Vatan Haberleri

Vatan haber, Vatan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vatan - Bugün
Son dakika haberi... Nevşehir'de yalnız yaşayan kadın evinde ölü bulundu
Yukarı mahallesi Vatan caddesindeki bir evde yalnız yaşayan T.
Vatan - Bugün
Son dakika gündem: Bakan Akar: 1 Ocak 2021'den itibaren 1976 terörist etkisiz hale getirildi
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Gaziler Günü nedeniyle Milli Savunma Bakanlığı'nda gaziler ve eşleriyle bir araya geldi. Yemeğin ardından düzenlenen Gaziler Günü Özel konserine katılan Akar, burada yaptığı konuşmada, tarih boyunca söz konusu vatan olduğunda kahramanca çarpışmaktan, canını feda etmekten çekinmediklerini belirterek, "Vatan bizler için asla sıradan bir toprak parçası değildir.
Vatan - Bugün
İngiltere, Türkiye'yi seyahat sonrası zorunlu otel karantinası gerektiren kırmızı listeden çıkardı
Güncellemede, Türkiye, Pakistan, Maldivler, Mısır, Sri Lanka, Umman, Bangladeş ve Kenya'nın yer aldığı 8 ülke, İngiltere'ye gelecek İngiliz vatandaşları ve İngiltere'de oturum iznine sahip kişilere otelde zorunlu karantinanın uygulandığı kırmızı listeden çıkarıldı.
Vatan - Bugün
Malkara OSB'nin 300'ü aşan eleman ihtiyacına Keşan Belediyesi aracı oluyor
Ziyaretle ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Helvacıoğlu, "Malkara OSB yönetimi ile biraradayız. Malkara OSB'nin 300'ü aşan eleman ihtiyacına binaen Keşan Belediyesi olarak aracı oluyor ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğümüzünkoordinesinde mülakat merkezi kuruyoruz. Malkara OSB'de toplamda 300'ü aşan ara eleman ve teknik personele ihtiyacı söz konusu. Kaynakçıdan, elektrik teknikeri ve CNC ile makine otomasyon elemanına kadar geniş bir yelpazede eleman aranıyor. OSB heyetimizle ara eleman sorununu çözmek için istişarelerde bulunuyoruz. Malkara'ya gidiş geliş konusunda da OSB yönetimizle ortak çözümler üreteceğiz. Keşan ve bölgemizden bu konuyla İlgili iş arayan vatandaşlarımızı Keşan Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğümüze başvuru yapmaya bekliyoruz.
Vatan - Bugün
Başkan şenli·koğlu'nun gazi·ler günü mesaji
Türk halkının, tarihin her döneminde tüm zorluklara ve engellere karşın vatanını sevmeyi, bağımsız yaşamayı, bağımsızlığını kanı ve canı pahasına korumayı ilke edindiğini anımsatan Şenlikoğlu: "Bu nedenle gazilerimiz bağımsızlığımızın, egemenliğimizin ve ulusal birliğimizin simgeleridir.
title