VAHDETTİN HABERLERİ

Vahdettin haber, Vahdettin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vahdettin

Vahdettin

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 14.1.1861 - 16.5.1926

Vahdettin Kimdir ?

VI. Mehmed, Sultan Vahideddin ya da Sultan Vahdettin (d. 14 Ocak 1861, İstanbul – ö. 16 Mayıs 1926, San Remo), Osmanlı İmparatorluğu'nun 36. ve son sultanı ve 115. İslam halifesidir. Sultan Abdülmecid'in sekizinci oğlu ve kendisinden önce tahta geçen V. Murad, II. Abdülhamid ve V. Mehmed'ın küçük kardeşidir.Çok küçük yaşta anne ve babasını kaybetti.
Biyografinin devamı için tıklayın
Vahdettin - Dün
Vahdettin - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuzey Marmara Otoyolu 5. Kesim Açılış Töreni'nde konuştu: (1)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vahdettin Köşkü'nden canlı bağlantıyla katıldığı Kuzey Marmara Otoyolu 5.
Vahdettin - Dün
19 Eylül Gaziler Günü
Törene, Konya Valisi Vahdettin Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Fidan Yüksel, gaziler, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Vahdettin - Dün
Son dakika haber: HABER TAKİP GÜNDEMİ
Bir son dakika haberine göre 14.00Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Marmara Otoyolu 5. Kesim Açılış Töreni'ne Vahdettin Köşkü'nden video konferansla katılacak.
Vahdettin - Dün
Son dakika haber: GÜNDEM / 19 Eylül 2020
Gelen son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Marmara Otoyolu 5. Kesim Açılış Töreni'ne Vahdettin Köşkü'nden canlı bağlantıyla katılacak.
Vahdettin - Dün
GÜNDEM ÖZETİNE
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Marmara Otoyolu 5. Kesim Açılış Töreni'ne Vahdettin Köşkü'nden canlı bağlantıyla katılacak.
Vahdettin - 18.9.2020
Özalp'ta 85 kişilik temizlik ve güvenlik görevlisi alımı için kura çekimi yapıldı
İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Vahdettin Aksoy, okullarda görevlendirilmek üzere 75 temizlik ile 10 güvenlik elemanı için kura çekimi gerçekleştirdiklerini söyledi.
Vahdettin - 15.9.2020
Konya'da izolasyon kurallarını ihlal edenler yurda yerleştirilecek
Konya Valisi Vahdettin Özkan, yaptığı yazılı açıklamada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısı konan ya da bu kişilerle temaslı oldukları için izolasyon süreçlerini evde geçirmeleri gereken vatandaşlardan, izolasyon koşullarına uymayanların Şems-i Tebrizi Öğrenci Yurdu'na yerleştirileceklerini ifade etti.
Vahdettin - 15.9.2020
Son dakika haberi... Şehit Astsubay Sinan Aktay düğün yıl dönümünde son yolculuğuna uğurlandı
Şehidin cenaze namazına, ailesi, İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Emin Birpınar, Konya Valisi Vahdettin Özkan, AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya ve Akşehir protokolü, askeri ve mülki erkan ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Vahdettin - 14.9.2020
Kurutmalık domates çiftçiye gelir, işçiye istidam oldu
Kayısı üretiminde adından söz ettiren Malatya'da Vahdettin ve Yusuf Boyraz kardeşler, 3 yıl önce başladıkları organik kurutmalık domates üretimiyle hem tarım işçilerine istihdam sağladı hem de kentteki diğer çiftçilere örnek oldu.
Vahdettin - 13.9.2020
Konya protokolünden "Dijital Gösterim Merkezi"ne ziyaret
Konya Valisi Vahdettin Özkan, Konya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ercan Uslu, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Kılıçarslan Şehir Meydanı'nda kurulan...
Vahdettin - 7.9.2020
Arı kovanı havasının tedavi edici etkileri araştırıldı
SÜ Veteriner Fakültesi Biyokimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Vahdettin Altunok, apiterapi olarak bilinen arı ürünlerinin (bal, arı poleni, arı sütü, propolis, perga, bal mumu, arı zehri gibi) sağlığın korunması ve geliştirmesi, hastalıkların önlenmesi, tedavi ve tamamlayıcı tedavi amacıyla kullanıldığını belirtti.
Vahdettin - 7.9.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti Başkanlık Konseyi Başkanı Fayiz es-Serrac'ı Vahdettin Köşkü'nde kabul etti.
Vahdettin - 6.9.2020
CUMHURBAŞKANLIĞI'NDAN ERDOĞAN'IN FAYİZ ES SERRAC'I KABULÜNE İLİŞKİN AÇIKLAMA
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti Başkanlık Konseyi Başkanı Fayiz es-Serrac'ı Vahdettin Köşkü'nde kabul etti.
Vahdettin - 6.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Fayiz Es Serrac'ı kabulü sona erdi
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti Başkanlık Konseyi Başkanı Fayiz es-Serrac'ı kabulü başladı. Erdoğan, Fayiz es-Serrac'ı Vahdettin Köşkü'nde kabul etti.
Vahdettin - 6.9.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN FAYİZ ES SERRAC'I KABULÜ SONA ERDİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti Başkanlık Konseyi Başkanı Fayiz es-Serrac'ı kabulü başladı. Erdoğan, Fayiz es-Serrac'ı Vahdettin Köşkü'nde kabul etti.
Vahdettin - 6.9.2020
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başbakanı Fayiz es-Serrac'ı kabul etti
Vahdettin Köşkü'ndeki kabul, basına kapalı 2 saat 35 dakika sürdü.
Vahdettin - 6.9.2020
Son dakika haberi! (Görüntülerle) CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN  FAYİZ ES-SERRAC'I KABULÜ BAŞLADI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti Başkanlık Konseyi Başkanı Fayiz es-Serrac'ı kabulü başladı. Erdoğan, Fayiz es-Serrac'ı Vahdettin Köşkü'nde kabul ediyor.
Vahdettin - 6.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Fayiz es-Serrac'ı kabulü başladı
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti Başkanlık Konseyi Başkanı Fayiz es-Serrac'ı kabulü başladı. Erdoğan, Fayiz es-Serrac'ı Vahdettin Köşkü'nde kabul ediyor.
Vahdettin - 6.9.2020
Son dakika haberleri... CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN  FAYİZ ES-SERRAC'I KABULÜ BAŞLADI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti Başkanlık Konseyi Başkanı Fayiz es-Serrac'ı kabulü başladı. Erdoğan, Fayiz es-Serrac'ı Vahdettin Köşkü'nde kabul ediyor.
Vahdettin - 6.9.2020
Son Dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Libya Başbakanı Fayiz es-Serrac'ı kabulü başladı
Erdoğan, Fayiz es-Serrac'ı Vahdettin Köşkü'nde kabul ediyor.
Vahdettin - 6.9.2020
Son dakika haberi... GÜNDEM / 6 Eylül 2020
Son dakika haberlerine göre Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü'nde Libya Başbakanı Fayiz es-Serrac'ı kabul edecek.
Vahdettin - 6.9.2020
GÜNDEM ÖZETİNE
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü'nde Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti Başkanlık Konseyi Başkanı Fayiz Es Serrac'ı kabul edecek.
Vahdettin - 6.9.2020
Son dakika haber | TBF Başkanı Türkoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kitap takdimi
TBF'den yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Spordan Sorumlu Başdanışmanı görevini de yürüten Türkoğlu'nun Vahdettin Köşkü'nde bir araya geldiği Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Türkiye basketbol tarihinde yaşananları belge, kaynak ve referanslara dayalı olarak basketbolseverler ile araştırmacıların kullanımına sunan "Türkiye'nin Basketbol Aşkı" ve "Türkiye Basketbol Tarihi" kitaplarını takdim ettiği belirtildi.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Vahdettin Haberleri | Vahdettin Kimdir - Haberler - Vahdettin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Vahdettin kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuzey Marmara Otoyolu 5. Kesim Açılış Töreni'nde konuştu: (3).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 02:45:55. #1.15#
title