Belek Haberleri

Belek haber, Belek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Belek 9.7.2020
"Turizmin başkenti"ne bir günde 9 ülkeden 36 uçak geldi
"Yeni rezervasyon akışlarımız var" Belek'te faaliyet gösteren lüks bir otelin genel müdürü Çağlar Bardakçı da otellerinde iç pazarın yanı sıra farklı ülkelerden turistlerin tatil yaptığını dile getirdi.
Belek 5.7.2020
Bakan Ersoy, "Ulualan Golf Otelleri Sivil Toplum Kuruluşları Toplantısı"nda konuştu Açıklaması
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Bu sene iki tane Serik'te, Belek ve Kadriye bölgesinde beş yıldızlı, büyük kapasiteli ücretsiz halk plajları hizmete giriyor, bu ay içinde hizmete alıyoruz.
Belek 3.7.2020
Ukrayna Dışişleri Bakanı Kuleba, Çavuşoğlu ile düzenlenen ortak basın toplantısında konuştu: (2)
Normalleşme sürecinde kente gelen ilk konuk bakan olan Kuleba, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile, Antalya'nın Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi'ndeki bir otelde düzenlenen "Türkiye-Ukrayna Ortak Stratejik Planlama Grubu 8.
Belek 3.7.2020
Çavuşoğlu Ukraynalı mevkidaşı Kuleba ile düzenlediği ortak basın toplantısında konuştu: (3)
Çavuşoğlu, Antalya'nın Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi'ndeki bir otelde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin esnetilmesiyle normalleşme sürecinde kente gelen ilk konuk bakan olan Ukrayna Dışişleri Bakanı Dmitro Kuleba ile "Türkiye-Ukrayna Ortak Stratejik Planlama Grubu 8.
Belek 3.7.2020
Ukrayna Dışişleri Bakanı Kuleba, Çavuşoğlu ile düzenlediği ortak basın toplantısında konuştu: (1)
Normalleşme sürecinde kente gelen ilk konuk bakan olan Kuleba, Antalya'nın Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi'ndeki bir otelde, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile "Türkiye-Ukrayna Ortak Stratejik Planlama Grubu 8.
Belek 3.7.2020
Çavuşoğlu Ukraynalı mevkidaşı Kuleba ile düzenlediği ortak basın toplantısında konuştu: (2)
Çavuşoğlu, Antalya'nın Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi'ndeki bir otelde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin esnetilmesiyle normalleşme sürecinde kente gelen ilk konuk bakan olan Ukrayna Dışişleri Bakanı Dmitro Kuleba ile "Türkiye-Ukrayna Ortak Stratejik Planlama Grubu 8.
Belek 3.7.2020
Çavuşoğlu Ukraynalı mevkidaşı Kuleba ile düzenlediği ortak basın toplantısında konuştu: (1)
Çavuşoğlu, Antalya'nın Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi'ndeki bir otelde, normalleşme sürecinde kente gelen ilk konuk bakan olan Ukrayna Dışişleri Bakanı Dmitro Kuleba ile "Türkiye-Ukrayna Ortak Stratejik Planlama Grubu 8'inci Toplantısı"nın ardından ortak basın toplantısı düzenledi.
Belek 2.7.2020
Caretta carettalar için 20 yıldır "yaşam nöbeti" tutuyor
Antalya'da, Deniz Kaplumbağalarını İzleme ve Koruma Projesi Asistanı Kerem Yekta Atatunç, nesli tükenme tehdidi altındaki caretta carettalar için Belek Turizm Bölgesi'nde yıllardır nöbet tutuyor.
Belek 28.6.2020
Son dakika haber... Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, Bodrum Kalesi'nin açılışında konuştu Açıklaması
"Ücretsiz halk plajımız 1 Temmuz'da hizmete girecek" Bodrum'un sadece arkeolojik değerleriyle değil, kültürel faaliyetleriyle de Türkiye'nin önemli bir noktası olduğunu dile getiren Ersoy, şunları kaydetti: "Turizm deyince kültür ve sanatla taçlandırdığınız zaman çok daha değerli, çok daha rakipsiz, çok daha güzel oluyor. Geçen sene biliyorsunuz bu bağlamda sahneyi de yetiştirmiştik ve hizmete almıştık. 1300 kişilik sahnemiz. Bu senede 1 Temmuz itibarıyla kültürel faaliyetlere izin verildi. 1 Temmuz itibarıyla sanat sahnemiz hizmete giriyor. Geçen sene hizmete aldığımız, Bodrumlular için bazen sık sık gündem oluyor burada fiyatlamalar, ücretsiz halk plajımız var. Onu da 1 Temmuz itibarıyla hizmete alıyoruz. Bu sezon için tekrar. Halk plajlarını da Türkiye'nin birçok yerine yayıyoruz. Yine temmuz sonuna kadar Antalya, Belek bölgelerinde iki tane daha halk plajını devreye alacağız ve Ege'nin çeşitli bölgelerinde, ilçelerinde her yerinde, halktan çok talep gören Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından işletilen ücretsiz halk plajlarını yaymaya devam edeceğiz.
Belek 27.6.2020
Normalleşme sürecinde hayranlarıyla buluşan Sibel Can: Sizleri çok özledim
Serik'e bağlı Belek turizm merkezindeki Sueno Deluxe Otel'de, Sibel Can konser verdi.
Belek 25.6.2020
Hayalet ağlar caretta carettaları öldürüyor
NESLİ tükenme tehlikesi altındaki deniz kaplumbağalarının Akdeniz'deki en büyük yuvalama alanı olan Belek sahilinde, bir caretta caretta'nın parakete misinasına dolanıp boğulduğu belirlendi.
Belek 24.6.2020
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, AA Editör Masası'na konuk oldu: (3)
"Bakanlığın işlettiği halk plajlarını Türkiye geneline yayacağız" Kültür ve Turizm Bakanlığı olarak Bodrum ve Çeşme'de iki halk plajı açtıklarını, ayrıca ikisini de Antalya Belek ve Kadriye'de açacaklarını vurgulayan Ersoy, onların da Bakanlığın sertifikasyonu ve genelgelerine tabi olduklarını dile getirdi.
Belek 24.6.2020
Belek'te caretta carettalar için "yaşam nöbeti"
Akdeniz havzasında en büyük caretta caretta yuvalama alanlarından birine sahip olan Antalya Belek'te nesli tükenme tehdidi ile karşı karşıya olan deniz kaplumbağaları için "yaşam nöbeti" başladı.
Belek 23.6.2020
Antalya'da "sağlıklı turizm" belgeli otel sayısı artıyor
Kentte son olarak Belek Turizm Bölgesi'ndeki Susesi Luxury Resort Otel, sertifika alan konaklama tesisleri arasına katıldı.
Belek 19.6.2020
Tekne sahipleri "mavi tur" hareketliliği için dış pazarın açılmasını bekliyor
Antalya'nın Konyaaltı, Kemer, Manavgat, Alanya, Belek, Kundu ve Kaş gibi turistik merkezlerinde demirli bekleyen teknelerin sahipleri, dış pazarın açılmasıyla başta Rus ve Almanlar olmak üzere, diğer Avrupa kaynaklı turistlerin "mavi tur" hareketliliğini başlatacağını düşünüyor.
Belek 18.6.2020
CHP'li Arı'dan "Serik sahilleri" uyarısı Açıklaması
CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, Serik'in Belek ve Kadriye mahallelerinde toplam 315 bin metrekarelik alanın halkın kullanımından çıkarılmak istendiğini belirterek, "Buradaki yeşil doku bozulacak, buralar turizm tesisi alanı yapılacak ve yapılaşmaya açılacak.
Belek 18.6.2020
Açık büfeye alışkın tatilci, tabakta servisi sevmedi
Koronavirüs tedbirleri kapsamında kısıtlamaların kaldırılmasıyla 1 Haziran itibariyle Türkiye'de normalleşme süreci başladı. Yeni normal hayat, beraberinde bazı kuralları da getirdi. Özellikle turizm tesislerinde tatil yapmak isteyenlere güvenli hizmet verilmesi için 'güvenli turizm belgesi' alınması zorunluluğu getirildi. Türkiye'nin turizm başkenti Antalya'nın Serik ilçesi Belek bölgesindeki oteller arasında ilk 'güvenli turizm belgesi'ni, Sueno Deluxe-Golf Hotels aldı.
Şu an buradasınız: Belek Haberleri | Belek Haber - Haberler - Belek haberleri, son dakika belek haber ve gelişmeleri burada. Hristiyan turistler 'Hoşgörü Bahçesi'nde İslamiyeti seçti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.7.2020 13:51:58. #1.14#
title