Pratisyen Haberleri

Pratisyen haber, Pratisyen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pratisyen - 17.11.2020
Son dakika gündem: Bir yılda iki büyük deprem yaşayan doktor çadır kentte çocuklar için mesai yapıyor
Elazığ'da dünyaya agelen 27 yaşındaki Çakar, 2018 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra Malatya'nın Arapgir Devlet Hastanesi Acil Servisinde pratisyen hekim olarak göreve başladı.
Pratisyen - 10.11.2020
Cilvegözü Sınır Kapısı'ndaki UMKE Kayseri personeli Atatürk'ü andı
14 UMKE personeli, 14 ambulans 42 acil sağlık personeli bir pratisyen hekimin katıldığı tören İstiklal Marşı'nın okunmasıyla sona erdi.
Pratisyen - 6.11.2020
Fedakar sağlık çalışanı yakınlarını korumak için hayatını karavana sığdırdı
Özellikle gençleri daha duyarlı olmaya davet eden Uzun, şunları kaydetti: "Kurallara uymayan genelde kendilerine zarar gelmeyeceğini düşünen gençler... Bunlar, büyüklerine daha fazla zarar veriyor. Bencillik diyorum buna. ya ailelerini sevmiyorlar veya devletini sevmiyorlar çünkü devleti büyük zarara uğratıyorlar." "Arkadaşımızın özverisini takdir ediyoruz" Uzun'un mesai arkadaşlarından, genel yoğun bakım pratisyen hekimi Hasan Fatih Yıldızlar ise arkadaşının bu konuda çok hassas olduğunun altını çizerek şunları söyledi: "Arkadaşımız, pandeminin başından beri hayatını karavanda geçiriyor.
Pratisyen - 20.10.2020
Son dakika haberleri: Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesine 5 yeni doktor atandı
Son dakika gündem haberi: Malatya'nın Darende ilçesine atanan 3 uzman 2 pratisyen hekimin göreve başladığı bildirildi.
Pratisyen - 14.10.2020
19'LA SAVAŞI ANLATIYOR - "Testi negatif çıkan bazı kişiler, 'Artık maske takmama gerek yok' diyor"
Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesinde görevli pratisyen hekim Ümit Kağan Arpacı da hem acildeki hem de Kovid-19'lu hastalara hizmet veriyor.
Pratisyen - 30.9.2020
Datça Devlet Hastanesi Başhekimi Ada, göreve başladı
Datça Devlet Hastanesi Acil bölümünde yaklaşık 7 yıldır pratisyen hekim olarak görev yapan Ada, başhekim olarak görevi devraldı.
Pratisyen - 27.9.2020
Kübra'nın botoks sonrası ölümüyle ilgili aranan doktor İzmir'de teslim oldu (2)
TUTUKLANDIİstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde geçirdiği botoks operasyonunun ardından fenalaşarak, hayatını kaybeden Kübra Boyraz'ın ölümüyle ilgili soruşturma kapsamında İzmir'de teslim olan pratisyen doktor Öner Özsoyeri, çılarıldığı mahkemede Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS)...
Pratisyen - 27.9.2020
Estetik operasyon geçiren kadının ölümüne ilişkin aranan şüphelilerden biri tutuklandı
İstanbul'un Beylikdüzü ilçesindeki bir güzellik merkezinde estetik operasyon geçiren kadının ölümüne ilişkin soruşturma kapsamında adli kontrol şartıyla serbest bırakıldıktan sonra haklarında yeniden gözaltı kararı verilen şüphelilerden Pratisyen Dr. Ö.Ö, İzmir'de tutuklandı.
Pratisyen - 16.9.2020
Bingöl'de, sağlıkçılar 'Kano' ile moral buldu
"Motivasyona çok ihtiyacımız vardı" Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde Pratisyen hekim olarak görev yapan Mehmet Topçu, "Devlet Hastanesinde pratisyen hekim olarak çalışmaktayım.
Pratisyen - 8.9.2020
Antalya'da Erken Uyarı Çağrı Merkezi'ne günde ortalama 1500 çağrı geliyor
Hekimlerin evlere giderek kişileri muayene ettiğini ve gerekirse test için numune aldığını aktaran Hülür, "Muayene sonucu hastanın durumuna göre evde tedavi başlanıyor ya da hastaneye sevk ediliyor. Filyasyon ekiplerimiz de çok güçlü. Filyasyon bulaşıcı hastalıklarla mücadelenin en önemli yöntemidir. Bu nedenle hem kaynağı bulmak hem de pozitif vakanın temaslılarını bularak toplumdan izole etme çalışması yürütüyoruz. Antalya gerek yurt içi gerek yurt dışından gelip giden insan trafiğinin çok yoğun yaşandığı bir il. Dolayısıyla filyasyon ekiplerimizi daha da güçlendirdik. 276 kişiden oluşan filyasyon ekibinde uzman ve pratisyen hekimler, diş hekimleri, hemşire, ebe ve sağlık memurları yer alıyor.
Pratisyen - 4.9.2020
Son dakika haber... Bakan Koca, 6 ilin sağlık müdürleri, başhekimleri ve saha koordinatörleriyle görüştü: (3)
Son dakika gündem haberi... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Filyasyon çalışmalarında devrede olan pratisyen hekimlerimiz, sağlık çalışanlarımız, diş hekimlerimiz olmak üzere bir çalışma yapıldı.
Pratisyen - 2.9.2020
AK Partili Şahin Tin'den hekim atamaları için Sağlık Bakanlığına teşekkür
İl Sağlık Müdürlüğü yöneticilerinin tespit ve değerlendirmeleri ile kentin hekim ihtiyacını Sağlık Bakanlığına ilettiklerini ifade eden Tin, şunları kaydetti: "Özellikle koronavirüsüyle mücadele eden sağlık ordumuzun altyapısını güçlü tutmak bizim önceliklerimiz arasında. Bu anlamda şehrimizin hekim ihtiyacı, elde edilen veriler çerçevesinde belirlendi. Denizli sağlık camiasının ihtiyacı doğrultusunda talepte bulunduk ve bakanlık tarafından 94. dönem devlet hizmet yükümlülük kurası, iller arası yer değiştirme, açıktan atama ve eş durumu olmak üzere ilimizin hekim kadrolarına yeni atamalar yapıldı. Denizli'mize 26 uzman hekim, 80 pratisyen hekim ve 3 diş hekimi olmak üzere toplam 109 hekim ataması yapıldı.
Pratisyen - 29.8.2020
Son dakika haber: AK Parti'li Turan: "İstanbul Barosu ve CHP'li yöneticiler, milletimize ve şehit savcımıza ihanet...
Çan Devlet Hastanesine, 94. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası sonucunda birer kardiyoloji, dahiliye, kadın hastalıkları ve doğum, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanının yanı sıra 7 pratisyen hekimin atandığı bildirildi.
Pratisyen - 28.8.2020
Gediz'e 8 yeni hekim ataması
Gediz Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Erkan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Gediz'de sağlık hizmetinin eksiksiz bir şekilde sürdürülebilmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirtti. Erkan, "Açıklanan 94. dönem mecburi hizmet kadrolarında Gediz Devlet Hastanemizi 7 yeni hekim ile güçlendiriyoruz. Hastanemizde 1 göz doktoru, 1 kardiyolog, 1 çocuk doktorunun yanı sıra 4 pratisyen hekim en kısa zamanda göreve başlayacaklar.
Pratisyen - 25.7.2020
Son dakika haber: SAMSUN Kadın doktoru darp etti, 4 yıl 2 ay hapsi istendi
Kadın doktoru darp etti, 4 yıl 2 ay hapsi istendi SAMSUN'da, devlet hastanesi acil servisinde görevli doktor Z.K.'yı (26) darbettiği gerekçesiyle Gamze Kanık (19) hakkında yürütülen soruşturmada iddianame hazırlandı. Kanık için 'kamu görevlisine görevinden ötürü alenen hakaret' ve 'basit yaralama' suçundan toplamda 4 yıl 2 ay hapis cezası istendi. Olay, 23 Mart'ta Gazi Devlet Hastanesi'nde meydana geldi. Eli kapıya sıkışan Deniz A., yanına kuzeni Gamze Kanık'ı da alarak acil servise geldi. Hasta kabulde görevli sekreter, 2 kıza koronavirüs tedbirleri nedeniyle 'Burada sadece hasta kalsın' uyarısında bulundu. Dışarı çıkmayı kabul etmeyen kuzenler ise pratisyen hekim Z.
Pratisyen - 23.7.2020
Doktora "okunaksız el yazısı" nedeniyle açılan görevi kötüye kullanma davasında beraat
İddianamede doktor N.K'nin "norma aykırı davranışının sabit olduğu, kamunun ve kişilerin mağduriyetine yol açtığı" savunularak, şöyle denildi: "Cumhuriyet savcısının yazılı emrine istinaden mağdur şüpheli şahıs (V.L) hakkında ikinci kez, tüm ikaz ve uyarılara rağmen yazılı emrin içeriği ile Sağlık Bakanlığınca çıkarılan Adli Tabiplik Hizmetlerinin Yürütülmesinde Uyulacak Esaslar başlıklı genelgede belirtilen hususlara aykırı şekilde rapor tanzim edildiği, bu kapsamda kamu araç ve girişlerinin fazladan kullanılması (yakıt, kırtasiye, fazladan tedavi vs) sebebiyle kamunun zararına neden olunduğu ve mağdur şüpheli şahsın mağduriyetine yol açtığı anlaşıldığından, N.K. hakkında adli görevi ihmal suçundan re'sen işlem tesis edilmiştir." İddianameye göre N.K, soruşturma üzerine şüpheli olarak verdiği ifadede şunları kaydetti: "V.L. isimli şahıs yanıma geldiğinde, gerekli muayenesini yaparak, geçici raporun pratisyen hekim tarafından doldurulmuş kısmının altına yaptığım muayenenin basit tıbbi müdahale ile giderilebilir yazdım.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Pratisyen Haberleri | Pratisyen Haber - Haberler - Pratisyen haberleri, son dakika pratisyen haber ve gelişmeleri burada. Milletvekili Arvas: Sağlıkta güçlüyüz ve hazırlıklıyız.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 09:41:29. #1.14#
title