SOMER SİVRİOĞLU HABERLERİ

Somer Sivrioğlu haber, Somer Sivrioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Somer Sivrioğlu

Somer Sivrioğlu

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1971 - ...

Somer Sivrioğlu Kimdir ?

1971'de İstanbul, Kadıköy'de dünyaya gelen Somer Sivrioğlu, 1996 yılına kadar Türkiye'de kaldı. Türkiye'de uzun yıllar annesi ile birlikte çalışan usta şef'in annesi restoran ve bar işletmeciliği yapmıştır. 25 yaşında iken 1995 senesinde Yüksek Lisans yapmak için Avustralya'ya gitmiştir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Somer Sivrioğlu - 17.02.2021
"Gastro Show" 2-4 Haziran'da İstanbul'da yapılacak
"2021'in tek ve en büyük organizasyonu" Etkinliğe ilişkin düzenlenen çevrim içi basın toplantısında konuşan Gastronomi Turizmi Derneği Başkanı Gürkan Boztepe, 2-4 Haziran'da yapılacak etkinlik için 2 bin 600 metrekarelik bir alan bulunduğunu belirterek, şu bilgileri verdi: "Açık alanda gastronomiyle ilgili Avrupa'nın en büyük fuar ve organizasyonunu yapıyoruz. İki dome çadırımız var. Çadırlardan biri deneyim, biri de kongre, etkinlik ve organizasyon alanı. Türkiye'nin değil, dünyanın en önemli isimlerini buraya getiriyoruz. Gastronomi turizmiyle bazen gastronomi karıştırılabiliyor. Buraya Michelin yıldızlı şeflerimiz de geliyor. Bunun ötesinde Dünya Gastronomi Derneği Başkanı Eric Wolf da geliyor. United Nations Women temsilcisi de geliyor. Dünyadaki en önemli insanları Türk Hava Yolları ile beraber buraya getiriyoruz ama bizim için en önemlisi, Anadolu'daki tohumu toplayan kadın. Biz de diyoruz ki bunu dünya bilsin, bu etkinlikle beraber Türkiye'nin en önemli şefleri dünyada sesini çok daha rahat duyurabilecek. Burada Michelin yıldızı alan Ahmet Dede'den başlıyoruz, Somer Sivrioğlu'na kadar 50'den fazla nitelikli yerli ve 15'den fazla da yabancı konuşmacıyla oturumları başlatıyoruz.
Somer Sivrioğlu - 04.02.2021
Yemek yaparken oluşan zararlı gazlar sağlığı etkiliyor
Dyson açıklamasına göre, ünlü Şef Somer Sivrioğlu'nun sohbeti ve canlı yayında yaptığı yemek tarifiyle renklenen etkinliğe, Dyson'ın merkezi Malmesbury'den canlı yayınla bağlanan Dyson Tasarım Mühendisi Sam Taylor, yemek yaparken maruz kalınan kirleticilerden ve uygulanabilecek basit ipuçlarıyla hava kalitesinin nasıl iyileştirilebileceğinden bahsetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Somer Sivrioğlu Haberleri | Somer Sivrioğlu Kimdir - Haberler - Somer Sivrioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Somer Sivrioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Kültür elçisi ilan edilen 19 Türk şef vatandaşa soruldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.05.2021 13:21:22. #1.13#

title