Pkk Haberleri

Pkk haber, Pkk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pkk - 25.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -Yangın drone görüntüleri -Yangın söndürme helikopterinin müdahalesi Haber-Kamera: Murat KÜÇÜK/BOLU, ============================ HDP'li eski vekilin terörist oğlu Yoldaş Selim Çelik tutuklandı Hatay Amanoslar'da 21 Ekim'de güvenlik korucularının operasyonu neticesinde sağ olarak ele geçirilen 24'üncü dönem HDP Muş Milletvekili Demir Çelik'in oğlu PKK'lı terörist Yoldaş Selim Çelik, sevk adildiği adliyede 6 saat önce çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Pkk - 25.10.2020
Ermenistan, Şuşa'ya Suriye ve Irak'tan getirilen PKK'lı teröristleri yerleştirdi
Azerbaycanlı üst düzey bir yetkili, Ermenistan'ın Şuşa'ya Suriye ve Irak'tan getirilen PKK'lı teröristleri yerleştirdiğini belirtti.
Pkk - 25.10.2020
Terör örgütü YPG/PKK, Deyrizor'da Fransa'yı protesto eden halka ateş açtı
Terör örgütü YPG/PKK'nın Fransa'yı protesto etmek için Deyrizor'da toplanan halka ateş açması sonucu biri ağır, 4 sivil yaralandı.
Pkk - 25.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
HDP'li eski vekilin terörist oğlu Yoldaş Selim Çelik, adliyedeHATAY Amanoslar'da 21 Ekim'de güvenlik korucularının operasyonu neticesinde sağ olarak ele geçirilen 24'üncü dönem HDP Muş Milletvekili Demir Çelik'in oğlu PKK'lı terörist Yoldaş Selim Çelik, jandarmadaki işlemlerinin ardından...
Pkk - 25.10.2020
Son dakika haberi! ?Keçiören'de Şehit Eren Bülbül Parkı açıldı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "PKK'lı hain teröristlerin yerini gösterdiği için şehit edilen çocuk yaştaki bir kahramandır, bir vatan evladıdır Eren Bülbül.
Pkk - 25.10.2020
MSB: Irak kuzeyinde 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
MİLLİ Savunma Bakanlığı, Irak kuzeyindeki Gara bölgesinde tespit edilen 3 PKK'lı teröristin, düzenlenen hava harekatıyla etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Pkk - 25.10.2020
MSB: "Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesinde eylem hazırlığında olduğu belirenen 3 PKK'lı terörist hava harekatıyla etkisiz hale getirildi."
MSB: "Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesinde eylem hazırlığında olduğu belirenen 3 PKK'lı terörist hava harekatıyla etkisiz hale getirildi.
Pkk - 25.10.2020
24 Ekim 2020 Haberleri
24 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Pkk - 25.10.2020
AK Parti Çubuk 7. Olağan İlçe Kongresi gerçekleştirildi
Erken seçim tartışmaları Türkiye'nin önünde seçimsiz bir 2.5 yıl olduğunun altını çizen Şahin, erken seçim tartışmaları hakkında da değerlendirmelerde bulunarak, şöyle konuştu: "Siz bakmayın Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı'nın erken seçim taleplerine, isteklerine, sözlerine. Daha 3 ay önce 'kimsenin erken seçim istediği yok' diyordu. Ne oldu, kulağına kim ne fısıldadı, ne tür görüşmeler gerçekleştirdi bilmiyoruz. Ancak bizim gündemimizde seçimin olmadığını, bizim gündemimizde milletimize hizmet olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyorum. FETÖ'nün kaset kumpasıyla genel başkanlık koltuğuna oturan Kemal Kılıçdaroğlu'nun bunlara bir diyet borcu olduğunu biliyoruz. Seçim isterken ne diyor, 'hapishanelerde haksız yere yatanlar için erken seçim istiyoruz' diyor. Kim bu cezaevinde haksız yere yatanlar? Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı bunu açıklamalı. Biz bu dili, bu jargonu biliyoruz, hatırlıyoruz. Bu dil, bu jargon, bu söylem 15 Temmuz gecesinde milletin topunu tüfeğini millete doğrultan FETÖcülerin dilidir. Bu dil, ülkemizi bölmeye çalışan PKK'nın söylemidir.
Pkk - 24.10.2020
15 Temmuz Derneğince "Hafızanda Ne Var? / Harbi Konuşmalar" programı düzenlendi
Yarar, barikatlar döneminde gittiği Doğu ve Güneydoğu'da yaşadıklarını aktararak, "Keşke o dönemin şahitleri olan ve şerefleriyle görevlerini yapan emniyet müdürleri ile askerler bunları hatıra olarak yazsalar. Bu anılar ve belgeler FETÖ-PKK işbirliğini çok net ortaya koyacaktır.
Pkk - 24.10.2020
Kahramanmaraş merkezli PKK/KCK operasyonunda 15 zanlı serbest bırakıldı
Kahramanmaraş merkezli 5 ilde, terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik operasyonda gözaltına alınan 15 şüpheli serbest bırakıldı.
Pkk - 24.10.2020
Milli Savunma Bakanı Akar, AK Parti Kayseri 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu: (2)
Akar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın direktifleri doğrultusunda "Peygamber ocağı" olarak da bilinen TSK'nın başta FETÖ, PKK/YPG ve DEAŞ gibi terör örgütleri olmak üzere, tüm tehdit ve tehlikelere karşı azim ve kararlılıkla mücadele ettiğini belirterek, şunları söyledi: "Gururla ifade etmek isterim ki tarihinde hiçbir insanlık suçu olmayan, insani, ahlaki değerleri her şeyin üstünde tutan asil milletimizin bağrından çıkan mazisi şan, şerefle dolu TSK, sadece ülkemizin ve asil milletimizin değil aynı zamanda dost ve kardeş ülkelerin huzuru ve güvenliği için de mücadele etmektedir.
Pkk - 24.10.2020
Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan: Macron'un zihinsel noktada bir tedaviye ihtiyacı var
'SINIRLARIMIZDA TERÖR DEVLETİ KURULMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ' 17 Aralık 2016'da çarşı iznine çıkan askerlere yönelik saldırının faillerinden 'Fırat Botan' kod adlı PKK'lı terörist Ferhat Tekiner'in yakalandığına değinen Erdoğan, "Bombalı araçla 2016'da askerlerimize yönelik Kayseri'de gerçekleştirilen saldırının faillerinden birini saklandığı ininde bulup ülkemize getirdik.
Pkk - 24.10.2020
İçişleri Bakanı Soylu, gündeme ilişkin soruları yanıtladı Açıklaması
Bugün kaymakamlarla bir araya geleceklerini belirten Soylu, koronavirüsle mücadeleyi onların ağzından tekrar dinleyeceklerini dile getirdi. Yedi günde yedi ayrı denetim gerçekleştirdiklerini ifade eden Soylu, şöyle devam etti: "Elde ettiğimiz verileri ve bilgileri adım adım takip ediyoruz. Bu verileri, bilgileri ve sahadan gelen bütün sonuçları Sağlık Bakanımızla paylaşıyoruz ve buraya yönelik olarak kabineye de geldiğimizde kabinede de kendi değerlendirmelerimizi, valilerden, kaymakamlardan bize intikal eden bütün değerlendirmeleri paylaşıyoruz. Huzurlarınızda valilerimiz, kaymakamlarımız, sağlık müdürlerimiz, kolluk kuvvetlerimiz, sağlıkçılarımız, öğretmenlerimiz, Vefa Sosyal Destek Gruplarımız, sivil toplum örgütlerimiz, herkes çalışma yapıyorlar. Benim biraz daha ricam var. Arkadaşlarımızın bu konuda özellikle istekleri var. Belediyelerimizin biraz daha sahaya basması lazım. Yani inanın çok ihtiyacımız var. Biraz daha sahaya basmalı. İlla ki sert uyarılara ihtiyaç yok ama vatandaşımıza telkinlerde bulunmamız lazım, yumuşak dille, yumuşak üslupla neyi murat ettiğimizi bir vesileyle biraz daha anlatmamız lazım Bunu beraber yeneceğiz. Türkiye'nin durumu Sayın Cumhurbaşkanımız defalarca altını çizerek söyledi, Avrupa'dan çok iyi. Ama biz çok daha iyi bir duruma getirebilme kabiliyetine sahip olabileceğimizi düşünüyoruz." PKK'lı teröristin Türkiye'ye getirilmesi Bakan Soylu, Kayseri'de 15 askerin şehit olduğu bombalı saldırının faili PKK'lı terörist Ferhat Tekiner'in, MİT ve Emniyet iş birliği ile düzenlenen operasyonla Türkiye'ye getirilmesine ilişkin soruya da, "6 aydır takip ettiğimiz bir terörist bu.
Pkk - 24.10.2020
MSB'den faaliyetlere ilişkin bilgilendirme yapıldı Açıklaması
Milli Savunma Bakanlığı, geçtiğimiz bir ay içerisinde icra edilen operasyonlarda yurt içinde 53, yurt dışında 66 olmak üzere toplam 119 PKK/KCK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Pkk - 24.10.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, canlı yayında soruları yanıtladı: (1)
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Türkiye'nin Doğu Akdeniz meselesindeki tavrının sorulması üzerine ise şunları söyledi: "Doğu Akdeniz'de Türkiye'nin tavrı, tarzı çok açıktır. Türkiye, Doğu Akdeniz'in bir çatışma, gerilim ve savaş bölgesi olmasını asla istemiyor. Türkiye Doğu Akdeniz'in bir barış ve esenlik denizi olmasından yana. Türkiye bunu yaparken de Doğu Akdeniz'de hiçkimsenin hakkına, hukukuna tecavüz etmeyeceği gibi hiçbir ülkenin de kendi hakkına, hukukuna tecavüz etmesine müsaade etmeyeceğini ilan ediyor. Yani ne bizim bir ülkenin bir karış toprağında gözümüz var ne de bir damla petrolünde ya da bir gram doğal gazında gözümüz var. Hiç kimsenin ne Türkiye'nin ne de Kuzey Kıbrıslı soydaşlarımızın haklarını gaspetmesine ya da bu hakları bizim kullanmamız için hareket etmemize mani olmasına müsaade etmeyiz." Kurtulmuş, "Doğu Akdeniz'de çatışma riskini yükselten bir ortam var mı?" sorusunu, "Hiç şüphesiz bir gerilim var ama bunun bir çatışmaya dönmeyeceğini düşünüyorum. Kaldı ki Doğu Akdeniz içinde saydığımız diğer bölgelerle ilgili gelişmelerde de gerilimin tarafı Türkiye değildir. Doğu Akdeniz'deki gerilimi artıran biz değiliz. Aynı şekilde Suriye'de meselenin sebebi Türkiye değildir. Oraya PKK'yı, PYD'yi, DEAŞ'ı yerleştiren, onlarla ilişkiler içerisinde olan da Türkiye değildir.
Pkk - 24.10.2020
Şehit Üsteğmen Ozan Olgu Köreke'nin adı Mersin'de mezun olduğu okulda yaşatılacak
PKK'lı teröristlerce 2017'de tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Köreke'nin annesi Ayda Nur Köreke, oğlunun mezun olduğu Tarsus ilçesindeki Sadık Eliyeşil Ortaokulunda "matematik ve zeka oyunları sınıfı" kurulmasına destek oldu.
Pkk - 24.10.2020
Sincar'da yalnızca Irak bayrağı dalgalanacak
Bağdat ile Erbil arasında statüsü tartışmalı bölgelerden biri olarak bilinen, terör örgütü PKK'nın varlık gösterdiği Sincar'daki sorunların çözümüyle ilgili 9 Ekim'de başkent Bağdat'ta yapılan toplantıda anlaşmaya varıldığı duyurulmuştu.
Pkk - 23.10.2020
Son dakika! FLAŞ
Son dakika haberler: Milli Savunma Bakanlığı: Terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarımız kararlılıkla sürüyor.
Pkk - 23.10.2020
Kayseri saldırısının failinin, MİT operasyonuyla Irak'ın kuzeyinde yakalanması
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, 2016'da çarşı iznine çıkan askerlere düzenlenen ve Mehmetçiklerden 15'inin şehit olduğu, 54'ünün de yaralandığı terör saldırısının faillerinden PKK'lı Ferhat Tekiner'in, Milli İstihbarat Teşkilatının...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Pkk Haberleri | Pkk Haber - Haberler - Pkk haberleri, son dakika pkk haber ve gelişmeleri burada. DHA YURT BÜLTENİ - 17.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 20:33:32. #1.15#
title