BİRLEŞİK KRALLIK HABERLERİ

Birleşik Krallık Haberleri

Birleşik Krallık haber, Birleşik Krallık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Birleşik Krallık - 25.10.2020
Nükleer Silahların Yasaklanması Anlaşması'nı 50. ülke olarak Honduras onayladı
Nükleer silah sahibi ABD, Rusya, Birleşik Krallık, Çin, Fransa, Hindistan, Pakistan, Kuzey Kore ve İsrail ise anlaşmayı imzalamadı.
Birleşik Krallık - 22.10.2020
TİM Başkanı İsmail Gülle: "2021 ülkemizin ihracat yılı olacak"
Birliğin ocak-eylül döneminde en çok ihracat gerçekleştirdiği ülkelerin ise 447 milyon dolarla Irak, 340 milyon dolarla Almanya, 274 milyon dolarla ABD ve 238 milyon dolarla Birleşik Krallık olduğu bilgisini veren Gülle, "Almanya, ABD ve Birleşik Krallık'a ihracattaki artış oranı yüzde 20'nin üzerinde gerçekleşti.
Birleşik Krallık - 22.10.2020
Aston Martin imzalı helikoptere üç kıtadan sipariş geldi
Bu sıradışı modelin Asya Pasifik'teki ilk örneği, Yeni Zelanda'da bir Airbus müşterisi tarafından sipariş edildi. Helikopter, özel uçuşların yanı sıra VIP charter operasyonlarında da kullanılacak. Latin Amerika'dan sipariş edilen helikopter ise, Guatemala'da ismi açıklanmayan bir VIP müşteri tarafından kullanılacak. Son olarak, Kanada'da ismi açıklanmayan diğer bir müşteri tarafından sipariş edilen helikopter, Birleşik Krallık'ta tecrübeli zanaatkarlar tarafından tamamlanarak Kanada'daki Airbus Müşteri Merkezi'nden teslim alınacak.
Birleşik Krallık - 21.10.2020
Son dakika haber: Beyaz eşya satışları yükselişte
"Brexit sürecinde ek maliyetler için teşvik sistemlerine ihtiyaç var" TÜRKBESD Yönetim Kurulu Başkanı Dinçer, Türkiye'nin en büyük ticaret ortaklarından İngiltere'nin Brexit sürecinden dolayı sektör ihracatının olumsuz etkilenme riski bulunduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti: "Ülkemiz ile Birleşik Krallık arasında halen görüşmeleri süren Serbest Ticaret Anlaşması'nın (STA) bir an önce sonuçlandırılması önem taşıyor.
Birleşik Krallık - 21.10.2020
BIST100 yüzde 0.86 artışla başladı, dolar 7.82 lirada
"Seçime kadar mali teşvik paketinin imzalanması için Trump'ın önüne gelmesi beklenirken ABD borsaları ara verdiği yükselişine devam etti.  "Yurt içinde herhangi bir veri akışı yok. Sabah Birleşik Krallık enflasyon rakamlarını izledik, gün içerisinde ise odaklar tamamen yarın toplanacak olan faiz kararında.
Birleşik Krallık - 20.10.2020
BM, Kıbrıslı tarafları ve garantör ülkeleri "uygun bir zamanda" bir araya getirmeyi planlıyor
Guterres'in siyasi süreci yeniden başlatmak istediğini ve uygun bir zamanda Kıbrıslı tarafları ve garantör ülkeler Türkiye, Yunanistan ve Birleşik Krallık'ı bir araya getirmeyi planladığını belirten Dujarric, taraflar arasında güven inşasının önemini vurguladı.
Birleşik Krallık - 19.10.2020
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.Saygılarımızla.
Birleşik Krallık'ın parçası olan Galler'de ise salgınla mücadele kapsamında "2 haftalık karantina" ilan edildi.
Birleşik Krallık - 19.10.2020
Galler iki hafta boyunca karantinaya giriyor
Birleşik Krallık parçası dört ülkeden biri olan Galler'de korona virüs salgının önüne geçebilmesi amacıyla Cuma gününden itibaren iki hafta boyunca karantina uygulanmasına karar verildi.
Birleşik Krallık - 19.10.2020
Galler'de 2 haftalık karantina ilan edildi
Birleşik Krallık'ın parçası olan Galler'de, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında 2 haftalık karantina ilan edildi.
Birleşik Krallık - 19.10.2020
Jenrik: Anlaşmalı Brexit için kapa hala aralık
Birleşik Krallık Yerel Yönetim ve Yerleşimler Bakanı Robert Jenrick, Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Avrupa Birliği'nin (AB) Brexit konusunda yeterince esnek davranmadığını söyledi.
Birleşik Krallık - 19.10.2020
İngiltere'de korona virüs kısıtlamaları sırasında aile içi şiddet ikiye katlandı
Birleşik Krallık'taki kadın cinayetlerine ilişkin 2018-2019 yılları arasındaki rapora göre yaklaşık yüzde yüzde 61 kadın şimdiki veya eski erkek eşi tarafından öldürüldü.
Birleşik Krallık - 15.10.2020
Endeksler "ikinci dalga" endişeleriyle düştü
Büyük Avrupa borsalarındaki endeksler de, Almanya ve Birleşik Krallık'ta açıklanan vakalarda rekor düzeyde yüksek günlük artışlar olmasının ardından düştü.
Birleşik Krallık - 15.10.2020
TEDMEM kürsüde "Kovid-19 Krizinden Çıkarılan Dersler" konuşuldu
Bağlamsal ve sosyo-duygusal zorluklar nedeniyle Kovid-19 sırasında öğretimin niteliğinin değiştiğini ifade eden Hall, "Uzaktan öğrenme sırasında ebeveynler çocuklarının öğrenmelerini desteklemek durumunda kaldı. Bu durum ebeveynlerin öğretmenleri daha iyi anlamlarına ve daha çok taktir etmelerine neden oldu. Birleşik Krallık'taki ebeveynlerin yüzde 81'i, okulların kapalı kaldığı sürede öğretmenlerin çabalarını büyük ölçüde takdir ettiklerini belirtiyor.
Birleşik Krallık - 14.10.2020
AB liderleri, "Kovid-19" ve "İngiltere-AB ilişkileri" gündemiyle toplanacak
Zirvenin ilk gününde, Brexit'in ardından AB ile Birleşik Krallık arasında ilişkilerin nasıl seyredeceğine yönelik müzakereler ele alınacak.
Birleşik Krallık - 14.10.2020
ABD'nin uzay faaliyetlerini düzenleyen Artemis Anlaşmaları'na 7 ülke imza attı
Artemis Anlaşmaları'na imza atan ülkelerin Avustralya, Birleşik Krallık, Birleşik Arap Emirlikleri, Japonya, Kanada, İtalya ve Lüksemburg olduğu belirtilerek, yakın zamanda başka ülkelerin de bu anlaşamaya dahil edileceği bildirildi.
Birleşik Krallık - 13.10.2020
Son dakika ekonomi: Birleşik Krallık ve Kenya'dan 2021'de "küresel eğitim zirvesi"
Son dakika haberleri: Birleşik Krallık Başbakanı Boris Johnson ve Cumhurbaşkanı Uhuru Kenyatta önümüzdeki yıl Birleşik Krallık ve Kenya'nın her çocuğun eğitim alması için başlatılan küresel harekete liderlik edecek üst düzey bir zirveye ev sahipliği yapacağını açıkladı.
Birleşik Krallık - 12.10.2020
ZÜCDER uluslararası B2B'leri online olarak düzenlemeye hazırlanıyor
2021'de devam edecek ZÜCDER'in online B2B'leri ile Latin Amerika, Afrika, Birleşik Krallık, Hindistan, Japonya, Kanada, Orta Doğu ülkeleri ve daha pek çok ülkenin büyük market zincirleriyle Türk firmaları bir araya gelecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Birleşik Krallık Haberleri | Birleşik Krallık Haber - Haberler - Birleşik Krallık haberleri, son dakika birleşik krallık haber ve gelişmeleri burada. Korkutan koronavirüs araştırması: Mutasyon geçirdi ve artık daha tehlikeli.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 05:34:51. #1.14#
title