Deprem Haberleri

Deprem haber, Deprem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deprem - 3.12.2020
Endonezya'da Ili Lewotolok Yanardağı'nda yeni patlama oldu
"Pasifik Ateş Çemberi" deprem ve volkan kuşağındaki Endonezya'da 127 aktif yanardağ bulunuyor.
Deprem - 3.12.2020
Kılıçdaroğlu'ndan Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu'na "geçmiş olsun" telefonu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Siirt'in Kurtalan ilçesinde meydana gelen deprem nedeniyle Siirt Valisi Osman Hacıbektaşoğlu'nu arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.
Deprem - 3.12.2020
Başakşehir'de "Güvenli Evlere" engel yok
"Tedbir hayat kurtarır" sloganıyla yola çıkan Başakşehir'de İyilik Zamanı (BİZ) projesi ekipleri, engelli vatandaşları ve ailelerini olası bir depreme karşı bilinçlendirerek evlerindeki eşyaları sabitliyor.
Deprem - 3.12.2020
Siirt'teki 5 büyüklüğünde deprem
Siirt Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, Kurtalan'daki 5 büyüklüğündeki depreme ilişkin, "Siirt ve Kurtalan ilçe merkezinde hasar yok. Ekiplerin kırsalda araştırması sürüyor.
Deprem - 3.12.2020
Siirt'te 5 büyüklüğünde deprem
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Siirt'in Kurtalan ilçesinde 5 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini bildirdi.
Deprem - 3.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ -2
Siirt'te 5 büyüklüğünde deprem SİİRT'in Kurtalan ilçesinde 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - 3.12.2020
Siirt Valisi Osman Hacıbektaşoğlu: "(Siirt'teki deprem) Siirt ve Kurtalan ilçe merkezinde hasar yok. Ekiplerin kırsalda araştırması sürüyor."
Siirt Valisi Osman Hacıbektaşoğlu: "(Siirt'teki deprem) Siirt ve Kurtalan ilçe merkezinde hasar yok. Ekiplerin kırsalda araştırması sürüyor.
Deprem - 3.12.2020
AFAD: "Siirt'in Kurtalan ilçesinde meydana gelen deprem sonrası, an itibarıyla olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır."
AFAD: "Siirt'in Kurtalan ilçesinde meydana gelen deprem sonrası, an itibarıyla olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır.
Deprem - 3.12.2020
AFAD: "Siirt'in Kurtalan ilçesinde saat 08.45'te 5,0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi."
AFAD: "Siirt'in Kurtalan ilçesinde saat 08.45'te 5,0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
Deprem - 3.12.2020
Siirt'te 5 büyüklüğünde deprem
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Siirt'in Kurtalan ilçesinde 5 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini bildirdi.
Deprem - 3.12.2020
Meclis Depreme Karşı Alınabilecek Önlemleri Araştırma Komisyonu toplandı
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürü Banu Aslan Can, Dünya Bankası ve Avrupa Birliğinin (AB) 200 milyon dolar fon desteğiyle kamu binalarının konfor oranını düşürmeden daha az enerji tüketebilir hale getirilmesi için çalışma yürütüldüğünü bildirdi.
Deprem - 2.12.2020
TBMM KİT Komisyonu
Şirketin, ISO 14001, ISO 90001, ISO 18001 kalite yönetim sistemi, bilgi ve güvenliği yönetim sistemleri belgelerini aldığını ve Türkiye'ye hizmet için üretmeye devam ettiğini ifade eden Güllüoğlu, şöyle konuştu: "Dörtyol'daki Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ (BOTAŞ) tesislerinde bulunan tesisi, sıvılaştırılmış doğal gaz terminaline dönüştürdük. Yüzer LNG Depolama ve Yeniden Gazlaştırma Ünitesi (FSRU) 2018 yılında hizmete açıldı, bu tesis doğal gaz arz güvenliğini sağlamak üzere sistemimize gaz basmaktadır. Bu projenin devreye girmesiyle beraber, mevcut akaryakıt terminalinin işlevsiz kalması sebebiyle söz konusu terminale akaryakıt terminalini de ekledik. Bu terminalimiz de bitmek üzere, bu terminalde de deneme çalışmaları başladı. 2021'in başında da devreye alınmış olacak. Ayrıca, acil durumlarda kullanılmak üzere 7 tane 25 megavatlık doğal gaz ve mazotla çalışabilen mobil santraller devreye aldık. Bunlar şu anda EÜAŞ'ın emrinde bulunmaktadır. Arıza ve deprem gibi acil durumlarda bu santraller 48 saat içinde devreye alınabilecek durumda, emre amade beklemektedir.
Deprem - 2.12.2020
Engelliler Konfederasyonu Başkanı Özsaygı'dan "Dünya Engelliler Günü" açıklaması Açıklaması
Deprem, yangın ve doğal afetlerde engellilerin karşı karşıya olduğu risklere yönelik çözüm üretilmesini isteyen Özsaygı, şunları kaydetti: "Deprem ve yangında herkes saniyeler içinde binayı terk ederken engelliler ve aileleri, giriş ve çıkışta yaşamsal sorunlar yaşıyorlar.
Deprem - 2.12.2020
Yunanistan'da 4,5 büyüklüğünde deprem
Yunanistan'ın orta kesimindeki Thiva şehri yakınlarında 4,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Deprem Haberleri | Deprem Haber - Haberler - Deprem haberleri, son dakika deprem haber ve gelişmeleri burada. Başkan Sandal, konteyner kentteki depremzedeler ile buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 11:41:59. #1.15#
title