Arzu Çerkezoğlu Haberleri

Arzu Çerkezoğlu haber, Arzu Çerkezoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arzu Çerkezoğlu - 08.08.2021
Dilek İmamoğlu'ndan Bodrum'a dayanışma ziyareti
İmamoğlu, Aras ve Altay; köy ziyaretlerinde DİSK Başkanı Arzu Çerkezoğlu, konfederasyona bağlı sendikaların genel başkanları ve Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ile karşılaştı.
Arzu Çerkezoğlu - 29.04.2021
Taksim'de 1 Mayıs 1977'deki olaylarda hayatını kaybedenler anıldı
Taksim'de 1 Mayıs 1977'de çıkan olaylarda hayatını kaybedenler, Kazancı Yokuşu'nda düzenlenen törenle anıldı. DİSK öncülüğünde bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve CHP ile HDP milletvekillerinin de aralarında bulunduğu grup, Kazancı Yokuşu'nda bir araya geldi. Burada konuşan DİSK Başkanı Arzu Çerkezoğlu, olayda hayatını kaybedenlerin mücadelelerini bırakmayarak bugünlere taşıdıklarını belirterek, yaşamını yitirenleri unutmayacaklarını söyledi.
Arzu Çerkezoğlu - 28.04.2021
DİSK'in 1 Mayıs programı belli oldu
Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Kovid-19 koşullarında temsili şekilde kutlayacaklarını kaydetti.
Arzu Çerkezoğlu - 22.04.2021
Afet Eğitim Yılı kapsamında DİSK ve 14 spor branşından federasyon ile iş birliği protokolü imzalandı
Hazırladıkları ve sosyal medyada yayınlanan afet konulu eğitim içerikli videoların görüntülenme oranının, 4 milyon 396 bin 636'ya ulaştığını, bunun da bir eğitim olduğunu belirten Soylu, şöyle devam etti: "2021 Afet Eğitim Yılı kapsamında afet farkındalığına ilişkin içerikler, yaklaşık 8,5 milyon dernek üyesine ulaştırılmak üzere 122 bin 278 dernek başkanına Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğümüz tarafından gönderildi. Ayrıca eğitim talebinde bulunan 600 derneğimizle afet farkındalık eğitimini de planlıyoruz. Hatta siyasi partilere de giriliyor, onların da yönetim kurullarına veriliyor, yani toplumun bütün kesimlerine her taraftan örgütlenmiş tüm kesimlere mümkün olduğunca en yüksek anlayışla iletilmeye çalışılıyor. Nihai hedefimiz, 2021 yılı sonunda 51 milyon vatandaşımıza afet eğitimlerini ulaştırabilmektir." "Gelecek kuşakların yaşamı açısından son derece önemli" Törende konuşan Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, Türkiye'nin bir deprem ülkesi olduğunu ve çok riskli bir bölgede yaşandığını söyledi.
Arzu Çerkezoğlu - 15.03.2021
Sakarya'da havai fişek fabrikasındaki patlamaya ilişkin 7 sanığın yargılandığı davanın görülmesine yarın devam edilecek
Duruşmaya müştekiler, patlamada hayatını kaybedenlerin yakınları ve diğer izleyiciler yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri uygulanarak alındı. CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş, İstanbul Milletvekili Ahmet Şık, DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu da duruşmayı izledi.
Arzu Çerkezoğlu - 15.03.2021
Sakarya'da havai fişek fabrikasındaki patlamaya ilişkin 7 sanık yeniden hakim karşısında
Duruşmaya müştekiler, patlamada hayatını kaybedenlerin yakınları ve diğer izleyiciler yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri uygulanarak alındı. CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş, İstanbul Milletvekili Ahmet Şık, DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu da duruşmayı izledi.
Arzu Çerkezoğlu - 27.01.2021
HDP Eş Genel Başkanları Sancar ve Buldan, DİSK heyetiyle görüştü
HDP Eş Genel Başkanları Mithat Sancar ve Pervin Buldan, DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Arzu Çerkezoğlu - 27.01.2021
GÜNDEM / 27 Ocak 2021
(TBMM/16.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 3- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TÜRMOB'u ziyaret edecek, DİSK Başkanı Arzu Çerkezoğlu ve beraberindeki heyeti kabul edecek.
Arzu Çerkezoğlu - 26.01.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 27 Ocak 2021
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TÜRMOB'u ziyaret edecek, DİSK Başkanı Arzu Çerkezoğlu ve beraberindeki heyeti kabul edecek.
Arzu Çerkezoğlu - 19.01.2021
Çorum'da sendikaya üye oldukları için işten çıkarıldıklarını iddia eden işçiler yürüyüş yaptı
Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu öncülüğünde Kadeş Barış Meydanı'nda toplanan işçiler, "Açlıktan ölmeyiz, yolumuzdan dönmeyiz", "Ölüm olsa sonumuz, Ankara'dır yolumuz" şeklinde sloganlar attı.
Arzu Çerkezoğlu - 28.12.2020
DİSK Genel Başkanı Çerkezoğlu'ndan asgari ücret açıklaması Açıklaması
DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, "Asgari ücret, milli gelir artışından, büyümeden hiçbir biçimde payını alamayan, işçinin ailesiyle birlikte geçinmesi açısından son derece yetersiz bir ücret olarak açıklanmıştır.
Arzu Çerkezoğlu - 20.12.2020
Haftanın tarihine bakış
Türkiye'nin 58 yıllık yerli otomobil hayali gerçek oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Arzu Çerkezoğlu Haberleri | Arzu Çerkezoğlu Kimdir - Haberler - Arzu Çerkezoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Arzu Çerkezoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Dilek İmamoğlu'ndan Bodrum'a dayanışma ziyareti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.09.2021 11:20:54. #1.13#

title