CUMHUR İTTİFAKI HABERLERİ

Cumhur İttifakı

Cumhur İttifakı, kısa adıyla CUMHUR, 20 Şubat 2018 tarihinde Adalet ve Kalkınma Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisi arasında kurulan seçim ittifakıdır.

CUMHUR İTTİFAKI HABERLERİ

Cumhur İttifakı - 24.11.2020
Bahçeli: Cumhur İttifakı, siyaseti pazarlık üzerine inşa etmemiştir
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "MHP ile AK Parti Türk tarihinin iki ucunu bir sevdayla kavrayıp, geleceğin parlak ve onurlu kucağına doğru taşıyan iki kahraman millet eseridir.
Cumhur İttifakı - 24.11.2020
Bahçeli, MHP Grup Toplantısında konuştu: (3)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Halen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi olan siyaset eskisi bir şahsın, televizyona çıkıp Sorosçu Osman Kavala ile terörist Demirtaş'a güzellemeler yapması, kelimenin tam anlamıyla çarpıklık, hatta ahmaklıktır.
Cumhur İttifakı - 24.11.2020
Cumhur İttifakı - 24.11.2020
Bahçeli: "Cumhur İttifakı; cukka ittifakı değildir, curcuna ittifakı değildir, çukur ittifakı değildir, çuval ittifakı değildir, çuvallamış bir...
Bahçeli: "Cumhur İttifakı; cukka ittifakı değildir, curcuna ittifakı değildir, çukur ittifakı değildir, çuval ittifakı değildir, çuvallamış bir ittifak hiç değildir"
Cumhur İttifakı - 23.11.2020
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Türkiye'den Libya'ya giden ticaret gemisinin uluslararası sularda aranmasına ilişkin, "Bu son derece vahim bir gelişmedir.
Cumhur İttifakı - 23.11.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz CHP ve İYİ Parti'ye yüklendi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanlığı 13. Olağan İl Kongresinde konuşan Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, CHP ve İYİ Parti'nin ABD'deki seçimlere bel bağlayıp hayal dünyasına daldıklarını söyledi.
Cumhur İttifakı - 23.11.2020
Hamza Dağ: "Doğu Akdeniz'de yaptığımız hamlelerle, Dağlık Karabağ'a da yapmış olduğumuz işlerle milletimizin desteği partimize artmış vaziyette"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AR-GE Başkanı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, "Barış Pınarı, Zeytin Dalı, Fırat Kalkanı operasyonlarıyla, Doğu Akdeniz'de yapmış olduğumuz hamlelerle, Libya'da yapmış olduğumuz operasyonlarla, Azerbaycan'da Dağlık Karabağ'a da yapmış olduğumuz...
Cumhur İttifakı - 22.11.2020
Erdoğan: Bizim ne dediğimiz, nerede durduğumuz, nereye gittiğimiz bellidir (1)
'CUMHUR İTTİFAKI'NIN GİDİŞİNDEN MEMNUNUZ' Türkiye'nin bölgesel ve küresel düzeyindeki her çıkarını savunurken samimi olduklarını vurgulayan Erdoğan, "Biz Cumhur ittifakını kurarken de samimiydik.
Cumhur İttifakı - 22.11.2020
Erdoğan: "Cumhur İttifakı'nı kurarken de samimiydik.
Erdoğan: "Cumhur İttifakı'nı kurarken de samimiydik.
Cumhur İttifakı - 22.11.2020
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumhur İttifakı'nın gidişinden gayet memnunum. Gezi olaylarının finansörü olanlarla, Kavalalarla bir arada olamayız."
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumhur İttifakı'nın gidişinden gayet memnunum. Gezi olaylarının finansörü olanlarla, Kavalalarla bir arada olamayız."
Cumhur İttifakı - 21.11.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ, partisinin Kütahya İl Kongresi'ne katıldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Yazılmış hukuk kuralları, kanunlar, maddeler var. Hepsi şu anda mahkemeler tarafından buna göre işletilmektedir.
Cumhur İttifakı - 21.11.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın'dan CHP'ye tepki
MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, "MHP'yi hukuk dışı oluşumlara sahip çıkmakla suçlayan saçma iddialar gündeme getirilerek kurgulanmaya çalışılan suni imajın üzerimize yapıştırılmak istenmesine müsaade etmeyeceğiz.
Cumhur İttifakı - 20.11.2020
CHP Sözcüsü Faik Öztrak gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Yeni kadrolar, yeni kurallar, yeni kurumlar dedik duymadılar.
Cumhur İttifakı - 19.11.2020
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'ın, savcılığın, Alaattin Çakıcı'nın sosyal medya paylaşımıyla ilgili soruşturma başlattığı açıklamasına ilişkin, "Cumhuriyet savcıları, AK Parti yöneticilerine bilgi vererek çalışıyorlar.
Cumhur İttifakı - 18.11.2020
CHP'li Altay: CHP tehdide pabuç bırakmaz
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Alaattin Çakıcı'nın Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik tehdit mektubuna ilişkin, "CHP Genel Başkanı'nı tehdit etmek, Türkiye'de milyonları tehdit etmek demektir.
Cumhur İttifakı - 17.11.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'ın, "Kıbrıs'a giderken, Meclisteki siyasi parti gruplarına nezaketen bir 'Buyrun.' denmez mi?" eleştirisine, "Kıbrıs meselesine, polemikçi bir yaklaşımla, 'Uçak vardı, yoktu.
Cumhur İttifakı - 17.11.2020
İYİ Parti TBMM Grup Başkanı Tatlıoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
İYİ Parti TBMM Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, İYİ Parti'nin, CHP, HDP ve Saadet Partisi ile ortak anayasa çalışması yaptığı iddiasına ilişkin, "Ben ve milletvekili arkadaşlarımızın hiçbiri böyle bir çalışmanın varlığına şahit olmadık.
Cumhur İttifakı - 17.11.2020
Bahçeli, MHP Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Ekonomide açılan ya da açılacak yeni ufuklarla, demokrasi ve hukuk alanlarında kuvveden fiile geçecek sağlam ve sağduyulu hamlelerle fasit çemberin kırılacağını, muhteşem bir kalkışın yaşanacağını düşünüyorum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cumhur İttifakı Haberleri | Cumhur İttifakı Haber - Haberler - Cumhur İttifakı haberleri, son dakika cumhur ittifakı haber ve gelişmeleri burada. Bahçeli: Cumhur İttifakı, siyaseti pazarlık üzerine inşa etmemiştir.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 00:52:10. #1.15#
title