Kapadokya Üniversitesi Haberleri

Kapadokya Üniversitesi haber, Kapadokya Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kapadokya Üniversitesi - 02.08.2021
Nevşehir'de "Aşık Sanatı Sempozyumu" düzenlendi
Kapadokya Üniversitesi tarafından "Aşık Sanatı Sempozyumu" düzenlendi.
Kapadokya Üniversitesi - 28.07.2021
Kapadokya Üniversitesi Osmanlı dönemi metinleri kitaplaştırdı
Kapadokya Üniversitesinin (KÜN) kurucusu İlke Eğitim ve Sağlık Vakfı tarafından 2008 yılında başlatılan "Temel Metinler Projesi"nin üçüncü etabı tamamlandı.
Kapadokya Üniversitesi - 28.07.2021
Giresun Üniversitesi'nden Büyük Başarı
İspanya'nın en büyük araştırma merkezi, Ulusal Araştırma Kurumu (National Research Council)'nun Cybermetrics Ünitesinde 200 den fazla ülkenin 31.
Kapadokya Üniversitesi - 21.06.2021
KÜN Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, Rekabet Forumu İnteraktif Etkinlikleri'ne katıldı
Çevrim içi olarak gerçekleşen etkinliğe Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof.
Kapadokya Üniversitesi - 04.06.2021
'Nevşehir Kapadokya Tanıtım Stratejisi Çalıştayı' Yapıldı
'Nevşehir Kapadokya Tanıtım Stratejisi Çalıştayı' Yapıldı Kültür ve Turizm Bakanlığı, Nevşehir Valiliği ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) işbirliğinde "Nevşehir Kapadokya Tanıtım Stratejisi Çalıştayı" düzenlendi. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen çalıştaya; Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof.
Kapadokya Üniversitesi - 11.05.2021
Kapadokya Üniversitesi mezuniyet töreni çevrim içi olarak yapıldı
Kapadokya Meslek Yüksekokulu, koronavirüs sebebi ile önceki yıl yüz yüze yapılamayan 2020 Sınıfı Mezuniyet Törenini, internet ortamı üzerinden çevrim içi olarak yaptı.
Kapadokya Üniversitesi - 15.04.2021
Kapadokya Üniversitesinden çevirim içi "Havacılık Sohbetleri Söyleşisi"
Kapadokya Üniversitesi (KÜN) tarafından düzenlenen "Havacılık Sohbetleri Söyleşisi" sektör liderlerinin katılımıyla çevrim içi yapıldı.
Kapadokya Üniversitesi - 07.04.2021
Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel Kapadokya Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini Ziyaret Etti
Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel Kapadokya Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Kapadokya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini ziyaret etti.
Kapadokya Üniversitesi - 29.03.2021
KÜN tarafından "Sürdürülebilir Gastronomi Çalıştayı" gerçekleştirildi
Kapadokya Üniversitesi (KÜN) Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü tarafından düzenlenen "Sürdürülebilir Gastronomi Çalıştayı", gastronomi alanının önemli isimlerinin katımıyla çevrim içi yapıldı.
Kapadokya Üniversitesi - 11.02.2021
Nevşehir Belediye Başkanı Savran'a tebrik ziyaretleri sürüyor
Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Naim Biçkin, Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof.
Kapadokya Üniversitesi - 06.09.2020
Ulubey Kanyonları'nda sıcak hava balonu test edildi
Kapadokya Üniversitesi ile Ulubey Belediyesi arasında yürütülen iş birliği kapsamında, bu sabah test uçuşu yapıldığı kaydedildi.
Kapadokya Üniversitesi - 10.07.2020
Beyşehir semalarında balon uçuşu denemesi
Konya'nın Beyşehir ilçesinde, balon deneme uçuşları gerçekleştirildi. Beyşehir Belediyesinin ev sahipliğinde Konya Büyükşehir Belediyesi ve Kapadokya Üniversitesi iş birliği ile ortaklaşa yürütülen çalışmalar kapsamında yapılan balon test uçuşu ilgiyle izlendi.
Kapadokya Üniversitesi - 07.07.2020
KAYÜ Rektörü Prof. Dr. Karamustafa'dan turizmde bölgeselliğe vurgu
Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Kapadokya Üniversitesi tarafından düzenlenen "Kapadokya Konuşmaları" etkinliğinde Kayseri'nin Kapadokya bölgesi içerisindeki yeri ve önemini değerlendirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kapadokya Üniversitesi Haberleri | Kapadokya Üniversitesi Haber - Haberler - Kapadokya Üniversitesi haberleri, son dakika kapadokya üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Ürgüp Bağ Bozumu ve Balon Festivali 10 Eylül'de Başlıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 04:59:05. #1.15#

title