Doğanyurt Haberleri

Doğanyurt haber, Doğanyurt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğanyurt - Dün
Kastamonu'nun sahil şeridinde sağanak etkili oldu
Kentin özellikle Karadeniz kıyısındaki Abana, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Doğanyurt ve İnebolu ilçelerinde dün akşam saatlerinde başlayan yağışlar gece boyunca devam etti.
Doğanyurt - 13.10.2020
Kastamonu'da iki köyün karantinası sona erdi
Kastamonu'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Taşköprü ve Doğanyurt ilçelerine bağlı iki köyde uygulanan karantina tedbirleri kaldırıldı.
Doğanyurt - 9.10.2020
Kastamonu'da 1 köy karantinaya alındı
Kastamonu'nun Doğanyurt ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında bir köyde karantina uygulanıyor.
Doğanyurt - 27.9.2020
Mahalle sakinlerinden yapılması planlanan kalker taş kırma eleme tesisine tepki
Beypazarı ilçesinin Doğanyurt Mahallesi sakinleri, mahallelerine 500 metre mesafede kalker taş kırma eleme tesisi açılacağı gerekçesiyle eylem yaptı.
Doğanyurt - 23.9.2020
Son dakika haberi! Kastamonu'da bir köy daha karantinaya alındı
Doğanyurt ilçesine bağlı Akçabel köyü de bugün karantinaya alınmıştı.
Doğanyurt - 23.9.2020
Kastamonu'da bir köy daha karantinaya alındı
Öte yandan bugün Doğanyurt ilçesine bağlı Akçabel köyü de vaka sayısının hızla artış göstermesi üzerine 14 gün süreyle karantina altına alınmıştı.
Doğanyurt - 6.9.2020
Türkiye'deki fosil ağaç kalıntıları 160 milyon yıllık
Türkiye'de Seben'in yanında Ankara-Çamlıdere ve Beypazarı, Manisa-Osmancalı, Bolu-Kuzca, Tokat-Zile ve Erzurum ile Trakya bölgesinde de taşlaşmış ağaç örnekleri dikkat çekiyor. Tespit edilen bu fosil ağaçlar, günümüzde modern hale dönüşmüş çam, defnegiller, selvi, sekoya, sığla, söğüt, palmiye, kavak gibi türlerin atalarını oluşturuyor. İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Orman Fakültesi Orman Botaniği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ünal Akkemik'in yeni tespit ettiği Beypazarı-Doğanyurt köyündeki fosil ağaçlar da 18-23 milyon yıl öncesine kadar uzanıyor.
Doğanyurt - 5.9.2020
Kara yollarında durum
Cide-Doğanyurt-İnebolu yolunun 1-28.
Doğanyurt - 4.9.2020
Meteorolojiden 7 il için sağanak yağış uyarısı
Metrekareye 30 ile 60 kilogram yağışın beklendiği de kaydedilen açıklamada şu ifadelere yer verildi: " Yapılan son değerlendirmelere göre; 4 Eylül 2020 (Cuma) akşam saatlerinden itibaren ülkemizin kuzeybatısında görülecek olan sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, 05 Eylül 2020 (Cumartesi) akşam saatlerine kadar Sakarya, Düzce, Zonguldak, Bolu ve Bartın çevreleri ile Kastamonu'nun batı kıyı (Pınarbaşı, Cide, Doğanyurt, İnebolu), Karabük'ün kuzey kesimlerinde yerel kuvvetli 30-60 kg/m2 olması beklendiğinden ani sel, su baskını, yıldırım, heyelan ve yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.
Doğanyurt - 4.9.2020
Batı Karadeniz için kuvvetli sağanak uyarısı
Yağışların, yarın akşam saatlerine kadar Sakarya, Düzce, Zonguldak, Bolu ve Bartın çevreleri ile Kastamonu'nun batı kıyı (Pınarbaşı, Cide, Doğanyurt, İnebolu), Karabük'ün kuzey kesimlerinde kuvvetli (metrekareye 30-60 kilogram) olması bekleniyor.
Doğanyurt - 26.7.2020
Kastamonu'da tarım aracı devrildi: 1 ölü, 1 yaralı
Kastamonu'nun Doğanyurt ilçesinde tarım aracının devrilmesi sonucu bir kişi öldü, bir kişi yaralandı.
Doğanyurt - 21.7.2020
Yayladağı Kaymakamı Yılmaz'dan Vali Doğan'a veda ziyareti
Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Kastamonu Doğanyurt Kaymakamlığı'na atanan Yayladağı Kaymakamı Tahir Yılmaz, Hatay Valisi Rahmi Doğan'a veda ziyaretinde bulundu.
Doğanyurt - 5.7.2020
Son dakika haberi: Kastamonu'da tarım aracı devrildi: 1 ölü
Son dakika güncel haberi: Kastamonu'nun Doğanyurt ilçesinde devrilen tarım aracındaki kadın yaşamını yitirdi.
Doğanyurt - 5.7.2020
Tarım aracı devrildi: 1 ölü
Kastamonu'nun Doğanyurt ilçesinde 'pat pat' diye tabir edilen tarım aracının devrilmesi sonucu 1 kişi altında kalarak hayatını kaybetti.
Doğanyurt - 24.6.2020
Doğanyurt Kaymakamı Güven'den inceleme
Doğanyurt Kaymakamı Oral Güven, ilçeye bağlı köylerde yapımı devam eden su depolarının inşaatlarını inceledi.
Doğanyurt - 17.6.2020
Kaçak kazı yapanlara "sosyal mesafe" kuralından 15 bin 750 lira para cezası uygulandı
Doğanyurt ilçesine bağlı Düzağaç köyü mevkisinde devriye gezen İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, izinsiz kazı yapıldığını tespit etti.
Doğanyurt - 13.6.2020
Son Dakika | Ankara'da ayılar arı kovanlarına zarar verdi
Doğanyurt Mahallesi'ne ve Uruş Mahallesi Süveri Çayı kenarına arı kovanlarının bırakan vatandaşlar, bölgeye gittiklerinde 19 kovanın parçalandığını gördü.
Doğanyurt - 5.5.2020
Kastamonu'da 5 ilçe ve köylerden il merkezine seyahat kısıtlaması kaldırıldı
Kastamonu'da, 5 ilçe ve merkez köylerden il merkezine seyahat kısıtlaması kaldırıldı. Valilikten yapılan açıklamada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında daha önce ilçe ve köylerden il merkezine gelişlerin kısıtlandığı hatırlatıldı. Bazı ilçelerde ve merkez köylerde son dönemde temaslı vaka görülmemesi nedeniyle yeni kararlar alındığı belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Ağlı, Azdavay, Daday, Doğanyurt ve İhsangazi ilçeleri ile merkeze bağlı köyler dahilinde yeni vaka görülme süresinin 15 günü geçmesi, temaslı vakanın da yaşanmaması nedeniyle buralarda ikamet eden 20-65 yaş aralığında bulunanlarla sınırlı olmak, maske takma ve seyahat edilen aracın koltuklarının en fazla yüzde 50'sinin dolu olması kurallarına uymak şartıyla bu ilçeler ve merkeze bağlı köylerden il merkezine seyahat sınırlaması kararlarının kaldırılmasına karar verildi.
Doğanyurt - 28.4.2020
Kastamonu'da 24 yerleşim yerinde karantina uygulaması sona erdi
Kent merkezine bağlı Halife, Talipler ve Halifekuyucağı köyleri, Devrekani ilçesine bağlı Hasırlı köyü Merkez Mahallesi, Ahlatçık köyü Karataş Mahallesi, Bılgıldayık köyü Hacıhasan Mahallesi, Pınarbaşı ilçesine bağlı Hocalar köyü Merkez Mahallesi, Kalaycı köyü Derecik Mahallesi ve Kurtlugedik köyü Boduroğlu Mahallesi, Azdavay ilçesine bağlı Sıra köyü Merkez Mahallesi, Taşköprü ilçesine bağlı Kabalar Köyü Diller Mahallesi, Çatalzeytin ilçesine bağlı Kaşlıca köyü Merkez Mahallesi, Samancılar köyü Kapıkaya Mahallesi, Yenibeyler köyü Güneysökü Mahallesi, Saraçlar köyü Karasarmaşık ve Obruk mahalleleri, Seydiler ilçesine bağlı Aşağı İmamlar Mahallesi, Tosya ilçesine bağlı Kargın köyü, Ortalıca köyü Asar Mahallesi ve Arpalık mevkisi, Bayat köyü Taşkaynar Mahallesi, Çepni köyü Sakızcı Mahallesi, Doğanyurt ilçesine bağlı Gözalan köyü Evköz Mahallesi ve Bozkurt ilçesinin Kızılcaelma köyünde ise karantina uygulaması sona erdi.
Doğanyurt - 18.4.2020
Doğanyurt'ta emeklilerin maaşları Vefa Sosyal Destek Grubu'nca evlerine götürülüyor
Kastamonu'nun Doğanyurt ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 ve üstündeki emeklilerin maaşları evlerine götürülüyor.
Doğanyurt - 14.4.2020
Kastamonu'da 21 yerleşim yerinde karantina uygulanıyor
Buna göre il merkezine bağlı Halife, Talipler ve Halifekuyucağı köyleri, Çatalzeytin ilçesine bağlı Kaşlıca köyü Merkez Mahallesi, Samancılar köyü Kapıkaya Mahallesi, Yenibeyler köyü Güneysökü Mahallesi, Saraçlar köyünün Karasarmaşık ve Obruk Mahallesi, Pınarbaşı ilçesine bağlı Kalaycı köyü Derecik Mahallesi ve Kurtlugedik köyü Boduroğlu Mahallesi, Seydiler ilçesine bağlı Aşağı İmamlar Mahallesi, Tosya ilçesine bağlı Ortalıca köyü Belen Mahallesi ve Aşağı Arpalık mevkisi, Kargın köyü, Karabey köyü Devrez Mahallesi, Ortalıca köyü Asar Mahallesi, Bayat köyü Taşkaynar Mahallesi, Yağcılar köyü, Çepni köyü Sakızcı Mahallesi, Doğanyurt ilçesinin Gözalan köyü Evköz Mahallesi ve Bozkurt ilçesinin Kızılcaelma köyünde karantina önlemleri uygulanıyor.
Doğanyurt - 8.4.2020
Kastamonu'da bir mahalle daha karantinaya alındı
Kastamonu'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında bir mahalle daha karantinaya alındı. Doğanyurt İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından ilçeye bağlı Gözalan köyü Erköz Mahallesi'nin Kovid-19 tedbirleri kapsamında karantinaya alınması kararlaştırıldı.
Doğanyurt - 21.3.2020
Kastamonu ve Tokat'ta 39 köy yolu ulaşıma kapalı
İnebolu ve Azdavay'da 8'er, Bozkurt, Çatalzeytin, Doğanyurt ve Küre'de 3'er, Seydiler, İhsangazi ve Ağlı'da 2'şer olmak üzere 34 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı.
Doğanyurt - 20.3.2020
Tokat ve Kastamonu'da kar nedeniyle 130 köye ulaşım sağlanamıyor
Tokat ve Kastamonu'da, yoğun kar nedeniyle 130 köy yolu ulaşıma kapandı. Kastamonu İl Özel İdaresi yetkililerinden alınan bilgiye göre, kentte etkili olan kar, özellikle yüksek rakımlı köylere ulaşımda aksamaya neden oldu. İnebolu'da 20, kent merkezinde 19, Küre'de 13, Taşköprü'de 12, Azdavay, Çatalzeytin ve Bozkurt'ta 10'ar, Doğanyurt'ta 9, İhsangazi ve Şenpazar'da 5'er, Ağlı'da 4 ve Devrekani'de 3 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı.
Doğanyurt - 19.3.2020
Kastamonu ve Tokat'ta kar nedeniyle 242 köye ulaşım sağlanamıyor
Kent merkezinde 58, Ağlı'da 5, Araç'ta 6, Azdavay'da 12, Bozkurt'ta 10, Çatalzeytin'de 17, Devrekani'de 6, Doğanyurt'ta 9, İhsangazi'de 10, Küre'de 29, Seydiler'de 4 ve Şenpazar'da 6 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı.
Doğanyurt - 10.2.2020
Kastamonu'da eğitime kar engeli
Daha önce yapılan açıklamada, kent merkezi ile Azdavay, Daday, Çatalzeytin, Doğanyurt, İhsangazi, Pınarbaşı, Ağlı, Küre, Şenpazar, Hanönü, Araç, Devrekani ve Seydiler ilçelerindeki tüm okullarda, Bozkurt ve Cide ilçelerinde taşımalı eğitim yapan okullarda eğitime ara verildiği duyurulmuştu.
Doğanyurt - 10.2.2020
Kastamonu'da eğitime kar engeli
Daha önce yapılan açıklamada, Azdavay, Daday, Çatalzeytin, Doğanyurt, İhsangazi, Pınarbaşı, Ağlı, Küre, Şenpazar, Hanönü, Araç, Devrekani ve Seydiler ilçelerindeki tüm okullarda, Bozkurt ve Cide ilçelerinde taşımalı eğitim yapan okullarda eğitime ara verildiği duyurulmuştu.
Doğanyurt - 9.2.2020
27 ilde eğitime kar engeli
Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Azdavay, Daday, Çatalzeytin, Doğanyurt, İhsangazi, Pınarbaşı, Ağlı, Küre, Şenpazar, Hanönü, Araç, Devrekani ve Seydiler ilçelerindeki tüm okullarda, kent merkezi ile Bozkurt, Taşköprü ve Cide ilçelerinde taşımalı eğitim yapan okullarda, İnebolu ilçesinde ise lise ve dengi okullar hariç diğer okullarda yarın eğitime ara verildiği bildirildi.
Doğanyurt - 9.2.2020
Kastamonu'da eğitime kar engeli
İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Azdavay, Daday, Çatalzeytin, Doğanyurt, İhsangazi ve Pınarbaşı ilçelerinde tüm okulların, kent merkezinde ise taşımalı eğitim yapan okulların pazartesi günü tatil edildiği belirtildi.
İmsak05:30
Öğle12:35
İkindi15:33
Akşam18:04
Yatsı19:24
KASTAMONU
Yönetmen Polaroid
Tür Drama
KASTAMONU
Yönetmen Tek Başına
Tür Gerilim
KASTAMONU
Yönetmen Aile Hükümeti
Tür Komedi
KASTAMONU
Yönetmen Yarımada
Tür Aksiyon
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Doğanyurt Haber, Doğanyurt Son Dakika Haberleri - Haberler - Doğanyurt haber sayfamızda Doğanyurt haberleri okuyabilir, Doğanyurt son dakika haberleri ve güncel Doğanyurt gelişmelerini görebilirsiniz. Kastamonu'nun sahil şeridinde sağanak etkili oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 21:36:57. #1.15#
title