Vatan Haberleri

Vatan haber, Vatan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vatan - Dün
Kaymakam Adem Çelik'in
Kaymakam Adem Çelik'in "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" Mesajı Şanlı bir tarihe ve yüksek bir medeniyet birikimine sahip olan Yüce Milletimizin, özgürlük ve bağımsızlığının simgesi olan Cumhuriyetimizin 98'nci yıldönümünü kutlamanın gururunu, coşkusunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Cumhuriyet, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde, milletimizin azim ve kararlılığı ile vücut bulmuş büyük bir eserdir. Bu eser, sahip olduğu vizyonla daima ileriye bakan, özgüvenini sağlam tutan, heyecan ve şevkle mücadele eden bir milletin bugünkü nesillere en değerli armağanıdır. Vatan, bayrak ve mukaddesatı uğruna hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ve her türlü zorluğa göğüs geren Milletimizin kahraman evlatları Malazgirt'ten Çanakkale'ye kadar tarihinin her döneminde asil ve kararlı duruşuyla insanlığa barış, huzur ve umut olmuştur.
Vatan - Dün
İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun Tiyatro ve Sinema Salonlarına İlişkin 28.10.2021 Tarihli ve 2021/39 Sayılı Kararı
KARARKoronavirüs salgınıyla mücadele sürecinde 28/06/2021 tarihli ve 2021/35 sayılı kararımızla kademeli normalleşmenin son etabında uygulanacak usul ve esaslar belirlenmiş olup, buna göre sinema salonlarının Sağlık Bakanlığı Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberinde belirlenmiş tedbirler ile...
Vatan - Dün
Menemenlilere İki Saat Kulesi Sürprizi
Menemen'e yeni semboller kazandırmak ic¸in harekete gec¸en Menemen Belediyesi, Fen I·s¸leri Mu¨du¨rlu¨gˆu¨ ekiplerince pazar yerinin o¨nu¨ndeki kavs¸agˆa 8 metrelik Osmanlı mimarisi temalı Anıt Saat Kulesi, I·ZBAN'ın o¨nu¨ndeki kavs¸agˆa ise 11 metrelik Altın Yaldızlı Selc¸uklu mimarisi motifli Anıt Saat Kulesi konumlandırdı. Sabah saat kulelerini karşılarında go¨ren vatandas¸lar, yapılan c¸alıs¸malardan dolayı belediye ekiplerini tebrik etti.
Vatan - Dün
Cumhuriyet Bayramı Etkinlikleri Başladı
Cumhuriyetimizin 98. yılı etkinlikleri bugün saat 13. 00'te başladı. Etkinlikler kapsamında, Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtına çelenkler sunuldu, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşımız okundu. Kaymakamlık ve Belediye Çelenklerinin sunulduğu programa Kaymakam Dr. Bayram Yılmaz, Belediye Başkanı Hülya Erdem, Cumhuriyet Başsavcısı Ufuk Mustafa Süren, Daire Amirleri, Siyasi Partilerin ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları, Vatandaşlar, Basın Mensupları, Öğretmen ve Öğrenciler katıldı.
Vatan - Dün
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiçbir sinsi saldırının bizi yolumuzdan alıkoymasına izin vermeyeceğiz
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Cumhuriyetimizin 100'üncü yılı artık ufukta iyice belirmişken hiçbir gücün, hiçbir kirli senaryonun Türkiye'yi tökezletmeyi amaçlayan hiçbir sinsi saldırının bizi yolumuzdan alıkoymasına izin vermeyeceğiz" dedi.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle video mesaj yayımladı. Erdoğan, yurt içinde ve yurt dışında yaşayan vatandaşlar ile bu günün sevincini kendileriyle paylaşan tüm dostların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı tebrik etti.
Vatan - Dün
Adalet Bakanı Gül'den, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı Açıklaması
Egemenliğine kurulan her türlü tuzağa rağmen, iradesine, ülkesine ve demokrasisine sahip çıkan, birlik ve beraberlikle pek çok badirenin üstesinden gelen aziz milletin, bugün bir 29 Ekim'e daha kavuşmanın haklı gururunu yaşadığını ifade eden Gül, şunları kaydetti: "Türk milleti, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ve şanlı ecdadımızın bizlere bıraktığı bu kutlu mirasa ebediyen sahip çıkacaktır. Cumhuriyet, vatan sevdalısı ve istiklal aşığı milletimizin güçlü ve güven dolu bir gelecek inşa etme arzusunun tükenmez ilham kaynağı, sarsılmaz teminatıdır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Vatan Haberleri | Vatan Haber - Haberler - Vatan haberleri, son dakika vatan haber ve gelişmeleri burada. 28 Ekim Masterchef Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? MasterChef Türkiye haftanın 3. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.10.2021 00:01:40. #1.15#

title