Osb Haberleri

Osb haber, Osb son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osb - Dün
Sakarya 3. Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü İhale İlanı
Sakarya 111. OSB - Karaman TM ile OSB Giriş DM Arası Mevcut ENH'ın 4, 6. Km ile 7, 4. Km Arasındaki kısmın Yeraltına Alınması İşine ilişkin ihale ilanı aşağıdadır.
Osb - Dün
Kocaeli Ay Yıldızlı Al Bayraklarla Süslenecek
Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 98. Yılı kutlamalarının Cumhuriyetimizin şanına T. C. Devletinin büyüklüğüne yakışır bir şekilde kutlanabilmesi için resmi kurum ve kuruluşların, cadde, sokak, ev ve işyerlerinin Ay Yıldızlı Al Bayrağımızla donatılması amacıyla Valiliğimizce "Bayrak As Kampanyası" başlatılmıştır. Kampanya kapsamında Valiliğimiz, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, meslek odaları, OSB yönetimlerince temin edilen Ay Yıldızlı Al Bayraklarımız bütün ilçelerimizde özellikle halkın yoğun olduğu cadde ve sokaklarda dağıtılmak suretiyle Kocaelimizi hep birlikte Ay Yıldızlı Al Bayrağımızla süsleyeceğiz.
Osb - Dün
Kaymakam Altınöz Silverline Ankastre Fabrikasına Ziyarette Bulundu.
Kaymakamımız Sn. Ali Cemal Altınöz Merzifon OSB'de faaliyet gösteren ankastre mutfak ürünlerinin üretimi ve satışında dünyanın en büyük markalarından biri olan Silverline Ankastre fabrikasını ziyarette bulundu.
Osb - 26.10.2021
İstahdama Dev Destek: 600 Personel Alınacak
600 MEVSİMLİK İŞÇİ ALINACAK İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezinden yapılan açıklamada, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetini sürdüren Frigo-Pak firmasında çalışmak üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "İstihdam Merkezimizle işbirliği yapan Frigo-Pak firması; meyve ve sebze ayıklama işçisi ile konserve üretim elemanı olarak çalışmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Firmada 4 ay sözleşmeli çalışmak üzere; 100 erkek, 500 kadın alımı yapılacak. Firmanın servisleri İnegöl'ün tüm merkez mahalleleri ile birlikte kırsal; Cemiyet, Şipali, Maden, Tahtaköprü, Sarıpınar, Paşaören ve Deydinler mahalleleri, Akhisar, TOKİ, Yenişehir, Gürsu ve Kestel'e ulaşım sağlamaktadır. Başvurular 28 Ekim Perşembe günü OSB 1.
Osb - 25.10.2021
Gaziantep'in ihracat başarısı yüz güldürüyor
Gaziantep'in ihracatı, sanayisi ve istihdamıyla bölge ve ülkenin gözde üretim merkezlerinden olduğuna işaret eden Ünverdi, şu ifadeleri kullandı: "Başarımızın temelinde sektörel zenginliğimiz önemli etken ve 155 alanda binlerce çeşit üretim yapıyoruz. Dünya ekonomilerinde çoğu ülkede küçülme yaşanırken ülkemiz büyüme sağladı ve burada Gaziantep yaptığı ihracatla önemli bir paya sahiptir. Aylık bazda ihracatımız 1 milyar dolara yaklaşırken, yıl sonunda hedefimiz 10 milyar dolara ulaşmak. İnşallah şehrimiz ihracatını yıl sonu itibarıyla çift haneli rakamlara da ulaştırmış olacağız. Tarımsal sanayi ve hububat ürünleri, halı, tekstil ve hammaddeleri sektörlerimiz de milyar doların üzerinde ihracat gerçekleştiriyor." OSB Başkanı Cengiz Şimşek de Gaziantep'in güçlü sanayi yapısıyla hemen hemen her sektörde söz sahibi olduğunu ifade etti.
Osb - 25.10.2021
GÜNDEM / 25 Ekim 2021
(Ankara/15.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Çerkezköy Endüstriyel Fuarı'nın açılışına katılacak, Çerkezköy OSB temsilcileriyle bir araya gelecek.
Osb - 24.10.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 25 Ekim 2021
(Ankara/15.00) 2- TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Çerkezköy Endüstriyel Fuar açılışına katılacak, Çerkezköy OSB temsilcileriyle bir araya gelecek.
Osb - 23.10.2021
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Eskişehir'de
Karşılamadan sonra Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ilk olarak AK Parti Eskişehir Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'na katıldı. Akabinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Haier Beyaz Eşya Fabrikası ve Eskişehir OSB'de faaliyete geçen 52 yeni fabrikanın resmi açılışını gerçekleştirdi.
Osb - 23.10.2021
"Türkiye'ye yatırım yapan, Türkiye'nin aydınlık geleceğine güvenen herkes kazanmaya devam edecektir"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haier Beyaz Eşya Fabrikası ve Eskişehir OSB'de faaliyete geçen 52 yeni fabrikanın resmi açılış töreninde yaptığı konuşmada, "Türkiye'ye yatırım yapan, Türkiye'nin aydınlık geleceğine güvenen herkes kazanmaya devam edecektir.
Osb - 23.10.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, HAİER Beyaz Eşya Fabrikası ve 52 fabrikanın açılışında konuştu: (2)
Açılış töreni Eskişehir OSB'deki HAİER Fabrikası'nın bahçesinde yapılan açılış töreninde HAİER Avrupa CEO'su Yannick Fierling, şirketin Eskişehir'deki yatırımları hakkında bilgi verdi.
Osb - 23.10.2021
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan, HAİER Beyaz Eşya Fabrikası ve 52 fabrikanın açılışında konuştu: (1)
Konuşmasına katılımcıları selamlayarak başlayan Erdoğan, HAİER Beyaz Eşya Fabrikası ve Eskişehir OSB'de koronavirüs salgını döneminde faaliyete geçen 52 yeni fabrika ile altyapı yatırımlarının resmi açılış töreni vesilesiyle bir arada olunduğunu belirtti.
title