ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Atatürk Üniversitesi Haberleri

Atatürk Üniversitesi haber, Atatürk Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atatürk Üniversitesi - 15.10.2020
Erdoğan: Seçim, 2023 Haziran'da yapılacak (2)- Yeniden
ÜSTÜN BAŞARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU Konuşmaların ardında YÖK 2020 Üstün Başarı Ödülleri Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından sahiplerine verildi. 'Bireysel Ödül' kategorileri dahilinde 'Sosyal ve Beşeri Bilimler' kategorisinde; 'Suriye ve Filistin'de Rus Mevcudiyeti ve Osmanlı Siyaseti (1847-1914)' konusunda yaptıkları doktora teziyle Dr. Öğr. Üyesi Melikşah Arslan ve tez danışmanı Doç. Dr. Saime Selenga Gökgöz, 'Fen ve Mühendislik Bilimleri' kategorisinde; 'Biyoalgılamaya Yönelik Elektrokimyasal Sensörlerin Geliştirilmesi' konusunda yaptıkları doktora teziyle Dr. Öğr. Üyesi Ece Ekşin ve tez danışmanı Prof. Dr. Kadriye Arzum Erdem Gürsan, 'Sağlık Bilimleri' kategorisinde; 'Dermal Yolla Uygulanan Flurbiprofen Nanosüspansiyonlarının Geliştirilmesi ve In Vitro - In Vivo Değerlendirilmesi' konusunda yaptıkları doktora teziyle Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Nur Oktay ve tez danışmanı Prof. Dr. Fatma Nevin Çelebi ödül almaya hak kazandı. 'Kurumsal Ödül' kategorileri kapsamında ise 'Yerel Kalkınmaya Katkı Ödülü', 'Kırsalda Gezici Hayvan Sağlığı, Poliklinik ve Eğitim Hizmetlerinin Sağlanması' başlıklı başvurusu ile Atatürk Üniversitesi'ne,  'Üniversite-Sanayi İşbirliği Ödülü', 'BOSIET ve FOET Eğitimlerinin OPITO Akreditasyonlu ve Sertifikalı Olarak Yerlileştirilmesi' başlıklı başvurusu ile İstanbul Teknik Üniversitesi'ne, 'Uluslararası İşbirliği Ödülü' ise, 'Sürdürülebilir Tarım ve Gıda Üretimi Yüksek Eğitim ve Öğretiminde Küresel Kapasite Geliştirme Projesi' başlıklı projesi ile "Ankara Üniversitesi'ne verildi.
Atatürk Üniversitesi - 13.10.2020
Atatürk Üniversitesi, bilimsel yayın performansını paylaştı
Erzurum Atatürk Üniversitesinin, üniversiteleri bilimsel yayın performansına göre değerlendiren National Taiwan University (NTU Ranking) sıralamasında Farmakoloji ve Toksikoloji alanında 209'uncu,Tarım Bilimleri alanında ilk 400, Yaşam Bilimleri alanında ise ilk 500 içinde yer aldığı bildirildi.
Atatürk Üniversitesi - 13.10.2020
Son dakika haber: Vali Okay Memiş, Şehir Hastanesi Yolu inşaat çalışmalarını yerinde inceledi
Toplantının ardından Vali Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof.
Atatürk Üniversitesi - 12.10.2020
Erzurum'da yapımı devam eden Çat yolu güzergahının son durumu ele alındı
Valilik toplantı salonunda, Vali Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Atatürk Üniversitesi Röktörü Prof.
Atatürk Üniversitesi - 6.10.2020
Atatürk Üniversitesi devlet üniversitesi sıralamasında 11. oldu
Erzurum Atatürk Üniversitesinin, ODTÜ University Ranking by Academic Performance Laboratuvarı'nca (URAP) açıklanan listede, devlet üniversiteleri sıralamasında 11., Tıp Fakültesi olan üniversiteler sıralamasında ise 7. olduğu bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Atatürk Üniversitesi Haberleri | Atatürk Üniversitesi Haber - Haberler - Atatürk Üniversitesi haberleri, son dakika atatürk üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Vücut savunma sistemini enfeksiyonlara karşı koruyan vitamin geliştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 09:41:30. #1.15#
title