TÜRKİYE BANKALAR BİRLİĞİ HABERLERİ

Türkiye Bankalar Birliği Haberleri

Türkiye Bankalar Birliği haber, Türkiye Bankalar Birliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Bankalar Birliği - 22.10.2020
Türkiye Barolar Birliğinden Avrupa'ya "Ermenistan kınanmalı" başvurusu
Türkiye Barolar Birliği (TBB), Avrupa Barolar ve Hukuk Dernekleri Konseyine (CCBE) yaptığı başvuruda Ermenistan'ın Azerbaycan topraklarında sürdürdüğü işgali nedeniyle kınanmasını istedi.
Türkiye Bankalar Birliği - 21.10.2020
Can Dündar'ın mal varlıklarına el koyma kararına itiraz reddedildi
TMSF kayyum olarak atandı Sanığın banka hesaplarının tespiti için Türkiye Bankalar Birliği'ne müzekkere yazılmasını karara bağlayan heyet, gelen cevaba göre tespit edilen vadeli-vadesiz hesaplarına el koyma kararının uygulanması için ilgili bankalara da yazı yazılmasına karar vermişti.
Türkiye Bankalar Birliği - 19.10.2020
Son dakika haberleri... Borsa güne yükselişle başladı
Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, güne yüzde 0,45 artışla 1.198,08 puandan başladı. Açılışta BIST 100 endeksi, 5,35 puan ve yüzde 0,45 değer kazanarak 1.198,08 puana yükseldi. Bankacılık endeksi yüzde 0,77 ve holding endeksi yüzde 0,62 yükseliş kaydetti. Sektör endeksleri arasında en fazla kazandıran yüzde 3,45 ile menkul kıymet yatırım ortaklığı, en çok kaybettiren ise yüzde 0,56 ile gıda içecek oldu. Cuma günü Türkiye Bankalar Birliği'nin turizm sektörüne ilişkin destek paketi duyurusu ve yeni doğal gaz rezerv miktarının açıklanması öncesi Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, yüzde 1,04 artışla 1.
Türkiye Bankalar Birliği - 19.10.2020
Son dakika: Küresel piyasalar yeni haftaya pozitif başladı
Yurt içinde cuma günü Türkiye Bankalar Birliği'nin turizm sektörüne ilişkin destek paketi duyurusu ve yeni doğal gaz rezerv miktarının açıklanması öncesi Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, yüzde 1,04 artarak haftayı 1.
Türkiye Bankalar Birliği - 16.10.2020
Borsa, günü yükselişle tamamladı
Güne yükselişle başlayan BIST 100 endeksi, Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB), Turizm Destek Paketi Uygulamasına başlanacağını açıklamasının ardından turizm hisselerinin öncülüğünde 1.
Türkiye Bankalar Birliği - 16.10.2020
TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya: "Turizm Destek Paketi Uygulaması'nı olumlu buluyoruz"
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB) açıkladığı Turizm Destek Paketi Uygulaması'nı olumlu bulduklarını belirterek, "Kasım ayı gelmeden bu uygulamanın çıkmış olması turizmcilerin kış dönemini biraz daha rahat geçirmesine vesile olur.
Türkiye Bankalar Birliği - 16.10.2020
Turizm Destek Paketi Uygulaması sektöre nefes aldıracak
Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkanı Müberra Eresin, Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB) açıkladığı Turizm Destek Paketi Uygulamasına ilişkin, "Sıkıntıların devam ettiği turizm sektörü için olumlu bir gelişme. İşletmelerin bir nebze nefes almasını sağlayacaktır.
Türkiye Bankalar Birliği - 16.10.2020
Türkiye Bankalar Birliği'nden turizm sektörüne destek paketi Açıklaması
Türkiye Bankalar Birliği (TBB), salgının etkilerinin azaltılmasını desteklemek amacıyla Turizm Destek Paketi Uygulamasına başlanacağını bildirdi.
Türkiye Bankalar Birliği - 16.10.2020
TBB: "Faiz oranı, sabit faizli krediler için azami yüzde 14,5, değişken faizli krediler için TLREF + 250 baz puan olarak belirlenmiştir."
TBB: "Faiz oranı, sabit faizli krediler için azami yüzde 14,5, değişken faizli krediler için TLREF + 250 baz puan olarak belirlenmiştir.
Türkiye Bankalar Birliği - 16.10.2020
Türkiye Bankalar Birliği, salgının etkilerinin azaltılmasını desteklemek amacıyla Turizm Destek Paketi Uygulamasına başlanacağını bildirdi.
Türkiye Bankalar Birliği, salgının etkilerinin azaltılmasını desteklemek amacıyla Turizm Destek Paketi Uygulamasına başlanacağını bildirdi.
Türkiye Bankalar Birliği - 16.10.2020
TBB: "Hazine ve Maliye Bakanlığı garantisi ve Kredi Garanti Fonu kefaleti ile bankalar tarafından 10 milyar TL kredi sağlanacaktır."
TBB: "Hazine ve Maliye Bakanlığı garantisi ve Kredi Garanti Fonu kefaleti ile bankalar tarafından 10 milyar TL kredi sağlanacaktır.
Türkiye Bankalar Birliği - 16.10.2020
TBB: "Krediler, 1 Kasım 2021 tarihini aşmamak kaydıyla, azami 12 ay ödemesiz dönem olmak üzere 48 ay vadeli olacaktır."
TBB: "Krediler, 1 Kasım 2021 tarihini aşmamak kaydıyla, azami 12 ay ödemesiz dönem olmak üzere 48 ay vadeli olacaktır.
Türkiye Bankalar Birliği - 16.10.2020
Bankalara 9 ayda 10,4 milyon çek ibraz edildi
Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Risk Merkezi, eylül ayı çek raporunu yayımladı.
Türkiye Bankalar Birliği - 6.10.2020
Bahçeli: Bizim sorunumuz, TTB'ye yuvalanmış bir avuç Türkiye düşmanıyla
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bizim sorunumuz Türk Tabipleri Birliği (TBB) Merkez Konseyi'ne yuvalanmış bir avuç Türkiye düşmanıyladır.
Türkiye Bankalar Birliği - 2.10.2020
Baro seçimleri ve TBB genel kurulu ertelenecek
Baro seçimleri ile Türkiye Barolar Birliği (TBB) genel kurulu, İçişleri Bakanlığının, sivil toplum kuruluşları, meslek kuruluşları, birlik ve kooperatifler tarafından düzenlenecek etkinliklere 1 Aralık'a kadar izin verilmemesine yönelik genelgesi kapsamında ertelenecek.
Türkiye Bankalar Birliği - 1.10.2020
Yeniden yapılandırılan borç tutarı 15 milyar lirayı aştı
Türkiye Bankalar Birliği (TBB), Finansal Yeniden Yapılandırma Sözleşmesi (FYYS) kapsamında yeniden yapılandırılan toplam borç tutarının 15 milyar 270 milyon lira olduğunu bildirdi.
Türkiye Bankalar Birliği - 30.9.2020
TBB ve Azerbaycan Cumhuriyeti Avukatlar Barosu, Ermenistan'ın saldırılarını raporlayacak
Türkiye Barolar Birliği (TBB) ve Azerbaycan Cumhuriyeti Avukatlar Barosu, Ermenistan'ın saldırılarına ilişkin hazırlayacağı raporlarla yaşananları dünyaya duyuracak.
Türkiye Bankalar Birliği - 27.9.2020
Türkiye Barolar Birliği Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırısını kınadı Açıklaması
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik saldırısını kınadı.
Türkiye Bankalar Birliği - 18.9.2020
Erbaa Belediyesine "Çevre Dostu Kent" ödülü
Erbaa Belediyesi, Türkiye Belediyeler Birliğinin (TBB) düzenlediği "Belediyeler için Bisikletli Ulaşım Fikir ve Proje Uygulama" yarışmasında ödül aldı.
Türkiye Bankalar Birliği - 16.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Ergene'de tedavi için civar illerdeki hastanelere gitmek durumunda kalan vatandaşlar belediyenin "Sevgi Aracı"yla ücretsiz naklediliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Türkiye Bankalar Birliği Haberleri | Türkiye Bankalar Birliği Haber - Haberler - Türkiye Bankalar Birliği haberleri, son dakika türkiye bankalar birliği haber ve gelişmeleri burada. Türkiye Barolar Birliğinden Avrupa'ya Ermenistan kınanmalı başvurusu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 07:21:27. #1.15#
title