Pkk Haberleri

Pkk haber, Pkk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pkk - Dün
Tunceli'nin Ovacık ilçesi kırsalında PKK'lı 3 terörist etkisiz hale getirildi
İçişleri Bakanlığı, Tunceli'nin Ovacık ilçesi kırsalında düzenlenen operasyonda, 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Pkk - Dün
Tunceli'nin Ovacık ilçesi kırsalında PKK'lı 3 terörist etkisiz hale getirildi
İçişleri Bakanlığı, Tunceli'nin Ovacık ilçesi kırsalında düzenlenen operasyonda, 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Pkk - Dün
Son dakika haber | İçişleri Bakanlığı, Tunceli'nin Ovacık ilçesi kırsalında düzenlenen operasyonda, 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Son dakika gündem haberine göre İçişleri Bakanlığı, Tunceli'nin Ovacık ilçesi kırsalında düzenlenen operasyonda, 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Pkk - Dün
Son dakika haberleri: Yurt içinden katılım bulamayan terör örgütü PKK, yüzünü Avrupa'ya çevirdi
Gelen son dakika haberine göre Gaziantep'te güvenlik güçlerinin iknası sonucu teslim olan PKK/YPG üyesi terörist, İHA/SİHA destekli operasyonların etkisi ve sınır güvenliğinin artırılması gibi nedenlerle eleman bulma sıkıntısı yaşayan terör örgütünün Avrupa üzerinden katılım yoluna gittiğini belirtti.
Pkk - Dün
Son dakika: MSB: Irak'ın kuzeyinde Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonları bölgesinde 2 PKK'lı terörist daha etkisiz hale getirildi, toplam sayı 72 oldu.
Son dakika gündem haberi... MSB: Irak'ın kuzeyinde Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonları bölgesinde 2 PKK'lı terörist daha etkisiz hale getirildi, toplam sayı 72 oldu.
Pkk - 06.05.2021
Son dakika haberleri! Adana'da terör örgütü YPG/PKK'nın hücre evinde yakalanan 6 sanık hakim karşısında
Son dakika habere göre Adana'da, terör örgütü YPG/PKK'nın hücre evinde yakalanan ve örgüt sempatizanlarını sokak eylemlerine katılmaya teşvik ettikleri iddiasıyla tutuklanan 6 sanığın yargılanmasına başlandı.
Pkk - 06.05.2021
Fransa'da ana akım medya kamu diplomasisinin aracı mı?
Devlet politikaları ile medya değerlendirmeleri arasındaki paralellikler Türkiye ile ilgili paralelliklerin en dikkat çekici olanı, PKK'nın Suriye kolu PYD/YPG ile ilgili dile getirilen "müttefiklerimiz" ifadesi.
Pkk - 06.05.2021
İl Jandarma Komutanlığının nisan ayı faaliyetleri
Terörle mücadele kapsamında jandarma ekipleri, PKK/KCK terör örgütü suçlarından 12 olayda 12 şüpheliden 6'sını yakalarken 6'sını arama çalışmaları devam ediyor.
Pkk - 06.05.2021
Jandarma Nisan ayında terör örgütü suçlarından 6 kişiyi yakaladı
Kayseri İl Jandarma Komutanlığı Nisan 2021 dönemi faaliyetleri kapsamında; PKK/KCK terör örgütü suçlarından 6 kişi, UYAP aranması bulunan 180 kişi yakalandı.
Pkk - 06.05.2021
Hendek'te vefalı yeğenden şehit asker amcasına şehadetinin yıl dönümünde anma etkinliği
Akpınar Mahallesi'nde ikamet eden yeğen Baykara, Bingöl'ün Yayladere mevkisinde 22 yıl önce terör örgütü PKK üyeleriyle çıkan çatışmada şehit olan amcası Piyade Komando Çavuş Mehmet Baykara'ya vefa borcunu yerine getirmek istedi.
Pkk - 06.05.2021
Terör örgütü PKK, Erbil'de Peşmerge güçlerine saldırdı
Irak'ın Erbil kentinde terör örgütü PKK'nın, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ne (IKBY) bağlı Peşmerge güçlerine saldırdığı belirtildi.
Pkk - 05.05.2021
ANKARA AK PARTİLİ TURAN'DAN, İMAMOĞLU'NA ÖN SORUŞTURMA AÇIKLAMASI: GEREKSİZ BİR ADIM
'DARBEDEN SİLAHTAN KORKMADIK, AYKUT'TAN MI KORKACAĞIZ' Turan, CHP'li Aykut Erdoğdu'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözleri hakkında da değerlendirmede bulundu. Erdoğdu'nun normal bir zihinle yapılmaması gereken bir açıklama yaptığını kaydeden Turan, şöyle konuştu: "Tekrar Sayın Cumhurbaşkanımızı yargılanmakla tehdit ederek, tüm devlet sistemini örgütmüş gibi değerlendirerek, örgütün liderine de Cumhurbaşkanımızı göstererek bir açıklama yaptı. Aslında cevabı hak eden bir kişi değil. Psikolojik sorunları olduğunu düşündüğümüz, tedaviye muhtaç olduğunu düşündüğümüz, hep ev kaçakçılığıyla gündeme gelen sorunlu bir milletvekilimiz. Konu Aykut Erdoğdu değil. Önümüzde bir problem var. O da şu; Biz darbeden silahtan korkmadık, Aykut'tan mı korkacağız. FETÖ'ye karşı kedi gibi olanların, bize karşı aslan gibi davranmalarını ibretle izliyoruz. PKK'ya karşı bir tek laf edemeyenlerin, PYD'ye göz kırpmaktan başka bir şey yapamayanların, kamera karşısında bize karşı aslanmış gibi olmalarını ibretle izliyoruz.
Pkk - 05.05.2021
İçişleri Bakanlığı: "İkna çalışmaları sonucu 4 terör örgütü mensubu, güvenlik güçlerine teslim oldu"
İçişleri Bakanlığı, ikna çalışmaları sonucu PKK'dan kaçan 4 terör örgütü mensubunun daha güvenlik güçlerine teslim olduğunu bildirdi.
Pkk - 05.05.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Turan: "Hiçbir sorunumuza çözüm üretmeyen Anayasa ile yolumuza devam etmek istemiyoruz"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu'nun açıklamalarına değinen Turan, "Psikolojik sorunları olduğunu düşündüğümüz, tedaviye muhtaç olduğunu düşündüğümüz, kavgayla, gerginlikle, iftirayla hep ev kaçakçılığıyla gündeme gelen bir milletvekilimiz. O yüzden 128 kuruşluk olduğunu düşündüğümüz bu kişinin cevabı hak etmediğini düşünüyoruz. Önümüzdeki problem var. Biz darbeden, silahtan, dünyaya meydan okumaktan korkmadık, Aykut'tan mı korkacağız. FETÖ'ye karşı kedi gibi olanların, bize aslan kesilmelerini ibretle izliyoruz. PKK'ya karşı bir söz edemeyenlerin, PYD'ye söz kırpmaktan başka bir şey yapamayanların bize karşı aslan gibi olmalarını ibretle izliyoruz.
Pkk - 05.05.2021
İçişleri Bakanlığı: "İkna çalışmaları sonucu PKK'dan kaçan 4 terör örgütü mensubu daha güvenlik güçlerine teslim oldu."
İçişleri Bakanlığı: "İkna çalışmaları sonucu PKK'dan kaçan 4 terör örgütü mensubu daha güvenlik güçlerine teslim oldu.
Pkk - 05.05.2021
Jandarma 213 bin kişinin HES kodunu sorguladı, karantinayı ihlal eden 30 kişiyi yakaladı
Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünce FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olma suçundan aranan 1 şahıs, 'PKK/KCK silahlı terör örgütü propagandası ile Cumhurbaşkanına hakaret suçundan 1 şahıs olmak üzere toplam 2 şahıs yakalandı.
Pkk - 05.05.2021
İstanbul'daki DEAŞ operasyonunda yakalanan 16 şüphelinin para transferleri MASAK raporuna yansıdı
Şüphelilerin, topladıkları paraları Suriye'de, bölücü terör örgütü YPG/PKK kontrolündeki el Hol kampında tutulan DEAŞ'lı kadın teröristlerin salıverilmesi için gönderdikleri tespit edildi.
Pkk - 05.05.2021
MHP'li Akçay: Peşin peşin karşı çıkıyorlar
MHP'li Akçay, yaptığı yazılı açıklamada; MHP lideri Devlet Bahçeli'nin 100 maddelik yeni anayasa önerisinde bulunduğunu anımsattı. İYİ Parti'nin anayasa önerilerini peşinen reddetmesinin kendilerini şaşırtmadığını belirten Akçay, "Kılıçdaroğlu'nun, 'Anayasa'nın ilk üç maddesi değiştirilmeli, anayasadan Türk kelimesi çıkarılmalı' sözünden ve PKK'nın siyasi ayağı HDP ile hazırladıkları ihanet anayasasından rahatsız olmayan İP'li Lütfü Türkan, MHP'nin anayasa önerisinden neden rahatsız olmaktadır? İP'li Türkkan, MHP'nin anayasa önerisinin nesinden rahatsızdır? Zillet İttifakı gibi gizli çalışma yapılmamasından mı? Teklifimizin milletimizle açıkça paylaşılmasından mı? Türkiye Cumhuriyeti'nin temel ilkeleri ve kurucu felsefesine sahip çıkmasından mı rahatsız oldunuz?  Anayasanın birinci kısmındaki devletin genel esasları; devletin şekli, nitelikleri, bütünlüğü, resmi dili, bayrağı, milli marşı, başkenti, devletin temel amaç ve görevlerinin aynı kalmasına mı karşısınız? Bunların değiştirilmesinin teklif edilememesinden mi rahatsız oluyorsunuz? İP'li Türkkan MHP'nin anayasa teklifinin sadece gündem değiştirmek için hazırlandığını söylüyor, sonra da 'biz memleket masası teklifi yapmıştık, yeniliyoruz.
Pkk - 05.05.2021
Huzurun hakim olduğu Batman'ın köyleri eski günlerine dönüyor
Batman'da terör örgütü PKK'ya yönelik başarılı operasyonların ardından sağlanan huzur ve güven ortamı sayesinde köylere dönen vatandaşların yaşam standartları yükseldi.
Pkk - 04.05.2021
BM 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır'dan Suriye'ye sınır ötesi yardımların kesintisiz devam etmesi çağrısı
Terörle mücadelede güçler birleştirilmeli Türkiye'nin Irak'ın kuzeyinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarının sorulması üzerine Bozkır, şunları kaydetti: "39 yıllık Türk diplomat ve 11 yıllık siyasetçi olarak bölgeyi çok iyi biliyorum.
Pkk - 04.05.2021
MSB: Fırat Kalkanı bölgesinde Mehmetçiklerimize makineli tüfekle ateş açan 3 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi.
MSB: Fırat Kalkanı bölgesinde Mehmetçiklerimize makineli tüfekle ateş açan 3 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Pkk Haberleri | Pkk Haber - Haberler - Pkk haberleri, son dakika pkk haber ve gelişmeleri burada. Şehit Eren Bülbül'ün annesi: Harçlığı olmadığı için bana çiçek alamazdı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 11:26:33. #1.16#

title