Deprem Haberleri

Deprem haber, Deprem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deprem - Bugün
Kayseri'de 4,1 büyüklüğünde deprem
Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - Bugün
Gönüllü İtfaiyecilikte Eğitimler Tamamlandı
Yangın, sel ve deprem gibi afet durumlarına hızla müdahale eden Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, uygulamaya koyduğu'Gönüllü İtfaiyecilik' projesinde teorik ve uygulama eğitimlerini tamamladı.
Deprem - Bugün
Büyükçekmece'de deprem riski taşıyan 3 blok yıkılmaya başlandı
Büyükçekmece'de, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında deprem riski taşıyan beşer katlı 3 blokun yıkımına başlandı.
Deprem - Bugün
Datça açıklarında 4 büyüklüğünde deprem
Ege Denizi'nde, Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - Bugün
Datça açıklarında 5 büyüklüğünde deprem (3)
4.4'LÜK BİR DEPREM DAHAEge Denizi'nde, Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında Richter ölçeğine göre 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - Dün
Japonya'nın İbaraki eyaleti açıklarında 6 büyüklüğünde deprem
??????? Japonya'nın doğusunda yer alan İbaraki eyaleti açıklarında 6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - Dün
Ege Denizi'nde 4,4 büyüklüğünde deprem
Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında 4,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - Dün
Datça açıklarında 5 büyüklüğünde deprem (2)
BİR DEPREM DAHA MEYDANA GELDİMuğla'nın Datça ilçesi açıklarında Richter ölçeğine göre, bugün saat 15.38'te meydana gelen 5 büyüklüğündeki depremin ardından, 20.40'ta da 4.1 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.
Deprem - Dün
Datça açıklarında 4,1 büyüklüğünde deprem
Ege Denizi'nde, Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - Dün
Son dakika: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Manavgat Yangın Yönetim Merkezi'nde konuştu: (1)
Afet olduğunda yangın, sel, deprem olsun Türkiye olarak başka ülkelere yardım ettikleri anımsatan Çavuşoğlu, şunları kaydetti: "Başka ülkelerin de Türkiye'ye yardım etmesini elbette kabul ederiz.
Deprem - Dün
Başkan Gümüş: "Bu Yangınlarla Cennet Olmaktan Çıktık"
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda, Menteşede ve bölgemizde devam eden orman yangınları hakkında değerlendirmelerde bulundu. 'ACİL MÜDAHALE EKİBİMİZ HAZIR DURUMDA' Başkan Gümüş orman yangınları hakkında yaptığı açıklamada, "Değerli meclis üyeleri arkadaşlarım bildiğiniz gibi çok zor bir dönemden geçiyoruz. Muğla'mızda son bir haftadır çıkan orman yangınları hepimizi derinden üzmektedir. Marmaris, Bodrum, Köyceğiz ve Milas'taki yangınlar devam etmekte. Menteşe ilçemizde de 10'a yakın yangın çıktı. Bazıları anız yangınıydı. Hepsine de zamanında müdahalede bulunarak büyümeden söndürüldü. İki gün önce Sungur Mahallemizde bir yangın meydana geldi. Dünde Gazeller Mahallemizde bir yangın çıktı. Muhtarlarımızla birlikte yanan alanları yerinde inceledik. Tabi bu yangınların söndürülmesinde orman işçilerimizin, Büyükşehir Belediyemizin, MUSKİ'nin, Menteşe Belediyesi çalışanlarının çok büyük katkısı var. Menteşe Belediyesi olarak olası yangınlara karşı acil müdahale ekibimiz hazır durumda. Ama burada en büyük emeği en büyük mücadeleyi yine orman köylümüz kendisi veriyor. Bölgeyi çok iyi bilen, geçimini buralardaki ormanlardan sağlayan köylümüz bir anda kenetlenip el birliği ile dayanışma içinde yangına karşı mücadele ediyorlar. Sungur Mahallemizdeki yangına civardaki yedi sekiz köyden hemşehrimiz traktörleri ve arkalardaki su tankerleri ile yangına müdahale ettiler. Onların özverili mücadelesi ile yangının önüne geçtiler. Huzurunuzda bölgedeki köylülerimize, hemşehrilerimize teşekkür etmek istiyorum. Yangınla nasıl birlik ve dayanışma içerisinde mücadele edilmesi gerektiğini hepimize gösterdiler" dedi. 'ORMANLAR HEPİMİZİN ORTAK MİRASI' Başkan Gümüş iklim değişikliği nedeniyle orman yangınlarının arttığını belirterek, "Nasıl ki deprem artık hayatımızın bir parçası olmuş durumda, aynı şekilde orman yangınları da iklim değişikliği nedeniyle her yıl artarak devam ediyor.
Deprem - Dün
AFAD: "Ege Denizi'nde Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında saat 15.38'de 5,0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi."
AFAD: "Ege Denizi'nde Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında saat 15.38'de 5,0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
Deprem - Dün
Datça açıklarında 5 büyüklüğünde deprem
Ege Denizi'nde, Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
title