Deprem Haberleri

Deprem haber, Deprem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deprem - Bugün
FLAŞ
AFAD: Saat 09.48'de merkez üssü Muğla'nın Datça ilçesinde 4.1 (Mw) büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
Deprem - Bugün
20 Ekim 2020 Haberleri
20 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Deprem - Dün
VAN DEPREMİNİN YILDÖNÜMÜ YAKLAŞIRKEN DEHŞET ANLARINA DAİR YENİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI
VAN'da, 9 yıl önce meydana gelen 7.2 büyüklüğündeki depremin yıl dönümüne sayılı günler kalırken, aradan geçen zamana rağmen yeni görüntüler de ortaya çıkmaya devam ediyor.
Deprem - Dün
DHA YURT BÜLTENİ - 4
Van depreminin yıldönüm yaklaşırken dehşet anlarına dair yeni görüntüler ortaya çıktıVAN'da, 9 yıl önce meydana gelen 7.2 büyüklüğündeki depremin yıl dönümüne sayılı günler kalırken, aradan geçen zamana rağmen yeni görüntüler de ortaya çıkmaya devam ediyor.
Deprem - Dün
Emin Grup Yönetim Kurulu, Hatay'da 30 bin ağaçlık Emin Üstün hatıra ormanı oluşturuyor
Tarihi ve kültürü ile Türkiye'nin kadim şehirlerinden biri olan Hatay'da yaşanan yangın felaketinden ötürü son derece üzgün olduklarını vurgulayan Üstün, şunları kaydetti: "Bu felakete karşı şirketimizin yönetim kurulu olarak kayıtsız kalmadık ve doğamızı koruma yarışında biz de, kuruluşumuzun 30'uncu yılında 30 bin fidan bağışı ile destek olmak istedik. Bu vesileyle şirketimizin kurucusu merhum iş insanı A. Emin Üstün için oluşturmayı planladığımız hatıra ormanını Hatay'da kurma karar aldık. Yaptığımız 30 bin fidan bağışını A. Emin Üstün hatıra ormanı adıyla şirketimiz adına anlamlandırmış olacağız. Yangın, sel veya deprem gibi doğal afetler zor dönemlerdir.
Deprem - Dün
Alaska'daki depremin ardından yapılan tsunami uyarısı kaldırıldı
ABD'nin Alaska eyaletinde meydana gelen 7.5 büyüklüğündeki depremin ardından yapılan tsunami uyarısı kaldırıldı.
Deprem - Dün
ABD'nin Alaska bölgesi için tsunami uyarısı yapıldı
NEW Pasific Tsunami Uyarı Merkezi, ABD'nin en kuzey bölgesinde yer alan Alaska için deprem kaynaklı tsunami uyarısında bulundu.
Deprem - Dün
Deprem - 19.10.2020
Türkiye'nin afet stratejisi: Doğa olaylarının afete dönüşmesi engellenebilir (1)
ODTÜ Afet Yönetimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Meltem Şenol Balaban, Türkiye'de doğal, insan ve teknoloji kaynaklı birçok tehlikenin bulunduğunu belirterek, "Doğa olayları belki kaçınılmaz, depremlerin kendi ajandası var, aynı şekilde iklim değişikliği sebebiyle yağışlar...
Deprem - 19.10.2020
"Polisin gökyüzündeki gözü" 39 yaşında
Polisin gökyüzündeki gözü Havacılık Daire Başkanlığı asayiş, kaçakçılık, terörle mücadele ve trafik kontrolleri gibi temel görevlerinin haricinde deprem ve tabi afetler, arama ve kurtarma hizmetleri ile yaralı ve hasta vatandaşların sevkinde de önemli rol üstleniyor.
Deprem - 19.10.2020
Arkeologlardan Aizanoi'nin tiyatro ve stadyumuna "Antik Çağ" dokunuşu
Deprem ve toprak kayması gibi doğal afetler nedeniyle yerinden sökülen taşların yerleri tespit edilip sınıflandırılarak, 130'ar ton kapasiteli iki vinçle çevredeki boş alanlara alındığını bildiren Özer, şöyle devam etti: "3 aydan beri antik tiyatroda yaptığımız çalışmalarda, meydana gelen depremler, toprak kaymaları gibi doğal afetler nedeniyle yerinden çıkan ağırlıkları 1 ila 3 ton arasında değişen yaklaşık 2 bin 400 devrilen kaya ve taşlar kaldırıldı.
Deprem - 19.10.2020
Ege Denizi'nde 3,1 büyüklüğünde deprem
Ege Denizi'nde 3,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - 18.10.2020
Ege Denizi'nde 4,3 büyüklüğünde deprem oldu
Ege Denizi'nde 4,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Deprem - 18.10.2020
FLAŞ
AFAD: Saat 11.07'de merkez üssü Ege Denizi olan Çanakkale Gökçeada açıklarında 4.3 (Mw) büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
Deprem - 18.10.2020
Haftanın tarihine bakış
2011- Van'da, merkez üssü merkez ilçeye bağlı Tabanla köyü olan 7,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Deprem Haberleri | Deprem Haber - Haberler - Deprem haberleri, son dakika deprem haber ve gelişmeleri burada. Afet Koordinasyon Merkezi'nde sona yaklaşıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 15:42:41. #1.14#
title