ERTEM ŞENER HABERLERİ

Ertem Şener haber, Ertem Şener son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ertem Şener

Ertem Şener

Doğum Yeri Malatya / Türkiye
Doğum Tarihi 18.7.1975 -

Ertem Şener Kimdir ?

Ertem Şener, 18 Temmuz 1975 tarihinde Malatya‘da doğmuştur. İstanbul 50. Yıl İNSA Lisesi’ni bitirdikten sonra Muğla Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nden mezun oldu. 1995 yılında bir radyoda çalıştı. Ardından Muğla‘da bölgesel bir televizyonda ve sonrasında TGRT‘de 1996’da profesyonelliğe adım attı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ertem Şener 26.1.2020
25 Ocak 2020 Haberleri
25 Ocak 2020 Manşet Haberleri.
Ertem Şener: Berna Keklikler Sorgu Odası'nda!Ertem Şener 18.9.2019
Ertem Şener 30.7.2019
Rasim Ozan Kütahyalı: Suçlamayı asla kabul etmiyorum
"BENİM BURADA KÖTÜ NİYETİM OLMADIĞINI BOŞNAK KARDEŞLERİM BİLİYORLAR" Kütahyalı, "Olayın şahitleri Sinan Engin, Ahmet Çakar, Ertem Şener, Abdulkerim Durmaz'dır.
Ertem Şener 30.7.2019
RASİM OZAN KÜTAHYALI: SUÇLAMAYI ASLA KABUL ETMİYORUM
"BENİM BURADA KÖTÜ NİYETİM OLMADIĞINI BOŞNAK KARDEŞLERİM BİLİYORLAR" Kütahyalı, "Olayın şahitleri Sinan Engin, Ahmet Çakar, Ertem Şener, Abdulkerim Durmaz'dır.
Ertem Şener 30.7.2019
Rasim Ozan Kütahyalı'nın "Boşnaklara hakaret" davası
Cinayetle suçlanması durumunda bu suçtan daha az üzüntü duyacağını kaydeden Kütahyalı, Sinan Engin, Ahmet Çakar, Ertem Şener ve Abdulkerim Durmaz'ın olaya şahit olduğunu, Engin'in mahkeme aşamasında tanık olarak dinlenilmesini talep ettiğini söyledi.
Ertem Şener 4.7.2019
Halil Söyletmez, Ertem Şener İle Sorgu Odası'na konuk oldu!
Halil Söyletmez ile ilgili merak edilenler Ertem Şener ile Sorgu Odası'nın ikinci bölümünde karşınıza çıkıyor! Televizyon ve YouTube eşleşmesine hazır mısınız?
Ertem Şener 4.6.2019
Sıcak yaz günlerinde sokak hayvanları unutulmadı
Ayrıca; kampanyaya destek veren uygulama kullanıcıları arasından seçilecek 3 kısa video; 16 Haziran tarihinde düzenlenecek etkinlikte ödüllendirileceği açıklandı. Videoları sunucu Ertem Şener, gazeteci ve HAÇİKO Derneği Başkanı Ömür Gedik, fotoğraf sanatçısı İbrahim Zaman, dağcı ve fotoğraf sanatçısı Nasuh Mahruki, ünlü oyuncu Tamer Karadağlı ve şarkıcı Yonca Evcimik'in de dahil olduğu jüri tarafından seçilecek.
Ertem Şener 15.8.2018
İzü Stadyumu Dostluk Maçıyla Açıldı
İZÜ Stadyumu'nun ev sahipliğinde gerçekleşen futbol müsabakasında, İlim Yayma Vakfı ve İlim Yayma Mezunları Derneği'nin (VEFADER) organizasyonuyla Türkiye'ye gelen Filistin'in 2'nci Lig futbol kulüplerinden Zeytindağı Spor ile sanat ve spor dünyasından sevilen isimlerin yer aldığı Şöhretler Karması karşılaştı. İki kardeş ülkeyi bir araya getiren maçta Şöhretler Karması takımında eski futbolcular Abdulkerim Durmaz, Hakan Ünsal, futbol yorumcuları Ertem Şener, Ahmet Çakar, Emre Tilev sanatçı Çağatay Akman, sosyal medya fenomeni Halil Söyletmez, radyo programcısı Adem Metan ile gazeteci Hakan Çelik ayrıca İZÜ Rektörü Prof.
Ertem Şener 14.8.2018
Şöhretler Karmasıyla Filistin Takımı Arasında Dostluk Maçı
Sabahattin Zaim Üniversitesi'nin Halkalı'daki kampüsündeki maç öncesi, eski futbolcular Abdulkerim Durmaz, Hakan Ünsal, futbol yorumcuları Ertem Şener, Ahmet Çakar, Emre Tilev gibi isimlerden oluşan şöhretler karması ve Zeytindağı Spor, ellerinde "iki şehir, tek yürek" yazan Türkçe ve Arapça pankartlarla sahaya çıktı.
Ertem Şener: Banker Bilo' Filmi Gerçek OlduErtem Şener 30.3.2018
Ertem Şener 21.11.2017
Sponsor Firma Sanica, Beyaz Futbol ve Derin Futbol'u Bıraktı
MHP Milletvekili Saffet Sancaklı bugün mecliste saat 14.00'te bir basın açıklaması yapacaklarını bildirirken, dün gece programın sunucusu Ertem Şener, Kütahyalı'nın programla ilişiğinin kesildiğini açıkladı.
Şu an buradasınız: Ertem Şener Haberleri | Ertem Şener Kimdir - Haberler - Ertem Şener haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ertem Şener kimdir, hayatı ve biyografisi. Murat Övüç'e kadın takipçisinden ilginç mesaj: Kocam yatak odasında sizi izliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.7.2020 00:04:52. #1.15#
title