MURAT BAKAN HABERLERİ

Murat Bakan haber, Murat Bakan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Bakan

Murat Bakan

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1972

Murat Bakan Kimdir ?

10 Ocak 1972'de Ankara'da doğdu. Baba adı Kemal, anne adı Şehriban'dır. Avukat; Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliğine seçildi. Büyükşehir Belediye Meclisinde de CHP Grup Başkanvekilliği, Grup Sözcülüğü, Hukuk Komisyonu Başkanlığı görevlerini yürüttü.
Biyografinin devamı için tıklayın
Murat Bakan - 05.10.2021
Paris İklim Anlaşması'na ilişkin kanun teklifi, TBMM Çevre Komisyonunda görüşüldü
Komisyon üyesi CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan ise Türkiye'nin 5 yılı boşu boşuna geçirdiğini ileri sürerek, bugün alkışlanacak biri varsa bunun CHP ve Paris İklim Anlaşması'nın onaylanmasını isteyen muhalefet milletvekilleri olduğunu savundu.
Murat Bakan - 31.08.2021
DİKİLİ KÜLTÜR-SANAT, DEMOKRASİ VE EMEK FESTİVALİ SONA ERDİ
Renkli görüntülere sahne oldu Festivalin ikinci gününde de gün boyu etkinlikler devam ederken Dikilili'ler güne Mini Voleybol Şampiyonası'nın birinci etabı ile merhaba dedi. TELE1'in canlı yayın yaptığı söyleşide ise İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Müzisyen-Yazar-Yönetmen Zülfü Livaneli, Yazar-Yönetmen Nebil Özgentürk yer aldı. Ardından moderatörlüğünü Gazeteci-Yazar Tuncay Mollaveisoğlu'nun yaptığı "Anayasa, İktidar ve Sağlık" konulu panelin konuşmacıları ise CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, CHP İzmir Milletvekili-YDK Üyesi Mahir Polat ve CHP PM Üyesi Dr.
Murat Bakan - 27.08.2021
Dikili, Kültür - Sanat, Demokrasi ve Emek Festivali Başlıyor
Önemli isimler Dikili'de Spordan sanata, konserlerden panellere birçok etkinliğin gerçekleşeceği festivalde birbirinden önemli isimler de yer alacak. CHP Grup Başkanvekili-İstanbul Milletvekili Engin Altay, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, CHP İzmir Milletvekili-YDK Üyesi Mahir Polat, CHP Ankara Milletvekili-PM Üyesi Gamze Taşcıer, CHP PM Üyesi Dr.
Murat Bakan - 27.08.2021
DİKİLİ, KÜLTÜR-SANAT, DEMOKRASİ VE EMEK FESTİVALİ BAŞLIYOR
Önemli isimler Dikili'de Spordan sanata, konserlerden panellere birçok etkinliğin gerçekleşeceği festivalde birbirinden önemli isimler de yer alacak. CHP Grup Başkanvekili-İstanbul Milletvekili Engin Altay, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, CHP İzmir Milletvekili-YDK Üyesi Mahir Polat, CHP Ankara Milletvekili-PM Üyesi Gamze Taşcıer, CHP PM Üyesi Dr.
Murat Bakan - 31.07.2021
Bergama Ticaret Odası, çam fıstığı için araştırma enstitüsü kurulması talebinde bulundu
Bergama Ticaret Odası olarak bu araştırma sürecinin takipçilerinden olduklarını dile getiren Ürper, şunları kaydetti: "Kozak çam fıstığı hem bölgemiz hem de ülkemiz için çok önemli bir ürün. Her ne kadar geç kalınmış olsa da bu ürün için Kozak'ta mutlaka bir araştırma enstitüsü kurulmalı. Bu enstitü ile çam fıstığındaki verim düşüklüğünün sebebi derinlemesine araştırılabilir ve gelebilecek hastalıklar çok önceden tespit edilip engellenebilir. Ayrıca bu araştırma merkezi ile tüm Türkiye ve dünya ile koordineli çalışıp veri toplayarak fıstığımızın daha kaliteli hale gelmesi sağlanabilir ve bölgede gelir kaybı yaşanmadan müdahale etme fırsatı yaratabilir." CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan da Kozak çam fıstığının ülkenin en değerli ürünlerinden biri olduğunu ifade ederek, "Sizlerden de aldığımız geri dönüşler ile Kozak Yaylası'nın yaşadığı sorunu tekrar gündeme taşımaya devam edeceğiz.
Murat Bakan - 23.06.2021
TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi
Partisinin "Polisi intihara sürükleyen mevcut durumların tespit edilerek bu sorunların çözümü ve yaşam standartlarının yükseltilmesi için yapılması gerekenlerin belirlenmesi" hakkında Meclis araştırma önergesinin bugün ele alınmasına dair grup önerisi üzerinde söz alan CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, Türkiye'de en fazla intihar eden meslek grubunun polislik olduğunu söyledi.
Murat Bakan - 09.06.2021
CHP'li Bakan sınırda karbon vergisinin Türkiye için büyük riskler barındırdığını söyledi
CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, Paris İklim Sözleşmesi kapsamında hayata geçirilen Avrupa Yeşil Mutabakatı ile getirilmesi öngörülen sınırda karbon vergisinin Türkiye için büyük riskler barındırdığını, bu düzene ayak uydurulmaması halinde ihracatta ton başına 50 avro yük ortaya...
Murat Bakan - 07.06.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum Başkanlığında Kocaeli'nde Marmara Denizi Eylem Planı Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi.
Marmara Belediyeler Birliğince Kocaeli'de düzenlenen Marmara Denizi Eylem Planı Koordinasyon Toplantısı, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum, Valimiz Sayın Aziz Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Emin Birpınar, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Bursa Valisi Yakup Canbolat, İstanbul Milletvekili Eyüp Özsoy, Ankara Milletvekili Sadir Durmaz, Kocaeli Milletvekilleri; İlyas Şeker ve Cemil Yaman, Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı, Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, İzmir Milletvekili Murat Bakan, TBMM Çevre Komisyon Başkanı Muhammet Balta, TBMM Çevre Komisyon Başkan V.
Murat Bakan - 02.06.2021
CHP'li Bakan, Türkiye'nin ithal ettiği plastik çöp miktarının 173 kat arttığını savundu
CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, Türkiye'nin, 2018'den bu yana ithal ettiği plastik çöp miktarının 173 kat arttığını savunarak, "Türkiye, Avrupa'nın ve dünyanın çöp sömürgesi değildir.
Murat Bakan - 24.03.2021
İklim değişikliği ve kuraklıkla mücadele için kurulan komisyonda görev alacaklar belli oldu
Komisyonun başkanlığına AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, başkanvekilliğine AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, sözcülüğüne AK Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, katipliğine MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu, üyeliklerine ise MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş, AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun, HDP İstanbul Milletvekili Oya Ersoy, CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, İYİ Parti Mersin Milletvekili Behiç Çelik, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, HDP Şırnak Milletvekili Hüseyin Kaçmaz seçildi.
Murat Bakan - 16.02.2021
Son dakika haber! Pençe Kartal-2 Harekatı, TBMM Genel Kurul gündeminde
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın, terör örgütü PKK'nın Gara'daki katliamı ile Pençe Kartal-2 Harekatı konusunda TBMM Genel Kurulunu bilgilendirmelerinin ardından CHP Grubu adına İzmir Milletvekili Murat Bakan söz aldı.
Murat Bakan - 11.01.2021
Karşıyaka Belediyesinin eski başkanlarından Kemal Baysak, son yolculuğuna uğurlandı
Törene Baysak'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra CHP İzmir milletvekilleri Kamil Okyay Sındır, Bedri Serter, Murat Bakan, CHP İl Başkanı Deniz Yücel, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ile belediye personeli de katıldı.
Murat Bakan - 02.12.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda
"Türkiye plastik atık ithalatında Avrupa birincisi" CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, çevre konusunun partiler üstü bir konu olduğunu dile getirerek kanun teklifinin görüşüldüğü komisyona, çevreyle ilgili hiçbir sivil toplum örgütünün, meslek odasının davet edilmediğini söyledi.
Murat Bakan - 20.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
-"Plastik atık ithalatı derhal durdurulmalı" CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, "Biz Paris İklim Sözleşmesi'ni imzalamayan Sudan, Libya, Irak ile aynı pozisyondayız.
Murat Bakan - 15.10.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren teklif TBMM Çevre Komisyonunda
CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, Türkiye Çevre Ajansının kurulmasına kategorik olarak karşı olmadıklarını, böyle bir ajansın kurulmasını fikir açısından doğru olduğunu belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Bakan Haberleri | Murat Bakan Kimdir - Haberler - Murat Bakan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Bakan kimdir, hayatı ve biyografisi. ATO Başkan Yardımcısı Yılmaz, BM İklim Zirvesi'nde sevgi çiçeği üzerinden mesaj verdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 05:06:14. #1.16#

title