GÜRSEL TEKİN HABERLERİ

Gürsel Tekin haber, Gürsel Tekin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gürsel Tekin

Gürsel Tekin

Doğum Yeri Ardahan / Türkiye
Doğum Tarihi 17.6.1964

Gürsel Tekin Kimdir ?

17 Haziran 1964'te Ardahan Göle'de doğdu. Babasının adı Nazim, annesinin adı Heyrat'tır. İş Adamı; Kars Alparslan Lisesini bitirdi. Serbest ticaretle uğraştı. 1989 yılında Kadıköy Belediye Meclis Üyeliğine seçildi ve 1994-1997 yılları arasında Kadıköy Belediyesi Encümen Başkanlığı görevinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Gürsel Tekin - 02.07.2021
Vali Aziz Yıldırım Nusratlı Mahallemizde (Agro) Turizm Yapılan Tarım Arazisinde İncelemelerde Bulundu
Vali Aziz Yıldırım, beraberinde Süleymenpaşa Kaymakamı Harun Kaya, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu ve Tarım ve Orman İl Müdürü Oktay Öcal ile birlikte Gürsel Öztekin ve ailesinin Nusratlı Mahallemizdeki bahçesinde incelemelerde bulundu. Vali Yıldırım ve beraberindekiler bahçeyi gezerek üretilen ürünler hakkında üretici Gürsel Öztekin'den bilgi aldılar. Gürsel Tekin; "Bahçemize gelen insanlarımız, alacakları ürünleri kendileri topluyorlar, bahçemizde gezerek fotoğraf çektiriyorlar ve en önemlisi bahçemizden ayrılırken, yüzlerindeki gülümseme ile mutlu bir şekilde bizlere veda ediyorlar.
Gürsel Tekin - 07.06.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Turan, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Turan, Gürsel Tekin'e "oğlunu bana gönderdin" dediğinde, bunu görmeyen basının, bugün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ile ilgili iddiaları vazgeçilmez hale getirmeye çalıştığını dile getirdi.
Gürsel Tekin - 26.05.2021
CHP Milletvekili Gürsel Tekin, İzmir'de basın toplantısı düzenledi
CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin, "Önümüzdeki süreçte 2018'te olduğu gibi her parti kendi adayını gösterme düşüncesi hakim olursa Cumhuriyet Halk Partisi'nin cumhurbaşkanı adayı hazırdır.
Gürsel Tekin - 24.03.2021
CHP'den TCMB hakkında Meclis araştırması talebi
CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ve arkadaşlarının TBMM Başkanlığına sunduğu araştırma önergesinin gerekçesinde, TCMB'de, son 20 ayda 3 başkan değişikliği yapılmasının tedirginliğe yol açtığı, bu durumun döviz kurunda artışa neden olduğu ve bundan bazı kişilerin kazanç sağladığı savunuldu.
Gürsel Tekin - 04.12.2020
3 Aralık 2020 Haberleri
3 Aralık 2020 Manşet Haberleri.
Gürsel Tekin - 02.11.2020
Son dakika haber... AK Partili Çalık, Pütürge'de temaslarda bulundu
Milletvekili Çalık, buna rağmen CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ile CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke'nin deprem sonrasında sosyal medya hesaplarında sadece iktidarı ve bazı kurumları yıpratma hedefi taşıyan, doğru olmayan bilgiler paylaşarak siyaset yaptığını belirterek, şunları kaydetti: "CHP'li Gürsel Tekin ile Selin Sayek Böke, depremzedeleri paniğe sevk edecek şekilde depremin ilk saatlerinde çok yanlış ve gerçek dışı paylaşımlarda bulundular.
Gürsel Tekin - 20.02.2020
Almanya'daki ırkçı terör saldırısına tepkiler
"Avrupa'da yükselen ırkçılığa somut bir örnek" Avcı, heyetin AGİT bünyesinde ırkçılık, yabancı düşmanlığı gibi konuların da ele alındığı toplantılara katıldığını aktararak, şu ifadeleri kullandı: "Özellikle Avrupa'da yükselmekte olan ırkçı, şoveniz, yabancı düşmanı, İslamofobik eğilimlerin arz ettiği tehlikelerin somut bir örneğiyle karşı karşıya olduğumuzu bütün arkadaşlarım, katıldıkları komisyon toplantılarında vurguladı. Türk heyeti olarak, AGİT Parlamenterler Asamblesinin bir ortak açıklama yaparak, Avrupa'da yükselmekte olan bu tür tehlikeli eğilimlere bir kez daha dikkat çekmesi ve tedbirler alması için önerilerde bulunmasının yerinde olacağını vurguladık." AGİT Parlamenterler Asamblesinin Türk heyetinde Avcı'nın yanı sıra eski Sağlık Bakanı ve AK parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ile MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Kamil Aydın yer alıyor.
Gürsel Tekin - 29.01.2020
CHP'li Tekin: "Deprem vergileri ve toplanma alanları araştırılsın"
CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, "1999 yılından itibaren toplanan vergiler, deprem toplanma alanları kime peşkeş çekilmiştir araştıralım, soruşturalım." dedi.
Gürsel Tekin - 17.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
"İktidarın, devleti parsel parsel yeni cemaatlere sattığını" iddia eden Tezcan, şöyle konuştu: "Şimdi 'Millet bize güvensin.' diyorsunuz. Bu millet size niye güvensin? 'Milli irade' dediniz, İstanbul'da kaybettiğiniz seçimde sandığı tekmelediniz ama Allah'tan millet döndü, 806 bin tekme attı size. Ondan sonra anladınız ne olduğunu." CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin de "son 1,5 yıl içinde binlerce dükkanın kepenk kapattığını" savunarak, "Bütün buna rağmen esnaf temsilcilerinin, oda başkanlarının suskunluğunu anlayabilmiş değilim.
Gürsel Tekin - 10.12.2019
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Açıklaması
Dönmez, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in BOTAŞ'ın mali tabloları, doğal gazdaki vergi oranı ve fiyat değişikliklerine ilişkin yazılı soru önergesini yanıtladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gürsel Tekin Haberleri | Gürsel Tekin Kimdir - Haberler - Gürsel Tekin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gürsel Tekin kimdir, hayatı ve biyografisi. Habertürk canlı yayınında ilginç anlar! Erzurum'da ekmek yok, ne yiyorlar? sorusuna, Pas
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 18:12:36. #1.16#

title