Dünya Barış Günü

'Uluslararası Barış Günü'' her yıl 21 Eylül tarihinde kutlanmaktadır. ,Dünya Barış Günü kapsamında, dünya çapında barışın tesisi amaçlı çalışmalar yürütülür ve her 21 Eylül’de, Birleşmiş Milletler Merkezi’ndeki “Barış Çanı” çalınır.

DÜNYA BARIŞ GÜNÜ HABERLERİ

Dünya Barış Günü - 21.09.2021
Kılıçdaroğlu'ndan sosyal demokrat 96 siyasi partiye mektup
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Birleşmiş Milletler (BM) Dünya Barış Günü kapsamında 96 siyasi partiye gönderdiği mektupta, "Göç akınlarını sona erdirmek, sığınmacıların yaşadığı insani krizi çözmek için demokrasi ve insan hakları mücadelesi veren hepimize, çatışmalara son vermek ve...
Dünya Barış Günü - 21.09.2021
İstasyon Dergi'nin Eylül sayısı yayımlandı
ATAOL BEHRAMOĞLU'NDAN 'BENİM 12 EYLÜL'ÜM' YAZISI Yazar Yaşar Seyman ve Ahmet Telli 1 Eylül Dünya Barış Günü'nü konu edinenyazılarıyla okurlarıyla buluştu.
Dünya Barış Günü - 05.09.2021
Son dakika haberleri! Beyoğlu'ndaki izinsiz gösteride 47 kişi gözaltına alındı
Alınan bilgiye göre, Taksim Tünel Meydanı'nda toplanan grup, 1 Eylül Dünya Barış Günü çerçevesinde Bakırköy'de düzenlenmek istenen mitingin yasaklanmasını protesto etmek istedi.
Dünya Barış Günü - 03.09.2021
Menemen Barış Şarkılarıyla Yankılandı
1 Eylül Dünya Barış günü nedeniyle Menemen Belediyesi tarafından Asarlık Mahallesi'nde düzenlenen etkinliklerde Miraz Topluluğu, Şehriban Duman ve Oğuz Görceğiz sahne aldı.
Dünya Barış Günü - 02.09.2021
HDP'li Kerestecioğlu: "Adli yıl açmayı, bina kurdelesi kesip yargıyı da hepten betonlaştırmak olarak anlıyorlar"
Ankara Emek ve Demokrasi Güçleri Platformu'nun "1 Eylül Dünya Barış Günü"nü kutlamak için bir miting düzenlemek istediğini belirten Kerestecioğlu, "Ancak valilik ve emniyet önce mitingin yerini değiştirdi sonra da hiç kimsenin katılmaması için 3 ile 5 saatleri arasında mitingin yapılmasına müsaade edeceklerini söyledi.
Dünya Barış Günü - 02.09.2021
Bodrum Belediyesi, Antakya Medeniyetler Korosu konseri düzenledi
Koro, medeniyetler arasında bir köprü oluşturmak amacıyla seslendirdiği farklı dillerdeki şarkılarla dinleyenlere unutulmaz bir akşam yaşattı. 1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle Antakya Medeniyetler Korosu Bodrum Turgutreis Mahallesi'nde konser verdi.
Dünya Barış Günü - 01.09.2021
1 EYLÜL DÜNYA BARIŞ GÜNÜ - 1 Eylül 2021
Barışın ışığı insanın içinde saklı, ya dışarı çıkarıp birlikte aydınlanacağız ya da karanlıkta kaybolacağız. 1 Eylül Dünya Barış Günü hepimize umut olsun.Fatih GürbüzFoça Belediye Başkanı.
Dünya Barış Günü - 01.09.2021
Van'da husumetli aileler barıştırıldı
Kanaat önderi Hüsnü Timur ise 1 Eylül Dünya Barış Günü'nde iki aile arasında sağlanan barışın hayırlı olmasını diledi.
Dünya Barış Günü - 31.08.2021
Akdeniz'de kulaçlar barış için atılıyor
Hacettepe Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Master Yüzme Takımı'nın bu yıl üçüncüsünü düzenlediği, Türkiye ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) arasında çift yönlü yüzülen ve Akdeniz Barış Parkuru olarak adlandırılan organizasyon kapsamında milli ve yabancı yüzücüler, 1 Eylül Dünya Barış Günü'nde Taşucu'ndan Girne'ye yüzecek.
Dünya Barış Günü - 31.08.2021
1 Eylül Dünya Barış Günü
CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, 1 Eylül Dünya Barış Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Dünya Barış Günü - 30.08.2021
Edirne'den kısa kısa
Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, 1 Eylül "Dünya Barış Günü" nedeniyle mesaj yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Dünya Barış Günü Haberleri | Dünya Barış Günü Haber - Haberler - Dünya Barış Günü haberleri, son dakika dünya barış günü haber ve gelişmeleri burada. Kılıçdaroğlu'ndan sosyal demokrat 96 siyasi partiye mektup.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 19:43:38. #1.14#

title