ERHAN USTA HABERLERİ

Erhan Usta haber, Erhan Usta son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erhan Usta

Erhan Usta

Doğum Yeri Samsun / Türkiye
Doğum Tarihi 17.7.1966

Erhan Usta Kimdir ?

Erhan Usta, 17 Temmuz 1966, Havza, Türk bürokrat ve MHP'li siyasetçi. 1966 tarihinde Samsun'un Havza ilçesinde doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Havza'da tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü'nden mezun olmuştur. ABD Northeastern Üniversitesi'nde İktisat Politikası ve Planlama dalında bölüm birincisi olarak master derecesi almıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Erhan Usta - 12.07.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülüyor
İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta, torba kanun teklifinin birçok komisyonu ilgilendirdiğini, tali komisyonlardan raporlar gelmeden bu teklifin görüşmelerine başlandığını belirtti.
Erhan Usta - 01.06.2021
Bazı kamu alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun Teklifi'nin tümü üzerindeki görüşmelerde, İYİ Parti Grubu adına söz alan Samsun Milletvekili Erhan Usta, 6 ayda bir yapılandırma kanunu çıkarıldığını savundu.
Erhan Usta - 26.05.2021
Bazı kamu alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin teklif TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta, "torba" yasa teklifinin doğru bir yöntem olmadığını, ayrıca etki analizi bulunmayan düzenlemelerin yasalaştırılmaması gerektiğini söyledi.
Erhan Usta - 18.05.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
Genel Kurulda, İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta "19 Mayıs Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 102'nci yılı", CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer "kuraklık nedeniyle yaşanan sorunlar", AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Güler "Gazze'de yaşanan insanlık dramı" ile ilgili gündem dışı konuşma yaptı.
Erhan Usta - 17.05.2021
Sigortacılık ile bazı alanlara ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülüyor
İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta, Türkiye'nin ciddi sorunlar yaşadığını, bu teklifte ülkedeki bu sorunları çözecek düzenlemelerin yer almadığını öne sürdü.
Erhan Usta - 21.04.2021
AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe...
AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
Erhan Usta - 14.04.2021
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Yılmaz, Genel Kurul'da "128 milyar dolar nerede?" sorusuna yanıt verdi Açıklaması
"Konjonktürel sıkıntılar aşılacak" İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta, ekonomiye ilişkin kanun teklifinin birinci bölümü üzerinde yaptığı konuşmada, çiftçinin 150 milyar lira borcu bulunduğunu ancak bu kanun teklifiyle sadece 1 milyar liralık borcunun yapılandırma kapsamına alındığını söyleyerek şöyle konuştu: "Geciken, vadesi geçmiş bütün alacakları kapsasın, çiftçi perişan.
Erhan Usta - 13.04.2021
TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi
İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta, Merkez Bankası rezervlerinde 128 milyar dolar erime olduğunu kaydederek, "Yapılan işin ne olduğunu halen bilen yok.
Erhan Usta - 02.04.2021
İYİ Partili Usta: "Kısa çalışma ödeneğinin kaldırılması kabul edilemez"
İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Erhan Usta, "Kısa çalışma ödeneğinin kaldırılması hiçbir şekilde kabul edilemez. Buradan hükümete bir kez daha çağrı yapıyoruz.
Erhan Usta - 22.03.2021
İYİ Parti TBMM Grup Başkanı Tatlıoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Tatlıoğlu, İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta ve Ankara Milletvekili Durmuş Yılmaz'la birlikte Meclis'te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Erhan Usta - 15.03.2021
İYİ Partili Usta ekonomiye ilişkin reform paketinin bir şey kazandırmayacağını söyledi
İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Ekonomi Reform Paketi'nde daha önce söylenenlerin tekrarlandığını savunarak, "Bu paket Türkiye'ye bir şey kazandırmayacaktır.
Erhan Usta - 09.03.2021
TBMM Genel Kurulunda, ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren torba kanun teklifinin tümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı
İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta, teklifte yedi kanunda düzenleme yapıldığını belirtti.
Erhan Usta - 02.03.2021
TBMM Genel Kurulunda, tasarruf finansman şirketlerinin denetim altına alınmasını içeren kanun teklifi görüşülüyor
İYİ Parti grubu adına konuşan Samsun Milletvekili Erhan Usta, bireylerin konut ve taşıt almak için özel firmalar aracılığıyla tasarrufa dayalı faizsiz finansman organizasyonlarına büyük ölçüde katıldığını belirterek bu ve benzer uygulamaların yurt dışında da olduğunu söyledi.
Erhan Usta - 24.02.2021
TBMM Genel Kurulu
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, iktidarın, Merkez Bankası rezervlerine ilişkin açıklamalarına işaret ederek, "Keşke hiç savunulmasaydı, özürleri kabahatlerinden büyük.
Erhan Usta - 22.02.2021
İYİ Partili Usta, SGK prim ve vergi borcu yapılandırmasının ilk taksitinin yıl sonuna kadar ötelenmesini istedi
İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta, SGK ve vergi alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin ilk taksit ödemesinin bu yıl sonuna kadar ertelenmesi talebinde bulundu.
Erhan Usta - 27.01.2021
İYİ Parti Grup Başkanı Tatlıoğlu, Türkiye Varlık Fonu Denetim Raporu'ndaki "gizli" ibaresini eleştirdi
Tatlıoğlu, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Samsun Milletvekili Erhan Usta ile düzenlediği basın toplantısında, Devlet Denetleme Kurulu tarafından hazırlanan rapor üzerinde gizlilik ibaresi olduğunu belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erhan Usta Haberleri | Erhan Usta Kimdir - Haberler - Erhan Usta haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erhan Usta kimdir, hayatı ve biyografisi. Meral Akşener: İktidar partisini yermiyorum.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 14:27:58. #1.15#

title