HASAN MUTLU HABERLERİ

Hasan Mutlu haber, Hasan Mutlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Mutlu

Hasan Mutlu

Doğum Yeri Tokat / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1955 - ...

Hasan Mutlu Kimdir ?

Hasan Mutlu 1955 Turhal nüfusuna kayıtlı. Ortaokul mezunu, sağlık görevlisi olarak çalıştı ve emekli oldu. Hasan Mutlu, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde BTP'den Hatay Altınözü ilçesi Belediye Başkan adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hasan Mutlu - 08.11.2020
Yüreğir Belediyesinden temizlik çalışması
Adana'nın Yüreğir ilçesinde belediye ekipleri, kötü koku ve görüntü kirliliğinin oluştuğu Sarıçam Deresini temizledi.
Hasan Mutlu - 25.09.2020
Edirne'den kısa kısa
Keşan Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, Derya ve İsmail Durgun'un kızları Lina, İrem ve İbrahim Kuzakçı'nın kızları Arya, Kader ve Hasan Mutlu'nun ikiz bebekleri Tekin Eymen ve Muhammet Asaf, Nuray ve Mustafa Kayacı'nın çocukları Halil Araz, Çiğdem ve Şinasi Yıldırım'ı kızları Müzeyyen Asi'yi evlerinde ziyaret ederek, hediyelerini verdi.
Hasan Mutlu - 06.02.2020
Aksaray'da sobadan zehirlenen 6 kişi tedaviye alındı
İlk olay, Güzelyurt ilçesi Ihlara beldesinde meydana geldi. Nurettin Mutlu, sabah saatlerinde  çocukları Zehra Melek Mutlu (6) ve  Hasan Mutlu (9)  ile yeğenleri  Melike Mutlu (12) ve  Hasan Mutlu'yu (10) uyandırmak için odaya girdi.
Hasan Mutlu - 06.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
İlk olay, Güzelyurt ilçesi Ihlara beldesinde meydana geldi. Nurettin Mutlu, sabah saatlerinde  çocukları Zehra Melek Mutlu (6) ve  Hasan Mutlu (9)  ile yeğenleri  Melike Mutlu (12) ve  Hasan Mutlu'yu (10) uyandırmak için odaya girdi.
Hasan Mutlu - 17.09.2019
"3. Art Trabzon Ulusal Resim Çalıştayı"
Üç gün sürecek çalıştayda ressamlar Abit Güner, Adil Ocak, Bünyamin Balamir, Ceyhan Murathanoğlu, Derya Yıldız, Hasan Mutlu, Haydar Durmuş, Gülay Birben, Güler Genç Erol, Kadir Şişginoğlu, Kenan Demir, Nurgül Ferahoğlu, Rasim Çubukçu, Osman Zeki Demirkale, Önder Aydın, Pınar Kanber, Raif Kalyoncu, Serdar Yılmaz, Yusuf Tarım ve Yüksel Baydar'ın yapacağı eserler, 20 Eylül 2019 Cuma günü saat 17.
Hasan Mutlu - 02.09.2019
Şehadet belgesi 43 yıl sonra verilen askeri öğrenci anısına tören
Emekli Yüksek Askeri İdare Mahkemesi Başsavcısı Kıdemli Albay Hasan Mutlu da Özsezer'in şehit sayılması için yürütülen hukuki süreç hakkında bilgi vererek, "43 yıl sonra da olsa bir arkadaşımızın şehadetinin tescillenmesi bize yeter.
Hasan Mutlu - 09.06.2019
Adana'da uyuşturucu operasyonları
Adana'da Ramazan Bayramı tatili süresince uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonlarda 68 zanlı gözaltına alındı.
Hasan Mutlu - 31.03.2019
Hatay'ın Altınözü İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Rifat Sarı 16 bin 533, Saadet Partisi adayı Mehmet Yüksek 9 bin 322, BTP adayı Hasan Mutlu 198 oy aldı.
Hasan Mutlu - 04.02.2019
Kanser Hastaları ve Hekimlerden Farkındalık Sergisi
24 resimden oluşan sergide, Prof. Dr. Hakan Şat Bozcuk, Doç. Dr. Hasan Mutlu ve hastalar bir araya geldi.
Hasan Mutlu - 11.07.2018
Antalya Emniyetinde Tayin Rüzgarı
Antalya Emniyet Müdürlüğünde başta il emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri olmak üzere bir emniyet amirinin de tayini çıktı. 2. sınıf emniyet müdür yardımcıları İlker Eşki Muş'a, Nedim Arkan Bitlis'e, Hasan Mutlu Batman'a, Aşır Sakık Sivas'a, Adem Nazlı Diyarbakır'a tayin edildi.
Hasan Mutlu - 15.05.2018
Çubuk'ta Şehit Annelerine ve Yakınlarına Özel Program
Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde düzenlenen program, Hafız Hasan Mutlu tarafından okunan Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.
Hasan Mutlu - 26.03.2018
Jandarma Okullar Komutanlığı Davasında Söz Sırası Müştekilerde
Müşteki Hasan Mutlu, olay tarihinde Jandarma Muhabere Elektronik Bilgi Sistemler Okulu (MEBS) şube müdürü olarak görev yaptığını, 15 Temmuz akşamı ise evinde bulunduğunu anlattı.
Hasan Mutlu - 11.03.2018
Dha Yurt Bülteni-4
'HALKIMIZ MİLLİ BİR DURUŞ SERGİLİYOR' Düzağaç Beldesi Işık Mahallesi Muhtarı Hasan Mutlu da böylesine önemli bir çalışmada yer almaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu söyledi.
Hasan Mutlu - 15.01.2018
Sandıklı'dan Kısa Kısa
Genel Kurula Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Türkiye Sebzeciler Meyveciler Seyyar Pazarcılar Federasyon Genel Başkanı Ali Karaca, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Mutlu ve oda üyeleri katıldı.
Hasan Mutlu - 08.01.2018
Çanakkale'de Trafik Kazası: 2 Yaralı
Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, Ayvacık-Küçükkuyu sahil yolunda, Ayvacık istikametinden Küçükkuyu yönüne giden Hasan Mutlu (38) idaresindeki 10 LC 034 plakalı panelvan tipi araç, Kozlu köyü sapağında kontrolden çıkarak yol kenarındaki elektrik direğine çarptı.
Hasan Mutlu - 27.12.2017
5 Bine Yakın Eski Eşya Gelecek Nesle Aktarılacak
Sandıklı Folklor ve Tarih Derneği (SAFAD) tarafından Yeni Sanayi Sitesi'nde 'Sosyal Yaşam ve Etnografik Sergi Salonu' meydana getirildi. Kısa zamanda açılması beklenen salonda, geçmişte kullanılan araç- gereçler ile eski mesleklere ait malzemeler yer aldı. Sergi salonunda, yok olmuş ve yok olmaya yüz tutmuş berberlik, semercilik, keçecilik, bakırcılık, marangozluk, leblebicilik, demircilik gibi meslekleri hatırlatan çeşitli eşyalar yer aldı. Salonda, ayrıca geçmişteki sosyal yaşama ait sinema makineleri, tarım aletleri, bakır mutfak eşyaları, giysiler ve oyma çocuk beşiği gibi 5 bine yakın eşya sergilendi. Sandıklı Kaymakamı Köksal Şakalar, 'Sosyal Yaşam ve Etnografik Sergi Salonu'nu gezerek, incelemelerde bulundu. Kaymakam Şakalar'a inceleme sırasında eski belediye başkanlarından SAFAD Yönetim Kurulu Üyesi Osman Seyman eşlik ederek, bilgi verdi. Seyman, "2016 yılında tarihi eşyalarımızın toplanması ile oluşan bir sergi. Sandıklı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Sayın Hasan Mutlu, genç yaşında düşünmüş.
Hasan Mutlu - 27.12.2017
5 Bine Yakın Eski Eşya Gelecek Nesle Aktarılacak
Sandıklı Folklor ve Tarih Derneği (SAFAD) tarafından Yeni Sanayi Sitesi'nde 'Sosyal Yaşam ve Etnografik Sergi Salonu' meydana getirildi. Kısa zamanda açılması beklenen salonda, geçmişte kullanılan araç- gereçler ile eski mesleklere ait malzemeler yer aldı. Sergi salonunda, yok olmuş ve yok olmaya yüz tutmuş berberlik, semercilik, keçecilik, bakırcılık, marangozluk, leblebicilik, demircilik gibi meslekleri hatırlatan çeşitli eşyalar yer aldı. Salonda, ayrıca geçmişteki sosyal yaşama ait sinema makineleri, tarım aletleri, bakır mutfak eşyaları, giysiler ve oyma çocuk beşiği gibi 5 bine yakın eşya sergilendi.  Sandıklı Kaymakamı Köksal Şakalar, 'Sosyal Yaşam ve Etnografik Sergi Salonu'nu gezerek, incelemelerde bulundu. Kaymakam Şakalar'a inceleme sırasında eski belediye başkanlarından SAFAD Yönetim Kurulu Üyesi Osman Seyman eşlik ederek, bilgi verdi. Seyman, "2016 yılında tarihi eşyalarımızın toplanması ile oluşan bir sergi. Sandıklı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Sayın Hasan Mutlu, genç yaşında düşünmüş.
Hasan Mutlu - 27.12.2017
Dha Yurt Bülteni-3
'GECE GÜNDÜZ ÇALIŞARAK BU ŞEKLE GETİRDİK' SAFAD Yönetim Kurul Üyesi Osman Seyman, "2016 yılında tarihi eşyalarımızın toplanması ile oluşan bir sergi. Sandıklı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Sayın Hasan Mutlu, genç yaşında düşünmüş.
Hasan Mutlu - 13.11.2017
Beylikdüzü Belediyesi 5. Uluslararası Resim Çalıştayı Başladı
Ekrem Kutlu Küratörlüğünde gerçekleştirilen çalıştayda Türkiye'den Adil Ocak, Ahmet Özel, Derya Yıldız, Ekrem Kutlu, Elçin Ünal, Emel Atalay, Erkin Keskin, Hasan Mutlu, Hatice Aras, Kemal Topçu, Mine Arasan, Pınar Kanber, Reyhan Demir, Ali Candaş, Müfit İşler, Erhan Bayladı, Mehmet Hakan Alşan, Ekrem Temizer, Bahar Akdeniz yer alırken Polonya'dan Dariusz Przewiezlıkowski, Norveç'ten Hanne Haukom, Finlandiya'dan Katja Juhola, Gürcistan'dan Malkhaz Zura Kochalidze, Romanya'dan Moldovan Smaranda Sabina, Slovenya'dan Narcis Kandardzic, Tunus'tan Nejib Rokbani, Dağıstan'dan Patimat Guseynova, İran'dan Pooneh Jafarinejad, Hinsitan'dan Rishi Kapil, Hollanda'dan Shefqet Avdush Emini, Pakistan'dan Sumera Jawad, Mısır'dan Taher Abdelazeem Saeed ve Kanada'dan Wageh Yassa Moner yer alıyor.
Hasan Mutlu - 15.10.2017
Sandıklı'da "Ahşap Oyma" Sergi Açıldı
Sandıklı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Sandıklı Belediyesi, Kültür Varlıklarını Koruma ve Yaşatma Derneği tarafından birlikte gerçekleştirilen "Ahşap oyma" sergisinin açılışı yapıldı. Sandıklı 15 Temmuz Demokrasi Meydanında açılışı yapılan sergiye, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Yavuz, Sandıklı Kültür Varlıklarını Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ekrem Çavuş, Sandıklı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Mutlu, İl Genel Meclisi Üyeleri, Ahşap Oyma Sanatı Hocası Mehmet Şükrü Baysal, Daire amirleri, kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Hasan Mutlu - 09.09.2017
Elmalı'da Sibel Can Rüzgarı
Elmalı'da bu yıl 665'incisi düzenlenen Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri, dün Ömer Paşa Camii'nde cuma namazı öncesi okunan mevlidi şerifle başladı. Cuma namazı sonrası saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından protokol ve güreşçilerin katılımıyla kortej yürüyüşü yapıldı. Korteje, Ak Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Kaymakam Gürbüz Saltaş, Belediye Başkanı Ümit Öztekin, Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Akın Çiçek, Emniyet Müdürü Hasan Mutlu, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Başkaya, MYO Müdürü Yard.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Mutlu Haberleri | Hasan Mutlu Kimdir - Haberler - Hasan Mutlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Mutlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi: Haliç'te can pazarı, o anlar kamerada.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 17:42:20. #1.14#
title