HULUSİ AKAR HABERLERİ

Hulusi Akar haber, Hulusi Akar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hulusi Akar

Hulusi Akar

Doğum Yeri Kayseri / Türkiye
Doğum Tarihi 12.3.1952 - ...

Hulusi Akar Kimdir ?

Hulusi Akar 12 Mart 1952 yılında Kayseri'de doğdu. Orgeneral Hulusi AKAR 1972 yılında Kara Harp Okulundan ve 1973 yılında Piyade Okulundan mezun olmuştur.1973-1980 yılları arasında Trakya Hududunda, Kıbrıs Barış Harekâtı sonrası Kıbrıs'ta tesis edilen ara bölgede ve Kara Harp Okulunda Takım, Bölük Komutanlığı ve Bilgi İşlem Subaylığı görevlerinde bulunmuştur.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hulusi Akar - 15.01.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Saraylar Resim Müzesi Açılış Programı'nda konuştu: (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, konuşmasını şöyle tamamladı: "Kendi ruh ve fikir dünyalarındaki eziklik duygusunu geçmişlerini kötüleyerek örtme gayretinde olanlara rağmen inşallah bunu başaracağız. İşte bütün bugün gezip göreceğiniz şu eserler Topkapı Sarayı'nın depolarından çıkarılmış olan eserlerdir. İşte bu eserlere hamdolsun sahip çıkmanın bahtiyarlığı, mutluluğu içerisindeyiz. Daha niceleri var. Açılışını yaptığımız resim sergisinin bu bakımdan hepimize moral ve ilham vereceğine inanıyorum. Bir kez daha serginin düzenlenmesinde emeği geçenlere, özellikle Topkapı Sarayı'nın depolarından bu eserlere sahip çıkarak bütün bakımlarını yaptırarak bugün önümüze getiren kardeşlerime şahsım ve milletim adına teşekkür ediyorum. Sergide resmi yer alan ressamlarımızı tazimle yad ediyorum." Erdoğan, BİP üzerinden de "siber vatan" vurgusu yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, BiP hesabından yaptığı paylaşımda, konuşmasında değindiği önemli bir noktayı yerli ve milli uygulama BiP üzerinden tekrar paylaşmak istediğini ifade ederek, şunları kaydetti: "Vatan savunmamızı, denizde mavi vatanı olduğu gibi dijital dünyada siber vatanı da içine alacak şekilde genişleteceğiz. Önümüzdeki dönemde siber vatanımıza daha çok sahip çıkmakta kararlıyız. Sizleri sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum." - Katılımcılar Törene, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal ve Fatma Betül Sayan Kaya, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ile sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit'in de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.
Hulusi Akar - 15.01.2021
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazı çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı Açıklaması
"Bizim savunma sanayine yönelik atacağımız adımları hiçbir ülke belirleyemez" Bir gazetecinin "Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Rusya ile S-400 alımının ikinci paketine dair görüşmelerin sürdüğünü ifade etti.
Hulusi Akar - 14.01.2021
Son dakika haberleri! Bakan Akar İngiliz mevkidaşı ile telefonda görüştü
Son dakika gündem haberine göre Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace ile telefonda görüştü.
Hulusi Akar - 13.01.2021
Son Dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan, RTGD 2019 Yılı Medya Oscarları Ödül Töreni'nde konuştu: (2)
Törene, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin ile TRT Genel Müdürü İbrahim Eren de katıldı.
Hulusi Akar - 13.01.2021
CHP Grup Başkanvekili Altay gündemi değerlendirdi Açıklaması
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın da bu konuda değerlendirmede bulunduğunu hatırlatan Altay, şöyle devam etti: "Hulusi Akar, ordu milletin emrindedir, milletin ordusudur.
Hulusi Akar - 11.01.2021
Son dakika! Bakan Akar: Bizim NATO ile olan ilişkimizi hiç kimse yargılayamaz
Son dakika politika haberi: MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Bizim NATO ile olan ilişkimizi hiç kimse yargılayamaz. Bizim oradaki katkılarımızı herkesin görmesi, anlaması, göz ardı etmemesi lazım. Bu ne hakka ne adalete ne müttefiklik ruhuna ne de ittifakın içinde üyeler arasındaki ilişkilere uygundur" dedi.
Hulusi Akar - 11.01.2021
Akar'dan birlik komutanları ile yılın ilk video konferans toplantısı
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Fransız gemisinin taciz edildiği" iddiasını yeniden dile getiren Fransa Savunma Bakanı'na yönelik, "Fransa Savunma Bakanı herhalde olayları karıştırdı, basına yaptığı bir açıklamada tekrar Türkiye'yi suçlayıcı bir dil kullandı.
Hulusi Akar - 10.01.2021
Son dakika haberi: Bakan Akar, Libya Milli Mutabakat Hükümeti Savunma Bakanı Al-Nimroush ile buluştu
Son dakika haberleri: Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Libya Milli Mutabakat Hükümeti Savunma Bakanı Salah Al-Din Al-Nimroush ile İstanbul'da bir araya geldi.
Hulusi Akar - 05.01.2021
Bakan Akar: İkili anlaşmaların uygulanmasını istiyoruz
Bakan Akar: İkili anlaşmaların uygulanmasını istiyoruzMİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki politikasının açık ve net olduğunu belirterek, "Biz uluslararası hukuktan yanayız. Uluslararası hukukun, ikili anlaşmaların uygulanmasını istiyor, bekliyoruz.
Hulusi Akar - 05.01.2021
Bakan Akar: İkili anlaşmaların uygulanmasını istiyoruz
MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki politikasının açık ve net olduğunu belirterek, "Biz uluslararası hukuktan yanayız. Uluslararası hukukun, ikili anlaşmaların uygulanmasını istiyor, bekliyoruz.
Hulusi Akar - 05.01.2021
Milli Savunma Bakanı Akar'dan Yunanistan'a "görüşme" çağrısı Açıklaması
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, sorunların çözümüne yönelik Yunanistan ile yapılan görüşmelerin yeniden başlamasından yana olduklarını belirterek, "Görüşmeler çerçevesinde sorunlarımızın çözülebileceğine, çözülmesi gerektiğine inanıyoruz.
Hulusi Akar - 05.01.2021
Milli Savunma Bakanı Akar'dan "Sarıkamış Harekatı" mesajı Açıklaması
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) atalarımızdan aldığı ilhamla başta FETÖ, PKK/YPG ve DEAŞ gibi terör örgütleri olmak üzere her türlü tehdit ve tehlikeye karşı 'ölürsem şehit, kalırsam gazi' anlayışı içerisinde azim ve kararlılıkla mücadele etmektedir.
Hulusi Akar - 04.01.2021
Büyükşehir Belediyesi 2020 yılında da adından söz ettirdi
25 milyon TL'ye malolan Şehir Hastanesi'ne 4 koldan ulaşım sağlayan Bekir Yıldız Bulvarı Katlı Kavşak-Kuzey Çevreyolu bağlantısı, Şehir Hastanesi Katlı Kavşağı 4'ncü kolu, Osman Kavuncu Bulvarı-Bekir Yıldız bağlantı yolu ve Osman Kavuncu Bulvarı-Serbest Bölge bağlantı yolunu hizmete açtıklarını hatırlatan Büyükkılıç, şunları kaydetti: "Hasta yakını misafirhanesinin temelini atarak hasta yakınlarına sıcak ve konforlu hizmet sağlamayı amaçladık. Sayın Cumhurbaşkanımızın adını taşıyan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'nde inşa çalışmalarına başladık. Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı ile Aşık Veysel Bulvarı kesişimine 30 milyon liralık katlı kavşak çalışmalarımız başladı.
Hulusi Akar - 31.12.2020
Son dakika haberi! Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Türkiye-Rusya Ortak Merkezini değerlendirdi Açıklaması
Aliyev, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK komuta kademesini kabulünde yaptığı konuşmada, Ermenistan silahlı güçlerinin ateşkesi ihlal ettiğini ve Azerbaycan ordusunun savaş sonrasında da şehitlerinin bulunduğunu söyledi.
Hulusi Akar - 31.12.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakü'deki Mehmetçiğe telefondan hitap etti
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK komuta kademesinin Türkiye ile Rusya arasında kurulacak Ortak Merkez'de görev yapacak askerlerle Bakü'de bir araya geldiği törende, telefondan askerlere hitap etti.
Hulusi Akar - 31.12.2020
Akar ve komuta kademesinden Azerbaycan'a sürpriz ziyaret
MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) komuta kademesi Türkiye- Rusya arasında kurulacak Ortak Merkez'de görev yapacak Türk askerleri ile Bakü'de bir araya geldi.
Hulusi Akar - 31.12.2020
Akar ve komuta kademesi yeni yıl öncesinde Azerbaycan'ı ziyaret etti
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK komuta kademesi, Türkiye-Rusya arasında kurulacak Ortak Merkez'de görev yapacak Türk askerleri ile Bakü'de bir araya geldi.
Hulusi Akar - 31.12.2020
flaş
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve Kuvvet Komutanları ile Türkiye- Rusya arasında kurulacak Ortak Merkez'de görev yapacak Türk askerleri ile Bakü'de bir araya geldi.
Hulusi Akar - 31.12.2020
flaş
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve Kuvvet Komutanları ile Türkiye- Rusya arasında kurulacak Ortak Merkez'de görev yapacak Türk askerleri ile Bakü'de bir araya geldi.
Hulusi Akar - 30.12.2020
Bakan Akar'dan sınır birliklerinde inceleme
Bakan Akar'dan sınır birliklerinde incelemeMİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar beraberindeki TSK komuta kademesi ile sınır birliklerinde incelemelerde bulunuyor.
Hulusi Akar - 30.12.2020
"ABD ile S-400 konusunda ortak çalışma grubu kurulmadı, teknik görüşmeler var"
"TRABLUS YÖNETİMİYLE HİÇBİR PROBLEMİMİZ YOK" Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın Trablus'a ziyaretinde Ulusal Mutabakat Hükümeti Başbakanı Sarrac ile görüşmemesiyle ilgili olarak Bakan Çavuşoğlu, Bakan Akar'ın Sarrac ile neden görüşüp görüşmediğini bilmediğini, Türkiye'nin Trablus yönetimiyle hiçbir probleminin olmadığını bildirdi.
Hulusi Akar - 30.12.2020
Bakan Çavuşoğlu: "ABD ile S-400 konusunda ortak çalışma grubu kurulmadı, teknik görüşmeler var"
"Trablus yönetimiyle hiçbir problemimiz yok" Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın Trablus'a ziyaretinde Ulusal Mutabakat Hükümeti Başbakanı Sarrac ile görüşmemesiyle ilgili olarak Bakan Çavuşoğlu, Bakan Akar'ın Sarrac ile neden görüşüp görüşmediğini bilmediğini, Türkiye'nin Trablus yönetimiyle hiçbir probleminin olmadığını bildirdi.
Hulusi Akar - 30.12.2020
Son dakika haber: Bakan Akar ve TSK komuta kademesi sınır hattında
Edinilen son dakika haberine göre Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin komuta kademesi, sınır birliklerinde inceleme ve denetlemelerde bulunuyor.
Hulusi Akar - 30.12.2020
Bakan Akar ve TSK komuta kademesi sınır hattında
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin komuta kademesi, sınır birliklerinde inceleme ve denetlemelerde bulunuyor.
Hulusi Akar - 30.12.2020
Son dakika haberi... Bakan Akar sınır birliklerini denetliyor
Gelen son dakika haberine göre Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanları ile sınır birliklerinde inceleme ve denetlemelerde bulunuyor.
Hulusi Akar - 30.12.2020
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanları ile sınır birliklerinde inceleme ve...
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanları ile sınır birliklerinde inceleme ve denetlemelerde bulunuyor.
Hulusi Akar - 30.12.2020
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, 2020 dış politikasını değerlendirme toplantısında soruları yanıtladı: (1)
Mısır'ın Libya'ya gönderdiği heyete ilişkin Çavuşoğlu, ülkenin uzun süre sonra Libya'ya bir heyet gönderdiğini ancak bu heyetin Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın ziyaretiyle bağlantılı olmadığını söyledi.
Hulusi Akar - 30.12.2020
Türkiye'nin desteği 2020 yılında Libya'nın kaderini değiştirdi
Bunun ardından Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türk birliklerini denetlemek üzere 26 Aralık Cumartesi günü Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanlarının da bulunduğu üst düzey askeri heyetle Libya'ya bir ziyaret gerçekleştirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hulusi Akar Haberleri | Hulusi Akar Kimdir - Haberler - Hulusi Akar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hulusi Akar kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Saraylar Resim Müzesi Açılış Programı'nda konuştu: (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 04:56:21. #1.15#
title