Facebook Haberleri

Facebook haber, Facebook son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Facebook 4.6.2020
İtalya Kupası maçlarının tarihleri belli oldu
Futbolda, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla oynanamayan İtalya Kupası yarı final rövanş maçları ile final maçının oynanacağı tarih belli oldu. Gençlik ve Spor Bakanı Vincenzo Spadafora, bugün Facebook hesabından yaptığı açıklamayla spor kamuoyunda bir süredir tartışma konusu olan kupa maçlarına açıklık getirdi.
Facebook 4.6.2020
SPK'dan sosyal medyada 'piyasa dolandırıcılığı' açıklaması
SERMAYE Piyasası Kurulu (SPK), Facebook, Twitter gibi sosyal medya mecraları ile WhatsApp, Telegram gibi iletişim sistemlerinde oluşturulan üyelik bazlı gruplar üzerinden, yatırım danışmanlığı ve benzeri sermaye piyasası faaliyeti izni olmayan kişi veya kişilerce, yatırımcıların...
Facebook 4.6.2020
SPK'dan sosyal medya dolandırıcılarının tuzağına düşmeyin uyarısı
SPK'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Kurulumuzca yapılan gözetim ve denetim faaliyetleri neticesinde, Facebook, Twitter gibi sosyal medya mecraları ile Whatsapp, Telegram v.
Facebook 4.6.2020
SPK'dan sosyal medyada 'piyasa dolandırıcılığı' açıklaması
SERMAYE Piyasası Kurulu (SPK), Facebook, Twitter gibi sosyal medya mecraları ile WhatsApp, Telegram gibi iletişim sistemlerinde oluşturulan üyelik bazlı gruplar üzerinden, yatırım danışmanlığı ve benzeri sermaye piyasası faaliyeti izni olmayan kişi veya kişilerce, yatırımcıların...
Facebook 4.6.2020
SPK'dan yatırımcılara uyarı Açıklaması
SPK'dan yapılan açıklamada, kurulun gözetim ve denetim faaliyetleri neticesinde Facebook, Twitter gibi sosyal medya mecraları ile Whatsapp, Telegram gibi iletişim sistemlerinde oluşturulan üyelik bazlı gruplar üzerinden, kurulca yetkilendirilmiş yatırım danışmanlığı ve benzeri sermaye piyasası faaliyeti izni olmayan kişi veya kişilerce, yatırımcıların yönlendirilerek mağdur edilmeye yönelik eylemlerin sürdüğü belirtildi.
Facebook 4.6.2020
SPK: Sosyal medyada piyasa dolandırıcılarına dikkat
SPK'dan yapılan açıklamada, "Kurulumuzca yapılan gözetim ve denetim faaliyetleri neticesinde, Facebook, Twitter gibi sosyal medya mecraları ile Whatsapp, Telegram v.
Facebook 4.6.2020
Red'in yeni tarifelerinin tanıtım yüzleri belli oldu
Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre, Vodafone Red'in sınırları ortadan kaldıran yeni tarifelerinin tanıtımı için bir araya gelen Şebnem Bozoklu ve Meriç Aral, Instagram hesaplarından #SınırYok Challenge hashtag'i ile birbirlerine meydan okuyarak Red müşterilerine sınırsız sunulan WhatsApp, Facebook, Instagram ve YouTube gibi popüler uygulamalara dikkati çekecek.
Facebook 4.6.2020
Tienanmın olaylarının 31. yıldönümü
Tayvan liderinden "Tienanmın unutulmayacak" mesajı Tayvan lideri Tsai Ing-wen da Facebook'taki hesabından 4 Haziran'ı gösteren bir takvim fotoğrafı paylaştı.
Facebook 4.6.2020
Libya İçişleri Bakanı: "Trabluslu kadın ve çocukların hayatları artık daha güvende"
Hafter milisleri oyuncaklara patlayıcı tuzaklamış Öte yandan Öfke Volkanı Operasyonunun Facebook sayfasında, Hafter milislerinin sivillere ait evlerin içinde patlayıcı tuzakladığı oyuncakların resimleri paylaşıldı.
Facebook 4.6.2020
Dijital dünya ve sosyal medya endüstrisiyle ilgili "kartelleşme" açıklaması
Dijital dünya ve sosyal medya endüstrisinde rekabeti tekelden yapmak isteyen büyük şirketlerin, satın alma stratejilerini kullandığını ifade eden Eraslan, şöyle devam etti: "Etkili ve orijinal bir çıkış yakalayan küçük ölçekli bir sosyal site, büyük şirketler tarafından satın alınmakta ve kendi bünyesine katılmaktadır. Böylece büyük bir çatı altında kendi şirketleri ve satın alınan şirketler ile geniş bir yapı oluşmaktadır. Bu tekelci yapı, şu anda sosyal medya endüstrisini üç büyüğü olarak tabir edilebilecek, Google, Facebook ve Twitter tarafından öncelikle oluşturulmaktadır.
Facebook 4.6.2020
"Sesli kitabı ve e-kitabı da barındıracak platformu yakın vadede geliştireceğiz"
Sultanbeyli Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü'nün Twitter ve Facebook sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanan etkinliği Yayımcı Meslek Birlikleri Federasyonu (YAYFED) Yönetim Kurulu Başkanı Münir Üstün yönetti.
Facebook 3.6.2020
İtalya'da seyahat kısıtlaması kalktı
İtalya AB'ye de sınırlarını açtı İtalya, bugünden itibaren AB ve Schengen Bölgesi ülkelerine dış sınırlarını açarken, gelenler için 14 günlük karantina uygulaması ve diğer önleyici tedbirleri de yürürlükten kaldırdı. İtalya Dışişleri Bakanı Luigi Di Maio, Facebook hesabından yaptığı paylaşımda, "Bugün çok önemli bir tarih.
Facebook 2.6.2020
Sudan'da hükümeti eleştiren muhalif lider gözaltına alındı
Partinin Siyasi İşler Sorumlusu Muhammed Ebuzir, Facebook hesabından yaptığı açıklamada, Adil Barış Platformu Partisi Başkanı ve devrik lider Ömer el-Beşir'in dayısı Mustafa'nın dün akşam gözaltına alındığını belirtti.
Facebook 2.6.2020
, Red müşterilerinin sınırlarını kaldırdı
Buna göre, Vodafone Red'in 4 farklı tarifeden oluşan yeni portföyünde WhatsApp, Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, Spotify ve Facebook Messenger uygulamaları sınırsız olarak ve hiçbir ek işlem yapmadan kullanılabilecek.
Facebook 2.6.2020
MS hastalığı "Benim MS Serüvenim" projesiyle gündeme taşındı
Kovid-19 salgını nedeniyle çevrim içi platforma taşınan etkinlikler, Türkiye MS Derneği'nin Facebook ve Instagram hesaplarından canlı olarak yayınlandı.
Facebook 2.6.2020
İsrail, Kudüs'te bir Filistinliye evini kendi elleriyle yıktırdı
Vadi Hılve Bilgi Merkezinin Facebook hesabından yapılan yazılı açıklamada, Kudüs Belediyesinin, Filistin vatandaşı Ala Burkan'a evini kendi elleriyle yıktırdığı ifade edildi.
Facebook 1.6.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli'den gündeme ilişkin değerlendirme Açıklaması
"Sosyal medya alanında yasal düzenleme mecburi" Bahçeli, erken seçim söylentilerine dair şu açıklamaları yaptı: "Türkiye'yi erken seçime sürükleme, bu suretle sanal bir gündem tesis etme gayretkeşliğine heves eden siyasi aymazların hiçbir telkin veya kara propagandasına kulak asılmayacaktır. 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri 2023 yılının Haziran ayında yapılacaktır. Erken seçim söylemi ayıplı bir tuzaktır, kirli bir tertiptir, dibi uçurum olan bir tezgahtır. Bu tuzağa düşecek, bu tertibe kanacak, bu tezgaha gelecek aklı başında hiç kimse yoktur. Erken seçime ihtiyaç olmadığı gibi bununla ilgili dolambaçlı yollardan zorlama yapanlar demokrasi ve millet muhalifi çevrelerden başkası değildir. Milliyetçi Hareket Partisi bütün teşkilatlarıyla zamanında yapılacak bir seçim için siyasi çalışmalarını sabırla icra edecektir. Herkesin buna muvafık davranması şarttır." Son zamanlarda sosyal medyadan kışkırtıcı söylemlerin, iffet yoksunu iftiraların yaygınlaştığını vurglayan Bahçeli şöyle devam etti: "Twitter, Facebook başta olmak üzere, sosyal medyadan partimize, parti yöneticilerimize ve dava arkadaşlarımıza yönelik saldırı ve tahriklerin çoğalması gözlerden kaçmamaktadır.
Facebook 1.6.2020
Son dakika haberi | MHP Lideri Bahçeli:  Erken seçim söylemi ayıplı bir tuzaktır
'ERKEN SEÇİM SÖYLEMİ AYIPLI BİR TUZAKTIR' Bahçeli, "Bu kapsamda olmak üzere, parti teşkilatlarımızın aşağıda maddeler halinde ifade edilen 'İşbu Genelge' hükümlerine aynen riayet ve dikkat etmeleri gerekmektedir." diyerek, erken seçim iddialarına da yer verilen genelge de yer alan maddeleri şöyle sıraladı:   "İl, ilçe, belde başkanlıkları gün içinde sık sık havalandırılacak, dezenfekte edilecektir. Parti binalarına girişlerde maske ve el dezenfektanı bulundurulacak, bunlar olmadan giriş veya siyasal çalışma yapılmayacaktır. Havalandırma sistemlerinin bakımıyla birlikte filtre temizliği belirli aralıklarla sağlanacaktır. Zemin işaretlemeleriyle sosyal mesafe kuralına mutlaka uyulacaktır. Çalışma masalarının mesafeleri en az bir metre olmak suretiyle arttırılacaktır. Bekleme ve yemekhane salonlarında sosyal mesafelerin ihlaline müsaade edilmeyecektir. Türkiye'yi erken seçime sürükleme, bu suretle sanal bir gündem tesis etme gayretkeşliğine heves eden siyasi aymazların hiçbir telkin veya kara propagandasına kulak asılmayacaktır. 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri 2023 yılının Haziran ayında yapılacaktır. Erken seçim söylemi ayıplı bir tuzaktır, kirli bir tertiptir, dibi uçurum olan bir tezgahtır. Bu tuzağa düşecek, bu tertibe kanacak, bu tezgaha gelecek aklı başında hiç kimse yoktur. Erken seçime ihtiyaç olmadığı gibi bununla ilgili dolambaçlı yollardan zorlama yapanlar demokrasi ve millet muhalifi çevrelerden başkası değildir. Milliyetçi Hareket Partisi bütün teşkilatlarıyla zamanında yapılacak bir seçim için siyasi çalışmalarını sabırla icra edecektir. Herkesin buna muvafık davranması şarttır."  'MHP, CUMHUR İTTİFAKI'NA YÜREKTEN BAĞLIDIR' Bahçeli genelgede, son zamanlarda sosyal medyadan kışkırtıcı söylemler, iffet yoksunu iftiraların yaygınlaştığını belirterek, şu maddeleri sıraladı: "Twitter, Facebook başta olmak üzere, sosyal medyadan partimize, parti yöneticilerimize ve dava arkadaşlarımıza yönelik saldırı ve tahriklerin çoğalması gözlerden kaçmamaktadır.
Facebook 1.6.2020
MHP Lideri Bahçeli:  Erken seçim söylemi ayıplı bir tuzaktır
'ERKEN SEÇİM SÖYLEMİ AYIPLI BİR TUZAKTIR' Bahçeli, "Bu kapsamda olmak üzere, parti teşkilatlarımızın aşağıda maddeler halinde ifade edilen 'İşbu Genelge' hükümlerine aynen riayet ve dikkat etmeleri gerekmektedir." diyerek, erken seçim iddialarına da yer verilen genelge de yer alan maddeleri şöyle sıraladı:   "İl, ilçe, belde başkanlıkları gün içinde sık sık havalandırılacak, dezenfekte edilecektir. Parti binalarına girişlerde maske ve el dezenfektanı bulundurulacak, bunlar olmadan giriş veya siyasal çalışma yapılmayacaktır. Havalandırma sistemlerinin bakımıyla birlikte filtre temizliği belirli aralıklarla sağlanacaktır. Zemin işaretlemeleriyle sosyal mesafe kuralına mutlaka uyulacaktır. Çalışma masalarının mesafeleri en az bir metre olmak suretiyle arttırılacaktır. Bekleme ve yemekhane salonlarında sosyal mesafelerin ihlaline müsaade edilmeyecektir. Türkiye'yi erken seçime sürükleme, bu suretle sanal bir gündem tesis etme gayretkeşliğine heves eden siyasi aymazların hiçbir telkin veya kara propagandasına kulak asılmayacaktır. 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri 2023 yılının Haziran ayında yapılacaktır. Erken seçim söylemi ayıplı bir tuzaktır, kirli bir tertiptir, dibi uçurum olan bir tezgahtır. Bu tuzağa düşecek, bu tertibe kanacak, bu tezgaha gelecek aklı başında hiç kimse yoktur. Erken seçime ihtiyaç olmadığı gibi bununla ilgili dolambaçlı yollardan zorlama yapanlar demokrasi ve millet muhalifi çevrelerden başkası değildir. Milliyetçi Hareket Partisi bütün teşkilatlarıyla zamanında yapılacak bir seçim için siyasi çalışmalarını sabırla icra edecektir. Herkesin buna muvafık davranması şarttır."  'MHP, CUMHUR İTTİFAKI'NA YÜREKTEN BAĞLIDIR' Bahçeli genelgede, son zamanlarda sosyal medyadan kışkırtıcı söylemler, iffet yoksunu iftiraların yaygınlaştığını belirterek, şu maddeleri sıraladı: "Twitter, Facebook başta olmak üzere, sosyal medyadan partimize, parti yöneticilerimize ve dava arkadaşlarımıza yönelik saldırı ve tahriklerin çoğalması gözlerden kaçmamaktadır.
Facebook 1.6.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli'den teşkilatlara genelge
"Erken seçim söylemi ayıplı bir tuzaktır, kirli bir tertiptir, dibi uçurum olan bir tezgahtır" Bahçeli, genelgede erken seçim söyleminin ayıplı bir tuzak olduğunu da vurgulayarak şu ifadeleri kullandı: "Türkiye'yi erken seçime sürükleme, bu suretle sanal bir gündem tesis etme gayretkeşliğine heves eden siyasi aymazların hiçbir telkin veya kara propagandasına kulak asılmayacaktır. 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri 2023 yılının Haziran ayında yapılacaktır. Erken seçim söylemi ayıplı bir tuzaktır, kirli bir tertiptir, dibi uçurum olan bir tezgahtır. Bu tuzağa düşecek, bu tertibe kanacak, bu tezgaha gelecek aklı başında hiç kimse yoktur. Milliyetçi Hareket Partisi bütün teşkilatlarıyla zamanında yapılacak bir seçim için siyasi çalışmalarını sabırla icra edecektir. Herkesin buna muvafık davranması şarttır. Son zamanlarda sosyal medyadan kışkırtıcı söylemler, iffet yoksunu iftiralar yaygınlaşmıştır. Twitter, Facebook başta olmak üzere, sosyal medyadan partimize, parti yöneticilerimize ve dava arkadaşlarımıza yönelik saldırı ve tahriklerin çoğalması gözlerden kaçmamaktadır.
Facebook 1.6.2020
Auto Speed Magazine Haziran Sayısı Yayında!
Auto Speed Magazine'in, kendi web sitesi ve YouTube kanalı dışında, instagram, facebook ve twitter üzerinden de geniş bir yayın ağı bulunuyor.
Facebook 1.6.2020
Fi'Bot'ta Google asistan dönemi başladı
Fi'Bot, "www.fibabanka.com.tr" ve Fibabanka Facebook Messenger sayfasının yanı sıra artık Google Asistan'a giriş yapıp Fibabanka ile konuş komutu veren tüm kullanıcıların sorularını 7 gün 24 saat cevaplıyor.
Facebook 1.6.2020
Trabzonspor Divan Kurulu Olağan Toplantısı 26 Haziran'da yapılacak
Sürmen, toplantı sonrasında yaptığı açıklamada, "Tüzüğümüzün 48. maddesi gereğince haziran ayında yapılması gereken Divan Kurulu Toplantısı, koronavirüs tedbirleri nedeniyle toplantı şekilde gerçekleştirilemeyecektir. Olağan Divan Kurulu toplantımız 26 Haziran 2020 günü saat 14.00'de Başkanımız Sayın Ahmet Ağaoğlu'nun da katılımıyla online olarak yapılacaktır. Toplantı eş zamanlı olarak kulübümüzün Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube hesaplarından canlı yayınlanacaktır.
Şu an buradasınız: Facebook Haberleri | Facebook Haber - Haberler - Facebook haberleri, son dakika facebook haber ve gelişmeleri burada. İtalya Kupası maçlarının tarihleri belli oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.6.2020 03:49:20. #1.15#
title