Bosphorus Haberleri

Bosphorus haber, Bosphorus son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bosphorus - 24.10.2020
Bosphorus Film Lab panelinde yapım ve dağıtım süreçleri konuşuldu
Bosphorus Film Lab çevrim içi etkinlikleri kapsamında "Yapımdan Dağıtıma Film" konulu panel düzenlendi.
Bosphorus - 24.10.2020
Bosphorus Film Lab etkinlikleri çevrim içi başladı
Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğünün katkıları, Global İletişim Ortağı Anadolu Ajansının destekleriyle düzenlenen "8. Boğaziçi Film Festivali"nin endüstri bölümü Bosphorus Film Lab, çevrim içi etkinlikleriyle başladı.
Bosphorus - 21.10.2020
Bosphorus Film Lab bu yıl sinema sektörünün güncel sorunlarını masaya yatıracak
"8. Boğaziçi Film Festivali" kapsamında gerçekleştirilecek Bosphorus Film Lab etkinlikleri, endüstrinin güncel ve dikkate değer konularını profesyoneller eşliğinde meraklılarıyla buluşturacak.
Bosphorus - 16.10.2020
8. Boğaziçi Film Festivali'ne doğru
Bosphorus Film Lab Direktörü İpek Tugay ise Pitching Platformu, First Cut Lab ve Works in Progress platformlarında toplamda 21 projenin bulunduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti: "Bu platformlarda da çok önemli isimlerden jüriler oluşturduk.
Bosphorus - 14.10.2020
14 Ekim Çarşamba DHA Spor Gündemi
MacaristanKULÜPLER BİRLİĞİ14.00 Kulüpler Birliği Vakfı toplantısı Conrad İstanbul Bosphorus'ta gerçekleştirilecek.
Bosphorus - 13.10.2020
Süreyya Operası Ulusal Beste Yarışması sonuçlandı
Bosphorus Trio üyeleri Özgecan Günöz (keman), Çağlayan Çetin (viyolonsel) ve Özgür Ünaldı (piyano) tarafından jüriye icra edilen eserler, Cihat Aşkın, Oğuzhan Balcı, Turgay Erdener, Özkan Manav, Gülsin Onay, Yalçın Tura ve Hasan Uçarsu'dan oluşan jüri tarafından değerlendirildi.
Bosphorus - 8.10.2020
8. Boğaziçi Film Festivali'ne doğru
Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğünün katkıları ve Anadolu Ajansının global iletişim ortaklığında düzenlenecek 8. Boğaziçi Film Festivali'nin endüstri bölümü olan Bosphorus Film Lab'ın Work in Progress kategorisi ve Bosphorus Film Lab bünyesinde bu yıl ikincisi düzenlenecek First Cut Lab'a seçilen projeler belli oldu.
Bosphorus - 30.9.2020
İlk 10+1 koltuklu Mercedes-Benz Sprinter filosu teslim edildi
29 Eylül günü Hilton İstanbul Bosphorus'ta gerçekleştirilen törende araçlar, Mercedes Benz Otomotiv Hafif Ticari Araçlar Ürün Grubu İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz, Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serdar Yaprak, Hafif Ticari Araçlar Certified Satış Müdürü Faruk Özer, Koluman İstanbul Ticari Araçlar Satış ve Pazarlama Direktörü Ali Saltık ile Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Ezgi Güçtekin tarafından Travelium Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Babur Arslan'a teslim edildi.
Bosphorus - 30.9.2020
8. Boğaziçi Film Festivali'nin "Bosphorus Film Lab" jürisi açıklandı
8. Boğaziçi Film Festivali'nin endüstri bölümü Bosphorus Film Lab'in Pitching Platform ve Work in Progress sunumlarını değerlendirecek jüri üyeleri belli oldu.
Bosphorus - 24.9.2020
12. Effie Türkiye Yarışması'nın kazananları belli oldu
Pandeminin etkisiyle ilk defa bu yıl ön değerlendirme süreci online olarak gerçekleştirilen yarışmada, jüri 14-16 Eylül tarihleri arasında Hilton Bosphorus'ta pandemi kurallarına uygun olacak şekilde bir araya geldi ve ana değerlendirmeyi gerçekleştirerek kazanan işleri belirledi.
Bosphorus - 4.9.2020
8. Boğaziçi Film Festivali, Ulusal Yarışma ve Bosphorus Film Lab başvuru süresi uzatıldı
Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından bu yıl 8'incisi düzenlenen Boğaziçi Film Festivali kapsamındaki Ulusal Yarışma ve Bosphorus Film Lab başvuruları 11 Eylül'e kadar devam edecek.
Bosphorus - 27.8.2020
"Bir Umut"la hayata tutunanların hikayesi
Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ile Boğaziçi Film Festivali Bosphorus Film Lab'da TRT'nin ortak yapım ödül desteğini alan filmin çekimleri sürüyor.
Bosphorus - 24.8.2020
"Bir Düş Gördüm"e, İskandinav Uluslararası Film Festivali'nde 2 ödül
2018'de düzenlenen Boğaziçi Film Festivalinde Bosphorus Film Lab'in finalistlerinden olan, aynı yıl Malatya Film Festivali'nden de "TRT Ön Alım Yapım Desteği" ile dönen "Bir Düş Gördüm"de, belediyelerin ve STK'ların gençlik merkezlerinde bulunan, daha önce hiç oyunculuk tecrübesi olmayan çocuk oyuncular bulunuyor.
Bosphorus - 19.8.2020
"Bir Umut" filminin çekimleri Bursa'da başladı
Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ile Boğaziçi Film Festivali Bosphorus Film Lab'da TRT'nin ortak yapım ödül desteğini alan "Bir Umut" filminin çekimleri başladı.
Bosphorus - 18.8.2020
"Mavzer", Saraybosna Film Festivali'nde dünya prömiyerini yaptı
5. Boğaziçi Film Festivali'nde Bosphorus Film Lab Working Progress kategorisinde Kültür Bakanlığı Özel Ödülü'ne, 7.
Bosphorus - 17.8.2020
8. Boğaziçi Film Festivali, First Cut Lab başvuruları başladı
Anadolu Ajansının Global İletişim Ortağı olduğu festivalin endüstri bölümü Bosphorus Film Lab bünyesindeki First Cut Lab, 24-29 Ekim'de gerçekleştirilecek.
Bosphorus - 12.8.2020
Bosphorus Film Lab'ın Direktörü İpek Tugay oldu
Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından bu yıl 23-30 Ekim'de düzenlenecek 8. Boğaziçi Film Festivali'nin endüstri bölümü Bosphorus Film Lab'ın yeni direktörü açıklandı.
Bosphorus - 10.8.2020
"Bir Düş Gördüm" filminin festival yolculuğu başladı
2018'de düzenlenen Boğaziçi Film Festivalinde Bosphorus Film Lab'in finalistlerinden olan, aynı yıl Malatya Film Festivali'nden de "TRT Ön Alım Yapım Desteği" ile dönen "Bir Düş Gördüm"de, belediyelerin ve STK'ların gençlik merkezlerinde bulunan, daha önce hiç oyunculuk tecrübesi olmayan çocuk oyuncular bulunuyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bosphorus Haberleri | Bosphorus Haber - Haberler - Bosphorus haberleri, son dakika bosphorus haber ve gelişmeleri burada. Bosphorus Film Lab panelinde yapım ve dağıtım süreçleri konuşuldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 17:16:13. #1.14#
title