KULÜPLER BİRLİĞİ VAKFI HABERLERİ

Kulüpler Birliği Vakfı Haberleri

Kulüpler Birliği Vakfı haber, Kulüpler Birliği Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kulüpler Birliği Vakfı - Dün
Türk futbolunun unutulmaz başkanı: İlhan Cavcav
Kulüpler Birliği Vakfını kurdu Cavcav, Kulüpler Birliği Vakfının kurulmasına da öncülük etti.
Kulüpler Birliği Vakfı - 18.01.2021
Ali Koç: Onlar elin oğlu, Mesut evin oğlu
"VEDAT'IN DÖNMESİ İLE İLGİLİ BİR BİLGİM YOK"  Vedat Muriç ile ilgili kendisine gelen bir şey olmadığını aktaran Ali Koç, "Vedat'ın dönmesi ile ilgili bir bilgim yok. Onu seven bir abisi olarak başarılı olmasını çok istiyorum. İnşallah hayallerinin üzerinde başarılar kazanır. Sabırlı olmalı. Vedat buranın çocuğu. Türkiye'ye dönmesi söz konusu olursa ilgilenir ama öyle bir durum söz konusu değil. Hazard ile ilgili bir şeyin olmadığını net olarak söyleyeyim" dedi.  "DÖRT BÜYÜK KULÜP BAŞKANINDAN BİRİNİN BAŞKAN OLMASI GEREKİR"  Ali Koç, Kulüpler Birliği Vakfı başkanlığı hakkında yöneltilen bir soruya, "Başkanlık ilgili ilgi bir talep yok.
Kulüpler Birliği Vakfı - 12.01.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 13 Ocak 2021
(Üsküp/20.00) 3- Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yöneticileri ile Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı üyesi kulüp başkanları, TFF Başkanı Nihat Özdemir'in davetiyle, federasyonun Riva'daki tesislerinde değerlendirme toplantısında bir araya gelecek.
Kulüpler Birliği Vakfı - 11.01.2021
TFF ile Kulüpler Birliği Vakfı bir araya gelecek
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yetkilileriyle ile Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı yöneticileri, 13 Ocak Çarşamba günü bir araya gelecek.
Kulüpler Birliği Vakfı - 06.01.2021
Ahmet Ağaoğlu: Temas halinde olduğumuz 1-2 oyuncu var, fazla uzun sürmez
Ağaoğlu, Mehmet Sepil'in Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığından istifa etmesine yönelik de, "Önce biz kendi kulübümüzün başkanlığını yapalım da Kulüpler Birliği'nin başkanlığını daha sonra düşünürüz" açıklamasını yaptı.
Kulüpler Birliği Vakfı - 06.01.2021
Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil görevinden istifa etti
Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil, görevini bıraktı.
Kulüpler Birliği Vakfı - 30.12.2020
Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Aynı zamanda Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığı görevini de yürüten Sepil, fotoğraflar hakkında bilgi aldı.
Kulüpler Birliği Vakfı - 20.12.2020
Futbol: Süper Lig
Stat: Vodafone ParkHakemler: Halil Umut Meler, Mustafa Emre Eyisoy, İlker TakpakBeşiktaş: Ersin Destanoğlu, Necip Uysal, Welinton, Vida, Rıdvan Yılmaz, de Souza, Hutchinson (Dk. 75 Oğuzhan Özyakup), Ghezzal (Dk. 82 Atakan Üner), Mensah (Dk. 73 Dorukhan Toköz), N'Koudou (Dk. 73 Larin), Aboubakar (Dk.
Kulüpler Birliği Vakfı - 20.12.2020
Beşiktaş-Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçından notlar
Büyükşehir Belediye Erzurumsporlu futbolcular protestoyu unuttu Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve TFF 1.
Kulüpler Birliği Vakfı - 19.12.2020
Futbol: TFF 1. Lig
İki takım futbolcuları, Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve TFF 1.
Kulüpler Birliği Vakfı - 19.12.2020
Futbol: Süper Lig
İki takım oyuncuları, Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve TFF 1.
Kulüpler Birliği Vakfı - 19.12.2020
Trabzonspor-Çaykur Rizespor maçından notlar
Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve TFF 1.
Kulüpler Birliği Vakfı - 19.12.2020
Ahmet Nur Çebi: VAR, var olsun diye oraya konulmadı
Ahmet Nur Çebi'nin Divan Kurulu'nda yaptığı konuşma şu şekilde: "İHTİYACIMIZ OLDUĞU DÖNEMDE TFF ZERRE KADAR YANIMIZDA OLMADI" "Bu dönemde TFF'nin yanımızda olması gerekirdi, zerre kadar yanımızda olmamışlardır. Hatta UEFA, FIFA nezdinde yaptığımız girişimler haksız fesihle giden futbolcularımızın yarattığı duruma TFF'nin girişimleri olmalıydı. Maalesef olmamıştır, olmuşsa da sönük kalmıştır. Türk futbolu için bir zayiat söz konusudur. UEFA ve FIFA futbolcu sendikası gibi davranıyor, bu davranışlarından rahatsız oluyoruz. Pandemi başladığında UEFA yetkililerinin mali konularda kulüplerimize süre tanınması, anlayışlı davranması konusunda açıklamaları olmasına rağmen verdikleri kararın arkasında olmadıklarını gördük. Pandeminin mücbir bir sebep olmadığını yazarak mahkeme kararı göndermişlerdir. Gelirlerimizden yüzde 15 kısacaklarını söylüyorlar. Pandemi varmış." "HASTANEDE YATAN YÖNETİCİM VAR" "Yönetim kurulu üyelerimiz çalışıyor, emek veriyor. Bana eşlik ettiler, maçlara gittiler. Şu an hastanede bile olan var. Bizler mücadele ederken, insanlar evde kalıp korunurken ne kadar risk altında olduğumuzu göz önünde bulundurmalarını istiyorum." "KULÜPLER BİRLİĞİ, KULÜPLERİN ÇEKİŞTİĞİ YER HALİNE GELMİŞ" "Kulüpler Birliği Vakfı üyeleri de birbirleriyle mücadele halinde.
Kulüpler Birliği Vakfı - 19.12.2020
Ahmet Nur Çebi: "TFF'nin yanımızda olması gerekirdi, zerre kadar yanımızda olmamışlardır"
Çebi, çevrim içi yapılan kulübün 2020 yılı 3. olağan divan kurulu toplantısında, TFF'nin yanı sıra Kulüpler Birliği Vakfı ve Süper Lig'in yayıncı kuruluşunu eleştirdi.
Kulüpler Birliği Vakfı - 19.12.2020
Son dakika haber! Futbol: Süper Lig
İki takım oyuncuları Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve TFF 1.
Kulüpler Birliği Vakfı - 19.12.2020
Atakaş Hatayspor maçından notlar
Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ile 1'inci Lig Futbol Kulüpleri Birliği Derneği'nin aldığı ortak karar doğrultusunda, ödemelerin gecikmesi sebebiyle maçın başlama düdüğünün ardından futbolcular yaklaşık 1 dakika olduğu yerde bekleyip topa dokunmayarak yayıncı kuruluşu protesto etti.
Kulüpler Birliği Vakfı - 18.12.2020
TFF, Digiturk'un ödemelerin tamamını yapmadığını açıkladı
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve 1. Lig Futbol Kulüpleri Birliği Derneğinin ortak açıklaması sonrasında Digiturk beIN Media Group'un ödemelerin tamamını gerçekleştirdiğine ilişkin yayımladığı açıklamaya cevap verdi.
Kulüpler Birliği Vakfı - 18.12.2020
TFF: Yayıncı kuruluş yapması gereken ödemelerin tamamını ifa etmemiştir
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), bugün Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve yayın kuruluş tarafından ödemeler konusunda yapılan açıklamaların ardından resmi sitesinden bir açıklama yaptı.
Kulüpler Birliği Vakfı - 18.12.2020
Galatasaray'da 2 değişiklik
Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim, ligde son oynadıkları Hatayspor maçının 11'ine göre Fatih Karagümrük karşısında 2 değişiklik yaptı.
Kulüpler Birliği Vakfı - 18.12.2020
Digiturk, bu sezonki maçların ödemesinin TFF'ye yapıldığını açıkladı
Digiturk'ten yapılan açıklamada, Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve 1.
Kulüpler Birliği Vakfı - 18.12.2020
Yayıncı kuruluştan 'ödemeler yapıldı' açıklaması
Süper Lig ve TFF 1'inci Lig'in yayıncı kuruluşu Digiturk, Kulüpler Birliği Vakfı ve 1'inci Lig Futbol Kulüpleri Birliği Derneği tarafından ödeme alamadıkları yönündeki ifadelerine karşı bir açıklamada bulundu.
Kulüpler Birliği Vakfı - 15.12.2020
Sporda 2020 böyle geçti (7)
28 Temmuz: Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil, bu sezon için Süper Lig'de düşme olmaması konusunda tavsiye kararı aldıklarını açıkladı.
Kulüpler Birliği Vakfı - 09.12.2020
Alper Pirşen: "Umarım TFF doğru refleksler gösterir"
"Sorunlar, ötelenecek, ertelenecek bir durum değil" Sorunlar için bir an önce somut adımların atılması gerektiğini altını çizen Pirşen, "Dün Başkanımız Ali Koç'un bazı önerileri, bazı açıklamaları olmuştu. Buna istinaden yapılmış bir çağrı olduğunu görüyoruz. Burada Fenerbahçe olarak şu refleksi göstermek istiyoruz; bu işler havada kalmasın, sadece basit bir çağrı olarak kalmasın. Dün başkanımızın ortaya koyduğu bazı somut öneriler vardı. Bu ve benzeri önerileri başka fikirler, kulüpler ortaya koysun; TFF de. Malum ligler şu an dinamik, her hafta maçlar oynanıyor. Dolayısıyla da sonraya ötelenecek, ertelenecek bir durum değil. Bizim açımızdan daha acil, daha hızlı çözülmesi gereken bir konu. Dolayısıyla ertelenmiş bir çalıştay gibi planlanmasın; hemen bu hafta randevu alınsın ve kulüpler bir şekilde masanın etrafında toplansın, bir yuvarlak masa etrafında Kulüpler ve TFF otursun bu konuları istişare etsin demek istiyoruz. Hatta bununla ilgili şu anda kulübümüz resmi yolla da bir yazı yollamak üzere TFF'ye. Haliyle bizim beklentimiz ister kulüpler, ister Kulüpler Birliği Vakfı düzleminde TFF'nin hakem işleyişiyle, hakem camiasının işleyişiyle, MHK'nın işleyişiyle ilgili puanlamalar olsun, hakem atamaları olsun tüm bu konularla ilgili sorularımızı cevaplaması, bizi aydınlatması, değişiklik önerilerimizi dikkate alması, 'bir şey niye olur niye olmaz'ı bize izah etmesi, sonuçta bizler futbolu seven ve merak eden insanlarız, camialarız ve bize doğrusu izah edildiğince anlayışla karşılarız" ifadelerini kullandı.
Kulüpler Birliği Vakfı - 09.12.2020
Dünya futbolunun utanç gecesi
Turuncu-lacivertli ekibin yardımcı antrenörü Webo'nun maruz kaldığı ırkçı saldırının ardından Kulüpler Birliği Vakfı ve kulüpler, ırkçılık karşıtı mesajlar paylaştı.
Kulüpler Birliği Vakfı - 09.12.2020
Spor camiasından "ırkçılık" tepkisi
Turuncu-lacivertli ekibin yardımcı antrenörü Webo'nun maruz kaldığı ırkçı saldırının ardından Kulüpler Birliği Vakfı ve kulüpler, ırkçılık karşıtı mesajlar paylaştı.
Kulüpler Birliği Vakfı - 13.11.2020
Beşiktaş'ın TFF'den karantina süresi talebi
Ahmet Nur Çebi: "Sağlık Bakanlığı'nın uygulaması 10 gün, bizim de bu uygulamaya geçmemiz lazım. Çünkü bu sayılar artarak devam ederse maçlar oynanmaz ve ligler bitmez" ALİ DANAŞ / İSTANBUL, - Beşiktaş, Medipol Başakşehir ve Fenerbahçe maçları öncesinde 8 futbolcusunda konoravirüs tespit edilmesinin ardından kadro sıkıntısı yaşıyor.  Siyah-beyazlı kulüp, koronavirüs salgını sebebiyle zorlu günler geçiriyor. Sakatlığının ardından fizyoterapist eşliğinde çalışan Gökhan Töre ile takımla idmanlara çıkmaya başlayan N'Koudou  hazır hale gelmezse Başakşehir maçına 2'si kaleci 3'ü altyapı oyuncusu olmak üzere 16 futbolcuyla çıkacak olan siyah-beyazlıların, Başakşehir maçında kadroyu genişletebilmesi için TFF'nin sağlık protokollerinin değişmesi gerekiyor. Başkan Ahmet Nur Çebi, sağlık protokollerinin değişmesi önerisini ise Kulüpler Birliği Vakfı toplantısında gündeme getirdi.
Kulüpler Birliği Vakfı - 12.11.2020
Göztepe revire döndü
SEPİL'E GEÇMİŞ OLSUN MESAJI YAĞDI Koronavirüs testi pozitif çıkan Göztepe ve Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil'e taraftarlar geçmiş olsun mesajları yağdırdı.
Kulüpler Birliği Vakfı - 11.11.2020
Nihat Özdemir: İnşallah yakında beIN Sports ile anlaşma imzalayıp yolumuza devam edeceğiz
Göksel Gümüşdağ: Mutabık olduğumuz bir karar aldık ve Nihat Bey'e ilettikAta SELÇUK - Serhan TÜRK / - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Kulüpler Birliği Vakfı toplantısının ardından yaptığı açıklamada, yayıncı kuruluş beIN Sports ile yakın bir zamanda anlaşma...
Kulüpler Birliği Vakfı - 11.11.2020
Son dakika... Mehmet Sepil'in Kovid-19 testi pozitif çıktı
Edinilen son dakika haberine göre Kulüpler Birliği Vakfı ve Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil'in yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktı.
Kulüpler Birliği Vakfı - 11.11.2020
Göztepe'de Başkan Sepil'in koronavirüs testi pozitif
SÜPER Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve Göztepe Başkanı Mehmet Sepil koronavirüse yakalandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kulüpler Birliği Vakfı Haberleri | Kulüpler Birliği Vakfı Haber - Haberler - Kulüpler Birliği Vakfı haberleri, son dakika kulüpler birliği vakfı haber ve gelişmeleri burada. Türk futbolunun unutulmaz başkanı: İlhan Cavcav.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.1.2021 18:22:06. #1.15#
title