Hülya Kaya Haberleri

Hülya Kaya haber, Hülya Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hülya Kaya - 29.03.2013
"İSKİ Artık Levent Kırca'ya Malzeme Olmuyor"
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Halkla İlişkiler Daire Başkanı Hülya Kaya'nın moderatörlüğünde Pendik Belediye Başkanı Dr.
Hülya Kaya - 06.12.2012
Kemalpaşalılar, 28 Şubat'ta Kapatılan İmam Hatip Lisesini Geri İstiyor
Eski binalarını geri isteyen okul yönetimi, İzmir Valiliği'ne başvurdu. Valilik, müfettiş raporuyla 300 bin lira zarar ettiği tespit edilen öğretmenevinin 2 Ekim 2012 tarihinde başka yere taşınması ve binanın okula tekrar tahsisine karar verdi ancak bu, bir türlü yerine getirilmedi. Gerekçe olarak ise öğretmenevinin taşınması için gösterilen adresin, eski askerlik şubesi binası olması gösterildi. Askerlik şubesi binasının müze olmasını isteyenler, öğretmenevinin yerinde kalması için imza kampanyası başlattı. Bu duruma tepki gösteren okulun ilk müdürlerinden Hadi Ceyhun, ondan sonra göreve gelen Eşref Şentürk, Okul Aile Birliği Başkanı Hülya Kaya, öğrenci velilerinden Ümran Üstündağ ve Halil Çakmak, yanlıştan bir an önce dönülmesini istedi.
Hülya Kaya - 30.11.2012
Saadet Partisi, MEB'in Kılık Kıyafet Yönetmeliğinin İptalini İstedi
Saadet Partisi İl Başkanlığı Kadın Kolları Başkanı Hülya Kaya, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) Kılık Kıyafet Yönetmeliği'nin iptal edilmesini istedi.
Hülya Kaya - 21.06.2012
Ağrı'da Vatandaşlardan Protesto
Mahalle sakini Hülya Kaya, belediyenin yol çalışmaları sırasında çevre temizliğine dikkat edilmediğini belirterek, bu nedenle protesto gösterisi düzenlediklerini söyledi.
Hülya Kaya - 29.05.2012
Organları 4 Kişiye Hayat Verdi
Edirne Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Zehra Gülsevin Şimşek, beyin ölümü gerçekleşen Safiye Kaya'nın ailesi ve yakınlarından organ bağışında bulunmalarını istedi. Eşini kaybetmesinin acısını yaşayan Ali Hikmet Kaya, oğlu Sebahattin ve gelini Hülya Kaya ile görüşerek organ bağışını kabul etti.
Hülya Kaya - 13.05.2012
Şehit Anneleri Miniatürk Kültür Parkı'nı Gezdi
Bazı anneler gözyaşlarına boğulurken, 14 yıl önce oğlunun Diyarbakır'da bayına masarak şehit olduğunu söyleyen Gülser Moğolkoç," Buruğuz üzgünüz. Buradan kalkıp Edirnekapı Şehitliği'ne çocuğumuzun yanına gideceğiz Anneler Günü'nü kutlayacağız. O bize gelemiyor, biz ona gideceğiz" dedi. İBB Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Hülya Kaya, "İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak değerli fedakar annelerimizi hatırladığımızı, unutmadığımızı bir kere daha göstermek istedik.
Hülya Kaya - 13.05.2012
Şehit Annelerinin "Anneler Günü" Kutlandı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Daire Başkanı Hülya Kaya, bugün fedakar annelerin hatırlandığını bir kez daha göstermek istediklerini ve şehit anneleri için bir program düzenlediklerini dile getirerek, şehit annelerinin hatırlanmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiklerini belirtti.
Hülya Kaya - 10.05.2012
Kozan'da "Kadın Sağlığı ve Meme Kanseri" Semineri
Sağlık eğitmenleri Necla Tunç ve Hülya Kaya, slayt gösterisi eşliğinde, seminere katılan kadınları, kadın sağlığı, kadın hastalıkları, doğum kontrol, meme kanseri konularında bilgilendirdi.
Hülya Kaya - 27.03.2012
Vezirköprü 5 Proje ile Bölge Sergisinde
Vezirköprü ilçesini temsil edecek diğer iki proje ise Cumhuriyet İlköğretim Okulu Matematik Öğretmeni Cuma Kaya ile Fazıl Mustafa Paşa İlköğretim Okulu Matematik Öğretmenİ Hülya Kaya ve öğrencilerinin çalışmalarından oluşuyor.
Hülya Kaya - 14.02.2012
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yalçın Karatepe Açıklaması
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanlığı'na atanan Malatyalı Prof. Dr. Yalçın Karatepe, TV Malatya'da yayınlanan ve Rıfat Gökçe, Bülent Yalvaç ve Hülya Kaya'nın sunduğu 'Malatya'nın Nabzı' programına telefonla bağlandı.
Hülya Kaya - 03.02.2012
Saadet Partili Kadınlar, Mevlit Kandili'ni Kutladı
Saadet Partisi(SP) Batman İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Kaya, Mevlit Kandili'nin Kadir Gecesi'nden sonra en kıymetli gece olduğunu ifade etti.
Hülya Kaya - 18.01.2012
Akmek'te Bulaşıcı Hastalıklar Semineri
Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK) Sakarya Kurs Merkezi'nde verilen seminerde konuşan 1 No'lu Ana Çocuk Sağlığı Merkezi'nde görevli hemşire Hülya Kaya, bulaşıcı hastalıkların, sakatlıklar ve ölümlere yol açabildiğine dikkati çekti.
Hülya Kaya - 18.01.2012
Akmek'te 'Bulaşıcı Hastalıklar' Semineri
1 No'lu Ana Çocuk Sağlığı Merkezi'nde görevli hemşireler tarafından AKMEK Sakarya Kurs Merkezi'nde verilen 'Bulaşıcı Hastalıklar ve Korunma Yolları' konulu seminere, Kepezli ev hanımları büyük ilgi gösterdi. Yaklaşık 200'e yakın ev hanımının katıldığı seminerde bulaşıcı hastalıklar ve korunma yolları ile ilgili bilgiler veren Hemşire Hülya Kaya, "Bulaşıcı hastalıklar sık ve yaygın görülerek, hastalıklara, sakatlıklara ve hatta ölümlere yol açabilir.
Hülya Kaya - 05.12.2011
Saadet Partisi Batman İl Başkanı Kaya'dan Aşure Günü Mesajı
Saadet Partisi Batman İl Başkanı Hülya Kaya, Aşure Günü nedeniyle mesaj yayınladı.
Hülya Kaya - 18.10.2011
Trafik Kazası Hayatını Kararttı, Umudu Mavi Kapakta...
Meral Özdemir - Diyarbakır'da geçirdiği trafik kazası sonucu tekerlekli sandalyeye mahkum olan Hülya Kaya (33), "Mavi Kapak Kampanyası" ile akülü arabaya kavuşmanın düşünü kuruyor.
Hülya Kaya - 17.09.2011
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanrıverdi, Salihli'de
Eyüp ve Hülya Kaya çiftinin oğulları Semih Kaya'nın Azaklar Kır Düğün Salonu'nda düzenlenen sünnet düğününe katılan Tanrıverdi, çifti ve çocuklarını tebrik etti.
Hülya Kaya - 17.08.2011
Düğün Hazırlığı Yapan Genç Kız Öldü
Kahta'ya bağlı Çukurtaş köyünde düğün hazırlığı yapan 20 yaşındaki Hülya Kaya'nın ani ölümü, yakınlarını ve köy sakinlerini üzdü.
Hülya Kaya - 16.05.2011
Ekrem Çetin İlköğretim Okulu Ankara'da
Ekrem Çetin İlköğretim Okulu Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni Hülya Kaya'nın rehberliğinde hazırlanan iki proje Ankara'da temsil etti.
Hülya Kaya - 04.03.2011
Iğdır Belediye Başkanına Hapis Cezası
Tutuksuz sanıklar Mehmet Bobilik, Mecit Yıldız, Süleyman Kalkan, Sıddık Turan, Hülya Kaya, Resul Eşiyok, Yaşar Aras, İsa Çelik, Ayşe Çelik, Enver Malk ve Ekrem Yakut'un ise beraatlerine karar verildi.
Hülya Kaya - 04.03.2011
Iğdır'daki "Silahlı Terör Örgütü" Davası
Tutuksuz sanıklar Mehmet Bobilik, Mecit Yıldız, Süleyman Kalkan, Sıddık Turan, Hülya Kaya, Resul Eşiyok, Yaşar Aras, İsa Çelik, Ayşe Çelik, Enver Malk ve Ekrem Yakut'un ise beraatlerine karar verildi.
Hülya Kaya - 03.03.2011
Sudanlı Öğrenciler Ortaköy'ü Gezdiler
Ortaköylü olan ve Sudan'da eğitim gören Hülya Kaya, 3 arkadaşını ilçeye getirerek tarihi ve turistik yerleri gezdirdi.
Hülya Kaya - 14.02.2011
Batman'da Mevlid Kandili Coşkusu
"MUKADDES EMANET KIYAMETE KADAR YOLUMUZU AYDINLATMAYA DEVAM EDECEKTİR" Saadet Partisi Batman Kadın Kolları Başkanı Hülya Kaya ise, yaptığı yazılı açıklamada, Müslüman aleminin Mevlit Kandilini kutladı.
Hülya Kaya - 03.02.2011
Dadaşlar Curling Türk Milli Takımı'nın İlk Galibiyetine Sevindi
Hülya Kaya da Türk Erkek Curling Milli Takımı'nın yenile yenile yenmeyi öğrendiğini belirterek, "Türkiye curlingte yenildi, yenildi ve yendi" sözleriyle duyguları kısaca özetledi.
Hülya Kaya - 27.01.2011
Türkiye Büyükler Tekvando Şampiyonası
Bayanlarda 49 kiloda Eskişehir Öncü'den Çilem Sarioğlu birinciliği, Ankara Ulaştırma'dan Hülya Kaya ikinciliği, Siirt Bilim'den Selen Döğer ile İstanbul Büyükşehir Belediye'den Nergiz Gencay üçüncülüğü elde etti.
Hülya Kaya - 09.01.2011
Fabrika Gibi İnek Yatırımı
Kura çekimi ve hayvanların belirlenmesinden sonra bir konuşma yapan Kaymakam Kemal Yıldız, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Ladik Tarımsal Kalkınma Kooperatifimizi ve İl Tarım Müdürlüğünün desteğiyle gerçekleştirilen bu projenin bir yıl gibi kısa bir sürede tamamlandığı vurguladı. - BİR DE SÜT FABRİKASI GEREKECEK- 'Devletimizin bu çapta büyük bir projeyi bölgemizde desteklenmiş olması, burada işsiz insan sayısını azaltacaktır' diyen Yıldız, şunları kaydetti: 'Bu projenin ilerleyen dilimlerinde ilçeye mutlaka bir süt fabrikası gerekecek. Yaklaşık 2.5 milyon liraya mal olan proje kapsamında 92 işletmeci ailemize 4'er adet süt sığırı, 1 adet süt sağım makinesi, bir yıllık yem ihtiyaçları, kooperatif binası ve süt soğutma ünitesi temin edildi. Bu proje bölge için büyük bir fırsattır. Burada bir ineğin çiftçimize maliyeti 6 bin 150 lira oldu. İneklerin parası, 2 yıl ödemesiz, 6 yıl boyunca eşit taksitlerle faizsiz geri ödenecek. Çiftçimize dağıttığımız ineklerin sağlık ve hijyen kontrolleri, Vakfımız ve İl Tarım Müdürlüğümüz tarafından rutin olarak yapılacak. Projenin hayırlı olmasını diliyorum.' Ladik Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Hüseyin Karakale ise bu büyük projenin gerçekleşmesinde kendilerine destek veren Kaymakam Kemal Yıldız ve önce Kaymakamımız Hülya Kaya ile Vakıf görevlileri başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hülya Kaya Haberleri | Hülya Kaya Kimdir - Haberler - Hülya Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hülya Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Pendik'te 8 Nisan Dünya Romanlar Günü kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 23:34:06. #1.14#

title