Krasnodar Haberleri

Krasnodar haber, Krasnodar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Krasnodar - 30.11.2020
Şampiyonlar Ligi'nde 5. hafta heyecanı başlıyor
Ligde 5. hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle: Yarın: 20.55 Lokomotiv Moskova (Rusya) - Salzburg (Avusturya) 20.55 Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Real Madrid (İspanya) 23.00 Atletico Madrid (İspanya) - Bayern Münih (Almanya) 23.00 Borussia Mönchengladbach (Almanya) - Inter (İtalya) 23.00 Olympique Marsilya (Fransa) - Olympiakos (Yunanistan) 23.00 Porto (Portekiz) - Manchester City (İngiltere) 23.00 Liverpool (İngiltere) - Ajax (Hollanda) 23.00 Atalanta (İtalya) - Midtjylland (Danimarka) 2 Aralık Çarşamba: 20.55 Krasnodar (Rusya) - Rennes (Fransa) 20.
Krasnodar - 25.11.2020
Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki en önemli organizasyonu UEFA Şampiyonlar Ligi'nde dördüncü hafta, E, F, G ve H gruplarında oynanan 8 maçla başladı.
Krasnodar - 24.11.2020
Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi
Gruptaki diğer karşılaşmada ise Sevilla, deplasmanda Krasnodar'ı son dakikalarda bulduğu golle 2-1 yendi.
Krasnodar - 23.11.2020
Şampiyonlar Ligi'nde 4. hafta heyecanı başlıyor
Ligde 4. hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle: Yarın: 20.55 Rennes (Fransa) - Chelsea (İngiltere) 20.55 Krasnodar (Rusya) - Sevilla (İspanya) 23.
Krasnodar - 5.11.2020
Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi
UEFA Şampiyonlar Ligi 2020-21 sezonu grup aşamasında 3. hafta maçları tamamlandı.
Krasnodar - 4.11.2020
4 Kasım Çarşamba DHA Spor Gündemi
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 13.00 Manisa  FK -  Gümüşhanespor 13.00 Ankaraspor - Pazarspor 13.00 Boluspor - Hacettepe SK 13.00 ÜmraniyespoR - Kırklarelispor 13.00 Bandırmaspor - Belediye Derincespor 13.00 Giresunspor - Tekirdağspor 13.00 Keçiörengücü - Büyükçekmece Tepecikspor 13.00  Menemenspor - Anagold 24 Erzincanspor 13.00 Hekimoglu Trabzon - 52 Orduspor FK 15.30 Altınordu -  Fethiyespor 15.30 Fatih Karagümrük - Nevsehir Belediye Spor 15.30 Adana Demirspor - Alanya Kestelspor 18.00 Kayserispor - Yomraspor 20.30 Bursaspor - Karşıyaka DEMİR GRUP SİVASSPOR - KARABAĞ MAÇINA DOĞRU 15.00  Rıza Çalımbay ve Uğur Çiftçi basın toplantısı düzenleyecek  HERBALİFE NUTRİTİON KADINLAR BASKETBOL SÜPER LİGİ 14.00 OGM Ormanspor - Birevim Elazığ İl Özel İdare 14.00 Hatay Büyükşehir Belediyespor - İzmit Belediyespor 16.00 Bellona Kayseri Basketbol  - ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi  17.00 Galatasaray - Çankaya Üniversitesi 17.00 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol -  Beşiktaş HDI Sigorta EUROCUP  22.00 Dolomiti Energia Trento - Frutti Extra Bursaspor VOLEYBOL  Challenge Cup 17.30 HALKBANK -  Hapoel Kfar Saba  AXA Sigorta Efeler Ligi  13.00 Ziraat Bankkart -  Afyon BLD. Yüntaş     13.00 Haliliye BLD. -  Fenerbahçe HDI Sigorta UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ 20.55 Zenit (Rusya) - Lazio (İtalya) 20.55 Medipol Başakşehir - Manchester United (İngiltere) 23.00 Chelsea (İngiltere) - Rennes (Fransa) 23.00 Sevilla (İspanya) - Krasnodar (Rusya) 23.
Krasnodar - 3.11.2020
A Milli Futbol Takımı'nın rakibi Rusya'nın aday kadrosu açıklandı
A Milli Futbol Takımı'nın UEFA Uluslar B Ligi 3. Grup'ta 15 Kasım'da karşılaşacağı Rusya Milli Takımı'nın aday kadrosu belli oldu.
Krasnodar - 2.11.2020
Rusya'nın Türkiye maçı aday kadrosu açıklandı
Rusya Milli Takımı'nın aday kadrosunda şu isimler yer aldı: KALECİ Marinato Guilherme (Lokomotiv Moskova), Matvey Safonov (Krasnodar), Anton Shunin (Dinamo Moskova) DEFANS Georgy Dzhikia (Spartak Moskova), Igor Diveev, Mario Fernandez (CSKA Moskova), Roman Evgeniev (Dinamo Moskova), Yuri Zhirkov, Vyacheslav Karavaev (Zenit St.
Krasnodar - 2.11.2020
Şampiyonlar Ligi'nde üçüncü hafta heyecanı başlıyor
Ligde üçüncü hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle: Yarın: 20.55 Lokomotiv Moskova (Rusya) - Atletico Madrid (İspanya) 20.55 Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Borussia Mönchengladbach (Almanya) 23.00 Salzburg (Avusturya) - Bayern Münih (Almanya) 23.00 Real Madrid (İspanya) - Inter (İtalya) 23.00 Manchester City (İngiltere) - Olympiakos (Yunanistan) 23.00 Porto (Portekiz) - Olympique Marsilya (Fransa) 23.00 Midtjylland (Danimarka) - Ajax (Hollanda) 23.00 Atalanta (İtalya) - Liverpool (İngiltere) 4 Kasım Çarşamba: 20.55 Zenit (Rusya) - Lazio (İtalya) 20.55 Medipol Başakşehir - Manchester United (İngiltere) 23.00 Chelsea (İngiltere) - Rennes (Fransa) 23.00 Sevilla (İspanya) - Krasnodar (Rusya) 23.
Krasnodar - 29.10.2020
Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi
UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 2. haftası sona erdi.
Krasnodar - 28.10.2020
28 Ekim Çarşamba DHA Spor Gündemi
17.00 İstanbul BBSK - Galatasaray HDI Sigorta 17.30 Tokat Bld.Plevne - Afyon Bld. Yüntaş 19.00 İnegöl Bld. - Arkas Spor AVRUPA'DAN FUTBOL UEFA Şampiyonlar Ligi 20.55 Krasnodar - Chelsea 23.
Krasnodar - 26.10.2020
Cüneyt Çakır ve Ali Palabıyık, Şampiyonlar Ligi'nde düdük çalacak
UEFA Şampiyonlar Ligi E Grubu'ndaki Sevilla-Rennes maçını Cüneyt Çakır, aynı gruptaki Krasnodar-Chelsea karşılaşmasını ise Ali Palabıyık yönetecek.
Krasnodar - 26.10.2020
UEFA'dan Ali Palabıyık'a görev
FIFA kokartlı Türk hakem Ali Palabıyık, Rusya'nın Krasnodar ile İngiltere'nin Chelsea takımları arasında 28 Ekim Çarşamba günü oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi E Grubu müsabakasını yönetecek.
Krasnodar - 26.10.2020
Şampiyonlar Ligi'nde ikinci hafta heyecanı başlıyor
Ligde ikinci hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle: Yarın: 20.55 Lokomotiv Moskova (Rusya) - Bayern Münih (Almanya) 20.55 Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Inter (İtalya) 23.00 Atletico Madrid (İspanya) - Salzburg (Avusturya) 23.00 Borussia Mönchengladbach (Almanya) - Real Madrid (İspanya) 23.00 Olympique Marsilya (Fransa) - Manchester City (İngiltere) 23.00 Porto (Portekiz) - Olympiakos (Yunanistan) 23.00 Atalanta (İtalya) - Ajax (Hollanda) 23.00 Liverpool (İngiltere) - Midtjylland (Danimarka) 28 Ekim Çarşamba: 20.55 Krasnodar (Rusya) - Chelsea (İngiltere) 20.
Krasnodar - 21.10.2020
Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki en önemli organizasyonu UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 2020-21 sezonu, E, F, G ve H gruplarında oynanan 8 maçla başladı.
Krasnodar - 19.10.2020
Perdenin İstanbul'da kapanacağı Şampiyonlar Ligi'nde heyecan başlıyor
Ligde ilk hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle: Yarın: 19.55 Zenit (Rusya) - Club Brugge (Belçika) 19.55 Dinamo Kiev (Ukrayna) - Juventus (İtalya) 22.00 Rennes (Fransa) - Krasnodar (Rusya) 22.
Krasnodar - 16.10.2020
Pegasus'tan 9 Euro+ vergilerle dış hat bilet kampanyası
Pegasus Hava Yolları, 2021 İlkbahar-Yaz sezonunda bazı dış hat uçuşları için bilet kampanyası başlattı.
Krasnodar - 16.10.2020
Son dakika haber... İsviçre, Kırım Köprüsü ile ilgili Rusya'ya yaptırım kararı aldı
Ukrayna'da iç savaşın ardandan Rusya tarafından Kırım'da tek taraflı referandum yapılmış ve referandum sonuçlarına göre Kırım, Rusya'ya bağlanmıştı. Rusya, Kırım'ı ilhak ettikten sonra yarımadaya hem askeri hem de ekonomik yatırımlarını arttırırken, 2 yıl önce Rusya'nın Krasnodar Bölgesi ile Kırım'ı bağlayan 18 kilometrelik Kırım Köprüsü ulaşıma açılmıştı.
Krasnodar - 13.10.2020
Pegasus Hava Yolları, Antalya-Moskova uçuşlarına başlıyor
Yeni hattın biletleri, Antalya'dan Moskova'ya 75,99 dolardan başlayan, Moskova'dan Antalya'ya ise 75,99 avrodan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Pegasus Hava Yolları, Antalya'dan gerçekleşen direkt seferleriyle yolcularına yurt içinde Adana, Kayseri, Trabzon, İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara olmak üzere 5 noktaya, yurt dışında ise Tel Aviv, Londra, Bişkek, Moskova, Krasnodar, Amman ve Almatı olmak üzere 7 noktaya uçma imkanı sağlıyor.
Krasnodar - 6.10.2020
Son dakika... Süper Lig kulüpleri 1. transfer dönemini hareketli geçirdi
Gidenler: Nazım Sangare (Fenerbahçe), Paul Mukairu (Anderlecht-kiralık), Yekta Kurtuluş (Altay), Salih Dursun (Gençlerbirliği), Ondrej Celustka (Sparta Prag), Diego Angelo (Gençlerbirliği), Gustavo Blanko Leschuk (Real Oviedo), Luis Francisco Grando (Serbest), Delvin N'Dinga (Serbest), Aly Cissokho (Serbest), Charles Fernando Basílio da Silva (Serbest), William Vainqueur (Serbest), Cenk Şen (Bodrumspor-kiralık), Talha Bulut (Kemerspor 2003-kiralık), Mert Çölgeçen (Kemerspor 2003-kiralık), Yakup Mert Çakır (Bodrumspor-kiralık), Mustafa İnan (Kemerspor 2003-kiralık), Erman Vardar (Bodrumspor-kiralık), Batuhan Berkay Fındık (Bodrumspor-kiralık), Mikail Başar (Bodrumspor-kiralık), Harun Kavaklıdere (Bodrumspor-kiralık), Sergen Yatağan (Bodrumspor-kiralık), Cengiz Demir (Bodrumspor-kiralık), Gökdeniz Yılmaz (Bodrumspor-kiralık), Harun Alpsoy (Altay), Kaan Mert Nasırcılar (Bodrumspor-kiralık), Apti Mert Çayır (Bodrumspor-kiralık) Göztepe: Gelenler: İrfan Can Eğirbayat (Adanaspor), Cherif Ndiaye (HNK Gorica-Hırvatistan), Brown Ideye (Aris-Yunanistan), Kubilay Sönmez (Hatayspor), Burak Süleyman (Kocaelispor), Dzenan Burekovic (Ujpest-Macaristan), Balazs Megyeri (Atromitos-Yunanistan), Obinna Nwobodo (Ujpest), Marko Mihojevic (PAOK-Yunanistan), Guilherme (Alvarenga-Portekiz-kiralık), Kerim Alıcı (Altınordu) Gidenler: Kamil Wilczek (Kopenhag-Danimarka), Andre Castro (Braga-Portekiz), Wallace Reis (Vitoria-Brezilya), Kerem Atakan Kesgin (Demir Grup Sivasspor), Celso Borges (Deportivo La Coruna-İspanya), Göktuğ Bakırbaş (Ümraniyespor-kiralık), Beto (Leixos-Portekiz), Ege Özkayımoğlu (1922 Konyaspor-kiralık), Hakan Cinemre (Adanaspor), Deniz Kadar, Cameron Jerome, Serdar Gürler (kiralık sözleşmesi bitti), Kerim Alıcı (Beypiliç Boluspor-kiralık), Eren Bilen (Menemenspor-kiralık) Hes Kablo Kayserispor: Gelenler: Yaw Ackah (Boavista), Daniel Avramovski (Vardar), İlhan Parlak (MKE Ankaragücü), Dimitrios Kolovetsios (Panathinaikos), Harrisson Manzala (SCO Angers), Joseph Attamah (Medipol Başakşehir), İlhan Depe (Kasımpaşa), Muğdat Çelik (Gaziantep Futbol Kulübü), Wilfried Kanga (SCO Angers), Aaron Justin Lennon (Burnley), Denis Alibec (Astra Giurgiu), Manuel Fernandes (Serbest - en son FK Krasnodar'da oynadı), Aziz Eraltay (Medipol Başakşehir) Gidenler: Hakan Arıkan, Eray İşcan, Emre Taşdemir (kiralık sözleşmesi sona erdi), Diego Angelo (kiralık sözleşmesi sona erdi), Muris Mesanovic (kiralık sözleşmesi sona erdi), Artem Kravets (Dinamo Kiev-Konyaspor), Bernard Mensah (Beşiktaş'a kiralık gitti), Dja Djedje (Sözlemesi bitti), Ben Rienstra (Sözleşmesi fes edildi), Enver Cenk Şahin (kiralık sözleşmesi sona erdi), Mario Situm (Sözleşmesi fes edildi), Ziya Alkurt (sözleşmesi fes edildi), Anthony Uzodimma (Giresunspor'a kiralık gitti), Aksel Aktaş (Sözleşmesi fes edildi), Mert Kula (Keçiörenspor'a kiralık gitti), Furkan Polat (Kırşehirspor'a kiralık gitti), İttifak Holding Konyaspor: Gelenler: Samuel Eduok (Hajduk Split), Ertem Kravets (Dynamo Kyiv), Ahmet Çalık (Galatasaray), İbrahim Sehic (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Oğuz Kağan Güçtekin (Fenerbahçe), Erten Ersu (Fenerbahçe), Adil Demirbağ (Adana Demirspor), Eray Birnican (Alanyaspor), Sokol Cikalleshi (Akhisarspor), Musa Çağıran (Alanyaspor), Abdülkerim Bardakçı (Kiralıktan döndü) Gidenler: Jens Jonsson (Sözleşmesi bitti), Ferhat Öztorun ( Tuzlaspor), Ertuğrul Taşkıran (Kasımpaşa), Selim Ay (Çaykur Rizespor), Rogerio Thuram (Tuzlaspor), Fallou Diagne (Sözleşmesi bitti), Ali Turan (Sözleşme fesih), Riad Bajic (Kiralık sözleşmesi bitti - Unidesa) Demir Grup Sivasspor: Gelenler: Jorge Felix (Piast Gliwice), Max Gradel (Toulouse), Kerem Atakan Kesgin (Göztepe), Casimir Ninga (SCO Angers), Faycal Fajr ( Getafe), Olarenwaju Kayode (Shakhtar Donetsk), Robin Yalçın (Yeni Malatyaspor) Gidenler: Emre Kılınç (Galatasaray), Mert Hakan Yandaş (Fenerbahçe), Fatih Aksoy (Aytemiz Alanyaspor), Fernando (Çaykur Rizespor), Abdou Razack Traore (Giresunspor) Yeni Malatyaspor: Gelenler: Benjamin Tetteh (Sparta Prag-kiralık), Murat Akça (Giresunspor), Zeki Yavru (Yukatel Denizlispor), Adem Büyük (Galatasaray), Jetmir Topalli (Ballkani), Eray İşcan (Hes Kablo Kayserispor), Doğukan Emeksiz (Sarıyer), Kubilay Kanatsızkuş (Bursaspor), Wallace Fortuna dos Santos (Lazio), Ertaç Özbir (Gençlerbirliği), Guido Herrera (Talleres), Fernando Zuqui (Estudiantes), Christian Cueva (Santos), Jody Lukoki (Ludogorets), Semih Kaya (Sparta Prag), Olcay Şahan (Yukatel Denizlispor) Gidenler: Yiğithan Güveli (Altınordu), Gökhan Akkan (Ankaraspor-kiralık), Rahman Buğra Çağıran (Samsunspor-kiralık), Gökhan Töre (Beşiktaş), Murat Yıldırım (Gençlerbirliği), Eren Tozlu (Giresunspor), Fabien Farnolle (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Arturo Mina (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Mitchell Donald (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Robin Yalçın (Demir Grup Sivasspor), Sakıb Aytaç (Yukatel Denizlispor) Gaziantep Futbol Kulübü: Gelenler: Andre Felipe (Gremio), Çağlar Şahin Akbaba (Bursaspor), Enver Cenk Şahin (Kayserispor), Mirza Cihan (Galatasaray-kiralık), Nouha Dicko (Hull City), Zvonimir Kozulj (Pogon Szczecin), Kevin Mirallas (Royal Antwerp), Amedej Vetrih (Çaykur Rizespor) Gidenler: Raman Chibsah (Bochum-Sözleşme feshi),Seifedin Chabbi (Serbest), Bartlomiej Pawlowski (Sözleşme feshi-Slask Wroclaw), Süleymane Diarra (Serbest), Patrick Twumasi (Kirlalık sözleşmesi bitti), Olarenwaju Kayode (Kiralık sözleşmesi bitti), Haydar Yılmaz (Kirlalık sözleşmesi bitti), Kerim Avcı (Sözleşmesi bitti), Muğdat Çelik (Sözleşme feshi-Kayserispor), Yusuf Türk (Karacabey Belediyespor-kiralık), Mücahit Albayrak (Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor-kiralık), Mahmut Bilir (Sözleşme feshi) Çaykur Rizespor: Gelenler: Loic Remy (Lille), Fabricio Baiano (Maritimo), Emir Dilaver (Dinamo Zagreb), Doğan Erdoğan (Trabzonspor), Yassine Meriah (Olimpiakos-kiralık), Kemal Rüzgar (Altınordu), Yasin Pehlivan (Gençlerbirliği), Konrad Michalak (kiralık), Selim Ay (Atiker Konyaspor), Godfred Donsah (Bologna), Fernando Andrade (kiralık-Porto) İsmail Köybaşı (Granada), Onur Bulut (Aytemiz alanyaspor-kiralık), Murat Sağlam (Fenerbahçe-kiralık), Dusan Jovancic (Kızılyıldız) Gidenler: Dimitrios Chatziisaias (Sözleşme fesih), Amedej Vetrih (Gaziantep FK), Mohammed Abarhoun (Serbest), Ivanıldo Fernandes (Kiralıktan geri döndü), Denys Garmash (Kiralıktan geri döndü), Andrii Boriachuk (Kiralıktan geri döndü), Oğuz Kağan Güçtekin (Kiralıktan geri döndü), Diomande (Sözleşme fesih), Yan Sasse (Kiralıktan geri döndü), Orhan Ovacıklı (Serbest), Oğulcan Çağlayan (Galatasaray) Aminu Umar (Sözleşmesi askıya alındı) MKE Ankaragücü: Gelenler: Alper Potuk (Fenerbahçe), Zvonimir Sarlija (Slaven Belupa), Şahverdi Çetin (Eintracht Frankfurt), Erdi Dikmen (Ankara Keçiörengücü), Atakan Çankaya (Ankaraspor), Mücahit Can Akçay (İttifak Holding Konyaspor), Jonathan Bolingi (Royal Antwerp-kiralık), Luka Adzic (Anderlecht-kiralık), Assane Diousse (Saint-Etienne-kiralık), Idriz Voca (Luzern), Emre Güral (Türkgücü Münih), Torgeir Borven (Rosenborg), Daniel Lukasoik (Lechia Gdansk), Endri Çekici (NK Olimpija).
Krasnodar - 6.10.2020
Son dakika haberleri! Kayserispor 14 transfer yaptı
Son dakika haber... SÜPER Lig takımlarından Hes Kablo Kayserispor, yeni sezon öncesi 14 transfer yaptı.
Krasnodar - 6.10.2020
Kayserispor, Fernandes'i renklerine bağladı
Hes Kablo Kayserispor, Krasnodar'da forma giyen ve bir dönem Beşiktaş'ta top koşturan Manuel Fernandes ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.
Krasnodar - 1.10.2020
Şampiyonlar Ligi'nde grup aşaması kuraları çekildi
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki en önemli organizasyonu UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 2020-2021 sezonu grupları belli oldu.
Krasnodar - 1.10.2020
Başakşehir'in Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri belli oldu
Şampiyonlar Ligi H Grubu'nda yer alan Başakşehir, PSG, Manchester United ve Leipzig ile eşleşti.
Krasnodar - 1.10.2020
Şampiyonlar Ligi'nde Başakşehir'in rakipleri belli oldu
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde H Grubu'nda yer alacak olan İstanbul Başakşehir'in rakipleri Paris Saint-Germain, Manchester United ve Leipzig oldu.
Krasnodar - 30.9.2020
Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi
Rusya'nın Krasnodar, Avusturya'nın Salzburg ve Danimarka'nın Midtjylland takımları, play-off turunu geçerek turnuvada grup aşamasına kaldı.
Krasnodar - 30.9.2020
30 Eylül Çarşamba DHA Spor Gündemi
AVRUPA'DAN FUTBOL Almanya Süper Kupa 21.30 Bayern Münih - Borussia Dortmund Şampiyonlar Ligi Play-Off 22.00 PAOK - Krasnodar 22.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Krasnodar Haber, Krasnodar Son Dakika Haberleri - Haberler - Krasnodar haber sayfamızda Krasnodar haberleri okuyabilir, Krasnodar son dakika haberleri ve güncel Krasnodar gelişmelerini görebilirsiniz. Şampiyonlar Ligi'nde heyecan devam ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.11.2020 20:22:39. #1.14#
title