanbul Barosu Başkanı Mehmet Durakoğlu da izleyeci olarak yer aldı.
Gürsel Tekin - 3.9.2019
Berfin'in yüzüne asit atan sanığın yargılanmasına devam edildi
İskenderun 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın ikinci duruşmasında Berfin Özek ameliyat olduğu için yer almadı. Duruşmaya, Berfin'in annesi Meryem Özek ile ağabeyi Barış Özek, CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, yazar psikolog Ayşe Önal, CHP Milletvekili Gürsel Tekin'in eşi Nihal Tekin, İskenderun Kadın Platformu üyeleri ile Hatay ve Adana barolarının temsilcileri katıldı.
Gürsel Tekin - 3.9.2019
Dha yurt bülteni - 13
İskenderun 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın ikinci duruşmasında Berfin Özek, ameliyat olduğu için yer almadı. Duruşmaya, Berfin'in annesi Meryem Özek ile ağabeyi Barış Özek, CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, yazar psikolog Ayşe Önal, CHP Milletvekili Gürsel Tekin'in eşi Nihal Tekin, İskenderun Kadın Platformu üyeleri ile Hatay ve Adana barolarının temsilcileri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gürsel Tekin Haberleri | Gürsel Tekin Kimdir - Haberler - Gürsel Tekin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gürsel Tekin kimdir, hayatı ve biyografisi. Enflasyon hesaplaması için ENAG'dan yeni model: 'Veriyi siyasetten arındırmazsanız fakir
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 04:18:46. #1.15#
title