Siemens Haberleri

Siemens haber, Siemens son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Siemens - 23.10.2020
"Küresel Tedarik Zincirlerinin Yeniden Yapılanması" webinarı
Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Gelis, "Türkiye'nin bugün AB'nin önemli bir paydaşı olduğunu ve bu paydaş ilişkisinin yeni değişimde bir fırsat getireceğine inanıyorum.
Siemens - 15.10.2020
14 Ekim 2020 Haberleri
14 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Siemens - 14.10.2020
Siemens'in yeni gardırop tipi buzdolabı yiyeceklere çok daha fazla alan açıyor
Siemens Ev Aletleri, geniş hacimli buzdolabı gamına eklediği yeni gardırop tipi buzdolabı ile yüklü market alışverişlerine geniş alan açıyor.
Siemens - 30.9.2020
26. Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri sahiplerini buldu
Organizasyonda, gıda sektörü kategorisinde "Aromsa Besin Aroma ve Katkı Maddeleri AŞ", kimya sektörü kategorisinde "Türk Henkel Kimya", karma sektör kategorisinde "Siemens Sanayi ve Ticaret AŞ", otomotiv sektörü kategorisinde "Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye AŞ" çevre ödüllerinin sahibi oldu.
Siemens - 15.9.2020
Business ve TÜSİAD, sanayide dijital dönüşüm için iş birliklerini güçlendiriyor
Bildiğiniz gibi pandemi hepimizin hem yaşama hem de çalışma biçimlerini değiştirdi. Ama önümüzde zorlu ama bir o kadar da fırsatlarla dolu bir süreç var. Bu süreçte müşterilerimizi yeni dünyanın rekabet koşullarına hazırlamayı ve verim artırıcı çözümler sunmayı sürdürürken TÜSİAD SD2 ile iş birliğimizin bu anlamda hepimize yeni pencereler açacağını düşünüyoruz. Her bir yeni açılımın, iş ortaklarımızla global teknoloji yarışında açtığımız yeni bir yola dönüşmesini, ortaya çıkacak başarı hikayelerinin diğer şirketlere de ilham kaynağı olmasını umuyoruz." "Kovid-19, dijital dönüşümün önemini gösterdi" TÜSİAD SD2 Programı Görev Gücü Başkanı Perihan İnci ise Kovid-19'un bir taraftan belirsizlik oluştururken diğer taraftan da dijital dönüşümün önemini ve aciliyetini gösterdiğini belirterek, şunları kaydetti: "Bu sene de dijital dönüşümü şirket vizyonunda öncelik olarak gören kıymetli kullanıcılarımız Brisa, Dalgakıran, DHL, Enka İnşaat, Erkurt Holding, Esan, Kordsa ve Siemens'e ülkenin dijital dönüşümüne öncülük ettikleri ve programa katıldıkları için teşekkür ediyorum.
Siemens - 4.9.2020
Türk sanayisinin geleceği İEF'te konuşuldu
Gelecek yıllarda ne yapılması gerektiğine ilişkin ise Young, şöyle konuştu: "Zamana karşı bu yarışta bizim teknoloji konusunda yol almış şirketlerle iş birliği yapmamız lazım. Bu iş birliği lokal anlamda olabilir veyahut bölgesel de olabilir. Amerika'yı tekrar keşfetmek için zaman harcamaya ve onun maliyetine katlanmamıza hiç ihtiyacımız yok." Kadın istihdamı artırılmalı Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Gelis ise Türk sanayisinin kuvvetli bir temele sahip olduğunu vurguladı.
Siemens - 26.8.2020
Siemens Healthineers, Varian'ı satın almayı planlıyor
Siemens Healthineers AG ile Varian Medical Systems, Inc. arasında yapılan anlaşma çerçevesinde Siemens Healthineers'ın Varian hisselerinin tamamını hisse başına nakit 177,50 doları karşılığında satın alacağı açıklandı.
Siemens - 19.8.2020
Siemens'ten üç beyaz eşya alana süpürge, su sebili ya da kahve makinesi indirimli
Siemens Ev Aletleri, ağustos ayı kampanyası kapsamında beyaz eşyalarını yenilemek isteyenlere elektrik süpürgesi, su sebili veya tam otomatik kahve makinelerinde özel indirim sunuyor.
Siemens - 14.8.2020
Bakan Varank : "Bu aylık performansla, dünyada en hızlı toparlanan ilk beş ülkeden biri olduk"
Örneğin proje sonucu ortaya çıkardığınız ürünü, AB piyasalarına çok daha kolay satabiliyorsunuz. Çünkü ortaya Avrupa Komisyonu referanslı bir ürün koymuş oluyorsunuz. Hiç şüphesiz bu durum önce AB ile ticaretinizi, sonrasında da küresel ticareti kolaylaştırıyor. Ayrıca konsorsiyumlarda yer almanız, ortaklarınızla yeni ticari iş birliklerinin de önünü açıyor." Konuya ilişkin bir örnek paylaşan Varank, şunları aktardı: Somut bir örnek üzerinden gideyim. Diyelim ki Siemens ile aynı konsorsiyumda yer aldınız ve Ufuk Programına başvurdunuz.
Siemens - 13.8.2020
Siemens'ten ağustosa özel ankastre set kampanyası
Siemens Ev Aletleri, ağustos ayına özel ankastre set kampanyasıyla mutfağını yenilemek isteyenlere farklı avantajlar sunacak.
Siemens - 6.8.2020
Avrupa borsaları BoE'nin faiz kararı sonrası düşük açıldı
Credit Agricole, Siemens, Lufthansa, ING, Unicredit, AXA ve Adidas piyasalar açılmadan önce üç aylık kazanç raporlarını yayınladılar.
Siemens - 4.8.2020
FİBA Commercial Properties 20 yeni mağaza açtı
Kahraman, salgın sürecinde sektörle olan iletişimlerini güçlü tutarak yerli ve yabancı pek çok markayı yurt dışı yatırımlarından da edindikleri tecrübelerle ailelerine kattıklarını belirterek, şunları kaydetti: "Dünyanın sayılı kahve zincirlerinden Starbucks, M1 Adana AVM'mizde ikinci mağazasını, İnegöl AVM ve M1 Konya AVM'de ilk şubesini açtı. FİBA CP ve Starbucks iş birliği önümüzdeki dönemde de devam edecek. Bir dünya markası olan Siemens de yine bu dönemde M1 Konya AVM'mizde misafirlerimizle buluşmaya başladı.
Siemens - 3.8.2020
2 Ağustos 2020 Haberleri
2 Ağustos 2020 Manşet Haberleri.
Siemens - 22.7.2020
Son dakika haberi: Danimarka'nın rüzgar türbinlerinde Türkiye'nin vinçleri hizmet veriyor
"Rüzgar sektörünün Türkiye'deki gelişimini çok iyi takip ettik" Türkiye'de rüzgar enerjisi sektöründe üretim fabrikalarının ilk temellerinin İzmir'de atıldığına dikkati çeken Kurtmen, şöyle konuştu: "Bunlardan ilki Enercon oldu. Sonra Gönen'de Gesbey kuruldu. Ardından, TPI Composites, LM Wind Power, Siemens, Ateş Çelik, CS Wind gibi firmalar hizmete başladı.
Siemens - 22.7.2020
Siemens Healthineers'in testi virüse karşı bağışıklık geliştirenlerin tespitine yardımcı oluyor
Siemens Healthineers SARS-CoV-2 antikor testi, İngiliz Halk Sağlığı (Public Health England) ile Oxford Ünversitesi'nin yürüttüğü araştırmada, Siemens Healthineers SARS-CoV-2 antikor testinin SARS-CoV-2 virüsünün yüzeyindeki Spike proteinini etkisiz hale getirmeye yönelik ortaya çıkan...
Siemens - 16.7.2020
Siemens'ten temmuz ayı kampanyası
Siemens Ev Aletleri Temmuz ayı kampanyası kapsamında beyaz eşyalarını yenileyenlere elektrik süpürgesi, su sebili veya tam otomatik kahve makinelerine özel indirim sunuyor.
Siemens - 10.7.2020
Turkcell, New York Borsası'nda 20. yılını kutluyor
NYSE'de işlem gören teknoloji şirketleri arasında HP, IBM, Motorola Solutions, Palo Alto Networks, Panasonic, Salesforce, SAP, Siemens ve Tableau da var.
Siemens - 9.7.2020
Siemens Energy kömürle elektrik üretiminden çıkıyor
Almanya merkezli enerji teknoloji şirketi Siemens'in CEO'su Joe Kaeser, yenilenebilir ve alternatif enerji kaynaklarının yanı sıra petrol ve kömür ile de elektrik enerjisi üreten Siemens Energy'nin, elektrikte kömür kullanımını aşamalı olarak bırakacağını açıkladı.
Siemens - 7.7.2020
Siemens ve Salesforce, iş yerlerinin güvenliği için iş birliği yapıyor
Siemens ve Salesforce, şirketlerin pandemi sonrası yeniden güvenli bir şekilde çalışma ortamına dönüşünü desteklemek için geleceğin akıllı ve bağlantılı çalışma ortamlarını kuruyor.
Siemens - 25.6.2020
Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi'ne, 5 görüntüleme cihazı teslim edildi
Siemens Healthineers Türkiye'den yapılan açıklamaya göre,Türkiye'de sağlık hizmeti kalitesini yükselten şehir hastaneleri, üst düzey teknolojilerle donatılmaya devam ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Siemens Haberleri | Siemens Haber - Haberler - Siemens haberleri, son dakika siemens haber ve gelişmeleri burada. Küresel Tedarik Zincirlerinin Yeniden Yapılanması webinarı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 03:38:33. #1.14#
title