Osb Haberleri

Osb haber, Osb son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osb - 22.10.2020
Taşova Belediye Başkanı Öztürk gazetecilerle buluştu
Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, gazetecilerle bir araya geldi.
Osb - 22.10.2020
AK Parti Ünye İlçe Başkanı Argan, gazetecilerle buluştu
Argan, bu zamana kadar teşkilata gönül veren yoldaşlarına çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, şunları kaydetti: "Bu bir bayrak yarışı, bu bir yenilenmedir, bu bir tazelenmedir. Namütenahi olarak bu görevleri asla hiçbirimiz sürdürmeyeceğiz. Gün gelecek nasıl bugün bir koltuğu işgal ettiysek, yarın da oraları boşaltacağız. Yeni çalışma arkadaşlarımızla siz değerli basın mensuplarından almış olduğumuz güçle Ünye'de inşallah bundan sonraki süreçte daha güzel hizmetlerin yapılmasına şahitlik edeceğiz." İlçede devam eden yatırımlara da değinen Argan, "Gerek OSB'siyle gerek üniversitesiyle gerek kültür merkeziyle Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Hilmi Güler Beyin takip etmiş olduğu konteynır limanıyla 2021 yılı Ünye için bir şahlanış yılı, Ünye için bir kalkınma yılı olacak.
Osb - 22.10.2020
Kayseri OBS'den kan bağışı
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan'ın başlattığı kampanyaya Kayseri OSB personeli, bölgede faaliyet gösteren işletmeler ve Özel Kayseri OSB Teknik Koleji idareci, öğretmen ve öğrencileri katıldı.
Osb - 22.10.2020
Merzifon OSB'de salgın sürecinde ihracat da istihdam da arttı
Anadolu'nun ortasından geçen, Ankara ve İstanbul yol hattının kesiştiği noktada bulunan Merzifon Organize Sanayi Bölgesi (OSB), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına rağmen üretim, ihracat ve istihdam rakamlarını artırdı.
Osb - 22.10.2020
Son dakika haberi... Zonguldak'ta Kovid-19 tedbirlerine uymayan 4 fabrika ve işletme uyarıldı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunca kontrollü sosyal hayat sürecinde salgınla mücadele kapsamında 48 denetim ekibi ve 186 personelle organize sanayi bölgeleri (OSB), fabrika ve işletmelerin yanı sıra personel servisleri denetlendi.
Osb - 22.10.2020
Sakarya Valisi Kaldırım'dan fabrika ziyaretleri
Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) incelemelerde bulundu.
Osb - 22.10.2020
OSB Uygulama Yönetmeliği'nde düzenleme yapıldı
Organize Sanayi Bölgeleri (OSB) Uygulama Yönetmeliği'nde, talepler ve uygulamada yaşanılan sıkıntıların giderilmesine yönelik düzenleme yapıldı.
Osb - 21.10.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay 2021 yılı bütçesini sundu: (4)
2021 yılı bütçesinde yatırımlara özel önem verdiklerine dikkati çeken Oktay, sözlerini şöyle sürdürdü: "Tarımsal sulama, eğitim, sağlık, sanayi altyapısı, Ar-Ge ve yenilikçilik ile lojistik ve ulaştırma altyapısı gibi Kalkınma Planında ön plana çıkan alanlarda büyük bir ivme yakalayacağız. Bu amaçla DSİ'nin sulama sektörü yatırımlarını 3,6 milyar liradan 8,9 milyar liraya çıkararak 2,5 katına yükseltiyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı yatırım bütçesini ise tekli eğitime geçiş ve okul öncesi eğitim hedefimiz, okullardaki deprem güçlendirme faaliyetleri ve meslek liselerinin atölye altyapısı gibi özel önem verdiğimiz alanlar için 5,8 milyar liradan 11,3 milyar liraya çıkartıyoruz. Sağlık Bakanlığı ve üniversitelerin sağlık sektörü yatırımlarını toplam 11,6 milyar liradan 20,1 milyar liraya artırıyoruz." "Sağlık alanına ayrılan kaynak 238 milyar lira" Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, 2020 yılında 204 milyon lira olan OSB ve KSS altyapı yatırımları için ayrılan kaynağı gelecek yıl 1 milyar 124 milyon liraya çıkardıklarını, bunun 5,5 katlık artış anlamına geldiğini vurguladı.
Osb - 21.10.2020
Kapaklı ilçesinde Model Sanayi Sitesi'nin temeli atıldı
Çetin, Çerkezköy OSB'nin çok önemli bir bölümü Kapaklı toprakları içerisinde yer aldığını burada çok ciddi markalar ve ülke prestijine katkıda bulunan firmaların da bulunduğunu sözlerine ekledi.
Osb - 21.10.2020
Soma OSB'ye yatırım başvuruları devam ediyor
Kayseri Madencilik Bims İşletmeleri A.Ş. (KYS Blok) şirketi, Soma Organize Sanayi Bölgesine yatırım için ön başvuruda bulundu.
Osb - 21.10.2020
"VISA ve TOBB Harcamalar Araştırması" Kovid-19 döneminin profilini çıkardı
Salgın sürecinde odalar-borsalar, sektör meclisleri, kadın ve genç girişimler, organize sanayi bölgeleri (OSB) ile sürekli iletişim halinde olduklarını belirten Hisarcıklıoğlu, şunları kaydetti: "Pandemi sürecinde kurduğumuz istişare mekanizmalarıyla sahadan anlık bilgileri aldık ve üyelerimizin sorunlarını yakından takip ettik.
Osb - 21.10.2020
Gıda, tarım ve orman alanında düzenlemeler içeren teklif TBMM Genel Kurulunda
Adana'ya Tarıma Dayalı İhtisas OSB Düzenlemeyle, Adana'nın Karataş ilçesinde su ürünleri yetiştiriciliği konulu Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi kurulacak.
Osb - 20.10.2020
Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Küpeli'nin Kovid-19 testleri pozitif çıktı
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli'nin Kovid-19 testlerinin pozitif çıktığı bildirildi.
Osb - 20.10.2020
Şinik OSB Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı
Şinik Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.
Osb - 19.10.2020
Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Avrupa ülkeleriyle "güneş enerjisi ile yapay zeka teknolojileri" geliştirecek
Projenin ortakları Türkiye'den Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen proje, Hacettepe Üniversitesi (1. ASO OSB MYO), Ankara Sanayi Odası 1.
Osb - 19.10.2020
Kayseri OSB yönetiminden MHP İl Başkanı Serkan Tok'a ziyaret
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İl Başkanlığı görevine yeniden seçilen Serkan Tok'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Osb - 18.10.2020
Gaziantep sanayisinde büyüme sürüyor
Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Cengiz Şimşek, üretimin göstergelerinden olan elektrik tüketiminde son 2 yılda yüzde 37, istihdamda ise yüzde 27 artış yaşandığını belirtti.
Osb - 18.10.2020
Malatya'dan Avrupa ülkeleri ve ABD'ye dondurulmuş gıda ihracatı
Kentte 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) ihracata yönelik faaliyet gösteren, Malatya ile bölge illerden aldığı çeşitli sebze ve meyveleri işleyen fabrika, istihdama ve ülke ekonomisine katkı sağlıyor.
Osb - 18.10.2020
2021 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi TBMM'ye sunuldu (1)
OSB ve KSS'lerin altyapısı için ayrılan kaynak 5,5 kat artı Teklifte, Organize Sanayi Bölgeleri (OSB) ve Küçük Sanayi Siteleri'ne (KSS) ayrılan yatırım ödeneğindeki artış da dikkati çekti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Osb Haberleri | Osb Haber - Haberler - Osb haberleri, son dakika osb haber ve gelişmeleri burada. Taşova Belediye Başkanı Öztürk gazetecilerle buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 18:56:40. #1.14#
title