GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Haberleri

Gaziosmanpaşa Üniversitesi haber, Gaziosmanpaşa Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi - 26.10.2020
TOGÜ Rektörü Şahin'den Senegal ziyareti
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Senegal'i ziyaret etti.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi - 14.10.2020
TOGÜ Erbaa yerleşkesinde fidan dikim etkinliği
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Erbaa yerleşkesinde fidan dikim etkinliği gerçekleştirildi.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi - 12.10.2020
Tokat'ta yükseköğretim konsorsiyumu protokolü imzalandı
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesinde (TOGÜ) yükseköğretim konsorsiyumu protokolü imzalandı.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi - 5.10.2020
İşe alma vaadiyle 50 kişiyi dolandıran 6 şüpheli yakalandı
İşe alma vaadiyle 50 kişiyi dolandıran 6 şüpheli yakalandıTOKAT İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi'ne (TOGÜ) işe alma vaadiyle 50 kişiden para alarak dolandıran 6 kişi, gözaltına alındı.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi - 22.9.2020
TOGÜ İHAGER takımı şampiyon oldu
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) İHAGER Takımı, bu yıl Gaziantep'te yapılan 5. TÜBİTAK Uluslararası İnsansız Hava Araçları Yarışması'nda şampiyon oldu.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi - 14.9.2020
TOGÜ'de sürekli işçi alımı kura çekilişi yapıldı
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere sürekli işçi alımı kurası gerçekleştirildi.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi - 11.9.2020
Son dakika haberi | Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesinde bazı bölümlerde dersler yüz yüze yapılacak
Son dakika gündem haberi: Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Rektörlüğü, 2020-2021 akademik yılı güz dönemi için bazı bölümlerde yüz yüze eğitim yapılacağını bildirdi.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi - 8.9.2020
"II. Uluslararası Enzim ve Biyoproses Günleri" kongresi online gerçekleştirildi
EBDays 2020 ile önümüzdeki 3 gün boyunca dünyada Biyoteknolojik süreçler alanındaki araştırmacılar ve teknoloji uzmanlarının bir araya gelerek enzim ve Biyoproses alanın son derece çok yönlü bir kongre gerçekleştirmesi beklenmektedir. Kongre süresince konularında söz sahibi olan çok değerli bilim insanları çağrılı konuşmacı olarak hem katılımcılar hem de gerçekleşecek kongre için çok önemli bilimsel katkılar sağlayacaktır. Ayrıca Kongre Bilimsel Komitesi tarafından kabul edilen 30 sözlü, 2 flash ve 15 poster sunumlar ile kongrenin yüksek bir bilimsel standart ile gerçekleşmesini temenni etmekteyim. Bu yıl ikincisi düzenlenen bu kongrenin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum." MARKA Tarafından Destekleniyor Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu, MARKA'nın mali destek programları kapsamında desteklenen Enzim Test ve Danışmanlık Merkezi (ETDAM)'nin hedeflerinden biri olan uluslararası kongre organizasyonun başarılı ve tüm katılımcılar için faydalı olmasını temenni ettiğini belirtti. Kongre, İş Birlikleri İçin Zemin Oluşturdu Kongrede, yoğun bilimsel içeriğinin yanı sıra yurtdışından davetli konuşmacılar ile ülkemizden birçok araştırmacı arasında yurtdışı ile olası iş birlikleri ve karşılıklı bilimsel ziyaretler ve staj imkânları için imkân sağlandı. Ayrıca yine yurtdışından davetli konuşmacıların görev aldıkları üniversiteler ile GTÜ Dış İlişkiler Ofisi üzerinden olası ERASMUS çalışmaları başlatıldı. Kongrede sunulan sözlü ve poster sunumlar arasından davetli konuşmacıların seçimiyle belirlenen üç katılımcıya sertifikaları verilerek kongre tamamlandı. Gelecek sene düzenlenmesi planlanan kongrenin üçüncüsü için Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Düzce Üniversitesi ile görüşmeler yapıldı.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi - 3.9.2020
TOGÜ Rektörü Şahin TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi - 31.8.2020
Bartın Üniversitesinde üretilen yerli enzim pandemi ile mücadelede katkı sağlayacak
Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun da Bartın Üniversitesinin tüm bileşenleriyle salgınla mücadeleye katkı sunmaya gayret gösterdiklerini söyledi. Ülkede, Cumhurbaşkanlığı bünyesinde Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu tavsiyeleri doğrultusunda salgının önlenmesine yönelik ciddi çalışmalar yapıldığını ve bu doğrultuda Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yükseköğretim Kurulu ile birlikte TÜBİTAK'ın da destekleri ile üniversitelerin de çalışmalar yürüttüğünü dile getiren Uzun, şunları kaydetti: "Bu çalışmaların ilkinde Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ile birlikte Kovid-19 tanı kitinde kullanılan enzimlerin yerli olarak üretilmesi sağlanmıştı.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi - 31.8.2020
Tokat'tan kısa kısa
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi - 31.8.2020
Son dakika haberleri... Tokat'ta otomobille tırın çarpıştığı kazada ölenlerin sayısı 5'e yükseldi
Tokat'ın Reşadiye ilçesinde tekstil atölyesi sahibiyle 3 çalışanının öldüğü trafik kazasında yaralanan tekstil işçilerinden biri daha tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. İlçede 9 gün önce meydana gelen kazanın ardından Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesine kaldırılan tekstil işçisi Cansel Korkmaz, yaşam mücadelesini kaybetti.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi - 26.8.2020
Son dakika haberi! Pazar tezgahında tıp fakültesini kazandığını öğrendi
Turhal ilçesinde haftanın iki günü pazarcı kuzeni Akın Ertek'in yanında çalışarak harçlığını çıkaran Melih Buğra Ertek de Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazandığından pazar tezgahında müşterilerle ilgilenirken haberdar oldu.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi - 12.8.2020
Tokat'ta KKKA hastalığı teşhisiyle 3 kişi tedavi görüyor
Tokat'ta 3 kişi, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığı teşhisiyle hastanede tedavi ediliyor. Alınan bilgiye göre, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezine nisan sonundan itibaren KKKA hastalığı şüphesiyle 100 kişi başvurdu.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi - 6.8.2020
TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Şahin'in kardeşi yaşamını yitirdi
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin'in kardeşi Hayati Şahin, 55 yaşında vefat etti.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi - 6.8.2020
Tokat'ta damat tabancayla kayınpederini öldürdü
Tartışma sırasında Babur, kayınpederi İbrahim ve kayınvalidesi Gülşen Batarya'ya tabancayla ateş etti. Yaralanarak Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırılan İbrahim Batarya, müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gaziosmanpaşa Üniversitesi Haberleri | Gaziosmanpaşa Üniversitesi Haber - Haberler - Gaziosmanpaşa Üniversitesi haberleri, son dakika gaziosmanpaşa üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Rektörlerden Fransız dergisine tepki: Paçavra.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 20:50:02. #1.14#
title