Deprem Haberleri

Deprem haber, Deprem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deprem - Bugün
Son dakika: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Manavgat Yangın Yönetim Merkezi'nde konuştu: (1)
Afet olduğunda yangın, sel, deprem olsun Türkiye olarak başka ülkelere yardım ettikleri anımsatan Çavuşoğlu, şunları kaydetti: "Başka ülkelerin de Türkiye'ye yardım etmesini elbette kabul ederiz.
Deprem - Bugün
Başkan Gümüş: "Bu Yangınlarla Cennet Olmaktan Çıktık"
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda, Menteşede ve bölgemizde devam eden orman yangınları hakkında değerlendirmelerde bulundu. 'ACİL MÜDAHALE EKİBİMİZ HAZIR DURUMDA' Başkan Gümüş orman yangınları hakkında yaptığı açıklamada, "Değerli meclis üyeleri arkadaşlarım bildiğiniz gibi çok zor bir dönemden geçiyoruz. Muğla'mızda son bir haftadır çıkan orman yangınları hepimizi derinden üzmektedir. Marmaris, Bodrum, Köyceğiz ve Milas'taki yangınlar devam etmekte. Menteşe ilçemizde de 10'a yakın yangın çıktı. Bazıları anız yangınıydı. Hepsine de zamanında müdahalede bulunarak büyümeden söndürüldü. İki gün önce Sungur Mahallemizde bir yangın meydana geldi. Dünde Gazeller Mahallemizde bir yangın çıktı. Muhtarlarımızla birlikte yanan alanları yerinde inceledik. Tabi bu yangınların söndürülmesinde orman işçilerimizin, Büyükşehir Belediyemizin, MUSKİ'nin, Menteşe Belediyesi çalışanlarının çok büyük katkısı var. Menteşe Belediyesi olarak olası yangınlara karşı acil müdahale ekibimiz hazır durumda. Ama burada en büyük emeği en büyük mücadeleyi yine orman köylümüz kendisi veriyor. Bölgeyi çok iyi bilen, geçimini buralardaki ormanlardan sağlayan köylümüz bir anda kenetlenip el birliği ile dayanışma içinde yangına karşı mücadele ediyorlar. Sungur Mahallemizdeki yangına civardaki yedi sekiz köyden hemşehrimiz traktörleri ve arkalardaki su tankerleri ile yangına müdahale ettiler. Onların özverili mücadelesi ile yangının önüne geçtiler. Huzurunuzda bölgedeki köylülerimize, hemşehrilerimize teşekkür etmek istiyorum. Yangınla nasıl birlik ve dayanışma içerisinde mücadele edilmesi gerektiğini hepimize gösterdiler" dedi. 'ORMANLAR HEPİMİZİN ORTAK MİRASI' Başkan Gümüş iklim değişikliği nedeniyle orman yangınlarının arttığını belirterek, "Nasıl ki deprem artık hayatımızın bir parçası olmuş durumda, aynı şekilde orman yangınları da iklim değişikliği nedeniyle her yıl artarak devam ediyor.
Deprem - Bugün
AFAD: "Ege Denizi'nde Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında saat 15.38'de 5,0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi."
AFAD: "Ege Denizi'nde Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında saat 15.38'de 5,0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
Deprem - Bugün
Datça açıklarında 5 büyüklüğünde deprem
Ege Denizi'nde, Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - Bugün
AFAD: Ege Denizi'nde, Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında saat 15.38'de 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
AFAD: Ege Denizi'nde, Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında saat 15.38'de 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - Bugün
Lübnan Başbakanı Diyab: "4 Ağustos'ta birikmiş yolsuzluk depolarından biri infilak etti"
Başbakan Diyab, Beyrut Limanı'ndaki büyük patlamanın birinci yılı dolayısıyla yayımladığı mesajda, Beyrut ve Lübnan'da deprem etkisi yaratan olayın derin yaralar bıraktığını belirtti.
Deprem - Bugün
Bornova'dan Marmaris'e yardım eli
Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, böylesi zamanlarda birlik olmanın önemine dikkat çekerken, "Ciğerlerimiz yanıyor. İzmir olarak benzeri acıları son yıllarda biz de yaşadık. Önce yangın, sonra deprem, ardından sel ve hortumla karşılaştık.
Deprem - Bugün
Ege Denizi'nde 4,1 büyüklüğünde deprem
Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - Dün
Endonezya'da 5,1 büyüklüğünde deprem
Endonezya'nın doğusundaki Halmahera Adası'na bağlı Tobelo bölgesinde 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - Dün
Ege Denizi'nde 4 büyüklüğünde deprem
Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - Dün
Ruh Sağlığı Derneğinden afetten etkilenen vatandaşlara ücretsiz psikolojik destek
Sel, yangın, deprem, terör, savaş ve salgın gibi olayları yaşayanların ve olaylara şahitlik edenlerin etkilendiğini ifade eden Akgül, şunları kaydetti: "Yaşananlar ve şahit olunanlar psikolojimizi etkilemektedir.
Deprem - Dün
Endonezya'da 5,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi
Endonezya'nın Papua bölgesinde 5,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - Dün
İzmir'den Artvin, Adana ve Muğla'ya destek
Zor günler dayanışmayla aşılacak İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir'in geçen yıl 30 Ekim'de yaşadığı deprem felaketini hatırlatarak, "Zor günlerimizde tüm Türkiye yanımızdaydı, sıra bizde.
Deprem - 01.08.2021
DEDEYAZI KÜLTÜR MERKEZİ VE CEMEVİ AÇILIŞI YAPILDI
FARKLILIKLARIMIZI ZENGİNLİK OLARAK DEĞERLENDİRMEMİZ LAZIM Her düşüncede, her görüşte olan insanların birlikte mutlu bir açılış gününde beraber olmaları Büyükşehir Belediye Başkanı olarak bu durumdan memnun olduğunu dile getiren Başkan Gürkan, " Toplumda ne kadar birliktelik, huzur, insanlar arasında tesanüt duygusu, huzur ve barış olursa orada o kadar yükselme olur. Seçimlerden önce bize en büyük projemizin ne olduğunu sorduklarında biz en büyük projemizin sosyal entegrasyon olduğunu söyledik. Toplumun birliğini, beraberliği, huzurunu, dirliğini ve düzenini sağlamak olduğunu dile getirdik. Hizmet işlerinin en kolay işler olduğunu söyledim ve bunu da vatandaşlarımız görüyor. Birlik beraberlik içerisinde olursak en sıkıntılı dönemlerde deprem gibi pandemi gibi dönemlerde en büyük hizmetler yapılıyor.
Deprem - 01.08.2021
CHP'li İlgezdi, göç konusunda bakanlık kurulmasını önerdi
Hamasi ve maceracı dış politikalar, sığınmacı sorununu sürekli deprem üreten fay hatları haline dönüştürmektedir.
Deprem - 01.08.2021
Datça açıklarında son 12 saatte 131 deprem meydana geldi
Ege Denizi'nin Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında son 12 saatte 131 deprem yaşandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Deprem Haberleri | Deprem Haber - Haberler - Deprem haberleri, son dakika deprem haber ve gelişmeleri burada. Elazığ'da kontrollü yıkımda hasarlı bina böyle çöktü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.8.2021 17:27:37. #1.16#

title