Gönül Elçileri Haberleri

Gönül Elçileri haber, Gönül Elçileri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gönül Elçileri - Dün
Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Mercan'dan ABD'deki Türklere iki ülke ilişkilerine katkıları için teşekkür
Bir sonraki bayramı yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkilerinin asgari düzeye indiği sağlıklı bir ortamda kutlamayı umduğunu belirten Mercan, "Türkiye'nin Amerika'daki gönül elçileri olarak Türkiye ile ABD arasındaki ilişkilerin geliştirilmesine matuf çalışmalarımızı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da destekleyeceğinize olan inancım tamdır.
Gönül Elçileri - 27.03.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Daha yaşanılabilir bir Tekirdağ için çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten Albayrak, şunları kaydetti: "Yatırımlarımızı şekillendirirken, kentsel büyüme ve nüfus artışını da göz önünde bulunduruyoruz. Çorlu otobüs terminalimiz de bunun güzel bir örneği. Yaklaşık yüzde 80 oranında tamamlanan bu tesisimiz, tamamlandığında Trakya'nın en büyük ve kapsamlı terminali olacak. Terminalimizi 2021 yılı içerisinde vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz. Terminalimizin ve aktarma istasyonunun halkımıza ve ulaşım sektöründe faaliyet gösteren emekçilerimize hayırlı olmasını diliyorum." Süleymanpaşa Belediyesi Gönül Elçileri, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor Süleymanpaşa Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Gönül Elçileri ekipleri, esnafları ziyaret ederek salgında yeni dönemle ilgili afiş ve broşürler yardımıyla bilgilendirmelerde bulunuyor.
Gönül Elçileri - 15.03.2021
YTB ile AA iş birliğinde Türkiye mezunlarına yönelik "Yeni Nesil Medya Eğitim Programı" başladı
Budak, Türkiye'nin gönül elçileri olarak gördükleri Türkiye mezunları ile kurdukları bağları korumaya ve güçlendirmeye devam edeceklerini vurguladı.
Gönül Elçileri - 11.03.2021
EGİAD'da görev değişimi
Yelkenbiçer projelerini özetledi İki yıla yayılan ayrıntılı bir takvim çerçevesinde dikkat çekmeyi, gündem oluşturmayı, bilinç oluşturmayı hedefleyeceklerini vurgulayan Yelkenbiçer, belli başlı projelerinin açılımını şu şekilde özetledi: "Sürdürülebilir tarım, sürdürülebilir tedarik zincirleri, sürdürülebilir üretim çalışma konularımız olacak. Döngüsel ekonomi kavramı ile ilgili bir Think Tank raporu yazmayı planlıyoruz. Hükümetimizin Sıfır Atık politikasını dernek merkezimizde ve üye iş yerlerimizde uygulamaya almayı planlıyoruz. Yine AB'nin Yeşil Mutabakat prensiplerini ele alacağız. Bunların yanında 2013 yılında dernek olarak imzacısı olduğumuz Global Compact'in 10 ilkesini de üyelerimize anlatacağız. İnsan hakları, çalışma standartları ve çevre anlamında öncü olacağımız uygulamalar geliştirmeyi planlıyoruz. Çağımızın gereği olarak dijitalleşmeyi ele alacağız. Üyelerimizin dijitalleşme yolculuğunda, onlara uygun partnerler seçerek, üniversite teknoloji transfer ofisleriyle çalışarak dijital karnelerini hazırlayacağız. İzmir'de yaşayan yabancı uyruklu öğrenciler ve profesyoneller için bir merkez olmak istiyoruz. Onların sosyal kültürel paylaşımlarını yapabilecekleri, öğrencilere staj imkanı sağlayabileceğimiz, profesyonellerin deneyimlerinden faydalanabileceğimiz bir dernek olmak istiyoruz. Ülkelerine döndüklerinde EGİAD'ın ve ülkemizin gönül elçileri olmalarını sağlamak istiyoruz.
Gönül Elçileri - 28.02.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
-Gönül elçileri gönüllere girmeye devam ediyor Süleymanpaşa Belediyesi, Gönül Elçileri projesi kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.
Gönül Elçileri - 22.02.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
-Süleymanpaşa Belediyesinin bilgilendirme toplantıları devam ediyor Süleymanpaşa Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde yürütülen "Gönül Elçileri" projesi kapsamında, ilçede görev yapan din görevlilerini bilgilendirme toplantıları düzenliyor.
Gönül Elçileri - 23.01.2021
Bakan Selçuk: Koruyucu aile sayısı 2020'de 6 bin 481'e yükseldi
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde, gönüllülük kavramı ve farkındalığın geliştirilmesi, toplumsal kalkınmaya katkı sağlayacak gönüllü sayısının artırılması amacıyla gerçekleştirilen 'Gönül Elçileri Projesi' ile koruyucu aile sayısının ülke genelinde her geçen gün yaygınlaştığı belirtildi.
Gönül Elçileri - 06.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan himayesinde başlatılan Gönül Elçileri projesiyle de koruyucu ailelerle köprüler kurmaya devam ettiklerini, bu çerçevede eğitimler verildiğini anlatan Selçuk, "Sosyal ve ekonomik destek, koruyucu aile ve evlat edinme müracaatlarını e-Devlet üzerinden almaya başladık.
Gönül Elçileri - 28.10.2020
Vali Yılmaz'dan, koruyucu ailelere ziyaret
Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, "Gönül Elçileri Projesi" kapsamında koruyucu aileleri ziyaret etti.
Gönül Elçileri - 27.08.2020
Sultanbeyli'de koruyucu aile sayısı artıyor
Çocuklarımıza koruyucu aile olarak sergileyeceğiniz erdemli tutum ile kan bağının değil, sevgi bağının ne kadar önemli olduğunu göstermiş olacağız. Bu vesileyle tüm koruyucu ailelerimize devletimiz adına şükranlarımı sunuyorum. Cumhurbaşkanımızın eşleri Sayın Emine Erdoğan'ın başlattığı 'Gönül Elçileri' projesiyle koruyucu ailelik hizmeti daha etkin hale geldi ve koruyucu aile yanındaki çocuk sayısı arttı.
Gönül Elçileri - 06.07.2020
Arzu Özkan, Tatvan'daki gönül elçileriyle vedalaştı
Valiler kararnamesiyle Tunceli Valisi olarak atanan Mehmet Ali Özkan'ın, Gönül Elçileri Tatvan Temsilcisi olan eşi Arzu Özkan, ilçedeki gönül elçileriyle vedalaştı.
Gönül Elçileri - 30.06.2020
Korunmaya muhtaç 14 bin çocuk, "aile odaklı" sistemle emin ellerde
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde 2012'de başlatılan Gönül Elçileri projesiyle hız kazanan koruyucu ailelik sistemi sayesinde ise şu an 7 bin 478 çocuk sıcak bir yuvada, aile ortamında büyüyebilmenin mutluluğunu yaşıyor.
Gönül Elçileri - 10.06.2020
Son dakika güncel: Süleymanpaşa Belediyesinden esnafa destek
Özellikle salgın sürecinde çok zor günler geçiren esnafla vatandaş arasında iletişimi güçlendiren kampanya, esnafın yüzünü güldürüyor. Gönül Elçileri projesi ile esnaf ziyaret edilerek salgın sürecindeki talep ve beklentileri hızlıca çözüme kavuşturuldu.
Gönül Elçileri - 19.05.2020
Tatvan Gönül Elçileri çocuklara bayram hediyesi ulaştırdı
Tatvan Gönül Elçileri, ilçe merkezi ve bağlı köylerdeki çocuklara bayram hediyesi gönderdi.
Gönül Elçileri - 30.04.2020
Gönül Elçileri, ihtiyaç sahiplerine gıda ve hijyen kolisi dağıttı
Gönül Elçileri Uluslararası Farkındalık ve Sosyal Yardımlaşma Derneği, ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahiplerine yardım dağıttı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gönül Elçileri Haberleri | Gönül Elçileri Haber - Haberler - Gönül Elçileri haberleri, son dakika gönül elçileri haber ve gelişmeleri burada. Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Mercan'dan ABD'deki Türklere iki ülke ilişkilerine katkıları için teşekkür.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.5.2021 02:03:34. #1.14#

title