FETİ YILDIZ HABERLERİ

Feti Yıldız haber, Feti Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Feti Yıldız

Feti Yıldız

Feti Yıldız Kimdir ?

24 Haziran 2018 Genel Seçimleri Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Milletvekili Adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Feti Yıldız 11.4.2020
Bahçeli, çalışmalarını Başkanlık Divanı Üyeleriyle birlikte sürdürüyor
"Feti Yıldız konutunda dinleniyor" Öte yandan, geçtiğimiz hafta korona virüs şüphesiyle hastaneye başvuran ve bazı testler yaptıran MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız ve danışmanının durumlarının iyi olduğu evinlerinde dinlendikleri bilgisi alındı.
Feti Yıldız 8.4.2020
İnfaz düzenlemesi TBMM Genel Kurulunda
"Darbe suçlarının hedefinde devlet var gibi görünür ama hedefinde millet vardır." diyen Tunç, şöyle devam etti: "Eğer siz, darbeciyi kaleminizle desteklerseniz, o kalem bir silahtır. O kalem, tanktır. O kalem, darbecinin silahıdır. Yazı gibi görünebilir, düşünce açıklaması gibi görünebilir ama o düşünce açıklaması değildir. Düşünce açıklaması şiddeti teşvik ediyorsa, açık ve yakın tehlike kriterlerini ihlal ediyorsa, elbette ki dünyanın bütün demokratik hukuk devletlerinde korunmaz, suçtur. Oradaki yazı eğer şiddeti teşvik ediyorsa, o bütün hukuk düzenlerinde yasaktır, suçtur. Ceza mevzuatında bunun yeri vardır." İnfaz paketinin "koronovirüs" nedeniyle mi getirildiği yönündeki bir soruya Tunç, şu yanıtı verdi: "Hayır, bu kanun teklifinin kamuoyundaki tartışmaları, koronavirüs salgınından çok önce başladı. 2018 yılında MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız'ın ceza indirimiyle ilgili bir teklifi vardı.
Feti Yıldız 8.4.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
MHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Feti Yıldız, Twitter'dan yaptığı açıklamada, Kovid-19 tanısıyla hastaneye yatırıldığını bildirdi.
Feti Yıldız 7.4.2020
TBMM Genel Kurulu
Feti Yıldız'ın sağlık durumu MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, MHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Feti Yıldız'ın sağlık durumuna ilişkin bilgi verdi.
Feti Yıldız 7.4.2020
Milletvekili Feti Yıldız, koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldı (2)
'KORONAVİRÜS TEST SONUÇLARI NEGATİF ÇIKTI'TBMM Başkanvekili ve MHP Milletvekili Celal Adan, MHP İstanbul Milletvekili Feti Yıldız'ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin negatif çıktığını açıkladı.
Feti Yıldız 7.4.2020
MHP Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker, "Feti Yıldız tedbir amaçlı karantina altında"
Milliyetçi Hareket Partisi Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker, MHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Feti Yıldız'ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin negatif çıktığını açıkladı.
Feti Yıldız 7.4.2020
Milletvekili Feti Yıldız, koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldı (2)
'KORONAVİRÜS TEST SONUÇLARI NEGATİF ÇIKTI'TBMM Başkanvekili ve MHP Milletvekili Celal Adan, MHP İstanbul Milletvekili Feti Yıldız'ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin negatif çıktığını açıkladı.
Feti Yıldız 7.4.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldız'ın sağlık durumu
TBMM Başkanvekili ve MHP Milletvekili Celal Adan, MHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Feti Yıldız'ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin negatif çıktığını açıkladı.
Feti Yıldız 7.4.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldız'a Kovid-19 tanısı konuldu
MHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Feti Yıldız, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısıyla hastaneye yatırıldığını açıkladı.
Feti Yıldız 7.4.2020
6 Nisan 2020 Haberleri
6 Nisan 2020 Manşet Haberleri.
Feti Yıldız 6.4.2020
Milletvekili Feti Yıldız, koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldı
MHP İstanbul Milletvekili Feti Yıldız, koronavirüs şüphesi nedeniyle hastaneye kaldırıldığını açıkladı.
Feti Yıldız 20.3.2020
AK Parti ve MHP'li yetkililer infaz düzenlemesini görüşmek üzere bir araya geldi
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş ve AK Partili Adalet Komisyonu üyeleri, TBMM'de MHP Grup Başkanvekilleri ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız ile bir araya geldi.
Feti Yıldız 5.2.2020
MHP, Kılıçdaroğlu için suç duyurusunda bulundu
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ve CHP milletvekillerinin konusu suç teşkil eden söz ve fiillerinin raporlanması ve CHP-HDP arasındaki ilişkilerin" araştırılması için oluşturulan komisyonun çalışmalarının tamamlandığını açıklayan MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunulmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Feti Yıldız 5.2.2020
MHP'den CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu için suç duyurusu
MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, 'CHP-HDP İlişkilerinin Araştırılması, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Suç Teşkil Eden Davranışlarının İncelenmesi Komisyonu'nun raporu doğrultusunda Kılıçdaroğlu hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı.
Feti Yıldız 5.2.2020
MHP, Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu
MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında "suçu ve suçluyu övmek" ve "kamu görevlisinin suçu bildirmemesi" başlıklarında suç duyurusunda bulunduklarını bildirdi.
Feti Yıldız 11.12.2019
CHP'li Özel'den Nobel Edebiyat Ödülü tepkisi Açıklaması
Özgür Özel, MHP İstanbul Milletvekili Feti Yıldız'ın FETÖ ile mücadeleye ilişkin yaptığı açıklamaların anımsatılması üzerine, "Aslında MHP, kendini AKP'nin ittifak ortaklığından bağımsızlaştırabilse çok kayda değer şeyler söyleyecek.
Feti Yıldız 11.12.2019
İYİ Parti Sözcüsü Ağıralioğlu: "Soykırımı övenlere ödül vermek insanlığa hakaret"
Bir gazetecinin, MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız'ın, "FETÖ'nün siyasi ayağının araştırılmasına yönelik çıkışını nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusu üzerine Ağıralioğlu, "Biz, 'orduda bütün sızma teşebbüslerine yedekleriyle, 5-10 yedeğiyle, yargıda, mülki idarede 5-10 yedeğiyle.
Feti Yıldız 10.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
Kamu Denetçiliği Kurumu, sadece idareye değil, kamuoyuna ve kamuoyunu ilgilendiren tüm konulara müdahale etmelidir, saydığım ve süre nedeniyle sayamadığım pek çok konuyu disiplin altına almalıdır. MHP'nin hazırladığı ruh sağlığı yasa teklifi de bu konuda çok ciddi bir adımdır." Tartışma MHP İstanbul Milletvekili Feti Yıldız, CHP'nin, devlet memurluğu alımlarında güvenlik soruşturmasının yapılmasında yasal düzenleme olmadığı kanaatiyle Anayasa Mahkemesine başvuru yaptığını anımsattı.
Feti Yıldız 4.12.2019
Bahçeli: Ceza indirim teklifini beklemeye aldık
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, '2'nci Yargı Strateji Belgesi' hazırlık aşamasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, bazı suçların kapsam dışında tutulmasıyla ilgili değerlendirmesine yönelik yazılı açıklama yaptı. MHP'nin, 'Bazı Suçlarla İlgili Ceza Sürelerinden Şartlı İndirim ile Tutuklu ve Hükümlülerin Salıverilmesine Dair Kanun Teklifi'ni 24 Eylül 2018 tarihinde TBMM'ye sunduğunun belirten Bahçeli, bahse konu kanun teklifinin Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Feti Yıldız tarafından hazırlandığını ve kamuoyuyla paylaşıldığını ifade etti.
Feti Yıldız 29.11.2019
MHP Genel başkanı Bahçeli'den Arınç'a eleştiri Açıklaması
EYT ve ceza indirimi konularını da değerlendiren Bahçeli, "EYT konusunda ki görüşümüz bellidir, daha önce açıklanmıştır. Bir mağduriyet vardır, fakat ekonomik imkan ve şartları da hesaba katmak lazımdır. Türkiye bir beka mücadelesi veriyor. Teröre amansız ve tavizsiz bir karşı duruş sergileniyor. 24 Ağustos 2016'da Fırat Kalkanı Harekatı başladı, 29 Mart 2017'de sonlandı. 3 binden fazla DEAŞ'lı terörist etkisiz hale getirildi. Sınırlarımıza paralel şekilde kurulmak istenen terör koridorunu baltalamak için 20 Ocak 2018'de Zeytin Dalı Harekatı başladı ve 18 Mart 2018'de Afrin merkez kontrol altına alındı. Cerablus, Afrin, El Bab temizlendi, huzura ve güvenliğe kavuştu. Bunu Türkiye tek nefes olarak başardı. İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'nde çalışmalar devam ediyor. 12 Gözlem noktasında Türkiye teröre karşı, Suriye halkının istikrarı için elini taşın altına koymuş durumda. Suriye'de barış ve çatışmasızlık ortamının inşası için her türlü fedakarlık yapılıyor. Bunu takdirle izliyor ve destekliyoruz. Barış Pınarı'nda sağlanan başarı ortadadır. Kıran 1-2-3-4-5-6-7; Pençe operasyonları muazzam bir inançla icra edilmiştir. Terörle mücadele yüksek maliyetli bir süreç. Mesela Fırtına Obüsleri dakikada 6 ile 8 mermi atma kapasitesine sahip. Bir saatte yaklaşık 240-250 mermi atabiliyorlar. Obüsler günde 2 saat kullanılıyor, bu da ortalama 500 obüs mermisinin kullanıldığı anlamına geliyor. Bu mermilerin ortalama fiyatı 1000 dolar. Günde 500 mermi 500 bin dolar eder. Tek bir fırtına obüsünün sadece atıştaki mermi maliyeti yılda 50 milyon dolara yaklaşıyor. Bir harekatta 100 obüs topu kullanıldığını düşünürsek yılda sadece 5 milyar dolar obüs maliyeti karşımıza çıkar. Bir savaş uçağının attığı sıradan bir bombanın fiyatı 2500 dolar. F-16'ların attığı bombanın ortalama fiyatı da yaklaşık 3000 bin dolar. Bu bombaların laser güdümlüsü var, sığınak delicisi var, var da var. Türkiye bunları iki yıldır Kırıkkale'de üretiyor. TSK'nın yerli malı olarak geliştirilen Roketsan'ın ürettiği Cirit Füzelerinin maliyeti de epey fazla. Bu işler kolay olmuyor derken kast ettiğim bu. Nasıl olsa ezbere konuşmak maliyetsiz. Bir F-16, hiç ateş açmadan 1 saat havada uçmasının maliyeti 14 bin dolar. Sadece Zeytin Dalı Harekatı'nın ilk gününde uçan savaş uçaklarımızın yakıt bedeli 1 milyon dolar. Bomba ve mühimmat bedelinden bakınız hiç bahsetmiyorum bile. Söylemek istediğim şudur. Fedakarlık olmadan bekamız ve bağımsızlığımız muhafaza ve müdafaa edilemez. Terörle mücadelenin bir bedeli var. Bu bedele var olmak için katlanmak zorundayız. Ekonomide spekülasyon yapanlar ne kurşunun, ne bombanın maliyetini bilenlerdir. Bunlar boş boş konuşmaktadır. Bütçemiz elverir, ekonomik imkanlar artar, o zaman her ihtiyaç anında telafi edilir. Biraz sabır gerekiyor. Biraz tahammül gerekiyor. Biraz da milli hedefleri anlamak gerekiyor. EYT konusunda Sayın Cumhurbaşkanı'nın açıklamaları isabetlidir. Ceza indiriminin bir an önce kanunlaşması, cezaevinde gün sayanların sevdikleriyle buluşmaları kaçınılmaz bir adalet ihtiyacıdır. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Feti Yıldız'ın verdiği kanun teklifinin arkasındayız.
Feti Yıldız 25.11.2019
2020 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Dosyalar yerel mahkeme, istinaf, Yargıtay arasında gidip geliyor" MHP İstanbul Milletvekili Feti Yıldız, yargı alanında yapılan düzenlemeleri anlatarak, hukuk eğitimindeki yetersizliklerin adli hizmet kalitesini düşürdüğünü söyledi.
Feti Yıldız 16.10.2019
"PYD/YPG'yi PKK'dan ayrı örgüt olarak tarif etmek ülkemize ihanettir"
MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, "PKK/PYD-YPG'nin işlediği suçlar uluslararası kuruluşlarca da kabul edilmiş ve PKK terör örgütü, AB ve NATO tarafından terör örgütleri listesine alınmıştır.
Feti Yıldız 16.10.2019
MHP'li Yıldız: "PKK/PYD/YPG, Türkleri ve Kürtleri katleden bir terör örgütüdür"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, "PKK/PYD/YPG terör örgütü, ülkemizde binlerce vatan evladını şehit etmiş ve Suriye'de etnik temizlik başta olmak üzere kundaklama, sabotaj, cinayet gibi insanlığa karşı suçları işlemiş ve işlemeye devam etmektedir" dedi.
Feti Yıldız 6.10.2019
Mhp'li yıldız: abd büyükelçisi 'istenmeyen adam' ilan edilmelidir
ABD'nin Ankara Büyükelçiliği resmi Twitter hesabından, FETÖ firarisi Ergun Babahan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik paylaşımına yaptığı beğeni ve özür açıklamasıyla ilgili olarak MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, DHA'ya açıklamalarda bulundu.
Feti Yıldız 6.10.2019
Mhp'li yıldız: abd büyükelçisi 'istenmeyen adam' ilan edilmelidir
ABD'nin Ankara Büyükelçiliği resmi Twitter hesabından, FETÖ firarisi Ergun Babahan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik paylaşımına yaptığı beğeni ve özür açıklamasıyla ilgili olarak MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, DHA'ya açıklamalarda bulundu.
Feti Yıldız 4.10.2019
"CHP Genel Başkanı için dokunulmazlığın kaldırılmasının yolu açılmıştır"
CHP'yi eleştiren Bahçeli şöyle devam etti: "Siyasi ahlaktan vahim şekilde savrulmuş, millete aidiyet bilincinden hızla uzaklaşmıştır. CHP-HDP-İP-SP arasında kurulan anayasa hazırlık masaları, kirli bağlantılar, Türkiye muhaliflerini umutlandıran sinsi ve gizli pazarlıklar birer birer gün yüzüne çıkmaya başlamıştır." CHP ile HDP'nin aynı kulvar ve kumanda merkezine sabitlenmesinin büyük bir sorun olduğuna işaret eden Bahçeli açıklamasını şöyle sürdürdü: "CHP'nin milli meselelere sırtını dönerek PKK'dan medet umar hale gelmesi skandal ötesi bir sapma halinin tezahürüdür. CHP Genel Başkanı ikbal hesaplarını ikmal ederek kaos ve krize siyasi istikbalini bağlamıştır. Türkiye'nin karşısında biriken ve toplanan siyasi odaklar milli güvenliğimize tehdit saçan, milli bekamıza meydan okuyan merhale ve mevkiye gelmişlerdir. CHP'nin şu anda takip ettiği siyaset Türk milletinin egemenlik ve tarihsel haklarıyla temelden ve bütünüyle çatışmaktadır." "CHP vatana millete alenen karşı tavırda" Bahçeli açıklamasında CHP'nin vatana ve millete alenen karşı tavırda olduğunu vurgulayarak şöyle devam etti: "Hiç kuşku yok ki, CHP Genel Başkanı'nın ve sözcülerinin siyasi eylem ve sözleri suç teşkil etmektedir. Milliyetçi Hareket Partisi hiçbir şart altında bu zillete ve ülkemize hezimet vaat eden teşebbüs ve girişimlere sessiz ve seyirci kalmayacaktır. Özellikle CHP Genel Başkanı için dokunulmazlığın kaldırılması ve mahkeme yolu ardına kadar aralanmış ve açılmıştır." MHP'nin Başkanlık Divanı'nın da kararıyla CHP-HDP ilişkilerinin incelenmesi, CHP Genel Başkanı'nın suç teşkil eden fiili ve değerlendirmelerinin analiz ve araştırılması maksadıyla bir komisyon kurulduğunu belirten Bahçeli, komisyonun Genel Başkan Yardımcıları Feti Yıldız, İzzet Ulvi Yönter, ve İsmail Faruk Aksu'dan oluştuğunu kaydetti.
Feti Yıldız 4.10.2019
Bahçeli: kılıçdaroğlu için mahkeme yolu açılmıştır
CHP-HDP İLİŞKİSİ İÇİN KOMİSYON MHP Başkanlık Divanı'nın kararıyla CHP-HDP ilişkilerinin incelenmesi için Genel Başkan Yardımcıları Feti Yıldız, İzzet Ulvi Yönter ve İsmail Faruk Aksu'dan oluşan bir komisyon kurulduğunu açıklayan Bahçeli şu mesajları verdi: "Özellikle CHP Genel Başkanı için dokunulmazlığın kaldırılması ve mahkeme yolu ardına kadar aralanmış ve açılmıştır.
Şu an buradasınız: Feti Yıldız Haberleri | Feti Yıldız Kimdir - Haberler - Feti Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Feti Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. Bahçeli, çalışmalarını Başkanlık Divanı Üyeleriyle birlikte sürdürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.5.2020 16:55:47. #1.15#
title