Mumbai Haberleri

Mumbai haber, Mumbai son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mumbai - Bugün
Haftanın tarihine bakış
2014- Hindistan'ın Mumbai Müslüman Davudi Buhra topluluğunun lideri Syedna Muhammed Burhaneddin'in ölümü nedeniyle toplanan kalabalığın yol açtığı izdihamda 18 kişi öldü, 40 kişi yaralandı.
Mumbai - 08.01.2021
Pakistan, Mumbai saldırılarının planlayıcısı olduğu iddia edilen Lakvi'yi "terörün finansmanından" suçlu buldu
Pakistan'da, 2008'de Hindistan'ın Mumbai şehrinde düzenlenen saldırıların planlayıcısı olduğu iddia edilen Zakir Rahman Lakvi, "terörün finansmanından" suçlu bularak 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Mumbai - 02.01.2021
Pakistan, 2008'deki Mumbai saldırılarının planlayıcısı olduğu iddia edilen şüpheliyi yakaladı
Pakistan polisi, 2008'de Hindistan'ın Mumbai şehrinde düzenlenen saldırıların planlayıcısı olduğu iddia edilen Zakir Rahman Lakvi'yi yakaladığını duyurdu.
Mumbai - 06.12.2020
Hindistan'da apartmanda tüp patladı: 16 yaralı
Hindistan'ın Mumbai kentinde bir apartmanda meydana gelen tüp patlamasında 16 kişi yaralandı.
Mumbai - 06.12.2020
Hindistan'da apartmanda tüp patladı: 20 yaralı
Hindistan'ın ticari başkenti Mumbai'de bir apartmanda mutfak tüpünün patlaması sonucu 20 kişi yaralandı.
Mumbai - 21.10.2020
THY'nin kasım ayı uçuş planı belli oldu
Bu kapsamda, söz konusu ayda bazı noktalara uçuşlarını artıracak THY, Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat, Rusya'da Soçi, Cezayir, Hindistan'da Mumbai ve Delhi, Tayland'da Bangkok, Kolombiya'da Bogota, Suudi Arabistan'da Dammam, Birleşik Arap Emirlikleri'nde Abu Dabi'ye sefer başlatmayı planlıyor.
Mumbai - 12.10.2020
Mumbai'de elektrik kesintisi milyonları etkiledi
Hindistan'ın ticari başkenti Mumbai'de geniş çaplı elektrik kesintisi milyonlarca kişiyi etkiledi.
Mumbai - 23.09.2020
Hindistan'daki çöken binada ölü sayısı 35'e çıktı
Ülke basınındaki haberlere göre, Maharaştra eyaletinin ve ülkenin ticari başkenti Mumbai yakınındaki Bhiwandi bölgesinde 21 Eylül Pazartesi günü çöken binadan 15 kişinin daha cesedi çıkarıldı.
Mumbai - 22.09.2020
Son dakika haberi... Hindistan'daki çöken binada ölü sayısı 20'ye çıktı
Ülke basınındaki haberlere göre, Maharaştra eyaletinin ve ülkenin ticari başkenti Mumbai yakınındaki Bhiwandi bölgesinde dün çöken binadan 7 kişinin daha cesedinin çıkarılmasıyla ölü sayısı 20'ye çıktı.
Mumbai - 21.09.2020
Son dakika! Hindistan'da bina çöktü: 13 ölü, 11 yaralı
YENİ Hindistan'da dört katlı bir binanın çökmesi sonucu 13 kişi yaşamını yitirdi, 11 kişi yaralandı. Maharaştra eyaletinin başkenti ve ülkenin ticari başkenti Mumbai'nin Thane bölgesinde sabah saatlerinde dört katlı bir bina çöktü.
Mumbai - 21.09.2020
Hindistan'da bina çöktü: 10 ölü, 11 yaralı
Maharaştra eyaletinin başkenti ve ülkenin finansal başkenti Mumbai'nin Thane bölgesinde sabah saatlerinde dört katlı bir bina çöktü.
Mumbai - 07.09.2020
Dünyanın en kalabalık şehirleri belli oldu
Ajans Press'in, macrotrends verilerinden elde ettiği bilgilere göre, 2020 yılında dünyanın en kalabalık şehirleri belli oldu. Tokyo'nun (Japonya) 37 milyon 393 bin kişi ile ilk sıraya yerleştiği saptanırken, ikinci sırada 30 milyon 291 bin nüfus ile Delhi (Hindistan), üçüncü sıraya da 27 milyon 58 bin ile Şangay'ın (Çin) yerleştiği kaydedildi. İlk üçü takip eden diğer şehirler ise, Sao Paulo 22 milyon 43 bin, Mexico City 21 milyon 782 bin, Dakka 21 milyon 6 bin, Kahire 20 milyon 901 bin, Pekin 20 milyon 463 bin, Mumbai 20 milyon 411, Osaka 19 milyon 165 bin olarak sıralamada yer aldı.
Mumbai - 26.08.2020
DEİK Türkiye-Hindistan İş Konseyi, NBD Emirates Bankası ile iyi niyet anlaşması imzaladı
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)Türkiye-Hindistan İş Konseyi ile NBD Emirates Bankası arasında iyi niyet anlaşması imzalandı. DEİK açıklamasına göre, Türkiye-Hindistan İş Konseyi Başkanı Tevfik Dönmez ve NBD Emirates Hindistan Üst Yöneticisi (CEO) Sharad Agarwal'ın katılımıyla video konferans aracılığıyla düzenlenen toplantıda, iyi niyet anlaşmasının imzaları da dijital olarak gerçekleştirildi. Türkiye-Hindistan İş Konseyi ile Emirates NBD Mumbai Ofisi anlaşma kapsamında iki ülke arasında ticareti kolaylaştıracak öneriler bulunuyor.
Mumbai - 25.08.2020
Hindistan'da çöken 5 katlı binanın enkazından 60 kişi kurtarıldı
Raigad bölgesi yetkililerinden Nidhi Chaudhari, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Mumbai'ye 4 saat mesafedeki Raigad'da dün çöken binanın enkazı altında kalan 13 kişinin cansız bedenine ulaşıldığını belirtti.
Mumbai - 25.08.2020
Hindistan'da çöken 5 katlı binanın enkazından 60 kişi kurtarıldı
Raigad bölgesi yetkililerinden Nidhi Chaudhari, Mumbai'ye 4 saat mesafedeki Raigad'da dün çöken binanın enkazı altında kalan 1 kişinin cansız bedenine ulaşıldığını açıkladı.
Mumbai - 24.08.2020
Hindistan'da 5 katlı bina çöktü: 15 yaralı
Yerel basında çıkan haberlere göre, olay Mumbai'ye kara yoluyla 4 saat mesafedeki Raigad'da meydana geldi.
Mumbai - 24.08.2020
Son dakika! Hindistan'da 5 katlı bina çöktü: 1 ölü, 50 kişi enkaz altında
Hindistan'ın Mumbai kentinde bir bina çöktüğü ve 50 kişinin enkaz altında kalmış olabileceği belirtildi.
Mumbai - 24.08.2020
Flaş... Flaş...
Hindistan'ın Mumbai kentine çöken binanın altında en az 90 kişinin mahsur kaldığı belirtildi.
Mumbai - 21.08.2020
Hindistan'da Yeni Delhi nüfusunun yaklaşık üçte birinde, Kovid-19 antikorları tespit edildi
Merkezi Mumbai'de bulunan Hindistan Ekonomisi İzleme Merkezinin (CMIE) hazırladığı rapora göre, 24 Mart'ta ilan edilen sokağa çıkma yasağının ardından nisanda 90 milyondan fazla geçici istihdam kaybı yaşandı.
Mumbai - 18.08.2020
Son dakika haberleri | Oxford'un koronavirüs aşısının klinik denemeleri Hindistan'da yapılacak
Hindistan Serum Enstitüsü, İngiltere'de bulunan İngiliz-İsveç ilaç ve biyoloji şirketi AstraZeneca ve Oxford Üniversitesi tarafından geliştirilen koronavirüs aşısının 2'nci ve 3'üncü faz kilinik denemelerinin Hindistan'ın Mumbai şehrinde gerçekleşeceğini duyurdu.
Mumbai - 16.08.2020
Son dakika haberleri: THY'nin eylül ayı uçuş planı belli oldu
THY'nin internet sitesinde yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarla sevdiklerimize, keşiflerimize ve biriktirilecek anılarımıza tekrar kavuşuyoruz. Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 21 Mart 2020 - 31 Ağustos 2020 tarihleri arasındaki biletlemeleriniz için sınırsız değişiklik yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için Esnek seyahat sayfamızı incelemeyi unutmayın. Uçuş takvimi Eylül ayı sonuna kadar uygulanacak uçuşlarımızı göstermektedir. Yeni seyahatleriniz için uçuş planımız güncellendikçe bu sayfadan sizlerle paylaşacağız." 11 Haziran'da yurt dışı uçuşlarını kademeli olarak başlatan THY'nin, 1 Eylül itibarıyla İran'da Tahran, Tebriz, Şiraz ve Meşhed, Artvin Hopa, Kanada Vancouver, Madagaskar, Estonya'da Riga ve Tallin, Gürcistan'da Batum ve Tiflis, Vietnam'da Honai ve Ho Chi Minh City, Suudi Arabistan'da Dammam ve Riyad, Cezayir'de Konstantin ve Vahran, Afganistan'da Mezar-ı Şerif, Rusya'da Krasnador, Soçi ve Kazan, Irak'ta Süleymaniye, Hindistan'da Mumbai ve Delhi, Bahreyn, Ürdün'de Amman, Türkmenistan'da Aşkaabat, Litvanya'da Vilnius ve Moğolistan'da Ulanbatur, Yunanistan Selanik, Fas'ta Marakeş, Umman'da Maskat, Nijerya'da Abuja ve Lagos, Güney Afrika'da Cape Town, Johannesburg ve Durban, Abu Dabi'ye uçuşlarına başlamayı planladığı kaydedildi.
Mumbai - 16.08.2020
Türk Hava Yolları Eylül ayı uçuş planlaması belli oldu
THY'nin Eylül ayı uçuş başlaracağı noktalar Geçtiğimiz 11 Haziran'da yurt dışı uçuşlarınının başlamasının akabinde kademeli olarak başlatan THY, Eylül ayında dünyanın birçok noktasına yeniden uçuş başlatacak. THY, Eylül ayında salgın nedeniyle 19 Temmuz'da tekrardan askıya alınan İran uçuşlarını da 1 Eylül itibariyle başlatacak. Bu kapsamda Tahran, Şiraz, Tebriz ve Meşhed'e seferler başlatılacak. Türk Hava Yolları Eylül ayındadış hatlarda Kanada Vancouver, Madagaskar, Estonya'da Riga ve Tallin, Gürcistan'da Batum ve Tiflis, Vietnam'da Honai ve Ho Chi Minh City, Suudi Arabistan'da Dammam ve Riyad, Cezayir'de Konstantin ve Vahran, Afganistan'da Mezar-ı Şerif, Rusya'da Krasnador, Soçi ve Kazan, Irak'ta Süleymaniye, Hindistan'da Mumbai ve Delhi, Bahreyn, Ürdün'de Amman, Türkmenistan'da Aşkaabat, Litvanya'da Vilnius ve Moğolistan'da Ulanbatur, Yunanistan Selanik, Fas'ta Marakeş, Umman'da Maskat, Nijerya'da Abuja ve Lagos, Güney Afrika'da Cape Town, Johannesburg ve Durban, Birleşik Arap Emirlikleri'nde Abu Dabi, seferlerini planlamaya dahil etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mumbai Haberleri | Mumbai Haber - Haberler - Mumbai haberleri, son dakika mumbai haber ve gelişmeleri burada. Haftanın tarihine bakış.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 13:42:18. #1.14#
title