ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ HABERLERİ

Anadolu Gençlik Derneği Haberleri

Anadolu Gençlik Derneği haber, Anadolu Gençlik Derneği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Anadolu Gençlik Derneği - 25.11.2020
Edirne'nin kurtuluşunun 98'inci yıl dönümü kutlanıyor
Edirne'nin konumu itibariyle her dönem iskan için tercih edilen bir bölge olduğunu ifade eden Soytürk, şunları kaydetti: "Çeşitli medeniyet ve kültürlere, farklı din ve dillere sahip topluluklara yüzyıllarca ev sahipliği yapmıştır. Asırlar boyunca camilerden yayılan ezan seslerine, kiliselerin çan sesleri karışmış; damat halayında Müslüman, Yahudi ve Hıristiyan komşular birlikte saf tutmuştur. Ne yazık ki bu barış dolu günler, Fransız İhtilali'nden sonra tüm dünyayı saran olumsuz fikir akımlarının da etkisiyle yerini savaşların, acıların hüküm sürdüğü günlere bırakmıştır." Yurdu işgal eden düşmana karşı başlatılan Milli Mücadele ile Başkomutan Gazi Mustafa Kemal'in önderliğinde bir milletin yeniden dirildiği ve ayağa kalktığını belirten Soytürk, şöyle devam etti: "Büyük Taarruz 'un sonunda elde edilen zaferin meyvesi olan Mudanya Mütarekesi sonucunda da Edirne, 25 Kasım 1922 tarihinde düşman işgalinden kurtulmuştur. Aradan geçen 98 yıl boyunca müreffeh günlerine yeniden geri dönen Edirne'miz bugün eğitimde, sağlıkta, ekonomide, turizmde, yapılan yatırımlarla ülkemizin gelişmiş şehirleri arasında yerini alırken, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle de ülkemizin Avrupa'ya ve Balkanlar'a açılan kapısı olmaya devam etmektedir. Tarihten aldığımız bu büyük ve kutlu sorumluluğun bilinciyle her geçen yıl Edirne'mizin daha da gelişip büyük başarılara imza atacağına inancımız tamdır. " -AGD Başkanı İriş Anadolu Gençlik Derneği Edirne Şube Başkanı Abdülhamit İriş de yayımladığı mesajda ülkenin kurtuluşu için canlarını feda eden şehitleri şükran ve minnetle andığını belirtti.
Anadolu Gençlik Derneği - 24.11.2020
24 Kasım Öğretmenler Günü
Ülkemizin hayallerini hedeflere, hedeflerini gerçeğe dönüştürme mücadelemizde en büyük güç kaynağımız, nitelikli, özgüveni yüksek, milli ve manevi değerlerimizi benimsemiş nesillerimizdir. Öğretmenlerimizin ülkemizin dört bir yanında nasıl fedakarca görev yaptıklarını görüyoruz ve biliyoruz." AGD Edirne Şube Başkanı İriş Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Edirne Şube Başkanı Abdülhamit İriş, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Anadolu Gençlik Derneği - 17.11.2020
Belediye başkanları Koçer ve Tutal'dan Ankara ziyaretleri
Bir dizi temaslar için Ankara'da bulunan Koçer ve Tutal, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış ve Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkanı Salih Turhan'a ziyaretlerde bulundu.
Anadolu Gençlik Derneği - 19.10.2020
Son dakika gündem: Adıyaman'da Azerbaycan için gıyabi cenaze namazı kılındı
Adıyaman Demokrasi Parkında, Anadolu Gençlik Derneği'nin öncülüğünde bazı sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımı ile gıyabi cenaze namazı kılındı.
Anadolu Gençlik Derneği - 18.10.2020
Son dakika! Anadolu Gençlik Derneğinden Azerbaycan'a destek
Son dakika gündem haberine göre Anadolu Gençlik Derneği (AGD) üyeleri Sakarya'da yatsı namazı sonrası Azerbaycan'a destek amacıyla basın açıklaması yaptı, şehitler için gıyabi cenaze namazı kıldı.
Anadolu Gençlik Derneği - 18.10.2020
Malatya ve Şanlıurfa'da Azerbeycan'a destek etkinlikleri düzenlendi
Şanlıurfa Şanlıurfa'da da Anadolu Gençlik Derneği (AGD) üyesi bir grup, Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik saldırılarını basın açıklamasıyla protesto etti.
Anadolu Gençlik Derneği - 18.10.2020
Anadolu Gençlik Derneğin'den Azerbaycan'a destek
Anadolu Gençlik Derneği (AGD), Ermenistan'ın sivil yerleşim yerlerine saldırıları karşısında Azerbaycan'ın uluslararası hukuktan kaynaklanan haklarının her platformda destekçisi ve savunucusu olduğunu duyurdu.
Anadolu Gençlik Derneği - 7.10.2020
Edirne'den kısa kısa
AGD Başkanı İriş'in açıklaması Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Edirne Şube Başkanı Abdülhamit İriş, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ekonomi ve sosyal alanda etkilerinin sürdüğünü bildirdi.
Anadolu Gençlik Derneği - 2.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Camiler ve Din Görevlileri Haftası Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Edirne Şube Başkanı Abdülhamit İriş, Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Edirne Müftüsü Alettin Bozkurt'u ziyaret etti.
Anadolu Gençlik Derneği - 11.7.2020
Son dakika haber: AGD Kayseri Şubesi'nden Danıştayın "Ayasofya" kararına destek
Gelen son dakika haberine göre Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Kayseri Şubesi, Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararına destek verdi.
Anadolu Gençlik Derneği - 27.6.2020
Edirne'den kısa kısa
Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Edirne Şube Başkanı Abdülhamit İriş, çocukların yaz ayını verimli geçirebilmesi için "e-yaz etkinlikleri" düzenleneceğini bildirdi.
Anadolu Gençlik Derneği - 30.5.2020
Son dakika haberleri | İstanbul'un fethinin 567. yılı
Son dakika haberine göre Anadolu Gençlik Derneği Edirne Şube Başkanı Abdülhamit İriş, İstanbul'un fethinin 567. yılı dolayısıyla düzenlenen e-Fetih şölenine Edirne'den online katıldıklarını bildirdi.
Anadolu Gençlik Derneği - 8.4.2020
AGD Kayseri Şubesi çalışmalarını online sürdürüyor
Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Kayseri Şubesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri nedeniyle çalışmalarını internet üzerinden yapıyor.
Anadolu Gençlik Derneği - 24.3.2020
AGD Kayseri Şube Başkanı Coşkun'dan vatandaşlara koronavirüs uyarısı
Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Kayseri Şube Başkanı Baki Coşkun, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında vatandaşlara dikkatli olmaları uyarısında bulundu.
Anadolu Gençlik Derneği - 16.2.2020
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, "Eyüpsultan 7. Olağan Kongresi"ne katıldı
"Ailenin gücü devam etmeli" Konuşmasında ailenin önemine işaret eden Karamollaoğlu, şunları kaydetti: "Bugün Allah muhafaza etsin çeşitli sebeplerden dolayı İstanbul Sözleşmesi'nin getirmiş olduğu bazı sıkıntılar, aileyi tahrip etme istikametinde birtakım adımların atılmasına vesile oluyor. Cemiyet, ailenin üzerine inşa edilir ve bir cemiyet-aile bir kadın ve bir erkekten meydana gelir. Putin bile aynı şeyi tekrarlıyor, dikkat edin dünyada Batı bambaşka bir havaya girdi, hiç tahmin etmediğimiz komünist bir ülkenin başkanı olan Putin, 'Bir aile, bir kadın ve erkekten meydana gelir ve diğerlerini de kabul etmem.' dedi. Ailenin, bu havasının ve gücünün devam etmesine ihtiyaç var. Ailenin orta direği kadındır. Cennet, annelerin ayakları altındadır, şu anda bütün mesele ailenin bir ferdi olarak kadının annelik ve eşlik vasfını dışarıda tutmak istiyorlar, biz bunlara itibar edemeyiz. Onun için hanım kardeşlerimizin ve gençlerimizin çok daha büyük bir gayretle çalışmaya ihtiyaçları var. Şunu bilelim, geleceğimizi ve bu ülkeyi gençler inşa edecek ve bu fikirleri onlar benimseyecek. Kadrolarımızdaki tecrübe, bilgi ve beceriyi gençlerin heyecanıyla hedefe ulaştırırız ve gençleri de aynı bilgilerle donatmak mecburiyetindeyiz." Emre Ustaosmanoğlu'nun Saadet Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanı seçildiği kongreye, Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Sevim, eski Saadet Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanı İlker Çiftçi, partililer, Anadolu Gençlik Derneği (AGD), Atatürkçü Düşünce Derneği, İYİ Parti ve CHP'den temsilciler katıldı.
Anadolu Gençlik Derneği - 9.2.2020
AGD Kayseri Şubesi'nden "Son Kale Aile Konferansı"
Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Kayseri Şubesi tarafından "Son Kale Aile Konferansı" düzenlendi.
Anadolu Gençlik Derneği - 29.1.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 1
Görüntü dökümü: --------------------- -Yaralıların görüntüsü -Takla atan aracın görüntüsü -Trafikten görüntü -Polis ekiplerinden görüntü -Genel ve detay görüntüler   ============================ 5- ABD BAŞKONSOLOSLUĞU ÖNÜNDE PROTESTO  Haber-Kamera: Ertan KILIÇ-Ozan URAL-Oğuzcan YAZAR-Murat DELİKLİTAŞ/İstanbul DHA ABD Başkanı Trump'ın Filistin-İsrail  meselesine ilişkin açıklamaları üzerine ABD İstanbul Başkonsolosluğu önünde  toplanan  Anadolu Gençlik Derneği üyeleri protesto eylemi gerçekleştirdi.
Anadolu Gençlik Derneği - 29.1.2020
Ankara'da ABD'nin sözde Orta Doğu barış planı protesto edildi
Başkentte, Memur-Sen, İHH İnsani Yardım Vakfı, Anadolu Gençlik Derneği (AGD) ve Milli Türk Talebe Birliği (MTTB), ABD Başkanı Donald Trump'ın sözde Orta Doğu barış planını protesto etti.
Anadolu Gençlik Derneği - 29.1.2020
ABD BAŞKONSOLOSLUĞU ÖNÜNDE PROTESTO EYLEMİ
Haber-Kamera: Ertan KILIÇ-Ozan URAL-Oğuzcan YAZAR-Murat Deliklitaş / İstanbul DHAABD Başkanı Trump'ın Filistin-İsrail meselesine ilişkin açıklamaları üzerine ABD İstanbul Başkonsolosluğu önünde toplanan Anadolu Gençlik Derneği üyeleri protesto eylemi gerçekleştirdi.
Anadolu Gençlik Derneği - 29.1.2020
Ankara'da tek taraflı 'Yüzyılın Anlaşması'na protesto
Memur-Sen Konfederasyonu, Milli Türk Talebe Birliği, Anadolu Gençlik Derneği ile İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı üyeleri, ABD Başkanı Donald Trump'ın, 'Yüzyılın Anlaşması' adını verdiği tek taraflı planı protesto etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Anadolu Gençlik Derneği Haberleri | Anadolu Gençlik Derneği Haber - Haberler - Anadolu Gençlik Derneği haberleri, son dakika anadolu gençlik derneği haber ve gelişmeleri burada. Edirne'nin kurtuluşunun 98'inci yıl dönümü kutlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.11.2020 03:41:44. #1.14#
title