Kent Konseyi Haberleri

Kent Konseyi haber, Kent Konseyi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kent Konseyi - Bugün
Balıkesir'de "İstiklal" konulu şiir yarışması"
İstiklal Marşı'nın kabulünün 100. yılında, Balıkesir Üniversitesi, Kent Konseyi, Türk Ocakları Balıkesir Şubesi ile Balıkesir Yazarlar ve Şairler Derneğince "İstiklal" konulu şiir yarışması düzenlenecek.
Kent Konseyi - Bugün
Turizm sektörü sezon başlamadan aşılanmak istiyor
"Turizm çalışanlarını da aşılatırsak sezona daha güçlü gireriz" Antalya Kent Konseyi Turizm Çalışma Grubu Başkanı Recep Yavuz da aşının öneminin her geçen gün arttığını söyledi.
Kent Konseyi - 17.01.2021
Ankara Kent Konseyinden Türkiye Belediyeler Birliğine ziyaret
Ankara Kent Konseyi (AKK) Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ve heyeti, Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'e farkındalık ziyaretinde bulundu.
Kent Konseyi - 15.01.2021
Suudi Arabistan'ın Washington Büyükelçiliğinin sokağına "Cemal Kaşıkçı Yolu" ismi verilmesi için tasarı sunuldu
ABD'nin başkenti Washington'daki Suudi Arabistan Büyükelçiliğinin bulunduğu sokağın isminin "Cemal Kaşıkçı Yolu" olarak değiştirilmesi için Kent Konseyine tasarı sunuldu.
Kent Konseyi - 15.01.2021
"Turizmin başkenti" Antalya, 175 ülkeden misafir ağırladı
"Dünyada bunu başarabilen başka bir ülke yok" Antalya Kent Konseyi Turizm Çalışma Grubu Başkanı Recep Yavuz, AA muhabirine, 2020'nin salgın döneminde hazırlık ve test yılı olduğunu söyledi.
Kent Konseyi - 13.01.2021
Gülnar'a yeni yürüyüş yolu yapıldı
Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, AA muhabirine ilçe belediyesi ve kent konseyinin iş birliğiyle belediye mesire alanının etrafına 5 kilometre uzunluğunda yürüyüş yolu yaptıklarını söyledi.
Kent Konseyi - 13.01.2021
Gölbaşı Belediyesi'nden, 'Hiçbir Çocuğumuz İnternetsiz Kalmasın' projesi
Gölbaşı Belediye Başkanı Şimşek, çocukların EBA eğitimlerini kesintisiz sürdürebilmeleri amacıyla 'Hiçbir Çocuğumuz İnternetsiz Kalmasın' projesini hayata geçirdiklerini kaydetti. Başkan Şimşek, "Belediyemizin projesi ile doğrudan çocuklarımızın evine internet getiriyoruz. Projemizin hedef kitlesini, Gölbaşımızın 54 mahallesinde yaşayıp gelir düzeyi düşük, evinde interneti bulunmayan çocuklarımız oluşturmaktadır. Evinde interneti bulunmayan ilköğretim ve ortaöğretim çağındaki ihtiyaç sahibi 350 evladımız ile kent konseyimizin köylerde yapmış olduğu istişarelerle belirlemiş olduğu üniversite öğrencilerine internet bağlantısı sağlayacağız.
Kent Konseyi - 12.01.2021
Trabzon'da meyve fidanları toprakla buluştu
Genç, fidan dikmenin sadece belediyelerin işi olmadığına işaret ederek, şöyle devam etti: "Bütün vatandaşların bireysel olarak da fidan dikmesi gerekiyor. Burada çocuklarımızla birlikte yeni bir meyve bahçesi oluşturuyoruz. Hem yöresel meyvelerimizi hem de diğer türlere ait meyveleri toprakla buluşturduk. Buraya sadece meyve bahçesi olarak da bakmamalıyız. Aynı zamanda yeşil alanlarımızı da artırıyoruz. Bu meyvelerden ilerleyen yıllarda hem vatandaşlarımız istifade edecek hem de ilçemizdeki yeşil alanlarımız artacak. Mevcut yeşil alanlarımızı korumanın yanında bunların sayılarını daha da artırmalıyız. İlçemizi daha yeşil bir hale getirmek için boş bulduğumuz her alana fidan dikmeliyiz." Bütün insanların doğaya ve çevreye saygılı olması gerektiğine vurgu yapan Genç, şunları kaydetti: "Ormanlarımız, ağaçlarımız, yeşil alanlarımız bizim zenginliğimizdir. İlçemizde yeşil alanlar ne kadar artarsa o oranda ilçemiz güzelleşmiş, ferahlamış olur. Hava kirliliğiyle, iklim değişikliğiyle mücadele etmek için fidan dikimi yapmalıyız. Doğanın dengesini ancak bu şekilde sağlayabiliriz. Bütün insanlar doğaya, çevreye saygılı olmalı, onu korumalıdır. Çocuklarımıza bu bilinci aşılamalıyız. O nedenle de çocuklarımızı da fidan dikim etkinliğine davet ederek onlarda bu bilinci oluşturmaya gayret ediyoruz." Fidan dikim etkinliğinde Genç'e Ortahisar Kent Konseyi Başkanı Önder Taşan da eşli etti.
Kent Konseyi - 11.01.2021
Tutuklanan eski başkan, CHP'li vekil 'Bunlar bizden' deyince rüşvet almamış
5 KİŞİ TUTUKLANDI, 1 KİŞİYE EV HAPSİ VERİLDİ Cumhuriyet Savcısı tarafından sorgulanan 17 şüpheliden 8'i serbest bırakıldı. Mahkemeye çıkarılan 9 şüpheliden Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, Ceyhan Belediyesi İmar Müdürü Gül Derya Demir, Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can, belediye personeli Şefket Açan ve Müteahhit Murat İnanır tutuklandı, Ceyhan Kent Konseyi Başkanı Selahattin Güler ise ev hapsine çarptırıldı.
Kent Konseyi - 30.12.2020
Ortahisar Vefa Sosyal Destek Grubu 38 bin 432 çağrıya cevap verdi
Genç, belediye olarak herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için olağanüstü gayret sarf ettiklerine dikkat çekerek şunları kaydetti: "Esnafımıza 600 bin lira yardımda bulunduk. İhtiyaç sahibi 8 bin 500 aileye gıda yardımı gerçekleştirdik. Genel sokağa çıkma yasaklarında hemşehrilerimize toplamda 100 bin ekmek dağıttık. Hastanelerimize düzenli olarak tatlı ve börek ikramında bulunduk. 35 aileye soba, 3 bin aileye giysi ve 150 aileye de kıyafet yardımında, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza 15 ton kömür, 2,5 ton odun yardımı yaptık. Diğer yandan 215 aileye evde bakım hizmeti sağladık. Gazi ve şehit ailelerine belediye paketi hazırladık." Sokağa çıkma kısıtlamalarından büyük oranda etkilenen engelli ve yaşlılara evde tıraş hizmeti verildiğini dile getiren Genç, "Ortahisar Kent Konseyi ve belediyemiz işbirliğiyle 70 kuaför ve berberimizle birlikte 35 gün boyunca toplamda 230 engelli ve yaşlı vatandaşımıza evde tıraş hizmeti vereceğiz.
Kent Konseyi - 29.12.2020
Son dakika haber: 10 Yıl önce bugün neler oldu?
SİLAHSIZ TÜRKİYE İÇİN YÜRÜDÜLER Bursa'da, Nilüfer Kent Konseyi üyeleri silahlanmaya karşı yürüdü.
Kent Konseyi - 26.12.2020
Ankara Kent Konseyi Başkanı Yılmaz'dan Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 101. yılı mesajı Açıklaması
Ankara Kent Konseyi (AKK) Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, "101 sene önce milli mücadele için toplumun her kesimini bir araya getiren 27 Aralık coşkusunu bugün Ankara'yı dünya başkenti yapmak için yaşatıyoruz.
Kent Konseyi - 25.12.2020
Adana'daki rüşvet operasyonunun zanlıları, 250 milyon liralık haksız kazanca göz yummuş
Eski Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can, Ceyhan Belediyesi İmar Müdürü Gül Derya D, Ceyhan Kent Konseyi Başkanı Selahattin G, belediye personeli Şevket A.
Kent Konseyi - 24.12.2020
Borçların ertelenmesi turizmcilere "ilaç" gibi geldi
"Sektöre oksijen maskesi gibi gelecek" Antalya Kent Konseyi Turizm Çalışma Grubu Başkanı Recep Yavuz, söz konusu tesislerden temmuz ile aralık aylarında tahsil edilecek gelirlerin bir yıl süreyle ertelenmesinin sektör için değerli olduğunu vurguladı.
Kent Konseyi - 24.12.2020
Ceyhan'daki rüşvet operasyonunda 5 kişi tutuklandı
KADİR AYDAR'INDA ARALARINDA BULUNDUĞU 5 KİŞİ TUTUKLANDI Ceyhan ilçesi nöbetçi sulh ceza hakimliğine çıkarılan, eski Belediye Başkanı Kadir Aydar, Ceyhan Belediyesi İmar Müdürü Gül Derya D., Belediye Personeli Şevket A., Müteahhit Murat İ., Şeref C. tutuklanırken Ceyhan Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Selahattin G.
Kent Konseyi - 24.12.2020
Son dakika haberi! Ceyhan'daki rüşvet operasyonunda eski başkan dahil 5 kişi tutuklandı
KADİR AYDAR'IN DA ARALARINDA BULUNDUĞU 5 KİŞİ TUTUKLANDI Ceyhan ilçesi nöbetçi sulh ceza hakimliğine çıkarılan, eski Belediye Başkanı Kadir Aydar, Ceyhan Belediyesi İmar Müdürü Gül Derya D., Belediye Personeli Şevket A., Müteahhit Murat İ., Şeref C. tutuklanırken Ceyhan Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Selahattin G.
Kent Konseyi - 24.12.2020
Adana'daki rüşvet soruşturması kapsamında 5 zanlı tutuklandı
Eski Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can, Ceyhan Belediyesi İmar Müdürü Gül Derya D, Ceyhan Kent Konseyi Başkanı Selahattin G, belediye personeli Şevket A.
Kent Konseyi - 17.12.2020
Kilis Kent Konseyi Başkanı Fikret Oğuztürk görevinden istifa etti
Kilis Kent Konseyi Başkanı Fikret Oğuztürk, görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kent Konseyi Haberleri | Kent Konseyi Haber - Haberler - Kent Konseyi haberleri, son dakika kent konseyi haber ve gelişmeleri burada. Balıkesir'de İstiklal konulu şiir yarışması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.1.2021 16:14:53. #1.15#
title