Vatan Haberleri

Vatan haber, Vatan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vatan - Bugün
Venezuela Devlet Başkanı Maduro, Müslümanların ramazan ayını kutladı
Twitter hesabından Kabe fotoğrafını paylaşan Maduro, Müslümanları tebrik ederek, "Ramazan ayı başında vatanımızın ve dünyanın Müslüman halkını kucaklıyoruz.
Vatan - Bugün
Son dakika haber! İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine 'kısmi kapanma' genelgesi
Kısıtlamanın uygulandığı cumartesi ve pazar günleri market, bakkal, manav, kasaplar ve kuruyemişçiler 10.00 ile 17.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek. 65 yaş ve üzeri ile 18 yaş altında bulunanlar hariç, zorunlu ihtiyaçlarının karşılanması ile sınırlı olmak ve araç kullanmamak şartıyla ikametlerine en yakın market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçilere gidip gelebilecek. Engelli vatandaşlar ise ihtiyaçlarını araç kullanarak giderebilecek.
Vatan - Bugün
Büyükelçi Ozan Ceyhun, Türkiye-Avusturya ilişkilerinin sahip olduğu potansiyelin önemine dikkat çekti
Avusturya'daki Türk toplumunun ilişkilere katkısı İki ülke arasındaki en önemli kilometre taşlarından birinin 1964'de imzalanan İş Gücü Anlaşması olduğunun altını çizen Ceyhun, bu tarihten itibaren çok sayıda Türkün bu ülkeye çalışmak üzere geldiğini, zamanla Avusturya'da kalıcı olduklarını, bugün sayıları 300 bine ulaşan Türk kökenli vatandaşların iki ülke arasında canlı bir bağ oluşturduğu aktardı.
Vatan - Bugün
Son dakika haberi... İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine 'kısmi kapanma' genelgesi
Sokağa çıkma kısıtlaması, sadece turistik faaliyetler kapsamında geçici ve kısa bir süre için Türkiye'de bulunan yabancıları kapsamayacak. İkamet izinliler, geçici koruma statüsündekiler veya uluslararası koruma başvuru ve statü sahipleri dahil, turistik faaliyetler dışında Türkiye'de bulunan yabancılar, sokağa çıkma kısıtlamalarına tabi olacak.  Kısıtlamanın uygulandığı cumartesi ve pazar günleri market, bakkal, manav, kasaplar ve kuruyemişçiler 10.00 ile 17.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek. 65 yaş ve üzeri ile 18 yaş altında bulunanlar hariç, zorunlu ihtiyaçlarının karşılanması ile sınırlı olmak ve araç kullanmamak şartıyla ikametlerine en yakın market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçilere gidip gelebilecek. Engelli vatandaşlar ise ihtiyaçlarını araç kullanarak giderebilecek.
Vatan - Bugün
İçişleri Bakanlığı valiliklere "Kısmi Kapanma" konulu genelge gönderdi
Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu cumartesi ve pazar günleri market, bakkal, manav, kasaplar ve kuruyemişçilerin 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceği vurgulanan genelgede, "65 yaş ve üzeri ile 18 yaş altında bulunanlar hariç zorunlu ihtiyaçlarının karşılanması ile sınırlı olmak ve araç kullanmamak şartıyla (engelli vatandaşlarımız hariç) ikametlerine en yakın market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçilere gidip gelebilecek.
Vatan - Bugün
Son dakika haberleri: İçişleri Bakanlığı 81 İlin Valiliğine "Kısmi Kapanma" genelgesi gönderdi
1.2- Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu Cumartesi ve Pazar günleri market, bakkal, manav, kasaplar ve kuruyemişçiler 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek. 65 yaş ve üzeri ile 18 yaş altında bulunanlar hariç, zorunlu ihtiyaçlarının karşılanması ile sınırlı olmak ve araç kullanmamak şartıyla (engelli vatandaşlarımız hariç) ikametlerine en yakın market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçilere gidip gelebilecek.
Vatan - Bugün
Hafta içi/hafta sonu ayrımı olmaksızın 65 yaş ve üzeri vatandaşlar ile 18 yaş altı genç ve çocuklar şehir içi toplu ulaşım araçlarını kullanamayacak.
Hafta içi/hafta sonu ayrımı olmaksızın 65 yaş ve üzeri vatandaşlar ile 18 yaş altı genç ve çocuklar şehir içi toplu ulaşım araçlarını kullanamayacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Vatan Haberleri | Vatan Haber - Haberler - Vatan haberleri, son dakika vatan haber ve gelişmeleri burada. Venezuela Devlet Başkanı Maduro, Müslümanların ramazan ayını kutladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.4.2021 06:22:10. #1.16#

title