Duhok Haberleri

Duhok haber, Duhok son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Duhok - 23.02.2021
Duhok Valiliği, terör örgütü PKK'nın Gara'da Iraklı vatandaşı şehit etmesini kınadı
Irak'ın Duhok Valiliği, terör örgütü PKK'nın Gara'da Irak vatandaşını şehit etmesini kınadı.
Duhok - 16.02.2021
Son dakika haberleri! Irak'ta 5 gazeteci ve aktivist 6'şar yıl hapse mahkum edildi
Yerel medyada çıkan haberlere göre, Duhok ve Erbil'de geçen yıl gözaltına alınıp tutuklanan sanıklar, Erbil Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıktı.
Duhok - 15.02.2021
Son dakika... Irak'ta KYB sorumlusunun terör örgütü PKK ile bağlantısı olduğu gerekçesiyle gözaltına alındığı açıklandı
Son dakika gündem haberi: Irak'ın Duhok kentinde Kürdistan Yurtseverler Birliği (KYB) sorumlusu bir kişinin, terör örgütü PKK ile bağlantısı olduğu gerekçesiyle güvenlik güçlerince gözaltına alındığı bildirildi.
Duhok - 03.02.2021
Bağdat ile Erbil arasındaki bütçe anlaşmazlığı Süleymaniye'yi IKBY'den "kopmaya" sevk ediyor
Gazeteye konuşan Kürdistan Yurtseverler Birliği (KYB) Süleymaniye Vilayet Meclisi Üyesi Rikavt Zeki, şunları aktardı: "Bağdat ve IKBY arasında petrol konusunda anlaşma sağlanamazsa, Süleymaniye'deki yerel yönetim yasal olarak direkt merkezi yönetim ile görüşebilir. Böylece Süleymaniye petrol gelirlerini Bağdat'a teslim edecek orası da vilayetteki memur maaşlarını ödeyecek. Duhok ve Erbil de bu yola başvurabilir.
Duhok - 25.01.2021
Sincar operasyonu ne kadar yakın?
Türkiye ile Irak arasında son dönemde artan diplomatik ziyaretlerin bir parçası olarak Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın Irak'ın başkenti Bağdat ve Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) başkenti Erbil'e yaptığı ziyaretler kapsamındaki yoğun temasları sırasında ve sonrasında verilen...
Duhok - 12.01.2021
FETÖ'nün sözde Bağdat ve Erbil sorumluları örgütün Irak, Kosova ve Afganistan yapılanmalarını deşifre etti
Örgütün kuzey bölge yapılanmasının altında Erbil, Süleymaniye ve Duhok, güney bölge yapılanmasının altındaysa Kerkük ve Bağdat kentleri yer alıyor.
Duhok - 19.12.2020
Son dakika haberleri! Iraklı analistlerden Başbakan Mustafa el-Kazımi'nin Türkiye ziyareti "başarılı oldu" değerlendirmesi
Son dakika haberi: Iraklı siyasi analistler, Irak Başbakanı Mustafa el-Kazımi'nin Türkiye'ye düzenlediği ziyareti, "tüm standartlara göre başarılı" olarak değerlendirerek ve ziyarette ortak önemi haiz dosyaların "tüm şeffaflıkla" ele alındığını belirtti.
Duhok - 18.12.2020
Son dakika haberleri | YPG/PKK'lı teröristler, Suriyeli Peşmergelerin aile fertlerini alıkoyuyor
Irak'ın Duhok vilayetinde 14 Aralık'ta terör örgütü PKK ile Peşmerge güçleri arasında çıkan çatışmada 3 PKK'lı yaralanmış, bir Peşmerge ölmüştü.
Duhok - 16.12.2020
Son dakika haber! YPG/PKK'lı teröristlerin Suriye'de muhalif parti ofislerine yönelik saldırıları devam ediyor
Irak'ın Duhok vilayetinde 14 Aralık'ta terör örgütü PKK ve Peşmerge güçleri arasında çıkan çatışmada 3 PKK'lı yaralanmış, 1 Peşmerge ölmüştü.
Duhok - 15.12.2020
YPG/PKK'lı teröristler, Haseke'de muhalif parti ofislerine saldırıyor
ENSK'ye ait ofislerin tahrip edilmesinin, IKBY'deki Duhok vilayetinde terör örgütü PKK ve Peşmerge güçleri arasındaki gerilime eş zamanlı olarak denk gelmesi dikkati çekti.
Duhok - 15.12.2020
Son dakika... İngiltere'nin Erbil Başkonsolosu Thornton: "PKK, IKBY'de bulunmaması gereken bir terör örgütüdür"
Edinilen son dakika gelişmesine göre İngiltere'nin Erbil Başkonsolosu James Thornton, Irak'ın Duhok vilayetinde terör örgütü PKK ile çatışmada hayatını kaybeden Peşmerge için başsağlığı dileyerek, "PKK, IKBY'de (Irak Kürt Bölgesel Yönetimi) bulunmaması gereken bir terör örgütüdür.
Duhok - 15.12.2020
Sözde SDG Komutanı Şahin, IKBY'deki gerilimde PKK'yı sahiplendi
Terörist elebaşı Şahin, IKBY'deki Duhok vilayetinde terör örgütü PKK ve Peşmerge güçleri arasındaki gerilime ilişkin sosyal medya hesabında paylaşımda bulundu.
Duhok - 14.12.2020
Son dakika haberleri! Barzani Suriye'deki SDG'nin PKK etkisinden çıkarılmasını istedi
Barzani'nin görüşmede ayrıca, PKK'nın gece saatlerinde Duhok'un Amedi ilçesindeki Peşmerge güçlerine düzenlediği saldırıyı şiddetle kınadığı, son dönemde 3 Peşmerge ve 1 polisin örgüt tarafından öldürüldüğünün altını çizdiği kaydedildi.
Duhok - 14.12.2020
Terör örgütü PKK ile Peşmerge güçleri arasında çatışma: 1 ölü
Irak'ın kuzeyindeki Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ne (IKBY) bağlı Duhok kentinde terör örgütü PKK ile IKBY'ye bağlı Peşmerge güçleri arasında çıkan çatışmada 1 kişi hayatını kaybetti.
Duhok - 14.12.2020
Son dakika haberleri! Irak'ın Duhok kentinde, terör örgütü PKK ile Peşmerge güçleri arasında çıkan çatışmada 1 Peşmergenin hayatını kaybettiği bildirildi.
Son dakika haberine göre Irak'ın Duhok kentinde, terör örgütü PKK ile Peşmerge güçleri arasında çıkan çatışmada 1 Peşmergenin hayatını kaybettiği bildirildi.
Duhok - 14.12.2020
Irak'ta Peşmerge ve PKK arasında çatışma çıktı
Irak'ın Duhok vilayetinde terör örgütü PKK ve Peşmerge güçleri arasında çatışma çıktığı, olayda 3 teröristin yaralandığı belirtildi.
Duhok - 27.11.2020
PKK, Sincar'ın yeniden inşasına ve halkın geri dönüşüne engel olmayı sürdürüyor
Irak'ın Duhok kentindeki Ezidiler de aynı gün terör örgütünün Sincar ilçesinden çıkarılmasını talep ederek, gösteri düzenledi.
Duhok - 17.11.2020
Terör örgütü PKK, Erbil'de 2 kişiyi kaçırdı
Erbil Asayiş Genel Müdürlüğü, 10 Ekim'de yaptığı açıklamada, Duhok'ta Türkiye sınırında bulunan Serzer Sınır Kapısı Asayiş Müdürü Gazi Salih İlhan'ın 8 Ekim'de PKK tarafından öldürüldüğünü duyurmuştu.
Duhok - 07.11.2020
Fransa'dan terör örgütü PKK'nın IKBY'deki saldırılarına kınama
Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, son günlerde Irak'ın Duhok kentinde IKBY güvenlik güçlerine düzenlenen saldırıların şiddetle kınandığı, saldırıda hayatını kaybedenlerin ailelerine başsağlığı, yaralananlara acil şifalar dilendiği kaydedildi.
Duhok - 06.11.2020
Peşmerge Bakan Yardımcısı Lezgin, PKK'nın IKBY'nin güvenliğini bozmaya çalıştığını söyledi
PKK'nın Peşmerge ve IKBY polisine yönelik saldırıları Irak'ın Duhok kentine bağlı Amedi ilçesinde, terör örgütü PKK mensuplarının dün IKBY polisine saldırı düzenlediği bildirilmişti.
Duhok - 06.11.2020
Irak'taki Sünni lider Nuceyfi'nin partisi, terör örgütü PKK'nın ülkeden çıkarılmasını istedi
Parti'den yapılan yazılı açıklamada, PKK'nın iki gün önce Duhok kentinde bir Peşmerge'yi öldürmesi, 3'ünü de yaralaması şiddetle kınandı.
Duhok - 06.11.2020
Son dakika... ABD, terör örgütü PKK'nın Peşmerge'ye saldırısını kınadı
Son dakika haberleri... ABD yönetimi, terör örgütü PKK'nın, Irak'ın kuzeyindeki Duhok kentinde Peşmerge güçlerine saldırısını kınadı.
Duhok - 05.11.2020
IKBY'den "PKK saldırılarının tekrarlanmaması için önlemler alacağız" açıklaması
AA muhabirine yazılı açıklama yapan Adil, terör örgütü PKK mensuplarının dün Duhok'un Amedi ilçesinde 1 Peşmergeyi öldürdüğü saldırıya ilişkin değerlendirmede bulundu.
Duhok - 05.11.2020
Son dakika gündem: Irak Meclisi: PKK'nın Peşmerge'ye saldırısı ülke egemenliğine saldırıdır
Irak Meclisinden yapılan açıklamada, terör örgütü PKK'nın Duhok'ta Peşmerge güçlerine saldırısının, güvenlik müessesesi ve ülke egemenliğine saldırı anlamına geldiği vurgulandı.
Duhok - 05.11.2020
Türkmen lider Salihi, terör örgütü PKK'nın Peşmerge'ye saldırısını kınadı
Irak Türkmen Cephesi (ITC) Başkanı Erşat Salihi, terör örgütü PKK'nın ülkenin kuzeyindeki Duhok kentinde Peşmerge güçlerine saldırısını kınadı.
Duhok - 05.11.2020
"Türkiye'nin Bağdat Büyükelçiliğinden Iraklılara FETÖ okulları uyarısı" başlıklı haberimiz kaynağından düzeltilmiştir.
Türkiye Cumhuriyeti Bağdat Büyükelçiliği, Iraklılara ülkede faaliyet gösteren FETÖ okullarına çocuklarını göndermemeleri, FETÖ okullarından mezun olanların Türk Üniversitelerine kabul ve burs alamayacağı konusunda çağrıda bulundu.
Duhok - 05.11.2020
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçiliğinden Iraklılara FETÖ okulları uyarısı
Türkiye Cumhuriyeti Bağdat Büyükelçiliği, Iraklılara ülkede faaliyet gösteren FETÖ okullarına çocuklarını göndermemeleri, FETÖ okullarından mezun olanların Türk Üniversitelerine kabul ve burs alamayacağı konusunda çağrıda bulundu.
Duhok - 05.11.2020
Bağdat, PKK'nın Peşmergeye saldırısını kınadı
Başbakanlık basın ofisinden yapılan yazılı açıklamada, Duhok'ta terör örgütü PKK'nın Peşmergeye saldırısının şiddetle kınandığı belirtildi.
Duhok - 04.11.2020
Son dakika haberleri: Terör örgütü PKK, IKBY'de petrol kuyusuna saldırdı: 2 yaralı
Son dakika 3. sayfa haberi: Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) Duhok kentindeki petrol kuyusuna terör örgütü PKK tarafından düzenlenen saldırıda 2 Peşmerge yaralandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Duhok Haberleri | Duhok Haber - Haberler - Duhok haberleri, son dakika duhok haber ve gelişmeleri burada. Duhok Valiliği, terör örgütü PKK'nın Gara'da Iraklı vatandaşı şehit etmesini kınadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 11:27:34. #1.16#
title