ŞEHİR TİYATROLARI HABERLERİ

Şehir Tiyatroları Haberleri

Şehir Tiyatroları haber, Şehir Tiyatroları son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şehir Tiyatroları - 16.10.2020
Son dakika haberi | Kocaeli Şehir Tiyatroları Kovid-19 önlemleriyle perdelerini açtı
Son dakika haberine göre Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri altındaki sezon açılışını "80 Günde Devr-i Alem" oyunuyla yaptı.
Şehir Tiyatroları - 15.10.2020
Kenter Tiyatrosu İBB bünyesine katılıyor
Meclis'te, Şişli'deki Yıldız Kenter Tiyatrosu'nun Şehir Tiyatroları bünyesinde faaliyetini sürdürmesi için İBB tarafından satın alınmasını içeren komisyon raporu oylamaya sunuldu ve oybirliği ile kabul edildi.
Şehir Tiyatroları - 15.10.2020
Eskişehir'de Kovid-19 nedeniyle etkinlikler iptal edildi
Kararın tebliğ edilmesi ile birlikte harekete geçen Büyükşehir Belediyesi, kamuoyunu bilgilendirmek için yaptığı açıklamasında, Şehir Tiyatroları'nın 6 temsili, Senfoni Orkestrası'nın açık ve kapalı alanda düzenlenecek 2 ayrı konseri ve diğer birimlerin açık alan etkinlikleri iptal etiklerini kaydetti.
Şehir Tiyatroları - 14.10.2020
Son dakika haber! İBB Meclis Toplantısında personel alımları tartışıldı
Orkestra ve Şehir Tiyatrolarına alımlar Toplantıda gündem ve gündem dışı konuşmaların ardından komisyon raporlarının oylamasına geçildi.
Şehir Tiyatroları - 8.10.2020
Kocaeli Şehir Tiyatroları perdelerini açmaya hazırlanıyor
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları perdelerini, 16 Ekim'de "80 Günde Devr-i Alem" oyunuyla açacak.
Şehir Tiyatroları - 7.10.2020
Son dakika haberi! "7. Frankfurt Türk Tiyatro Festivali" online olarak 20 Kasım'da başlayacak
İBB Şehir Tiyatroları ve Devlet Tiyatrolarının da destek verdiği festival, daha önceki programlarında Türkiye'den birçok oyunu ve sanatçıyı Almanya'daki tiyatroseverlerle buluşturmuştu.
Şehir Tiyatroları - 6.10.2020
Vatan Partisi'nden İBB'ye "sahne" tepkisi
İBB Şehir Tiyatrolarının yeni sezonu 16 yeni oyunla açtığını 50 özel tiyatro grubunun da ekim ayında Şehir Tiyatroları'nın sahnelerini kullanacağını belirten Cengiz, "Ancak bu 50 tiyatro topluluğundan birisi PKK terör örgütünün propaganda örgütü gibi çalışan, Yeni Yaşam Tiyatrosu'dur.
Şehir Tiyatroları - 29.9.2020
28 Eylül 2020 Haberleri
28 Eylül 2020 Manşet Haberleri.
Şehir Tiyatroları - 28.9.2020
İBB Şehir Tiyatroları, usta oyuncu Zihni Göktay'ın maaşını 7 aydır ödemiyor
Usta oyuncu Zihni Göktay, 7 aydır İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Tiyatroları tarafından maaşının ödenmediğini belirterek, "Benim ve 16 arkadaşımın, parasını versinler.
Şehir Tiyatroları - 24.9.2020
"Sen İstanbul'dan Daha Güzelsin", 29 Eylül'de sahnelenecek
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Tiyatroları tarafından sahneye konulan eser, 29 Eylül'de Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde ilk gösterimini yapacak.
Şehir Tiyatroları - 21.9.2020
Şehir Tiyatrolarının repertuvarı açıklandı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Tiyatrolarının yeni sezon repertuvarı açıklandı.
Şehir Tiyatroları - 18.9.2020
Antalya'da "Pandemi Günlerinde Tiyatro Buluşmaları" etkinliği devam ediyor
Etkinliğin açılışında, Antalya Şehir Tiyatroları'nın "Takıntılar" adlı oyunu sahnelenmiş, buluşmaların ikincisinde Semaver Kumpanya tarafından sahnelenen "Cimri" oyunu tiyatroseverlerle buluşmuştu.
Şehir Tiyatroları - 16.9.2020
İBB Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Ergen'in atamasına onay çıkmadı
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi, 23 Ekim 2019'da Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliği görevine getirilen Mehmet Ergen'in pozisyon ve sözleşmesinin vize edilmesine izin vermedi.
Şehir Tiyatroları - 12.9.2020
Dilovası'nda çocuklar "Yaramaz Notalar" ile neşelendi
Kocaeli Şehir Tiyatroları'nın yeni normalleşme döneminde hazırladığı yeni oyunu "Yaramaz Notalar", Dilovası ilçesinde seyirciyle buluştu.
Şehir Tiyatroları - 18.8.2020
Son dakika haberi: Şehir Tiyatroları, bu kez çocuklar için sahnede
Son dakika gündem haberine göre Kocaeli Şehir Tiyatroları, 20 Ağustos Perşembe günü saat 19.00'da Sekapark'ta "Yaramaz Notalar" isimli oyunuyla çocuklarla buluşacak.
Şehir Tiyatroları - 14.8.2020
Son dakika haberleri: Kocaeli'de çocuklar için "açık hava tiyatro günleri" başlıyor
Son dakika kültür sanat haberine göre Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nca, sosyal mesafe kurallarına uygun önlemler alınarak çocuklar için hazırlanan "Yaramaz Notalar" adlı oyunun prömiyeri, 20 Ağustos'ta yapılacak.
Şehir Tiyatroları - 10.8.2020
Son dakika... Pandemi süreci "Mesafeli Kabare"yle açık havada sahneye taşınıyor
Son dakika kültür sanat haberine göre Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarınca açık havada sahnelenen "Mesafeli Kabare" oyunuyla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinin toplumsal yansımaları mizahi bir dille anlatılıyor.
Şehir Tiyatroları - 4.8.2020
Dilovalılar açık hava tiyatrosunda buluşuyor
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları oyuncuları, 1 Haziran'da başlayan normalleşme süreci kapsamında hazırladıkları 'Mesafeli Kabare' adlı tiyatro oyunu ilçe ilçe gösterime devam ederken, yarın ki gösteri Dilovası'nda gerçekleşecek.
Şehir Tiyatroları - 1.8.2020
Edebiyatın çok yönlü kalemi: Mustafa Miyasoğlu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Repertuvar Kurulu'nda 1996-1998'de görev alan Miyasoğlu'nun Ahmet Midhat Efendi'nin "Daniş Çelebi ve Sümbül" eserinden uyarladığı "Çengi" adlı oyunu 1999'da Şehir Tiyatrolarında sahnelendi.
Şehir Tiyatroları - 25.7.2020
Antalya Şehir Tiyatroları "Takıntılar" ile perdelerini açacak
Antalya Şehir Tiyatroları (AŞT), sezonu "Takıntılar" oyunuyla açacak.
Şehir Tiyatroları - 22.7.2020
- Şehir tiyatrolarında yıllar sonra bir ilk gerçekleşiyor
- Şehir tiyatrolarında yıllar sonra bir ilk gerçekleşiyor Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, sahne önü ve gerisinde rol alacak 22 kişi için sınav açtı Sınav öncesi kente gelen juri üyesi ünlü sanatçılar, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'i ziyaret etti Mersin...
Şehir Tiyatroları - 14.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne doğru
Büyükakın, milli irademize saldıran hainlere karşı silahsız, korumasız, sadece kefenlerini giyerek ölüme yürüyenleri hiç unutmayacaklarını aktararak, şunları kaydetti: "Onlar ev hanımıydılar, öğrenciydiler, nişanlıydılar, evliydiler. Umutlarını, geleceklerini, ailelerini arkalarında bırakıp mermilerin üzerine yürürken, tankların önüne çıkarken bir an bile tereddüt etmediler. Çanakkale'de, Kurtuluş Savaşı'nda dedelerimizin ve ninelerimizin yazdığı kahramanlık destanlarına bir yenisini daha eklediler. Tek dişi kalmış canavarı bir kere daha bozguna uğrattılar. Bugün bu milletin evladı olmanın büyük gururunu yaşıyoruz. Memleketimizin birliğine ve dirliğine cephe alan FETÖ terör örgütü ile mücadelemiz sonuna kadar devam edecek. Güçlü Türkiye'ye, milli birlik ve beraberliğimize kimse engel olamayacak." 15 Temmuz'da, İzmit Milli İrade Meydanı'nda saat 20.00'de duaya davet ve Şehir Tiyatroları'nın Kurtuluş Senfonileri 15 Temmuz özel gösteriminde Kocaeli halkıyla bir araya geleceklerini belirten Büyükakın, "Hep birlikte, milletimizin canıyla, kanıyla, ortak iradesiyle yazdığı o destanı ve ölümsüz kahramanlarımızı saygı ve minnetle anacağız.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şehir Tiyatroları Haberleri | Şehir Tiyatroları Haber - Haberler - Şehir Tiyatroları haberleri, son dakika şehir tiyatroları haber ve gelişmeleri burada. Şehir Tiyatroları Evvel Zaman İçinde ile çocukları ağırlayacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 11:26:56. #1.15#
title