Kalite Haberleri

Kalite haber, Kalite son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kalite - Bugün
Halk GYO özkaynak büyüklüğünü 2,6 milyar TL'ye taşıdı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Halk GYO Genel Müdürü Bülent Karan, Halk GYO markasını güven ve kalite kavramlarıyla özdeşleştirdiklerini vurgulayarak, "Halkbank bağlı ortaklıklarının her biri, bugüne kadar kendi sektörlerinin öncü markaları oldular.
Kalite - Bugün
İlk yerli elektrikli bisiklet bataryası Vestel'den
Türkiye'nin önde gelen teknoloji şirketlerinden Vestel'in tasarlayıp ürettiği ve ilk kez geçen yıl düzenlenen IFA'da görücüye çıkarılan yerli tasarım ve üretim bataryalar bisiklet üreticilerine kalite, maliyet, teslimat süreleri ve satış sonrası hizmetlerde büyük avantaj sağlayacak.
Kalite - Dün
Trabzon Ticaret Borsası
Trabzon Ticaret Borsası'nda levant kalite fındığın kilogramı 24,25-24,5 liradan satıldı.
Kalite - Dün
Petrol Ofisi, İDO'nun yakıt tedarikçisi oldu
Açıklamada görüşlerine yer verilen İDO Genel Müdürü Murat Orhan, İDO olarak sektörünün lideri Petrol Ofisi ile gerçekleştirdikleri işbirliğinin operasyonlarına güç katacağına inandıklarını ifade ederek, "Yüksek kalite hizmetimizi daha yukarı taşıyacak bu işbirliğiyle gelenekselleşen başarımızı geliştirerek sürdüreceğiz.
Kalite - Dün
İşletmeler pandemi sonrasına nesnelerin interneti ile hazırlanıyor
İstanbul'da kurduğumuz İTÜ Vodafone Future Lab'de nesnelerin interneti ve diğer yeni nesil teknolojilerden yararlanarak pek çok alanda kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, terzi usulu çözümler üretiyoruz. Bu çözümlerimizle salgın sürecinde de işletmelerimizin iş sürekliliğini sağlıklı ve güvenli bir şekilde sağlamalarına destek oluyoruz. Red Kontrol çözümümüzle işletmelerin üretimden enerji ve makine takibine kadar tüm iş süreçlerini uzaktan takip ederek yönetmelerini ve kesintisiz sürdürmelerini sağlıyoruz. Termal Kamera ve Çalışan Güvenli Mesafe Takip çözümü gibi çalışan sağlığını ön planda tutan çözümlerimiz işletmelerin en önemli ihtiyaçlarından birine cevap veriyor." Şahin, "Hem çiftçiler hem Türkiye'nin önde gelen tarım ve gıda şirketleri de pandemi sürecinde üretimin aksamaması, tarladan son tüketiciye zincirin kesintiye uğramaması için Dijital Tarım İstasyonu çözümümüzü kullanıyor. Üretimden ilaçlamaya, gübrelemeden makine planlamasına kadar tüm süreçleri takip eden Dijital Tarım İstasyonumuz ile tarımsal üretimde kalite ve verimi artırıyorlar.
Kalite - Dün
Son dakika haber: Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesinde "Kilis Yağlık Zeytini" tanıtım günü
Yapılan kazılarda 4 bin 500 yıllık zeytin çekirdeklerinin çıktığı Oylum Höyük'te düzenlenen tanıtım gününde Kanada'dan Katar'a birçok ülkeye ihraç edilmeye başlanan Kilis Yağlık Zeytini'nin kadim tarihi, lezzeti ve kalitesi anlatıldı.
Kalite - 16.10.2020
Karabük'ten kısa kısa
İl Özel İdaresinin 2020 yılı asfalt çalışması hedefini de tamamlamak için var gücüyle çalıştığını belirten Uzun, "Her yıl belirlediğimiz hedefleri aşıyoruz. Bu yıl da çalışmalarımız bu doğrultuda devam ediyor. Ekiplerimiz yoğun ve özverili bir şekilde çalışıyor. Yaklaşık 3 yıl önce başladığımız sıcak asfalt çalışmasını 2 yıldır kendi iş makinelerimizle yapıyoruz. Güçlü bir makine parkı, başarılı ekip ve neticesinde güzel hizmetleri Karabük'ümüze kazandırıyor ve yapıyoruz. Bundan sonraki yıllarda çalışmalarımız bu hızda ve kalite de olmaya devam edecek.
Kalite - 16.10.2020
Konut Fiyat Endeksi ağustosta arttı
Konut Fiyat Endeksi, ağustosta aylık yüzde 2,1, yıllık yüzde 26,2 artışla 144,4 seviyesinde gerçekleşti. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından Ağustos 2020 dönemine ilişkin Konut Fiyat Endeksi verileri açıklandı. Türkiye'deki konutların gözlemlenebilen özelliklerinin zaman içinde kontrol edilerek kalite etkisinden arındırılmış fiyat değişimlerini izlemek amacıyla hesaplanan KFE (2017=100), Ağustos 2020'de bir önceki aya göre yüzde 2,1 artarak 144,4 seviyesinde gerçekleşti.
Kalite - 16.10.2020
Lewis Hamilton, LG Signature marka elçisi oldu
LG Electronics (LG), altı kez Formula 1 Dünya Şampiyonu Lewis Hamilton'ın, şirketin ev çözümleri markası olan LG Signature'ın küresel elçisi olmak üzere anlaşma imzalandığını duyurdu. LG açıklamasına göre, Hamilton ilk olarak, markanın "Sanat teknolojiye ilham verir, teknoloji sanatı tamamlar" felsefesini anlatmak üzere, yeni bir kampanyada rol alacak. Yeni kampanyada Hamilton, stil sahibi, sofistike bir yaşamın nasıl sürdürüleceği, kendisini alanında en iyisi olmaya neyin motive ettiği ve LG Signature'ın yaşam tarzını nasıl şekillendirdiği konusundaki düşüncelerini izleyicilerle paylaşacak. Hamilton ve LG Signature, oyunun zirvesinde olmanın sıkı çalışma ve çaba gerektirdiğini gösteriyor. Açıklamaya göre, detay ve tasarım gözünün yanı sıra pek çok yeteneğe sahip bir kişi olarak Hamilton, beceri, stil ve hassasiyetin özü olarak kabul ediliyor. Hamilton'ın bir "LG Signature performans onaylayıcısı" olarak rolü, markanın birinci sınıf yaşam tarzı çözümlerinin performansını vurgulamak olacak. Açıklamada görüşlerine yer verilen Hamilton, "LG Signature, yaptığı her işte en iyisi olmaya çalışan bir marka, bu da beni ilk etapta cezbetti. Üstün teknoloji ürünü yaşam çözümleri, en iyi performansı elde etmek için en son teknolojileri ve mükemmel tasarımı sorunsuz bir şekilde birleştiriyor." ifadelerini kullandı. LG Küresel Pazarlama Merkezi Başkanı Jin-hong da, "Her alanda mükemmellik arayışıyla yorulmak bilmeyen Lewis Hamilton, LG Signature'ın temsil ettiği şeyin vücut bulmuş hali. Hem sporda hem de modada etkili olan Lewis, hem sanatı hem de teknolojiyi yansıtan öncü bir figürü temsil ediyor. Onu aramızda görmekten inanılmaz gurur duyuyoruz." değerlendirmesinde bulundu. Öte yandan, LG Signature, yeni 88 ve 77 inç 8K OLED TV'ler, şarap mahzeni, InstaView Door-in-Door buzdolabı, TwinWas çamaşır makinesi ve daha fazlasını içeren çeşitli ve büyüyen bir dizi ürün sunuyor. Ödün vermeyen kalite ve temel unsurlara odaklanma, markanın yenilikçi ürünlerinin her birine dahil edildi.
Kalite - 16.10.2020
Bal ihracatından 18 milyon dolarlık tatlı gelir
DKİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Hamdi Gürdoğan, son yıllarda Türk balının markalı ürün haline getirilmesi ve kalitesinin güvence altına alınmasıyla ihracatının arttığını ancak bunun yetersiz olduğunu söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kalite Haberleri | Kalite Haber - Haberler - Kalite haberleri, son dakika kalite haber ve gelişmeleri burada. İBB, yeni taksi yönetim modelini kamuoyuna tanıttı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 18:46:37. #1.15#
title