Vatan Haberleri

Vatan haber, Vatan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vatan - Bugün
Vali Hüseyin Öner, Ahilik Haftası'nda esnafa aşının önemini anlattı Açıklaması
Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Ahilik Haftası nedeniyle yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında esnafları ziyaret ederek aşının önemini anlattı. İl Sağlık Müdürü Dr. Erkan Özdemir, Ticaret İl Müdürü Tülay Şenel ve güvenlik güçleriyle Perşembe Pazarı bölgesinde Kovid-19 denetimi yapan Vali Öner, vatandaşları maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda uyardı.
Vatan - Bugün
İBB Avrupa Hareketlilik Haftası için farkındalık oluşturacak etkinlikler düzenliyor
300 NOKTADA 3 BİN AKILLI BİSİKLET HİZMET VERECEK İBB iştiraki İSPARK, İstanbulluların daha çok bisiklet kullanabilmesi amacıyla 16-22 Eylül tarihlerinde kent genelinde 300 noktada 3 bin bisikletle hizmet verdiği akıllı bisiklet istasyonlarından bisiklet kiralayanlara yüzde 50 indirim uygulayacak. İsbike cep uygulamasını kullanarak ya da kredi kartı ile indirimli olarak bisiklet kiralayabilecek olan vatandaşlar, istedikleri güzergahta sürüş yapabilecek.
Vatan - Bugün
Nusaybin'de İlköğretim Haftası
Atatürk İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen programda konuşan Çetin, "Geleceğimizin teminatı körpe fidanlara ilk can suyu olarak eğitim vermeye başlayacağımız İlköğretim Haftasına erişmenin mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün deyişiyle ilköğretim meselesi demek, vatan, millet, bayrak meselesi demektir.
Vatan - Bugün
Büyükşehir'den gazileri duygulandıran uygulama; Vatan size minnettar
Kocaeli'de toplu taşıma araçlarına binen Gaziler, "Vatan size minnettar" anonsuyla hem duygulanıyor, hem de gururla doluyor
title