Standard Chartered Bank Haberleri

Standard Chartered Bank haber, Standard Chartered Bank son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Standard Chartered Bank - 08.07.2021
TSKB'den sendikasyon kredisi açıklaması
Koordinatörlüğünü Commerzbank AG, Sürdürülebilirlik Koordinatörlüğünü BNP Paribas ve Standard Chartered Bank'ın yaptığı kredinin katılımcıları arasında; ABC International Bank plc, BNP Paribas, Commerzbank AG, The Commercial Bank (P.
Standard Chartered Bank - 30.06.2021
Türk Eximbank 750 milyon dolarlık tahvil ihraç etti
Tahvil ihracı, Citigroup ve Standard Chartered Bank ortak global koordinatörlüğünde ve bu bankalara ek olarak ICBC Standard Bank Plc, ING Bank, Mizuho International Plc, MUFG Securities, SMBC Nikko Capital Markets Limited ve Societe Generale aracılığı ile gerçekleştirildi.
Standard Chartered Bank - 14.06.2021
BIST100 yüzde 0.45 düştü, dolar 8.40 lirada
Hazine dolar cinsi beş yıl vadeli kira sertifikası için bankalara yetki verdi. Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Hazine ve Maliye Bakanlığı, Dolar cinsinden bir kira sertifikası ihracı gerçekleştirmek amacıyla Dubai Islamic Bank, Emirates NBD Capital, HSBC ve Standard Chartered Bank'a yetki vermiştir" denildi.
Standard Chartered Bank - 21.05.2021
Yapı Kredi'ye 962 milyon dolar sendikasyon kredisi
Yapı Kredi Üst Yöneticisi (CEO) Gökhan Erün, bankanın 962 milyon dolarlık sendikasyon kredisi sağlamasına ilişkin, "Sürdürülebilirlik kriterlerine bağlı ilk sendikasyon işlemimize imza atmaktan dolayı da çok gururluyuz. Sağladığımız bu kaynak, dış ticaret finansmanına yönlendirilecek.
Standard Chartered Bank - 19.05.2021
QNB Finansbank sendikasyon kredisini artırarak yeniledi
Yeni kömür santrali projelerinin finanse edilmemesi ve elektrik tüketiminde yenilenebilir kaynakların kullanımı kriterlerini içeren borçlanmaya ABD, Avrupa, Asya ve Körfez ülkelerinden toplam 12 banka katılım gösterdi. Borçlanmaya gelen yoğun talep ile beraber yenileme oranı yüzde 120 seviyesinde gerçekleşti. Sendikasyon kredisinde sürdürülebilirlik koordinatörü Standard Chartered Bank, borçlanma koordinatörü ise Mizuho Bank oldu.
Standard Chartered Bank - 30.04.2021
VakıfBank'a 1,1 milyar dolarlık Sürdürülebilir Sendikasyon Kredisi
VakıfBank'tan yapılan açıklamaya göre, Mizuho Bank'ın ajan banka, Abu Dhabi Commercial Bank ile Emirates NBD'nin ortak koordinatör banka ve Emirates NBD, MUFG Bank ve Standard Chartered Bank'ın sürdürlebilirlik koordinatör bankaları olarak görev aldığı 367 gün vadeli kredinin dolar maliyeti Libor + yüzde 2,50, euro maliyeti ise Euribor + yüzde 2,25 seviyesinde gerçekleşti.
Standard Chartered Bank - 07.12.2020
Standard Chartered CEO: Dijital para birimleri kaçınılmaz
Birleşik Krallık merkezli çokuluslu bankacılık ve finansal hizmetler grubu Standart Chartered CEO'su Bill Winters, Pazartesi günü yaptığı bir konuşmada, uluslararası ödeme sistemlerinin büyük bir hızla geliştiğine dikkat çekerek, bu koşullarda dijital para birimlerinin yaygın şekilde...
Standard Chartered Bank - 28.09.2020
Son dakika haber... Avrupa borsaları bankacılık sektörünün öncülüğünde yükselişle kapandı
Son dakika haberlerine göre Avrupa borsaları yeni tip koronavirüs salgınında artan vaka sayısına rağmen banka hisselerindeki değer kazancı ile haftanın ilk işlem gününü yükselişle kapattı.
Standard Chartered Bank - 10.07.2020
TSKB'ye 150 milyon dolar sendikasyon kredisi
Kredi katılımcıları arasında ABC International Bank plc, BNP Paribas, China Development Bank, Citibank, N.A., ING Bank A.Ş., ING Bank NV, Standard Chartered Bank, Sumitomo Mitsui Banking Corporation, Banka Kombetare Tregtare Sh.
Standard Chartered Bank - 09.07.2020
TSKB'ye 150 milyon dolar sendikasyon kredisi
Kredi katılımcıları arasında ABC International Bank plc, BNP Paribas, China Development Bank, Citibank, N.A., ING Bank A.Ş., ING Bank NV, Standard Chartered Bank, Sumitomo Mitsui Banking Corporation, Banka Kombetare Tregtare Sh.
Standard Chartered Bank - 29.06.2020
Türk Eximbank'tan ihracatçıya 380 milyon avroluk yeni kaynak
Standard Chartered Bank, ING Bank ve Societe Generale'nin katılımlarıyla gerçekleşen 2 yıl geri ödemesiz toplam 10 yıl vadeli işlemin toplam maliyetinin 6 aylık Euribor+ yüzde 2,83 civarında gerçekleştiğini belirten Pekcan, söz konusu fonun mevcut koşullarda benzer vadede bir eurobond ihracına göre çok daha uygun maliyetle sağlandığını kaydetti.
Standard Chartered Bank - 29.06.2020
Son Dakika | Türk Eximbank'dan İhracatçıya 380 milyon Euroluk yeni kaynak
Standard Chartered Bank, ING Bank ve Societe Generale'nin katılımlarıyla gerçekleşen 2 yıl geri ödemesiz toplam 10 yıl vadeli işlemin toplam maliyetinin 6 aylık Euribor+yüzde 2,83 civarında gerçekleştiğini belirten Bakan Pekcan, söz konusu fonun mevcut koşullarda benzer vadede bir eurobond ihracına göre çok daha uygun maliyetle sağlandığına dikkati çekti.
Standard Chartered Bank - 15.05.2020
Yapı Kredi'ye uluslararası piyasalardan 880 milyon dolar kaynak
Küresel piyasalarda yaşanan dalgalanmalara rağmen, saygın finans kuruluşlarının yüksek talep gösterdiği ve uygun faiz oranları ile sağladığımız bu sendikasyon kredisini, dış ticaretin finansmanına yönlendireceğiz. Diğer yandan, EBRD ile imzalanan sözleşme kapsamında sağladığımız 100 milyon dolar kaynakla da KOBİ'lerimize finansal ihtiyaçları için destek olmaya devam edeceğiz." Verilen bilgiye göre, Yapı Kredi'nin sağladığı 780 milyon dolarlık sendikasyon kredisinin koordinatörlüğünü ve düzenleyiciliğini Bank of America Merrill Lynch, koordinatörlüğünü Standard Chartered Bank, Emirates NBD ve ICBC Yatırım, aracılığını ise Mizuho Bank üstlendi.
Standard Chartered Bank - 01.04.2020
İngiliz bankaları kar payı ödemelerini askıya aldı
İngiliz bankalarının koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle temettü ödemelerini askıya alması sonucu bankaların hisseleri güne düşüşle başladı.
Standard Chartered Bank - 03.02.2020
Türkiye'de faaliyet gösteren kalkınma ve yatırım bankası sayısı 14'e çıktı
Türkiye'de faaliyet gösteren kalkınma ve yatırım bankası sayısı "Golden Global Yatırım Bankası AŞ" ile 14'e yükseldi.
Standard Chartered Bank - 25.01.2020
Hong Kong'da yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle en yüksek alarm durumuna geçildi
Çin'in Hong Kong Özel İdari Bölgesi'nde Vuhan'da ortaya çıkarak ülke geneline yayılan yeni tip koronavirüs (2019-nCoV) salgını nedeniyle en yüksek alarm durumu ilan edilirken, Vuhan'a yeni hastane ve doktor takviyesi yapılacağı bildirildi.
Standard Chartered Bank - 16.01.2020
2020'nin ilk Eurobond ihracına rekor talep
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB), 2020 yılının ilk Eurobond ihracını gerçekleştirdi.
Standard Chartered Bank - 09.01.2020
TSKB dolar cinsi tahvil ihracı için bankalara yetki verdi
Toplam 600 milyon dolara kadar tahvil ihracı için geçen yıl Sermaye Pİyasası Kurulu'ndan (SPK) izin alan TSKB'nin Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamada şöyle denildi: "İlgide kayıtlı özel durum açıklamamızda, 600 milyon ABD doları veya diğer para birimleri cinsinden muadili tutara kadar yurtdışında borçlanma aracı ihracı başvurumuzun SPK tarafından kabul edildiği belirtilmiş ve ihraç belgesi sunulmuştu. Bankamızın MTN Programı kapsamında ve 144A/Regulasyon S'ye göre yurtdışında ihracının yapılması planlanan, İrlanda Menkul Kıymetler Borsası'na kote edilecek söz konusu tahvillerin ihracı ile ilgili olarak Citi, ING, Standard Chartered Bank, BNP Paribas, Commerzbank, Bank ABC ve SMBC Nikko'dan oluşan bankalar yetkilendirilmiş olup, yatırımcı görüşmeleri yapılacaktır.
Standard Chartered Bank - 20.11.2019
İngiliz iş dünyasının Prens Andrew'e tepkisi büyüyor
Cinsel istismar iddialarının ardından York Dükü Prens Andrew'e tepki gösteren iş dünyası ve üniversitelerin sayısı artarken, son olarak İngiliz telekomünikasyon şirketi British Telecom da (BT) Andrew'in hamiliğini yaptığı organizasyonla mevcut iş ilişkisinin gözden geçirileceğini duyurdu.
Standard Chartered Bank - 20.11.2019
BDDK'dan Standard Chartered'a destek ve danışmanlık hizmeti izni
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunca (BDDK), Standard Chartered Yatırım Bankası Türk AŞ'nin Standard Chartered Bank grubuna dahil yabancı banka ve finansal kuruluşlara destek ve danışmanlık hizmeti sunmasına izin verildi.
Standard Chartered Bank - 13.11.2019
Hong Kong'daki protestolar sürüyor
Çin'in Hong Kong Özel İdare Bölgesi'nde, dün üniversite kampüslerinde polis ile protestocular arasında gece boyu devam eden çatışmaların ardından kentte güvenlik önlemleri arttırıldı.
Standard Chartered Bank - 15.10.2019
Emtia piyasaları-ticaret etkisiyle altın yatay, petrol düştü
Standard Chartered Bank, riskin yukarı eğilimini sürdürmesi ile birlikte, altında bir sonraki yukarı desteğin perakende yatırımcılarından geleceğine dikkat çekti.
Standard Chartered Bank - 08.08.2019
ING Türkiye, 305 milyon dolar sendikasyon kredisi anlaşması yaptı
1 Ağustos tarihinde imzaları atılan işlemde, Standard Chartered Bank koordinatör, Mizuho Bank, Ltd.
Standard Chartered Bank - 26.07.2019
SoftBank Group'tan yapay zekaya yeni fon
Japon şirketin teknoloji şirketleri için ikinci yatırım fonuna Apple, Foxconn Technology Group, Microsoft Corporation, Mizuho Bank, Sumitomo Mitsui Banking Corporation, MUFG Bank, The Dai-ichi Life Insurance Company, Sumitomo Mitsui Trust Bank, SMBC Nikko Securities Inc., Daiwa Securities Group Inc., Standard Chartered Bank, Foxconn Technology Group ve Kazakistan Ulusal Yatırım Şirketi de yatırım yapacak.
Standard Chartered Bank - 10.07.2019
TSKB'ye 177 milyon dolar sendikasyon kredisi
TSKB'den yapılan açıklamaya göre, Doha Bank, Arab Banking Corporation, Citi, ING NV, ING AŞ, Standard Chartered Bank, SMBC, BNP Paribas, Intesa Sanpaolo, BKT ve Raiffeisen Bank International AG'nin katılımcı olduğu kredi, Commerzbank'ın koordinatörlüğünde temin edildi.
Standard Chartered Bank - 28.05.2019
Çin 20 yıl sonra ilk kez bir bankaya el koydu
Çin Merkez Bankası (PBOC) ve ülkenin bankacılık ve sigortacılık düzenleme kurumu (CBIRC) 20 yıl sonra ilk kez bir bankanın yönetimini devraldı.
Standard Chartered Bank - 07.05.2019
Avrupa Borsaları "Ticaret Anlaşması" Endişesiyle Günü Düşüşle Tamamladı
Avrupa borsaları, ABD-Çin arasındaki bir ticaret anlaşmasına yönelik endişelerin artması ile günü düşüşle kapattı.
Standard Chartered Bank - 19.03.2019
Hazineden 3 Kuruluşa Tahvil Artırımı Yetkisi
Hazine ve Maliye Bakanlığınca dolar cinsinden Nisan 2029 vadeli tahvilin artırımı için 3 kuruluşa yetki verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Standard Chartered Bank Haberleri | Standard Chartered Bank Haber - Haberler - Standard Chartered Bank haberleri, son dakika standard chartered bank haber ve gelişmeleri burada. Londra'da çevreci grup, İngiliz bankalarının fosil yakıtlara yatırımını protesto etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 13:06:12. #1.15#

title