Ali Yalçın Haberleri

Ali Yalçın haber, Ali Yalçın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Yalçın - 14.01.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş'tan Memur-Sen'e ziyaret
Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "Kamuda sözleşmeli istihdam biçimi 40'ı aştı ve kadrolu-sözleşmeli istihdama özlük açısından bakıldığında fark 20'yi geçti.
Ali Yalçın - 29.12.2020
Eğitim-Bir-Sen, "Eğitime Bakış: 2020 İzleme ve Değerlendirme" raporunu açıkladı
Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı ???????Ali Yalçın, mevcut öğretmen açığı dikkate alınarak yıllık atama sayılarının artırılması, öğretmen adaylarına gerçekçi kariyer hedeflerinin konulması ve Öğretmenler Meslek Kanunu'nun çıkarılması gerektiğini bildirdi.
Ali Yalçın - 18.12.2020
Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın'dan Ömer Halisdemir Üniversitesine ziyaret
Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar'ı ziyaret etti.
Ali Yalçın - 18.12.2020
Mithat Sevin son yolculuğuna uğurlandı
Cenaze namazına, Mithat Sevin'in ailesi, yakınları, Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen Gaziantep İl Başkanı Ahmet Gök, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, sendika yöneticileri ve üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Ali Yalçın - 17.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 6
Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mitat Sevin'e, 26 Ekim günü, Ankara'da rahatsızlanması üzerine kaldırıldığı hastanede koronavirüs teşhisi konuldu. Taburcu olduktan bir süre sonra fenalaşan Sevin, yeniden kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alındı. Sevin, doktorların tüm çabasına rağmen dün yaşamını yitirdi. Mithat Sevin'in cenazesi defnedilmek üzere memleketi Gaziantep'e getirildi. Sabah saatlerinde Hanifi Şireci Cami'nde düzenlenen törene Mithat Sevin'in ailesi, Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ile meslektaşları katıldı.
Ali Yalçın - 02.12.2020
CHP Grup Başkanvekili Özel gündemi değerlendirdi Açıklaması
Özel, sıcak siyasetin içine ordunun, kışlanın katılmasını, ibadethanelerin katılmasını, okulların katılmasını hiçbir zaman doğru bulmadıklarını dile getirerek, şöyle devam etti: "Maalesef bu ülke ilk kez partili bir genelkurmay başkanıyla tanıştı. Gecenin 01.00'inde de perdenin arkasından anons ettiler, takım elbisesiyle çıktı, Milli Savunma Bakanı oldu. Biz onu muhatap kabul ederiz, Genelkurmay Başkanı'na bir şey söylemeyiz. O, ordunun başı. Ama maalesef bugün saray aklınca yönlendirilen birileri, sıcak siyaset içine Genelkurmay Başkanı'nı da soktu. Genelkurmay Başkanı, bugün yaptığı bir cümlelik de olsa açıklamayla siyaset alanına girmiştir. Dur paşam. Orduya bunu yapma, kendine bunu yapma, üstündeki şanlı, şerefli ordunun üniformasına bunu yapma. Bir yalanın peşine bir partiyi taktılar, sivil toplum örgütlerinin başkanlarını taktılar, sen orduyu takma, o makamı takma. Ordu, hepimizin ordusu. Partili genelkurmay başkanlığı utanç verici bir şeydir. O utancın Hulusi Akar'a münhasıran kalmasını tercih ederiz. Genelkurmay Başkanlığı, milletin genelkurmay başkanlığıdır. Partisi olmaz. Hepimizin gözbebeği Mehmetçiğin en üst komutanı, sıcak siyaset alanına girme. Dur paşam." Sivil toplum kuruluşlarının ziyareti TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında TESK Başkanı Bendevi Palandöken, TİSK Başkan Vekili Celal Koloğlu, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Alaattin Soydan'ın hem Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ı hem de Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler'i ziyaret ettiğini hatırlatan Özel, şunları söyledi: "Hepsine birden söyleyeceğim şey şu, oraya sizi, sizin ayaklarınız götürdü ama sizi oraya gitmeye zorlayan akıl, saray aklıdır, saray düzenidir.
Ali Yalçın - 02.12.2020
Son dakika! Bakan Akar: Arifiye'deki fabrikanın mülkiyeti Bakanlığa ait
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında TESK Başkanı Bendevi Palandöken, TİSK Başkan Vekili Celal Koloğlu, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Alaattin Soydan'dan oluşan sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin destek ziyaretinde konuşan Bakar Akar, savunma ve güvenlik konularında da değerlendirmelerde bulundu.
Ali Yalçın - 02.12.2020
Bakan Akar: "(Türk-Rus Ortak Merkezi) İnşaatı yapılıyor, çok kısa bir sürede arkadaşlarımız orada görev yapacak"
Bakan Akar, Türk Silahlı Kuvvetleri aleyhindeki söylemin ardından TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında TESK Başkanı Bendevi Palandöken, TİSK Başkan Vekili Celal Koloğlu, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Alaattin Soydan'dan oluşan sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin destek ziyaretinde savunma ve güvenlik konularında da değerlendirmelerde bulundu.
Ali Yalçın - 02.12.2020
Son dakika haber | Milli Savunma Bakanı Akar'dan gündeme ilişkin açıklamalar Açıklaması
Akar, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) aleyhindeki söylemin ardından TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında TESK Başkanı Bendevi Palandöken, TİSK Başkan Vekili Celal Koloğlu, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Alaattin Soydan'dan oluşan sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin destek ziyaretinde, savunma ve güvenlik konularında da değerlendirmelerde bulundu.
Ali Yalçın - 02.12.2020
Bakan Akar: Ordu ile 'satılmış' kelimesini yan yana koymaları akla ziyan
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında TESK Başkanı Bendevi Palandöken, TİSK Başkan Vekili Celal Koloğlu, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Alaattin Soydan'dan oluşan sivil toplum kuruluşu temsilcileri heyeti, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK komuta kademesine destek ziyaretinde bulundu.
Ali Yalçın - 02.12.2020
Son dakika haberi... STK'lerden Türk Silahlı Kuvvetlerine destek ziyareti (2)
TSK aleyhindeki söylemin ardından TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında TESK Başkanı Bendevi Palandöken, TİSK Başkan Vekili Celal Koloğlu, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Alaattin Soydan'dan oluşan sivil toplum kuruluşu temsilcileri heyeti, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK komuta kademesine destek ziyaretinde bulundu.
Ali Yalçın - 01.12.2020
Manisaspor 2'de 2 istiyor
MİSLİ.com 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta geçen sezondan beri süren 18 maçlık galibiyet hasretine Çankaya FK deplasmanında son vererek düşme hattından kurtulma yolunda umutlanan Manisaspor, yarın Fatsa Belediyespor'u konuk edecek. Manisa 19 Mayıs Stadı'ndaki karşılaşma saat 13.00'te başlayacak. Manisaspor grupta halen 6 puanla son sırada yer alıyor. Grupta bu sezonki kötü gidişat üzerine Teknik Direktör Ali Yalçın'ın görevinden ayrıldığı Kızılcabölükspor, aynı saatte Artvin Hopaspor deplasmanında çıkış arayacak.
Ali Yalçın - 25.11.2020
Eğitim-Bir-Sen'den Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusu
Kılıçdaroğlu'nun, öğretmenlerin iradelerini yargılayan, onları töhmet altında bırakan, kutuplaştırıcı ve tahkir edici ifadelerini kınıyoruz. Öğretmenliğe saygının, öğretmene ve öğretmenin iradesine saygı duymakla başlayacağını hatırlatıyor, kendisini bütün öğretmenlerimizden özür dilemeye davet ediyoruz." Açıklamada, Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'ın, Kılıçdaroğlu'na sosyal medya hesabından tepki gösterdiği ve suç duyurusunda bulunulacağını açıkladığı belirtilerek, "Kılıçdaroğlu'nun öğretmenlerin iradesine saygı duymayan ifadeleri vicdanları yaralamış, tüm öğretmenleri üzmüştür.
Ali Yalçın - 24.11.2020
Ayasofya dergisinden "Şükür" özel sayısı
"Ayasofya'yı Sorduk" başlıklı soruşturma bölümünde Ayasofya dergisinin sorularını; Mahmut Toptaş, Muhammed Emin Yıldırım, İhsan Şenocak, Ali Yalçın, Süleyman Ragıp Yazıcılar, Coşkun Şahin, İsmail Halis, Harun Bobuş ve Yunus Coşkun yanıtlıyor.
Ali Yalçın - 18.11.2020
Eğitim-Bir-Sen'den "Yükseköğretime Bakış 2020: İzleme ve Değerlendirme Raporu"
Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "Yükseköğretime Bakış 2020: İzleme ve Değerlendirme Raporu"na göre, 2011-2020 arasında üniversite sınavına başvuran aday sayısında yüzde 42, yerleşen aday sayısında ise yüzde 17'lik artış olduğunu belirtti.
Ali Yalçın - 13.11.2020
Yayaların üzerine aracını süren sanık 9 yıl hapis cezasına çarptırıldı
Mahkeme, sanık Göçmen'in mağdur Ahmet Seven'e yönelik "mala zarar verme" suçunda uzlaşıldığı için bu suçun düşürülmesine hükmederek, mağdur Mehmet Ali Yalçın'a yönelik "kasıt ile yaralamaya sebep verme" suçunun unsurları oluşmadığından bu suç yönünden sanığın beraatine karar verdi.
Ali Yalçın - 14.10.2020
Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Yalçın: "Hijyen standardının sağlanması için eğitim kurumlarına bütçe...
Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, okulların salgın sürecinde mutlaka temizlik malzemesi ve maske konusunda desteklenmesi gerektiğini ifade ederek, "Kervan yolda düzelir diyerek okul yönetimlerinin sırtına bırakılmamalıdır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Yalçın Haberleri | Ali Yalçın Kimdir - Haberler - Ali Yalçın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Yalçın kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş'tan Memur-Sen'e ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.1.2021 23:21:30. #1.15#
title