Belek Haberleri

Belek haber, Belek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Belek - 10.09.2021
GÜNDEM / 10 Eylül 2021
(New York) ÖZEL HABER 1- YÖK Başkanı Özvar, Kurulun "yeni dönem vizyonunu" açıkladı: "Türkiye'de, Anadolu'da pek çok üniversitemizin birer başarı hikayesinin olabileceğine inanıyorum. Yeni dönemimiz, bu başarı hikayesinin inşa edilmesiyle geçecektir" "(Üniversite-sanayi iş birliği) Eğitim ve öğretimin sanayi tesislerinin bir kısmında yürütülmesi gibi fevkalade önemli olduğunu düşündüğümüz modelleri gündeme getireceğiz. Her iki sektörün birbirinin içine daha fazla geçtiği modeller üzerinde duracağız" "(İstihdam odaklı üniversiteler) Bizim yeni dönemde üniversiteleri değerlendirirken, üniversitelerin ulusal ve uluslararası rekabette gücünün artırılması konusunda alınacak tedbirleri belirlerken dikkate alacağımız parametrelerden bir tanesi olacak" "Yeni kurumsal ve teşvik mekanizmaları, arzu edilen sonuçlara üniversitelerimizi ulaştıracak" "Uluslararası kurum veya bilim insanlarıyla daha daimi birliktelikler kurmayı arzu ediyoruz" (Selma Kasap/Sefa Şahin/Ankara) 2- Türk savunma sanayisi ürünleri milli sistemle izlenecek Profen Savunma AŞ tarafından geliştirilen Mobil Telemetre Yer İstasyonu ilk siparişi Türk savunma sanayisinden aldı Uçak, insansız hava aracı, füze, fırlatma sistemleri gibi hava platformlarının test verilerinin toplanması ve izlenmesinde kullanılacak sistem, 2023'te kullanıma sunulacak (Göksel Yıldırım/Washington) 3- Caretta caretta yavrularının zorlu "yaşam yolculuğu" AA ekibince görüntülendi Antalya Belek'teki yuvaları dört ay boyunca nöbet tutarak koruyan akademisyen ve gönüller, kaplumbağa yavrularının denizle buluşması için büyük çaba harcıyor Ekolojik Araştırmalar Derneği Deniz Kaplumbağalarını İzleme ve Koruma Projesi Asistanı Kerem Yekta Atatunç: "Yavruların yuvadan kurtulmalarını ve denizle buluşmalarını sağlıyoruz.
Belek - 19.06.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Antalya Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda konuştu: (3)
Erdoğan, Antalya Belek Turizm Merkezi'ndeki bir otelde düzenlenen AK Parti Antalya İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Toplantısına katılarak partililere hitap etti.
Belek - 19.06.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Antalya Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda konuştu: (2)
Antalya Belek Turizm Merkezi'ndeki bir otelde düzenlenen AK Parti Antalya Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda partililere hitap eden Erdoğan, konuşmasında özellikle birkaç başlığı ifade etmeden geçemeyeceğini belirtti.
Belek - 19.06.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Antalya Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda konuştu: (1)
Antalya Belek Turizm Merkezi'ndeki bir otelde düzenlenen AK Parti Antalya Genişletilmiş İl Danışma Toplantısında partililere hitap eden Erdoğan, bu coğrafyanın evlatları olan bakanlar, partisinin Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyeleri, milletvekilleri, il ve ilçe teşkilatları, belediyelerle Antalya için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.
Belek - 15.12.2020
Son Dakika | Sele sebep olan yağış Antalya'daki yağış açığını kapattı
Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü'nün verilerine göre 3 günde en çok yağış Antalya Havalimanı'na düştü. Havalimanı'na 289.6 kilogram, Belek Turizm Merkezi'ne 288.
Belek - 14.12.2020
'Turuncu' alarmın verildiği Antalya'da, Acısu Deresi'nin taşma riski var (6)
SERİK'TE HASAR TESPİT ÇALIŞMALARI BAŞLADI Serik'te şiddetli yağışlarla birlikte Kadriye Mahallesi'nde çilek seraları, Belek Mahallesi'nde de muz seraları ve tarım arazileri suyla doldu.
Belek - 14.12.2020
'Turuncu' alarmın verildiği Antalya'da, Acısu Deresi'nin taşma riski var (2)
  YILIN YAĞIŞ 'REKORU' KIRILDI Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün 'turuncu kod' ile uyarıda bulunduğu Antalya'nın tamamında iki gündür sağanak etkili oluyor. Dün sabah saatlerinde özellikle Serik, Manavgat ve Alanya ilçelerinde etkili olan yağış nedeniyle birçok tarım alanı su altında kaldı. Akşam saatlerinde ise yağış kent merkezinde etkili oldu. Gece boyunca süren sağanak nedeniyle birçok ev ve iş yerini su bastı. Birçok noktada su tahliye işlemleri devam ediyor.  Meteoroloji 4'üncü Bölge Müdürlüğü verilerine göre son 24 saatte, 2020 yılında kente düşen en yüksek yağış miktarına ulaşıldı. Kentte, havalimanına 223.2, kent merkezine 161.5, Kaş Kasaba Orman Sahası'na 129.1 kilogram yağış düştü. Tarım arazilerinin su altında kaldığı Belek Turizm Merkezi'ne 120.
Belek - 12.12.2020
Serik'te denizde hortum oluştu
Serik ilçesinin Boğazkent ve Belek mahalleleri açıklarında denizde oluşan hortum, kısa süre sonra etkisini yitirdi.
Belek - 08.12.2020
Son dakika haberi... Bakan Ersoy, Kültür ve Turizm Bakanlığının 2021 yılı bütçesi üzerinde TBMM Genel Kurulu'nda konuştu: (3)
Plajlar konusunda, turizmin yoğun olduğu bölgelerde yerel halkın da taleplerini dikkate alarak Çeşme, Bodrum, Kadriye ve Belek olmak üzere 5 yıldız standardında toplam 4 adet ücretsiz halk plajı vatandaşların hizmetine sunulduğunu ifade eden Ersoy, "2021 yılında da Antalya Manavgat, Kemer ve Marmaris İçmeler olmak üzere 3 tane daha ücretsiz halk plajını hizmete açacağız.
Belek - 05.12.2020
Kara yollarında durum
Serik-Manavgat yolunun 12'nci kilometresindeki Serik-Belek Ayrımı Köprülü Kavşağı'nda köprü genleşme derzi çalışmaları gerçekleştiriliyor.
Belek - 02.12.2020
Kara yollarında durum
Serik-Manavgat yolunun 12. kilometresinde bulunan Serik-Belek ayrımı köprülü kavşağında köprü genleşme derzi çalışmaları gerçekleştiriliyor.
Belek - 26.11.2020
Cizre Belediyesi Atatürk, Melaye Cıziri ve Bırca Belek parklarını yeniledi
Cizre Belediyesi Atatürk, Melaye Cıziri ve Bırca Belek parklarında düzenleme yaptı.
Belek - 19.11.2020
Milli atletler, hazırlıklarını Antalya'da sürdürüyor
Belek Turizm Merkezi'nde Ramil Guliyev'in de aralarında olduğu sprint ekibi çalışırken, Antalya merkezde ise diğer atletler günde ikişer idmanla yeni sezona hazırlanıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Belek Haberleri | Belek Haber - Haberler - Belek haberleri, son dakika belek haber ve gelişmeleri burada. İşimiz Temiz Projesi kapsamında Antalya, İzmir ve Muğla'daki işletmelere hijyen eğitimi verilecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 19:29:38. #1.16#

title