Zeytin Dalı Haberleri

Zeytin Dalı haber, Zeytin Dalı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zeytin Dalı - 26.11.2020
Son dakika haberleri: SMO bileşenlerinden Tel Abyad ilçesinde "koordinasyon" toplantısı
Zeytin Dalı Harekatı öncesinde Halep'in kuzeyinde ÖSO'ya bağlı 30 askeri grup, 30 Aralık 2017'de Milli Ordu adıyla birleşti.
Zeytin Dalı - 24.11.2020
Afrin'de bombalı terör saldırısı
Zeytin Dalı Harekatı'yla terörden arındırılan Afrin ilçe merkezinde, bir araca yerleştirilen bomba infilak ettirildi.
Zeytin Dalı - 23.11.2020
Hamza Dağ: "Doğu Akdeniz'de yaptığımız hamlelerle, Dağlık Karabağ'a da yapmış olduğumuz işlerle milletimizin desteği partimize artmış vaziyette"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AR-GE Başkanı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, "Barış Pınarı, Zeytin Dalı, Fırat Kalkanı operasyonlarıyla, Doğu Akdeniz'de yapmış olduğumuz hamlelerle, Libya'da yapmış olduğumuz operasyonlarla, Azerbaycan'da Dağlık Karabağ'a da yapmış olduğumuz...
Zeytin Dalı - 18.11.2020
Son dakika gündem: Afrin gazisi Didinmez, Nevşehir Emniyet Müdürü Artunay'ı ziyaret etti
Son dakika gündem haberine göre Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK), Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda yaralanan Piyade Uzman Çavuş Zeki Didinmez, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay'ı ziyaret etti.
Zeytin Dalı - 18.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
-"Ambulans sayımızı gelecek yıl 6 bin 340'a çıkarmayı hedefliyoruz" Sağlık Bakanlığının ekip ve ekipman olarak afet ve acil durumlara hazır ve dünya standartlarında hizmet sunduğuna dikkati çeken Koca, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ülkemizin tamamını kapsayan Acil Sağlık Hizmetleri organizasyonu kurduk. 2020 yılı içerisinde 5,5 milyona yakın vatandaşımıza ambulanslarımızla müdahale ederek sağlık tesislerimize naklini gerçekleştirdik. 5 bin 930 olan ambulans sayımızı 2021 yılında 6 bin 340'a çıkarmayı hedefliyoruz. Standart ambulanslarımızın ulaşamadığı vakalara motosikletli ekiplerle müdahale ediyoruz. 2002 yılından bu zamana kadar ambulans başına düşen nüfusu 107 binden 14 bine indirerek vatandaşımıza daha etkili acil sağlık hizmeti vermeyi başardık. Önümüzdeki yıl yeni açacağımız istasyonlarla 112 istasyon sayısını 3 bin 100'e çıkaracağız. 2020 yılı içinde 17 helikopter ambulans ve 3 uçak ambulans ile hizmet vermekteyiz. 2008 yılından 2020 yılı Ekim ayına kadar hava ambulansları ile yaklaşık 49 bin vakanın naklini gerçekleştirdik. Çeşitli bölgelerde hizmet veren 6 deniz bot ambulansımız ile yaklaşık 23 bin vakanın naklini gerçekleştirdik. Zeytin Dalı, Barış Pınarı ve Bahar Kalkanı Harekatları kapsamında UMKE ve acil sağlık personelimiz triyaj destek merkezlerimiz ve ambulanslarımızla 24 saat esasına göre kesintisiz hizmet vermiştir.
Zeytin Dalı - 13.11.2020
AK Parti Tekirdağ 7. Olağan İl Kongresi
"Terörün her türlüsünün üzerine kararlılıkla gittik" Yıldırım, 18 yıllık iktidarlarının millete hizmetle geçtiğini vurgulayarak şu değerlendirmelerde bulundu: "Yolları böldük, hayatları birleştirdik. Yolları böldük, milleti birleştirdik. Yolları böldük, Türkiye'yi doğudan batıya kuzeyden güneye yakın ettik. Ama bir şeye çok dikkat ettik, 'Yolları böleriz, Türkiye'yi böldürtmeyiz' dedik ve terörün her türlüsünün üzerine kararlılıkla gittik. Sadece içeride değil sınırlarımız dışında da terörü bulunduğu yerde yok etmek için yine 2006'nın ağustos ayında 65. hükümet döneminde Cumhurbaşkanımızın talimatıyla Fırat Kalkanı, 20 Ocak 2017'de Afrin'e Zeytin Dalı Harekatı'nı yaptık.
Zeytin Dalı - 12.11.2020
Son dakika haberi! Karaman'da silahlı saldırıda yaralanan kişi tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti
Öcal, 2 Kasım'da, Yeni Mahalle Zeytin Dalı Bulvarı'nda bulunan iş yerini kapattığı sırada kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin silahlı saldırısına uğramıştı.
Zeytin Dalı - 12.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Önce Pençe-Kartal ardından Pençe-Kaplan Harekatı ile bölgede yıllarca teröristler tarafından kullanılan geniş bir alanda kontrol sağlanmış ve terör örgütüne büyük bir darbe indirilmiştir. Irak'ın, dış güçlerin çatışma sahası olmaktan çıkıp toprak bütünlüğü ve siyasi birliği içinde istikrar ve refaha kavuşması en samimi arzumuzdur. Komşumuz Irak'a her alanda destek olurken, özellikle terörle mücadelede Irak ile daha yakın iş birliği yapmayı çok arzu ediyoruz." "Suriye'nin kuzeyinde harekatlar başarıyla icra ediliyor" Akar, Suriye'nin kuzeyinde yuvalanan PKK/PYD/YPG ve DEAŞ varlığını sonlandırmak, oluşturulmak istenen terör koridorunu engellemek ve böylelikle hudutların, halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için Suriye'nin kuzeyinde Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı, Barış Pınarı ve Barış Kalkanı harekatlarının başarıyla icra edildiğini hatırlattı.
Zeytin Dalı - 8.11.2020
MSB: "Son bir ayda 37'si yurt içi, 74'ü yurt dışında olmak üzere 111 terörist etkisiz hale getirildi"
Türk Hudut birlikleri, imkan ve kabiliyetleri sürekli olarak geliştirilerek sınır güvenliğinde etkin tedbirleri alıyor. MSB, Suriye Harekat alanlarında alınan emniyet tedbirleri ve icra edilen istikrar harekatı neticesinde ortaya çıkan tabloyu da paylaştı. Buna göre, "Fırat Kalkanı Harekat Alanında, son iki yıl içinde toplam 583 DEAŞ'lı terörist yakalanmış, 2020 yılı içerisinde 374 PKK/YPG'li terörist de etkisiz hale getirilmiştir. Zeytin Dalı Harekat Alanında, son iki yıl içinde toplam 99 DEAŞ'lı terörist yakalanmış, 2020 yılı içerisinde 902 PKK/YPG'li terörist de etkisiz hale getirilmiştir.
Zeytin Dalı - 7.11.2020
MSB: "Suriye Harekat alanlarında alınan emniyet tedbirleri ve icra edilen istikrar harekâtı neticesinde; Fırat Kalkanı Harekât Alanında, son iki yıl...
MSB: "Suriye Harekat alanlarında alınan emniyet tedbirleri ve icra edilen istikrar harekatı neticesinde; Fırat Kalkanı Harekat Alanında, son iki yıl içinde toplam 583 DEAŞ'lı terörist yakalanmış, 2020 yılı içerisinde 374 PKK/YPG'li terörist de etkisiz hale getirilmiştir. Zeytin Dalı Harekat Alanında, son iki yıl içinde toplam 99 DEAŞ'lı terörist yakalanmış, 2020 yılı içerisinde 902 PKK/YPG'li terörist de etkisiz hale getirilmiştir.
Zeytin Dalı - 7.11.2020
DHA İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ
12.00-TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Zeytinburnu Kazlıçeşme Sanat Merkezi'nde Ebüzziya Ailesi'nin matbaacılık serüveninin anlatıldığı "Kültür ve Sanat Hayatımızda Ebüzziya Ailesi" sergisini gezecek17.00-AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Sultangazi İlçe Kongresi'ne katılacak.
Zeytin Dalı - 6.11.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, SSB'nin 35. Kuruluş Yıldönümü'nde konuştu Açıklaması
Sektörde faaliyet gösteren firma sayısının da 56'dan 1500'e yükseldiğini belirten Oktay, "2002 yılında 248 milyon dolar olan savunma ve havacılık ihracatı 2019 yılı itibariyle üç milyar doları geçti. Kara ve deniz savunma araçlarında dünyada kendi savaş gemisini tasarlayan, inşa eden ve idamesini gerçekleştirebilen 10 ülke arasında yer alıyoruz. IHA, SİHA ve TİHA üretiminde ise dünyanın ilk 3-4 ülkesi içindeyiz. Yurt içinde gerçekleştirdiğimiz başarılı terör operasyonları ile Barış Pınarı, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı gibi sınır ötesi operasyonlarımızda, insansız hava araçlarımız başta olmak üzere milli savunma ürünlerimiz, kahraman ordumuzun gücüne güç katmıştır.
Zeytin Dalı - 5.11.2020
Şanlıurfa Valisi Erin, Suriyeli kanaat önderleri ve aşiret liderleriyle buluştu
Barış Pınarı Harekatı Bölgesi ve Fırat'ın batısında Türkiye'nin terörden arındırdığı toprakların Suriyelilerin ve Suriye Devleti'nin olduğunu ifade eden Erin, şunları kaydetti: "Terörden temizlendikten sonra bölgede tekrar kurumların ve yerel teşkilatların oluşturulması, belediye başta olmak üzere kamu kuruluşlarının vatandaşa hizmet edebilecek seviyeye gelene kadar devlet olarak her türlü yardım ve desteği sunmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın her zaman ifade ettiği gibi Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı Bölgesi'nde Türkiye'nin bazı amaçları var.
Zeytin Dalı - 5.11.2020
Çorlu'da asayiş
Muhittin Mahallesi Zeytin Dalı Sokak'ta plakası belirlenemeyen bir motosikletteki iki şüpheli, yolda yürüyen Ö.
Zeytin Dalı - 4.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 6
Zeytin Dalı Gümrük Kapısı'ndan alınan ve vücudunun orta hattından birleşik olarak dünyaya gelen siyam ikizleri, hastanenin acil servisinde gözlem altında tutuluyor.
Zeytin Dalı - 1.11.2020
Son dakika haberleri | DHA YURT BÜLTENİ - 15
'KURDUKLARI TUZAKLARIN HEPSİNİ BAŞLARINA GEÇİRDİK' "Türkiye artık siyasi ve ekonomik olarak dünyanın en büyükleri arasında yer alacakö diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Her büyük mücadelede ve sıçrayışta olduğu gibi elbette bedeller ödüyoruz. Terörle mücadelede, darbe girişimlerinde, sınır ötesi harekatlarda şehitler verdik. İdlip'te, Afrin'de, Zeytin Dalı'nda, Pençe Harekatı'nda şehitler verdik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zeytin Dalı Haberleri | Zeytin Dalı Haber - Haberler - Zeytin Dalı haberleri, son dakika zeytin dalı haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri: SMO bileşenlerinden Tel Abyad ilçesinde koordinasyon toplantısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.11.2020 22:20:33. #1.15#
title