Ziraat Bankası

T.C. Ziraat Bankası A.Ş., Türkiye'deki üç kamu bankasından biridir. 20 Kasım 1863'te, Osmanlı Devleti döneminde Mithat Paşa tarafından kurulmuştur. Memleket Sandıkları'nın devamı niteliğindedir. Sloganı "Bir bankadan daha fazla"dır. Yönetim kurulu başkanı Muharrem Karslı'dır.

ZİRAAT BANKASI HABERLERİ

Ziraat Bankası - Dün
Kayıt Yenileme ve Ders Kaydı Yaptıracak Öğrencilerimizin Dikkatine
2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILINDA KAYIT YENİLEME VE DERS KAYDI YAPTIRACAK ÖĞRENCİLER, KATKI PAYI VE ÖĞRENİM ÜCRETLERİNİ T. C. ZİRAAT BANKASI ATM'LERİNDEN VEYA İNTERNET BANKACILIĞINDAN ÖĞRENCİ NUMARALARINI GİREREK YATIRABİLECEKLERDİR.
Ziraat Bankası - Dün
Van'da Öz Finans-İş Sendikası'ndan Ziraat ve Halk Bankası çalışanlarına eğitim
Van'da Öz Finans-İş Sendikası üyesi Ziraat Bankası, Ziraat Katılım ve Halk Bankası çalışanlarına, "Etkili İletişim Teknikleri ve Motivasyon Geliştirme" eğitimi verildi.
Ziraat Bankası - Dün
Ziraat Bankası'nda "kolektif çaba" şampiyonluğu getirdi
Ziraat Bankası Spor Kulübü Başkanı İlker Met, kulübün 40. kuruluş yıl dönümünde geçen sezon AXA Sigorta Voleybol Efeler Ligi'nde elde edilen şampiyonluğun "kolektif çaba" sonucunda kazanıldığını söyledi.
Ziraat Bankası - 09.09.2021
İnegöl kendine yakışanı yaptı
İnegöl Belediyesi, 28 Temmuz'da başlayan orman yangınlarından ciddi zarar gören Manavgat bölgesindeki ihtiyaç sahipleri için yardım kampanyası başlatmıştı. 3 günde ilçe halkının yoğun ilgisiyle ciddi oranda yardım malzemesi temin edildi. İnegöl Belediyesi'nin de katkı koyduğu yardımlar 1 tırı doldurdu. Toplanan yardımlar bugün 14.00'da Ziraat Bankası önünden dualarla uğurlandı.
Ziraat Bankası - 08.09.2021
Valimiz Hüseyin Öner, DAP İdaresince ilimize tahsis edilen beton sıvat ve süt sağım makinelerinin dağıtım programına katıldı (08.09.2021)
Değerli Davetliler, bu yıl içerisinde Ziraat Bankası Müdürlüğü ile Tarım ve Orman İl Müdürlüğümüz arasında imzalanan protokolle küçükbaş hayvancılığı desteklemeye yönelik projemizde uygulanmaya başlanmıştır.
Ziraat Bankası - 07.09.2021
Enuygun'dan öğrencilere özel indirim
Enuygun'dan yapılan açıklamaya göre, uçak ve otobüs bileti sitesi Enuygun ve Ziraat Bankası, okula dönüş döneminde üniversite öğrencilerine özel bir kampanya düzenliyor.
Ziraat Bankası - 07.09.2021
Türkiye Arıcılar Birliği ve Güvenilir Ürün Platformu toplantısında "arıcıların derdine derman olun" çağrısı
Arılı kovan destekleme tespitleri, geç sonbahar yerine ağustos ayında yapılmaya başlanmalı ve miktarı arttırılmalıdır. Üretim gerçekleşmeyen birçok bölge göz önüne alınınca arıcılarımızın bu yıl ödemesi gelen Tarım Kredi Kooperatifleri ve Ziraat Bankası'na olan borçları ülke genelini kapsar şekilde en az 1 yıl faizsiz ertelenmeli veya af edilmelidir.
Ziraat Bankası - 01.09.2021
İklimsel şartlara bağlı olarak verim kaybı yaşayan hububat ve baklagil üreticilerine destek verilecek
Destek ödemeleri, Bakanlık il ve ilçe müdürlüklerince ÇKS'ye göre oluşturulacak icmaller esas alınarak Ziraat Bankası aracılığıyla yapılacak.
Ziraat Bankası - 01.09.2021
31 Ağustos 2021 Haberleri
31 Ağustos 2021 Manşet Haberleri.
Ziraat Bankası - 31.08.2021
Sosyal Bilimler Enstitüsü 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Eğitim Değerlendirme Sonuçları
7- Öğrenim ücreti ödemesi gereken öğrencilerimiz öğrenim ücretlerini Ziraat Bankası üzerinden yatıracaklardır.
Ziraat Bankası - 31.08.2021
2021 YKS Sonuçlarına Göre Üniversitemize Yerleştirilen Öğrencilerimiz İçin Kayıt Bilgileri
YÜZ YÜZE KAYIT İÇİN İÇİN GEREKLİ BELGELER 1- YKS Sonuç Belgesi ( https://sonuc. osym. gov. tr/ adresinden alınacak) 2- T. C. Kimlik No beyanı veya T. C. Kimlik No yazılı nüfus cüzdanı fotokopisi 3- Lise Diploması (Aslı kayıt esnasında gösterilerek kayıt yaptıracağı Fakülte/Yüksekokul/Meslek Yüksekokulu Sekreteri tarafından onaylı ya da noter onaylı sureti) 4- Askerlik Belgesi (28 yaşını doldurmuş olanlar ile askerlik işlemlerinde yoklama kaçağı durumunda olan erkek adaylardan istenir. ) 5- 4 adet 4. 5x6 ebadında fotoğraf (fotoğraflar son 6 ay içinde ön cepheden çekilmiş, öğrenciyi kolaylıkla tanıtabilecek şekilde olmalıdır. ) 6- Normal öğrenim ögrencileri herhangi bir ücret ödemeyeceklerdir, ikinci öğretim ve uzaktan öğretim öğrencileri öğrenim ücretlerini 13-17 Eylül 2021 tarihleri arasında kayıt yenileme ve ders kayıtlarını yaptırırken ödeyeceklerdir. Öğrencilerimiz yurt genelinde herhangi bir T. C. Ziraat Bankası Şubelerinden öğrenci numaralarını söyleyerek, ATM'lerinden veya İnternet Bankacılığından öğrenim ücretlerini yatırabileceklerdir.
Ziraat Bankası - 23.08.2021
Öz Finans İş Sendikası İstanbul Anadolu Şube Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurulu Maltepe'de gerçekleşti
Öz Finans İş Sendikası İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanı Abdulcelil Güven oldu Öz Finans İş Sendikası İstanbul Anadolu Şube Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurulu'nda İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanı seçilen Abdulcelil Güven, "Öz Finans İş Sendikası İstanbul Anadolu Yakası Bölge Başkanlığı'nın 1. Olağan Genel Kurulu'nu ilk defa yaptık. Bu tarihi bir gündü. İstanbul'daki ilk genel kuruldu. Ben öncelikle delegelerime teşekkür ediyorum. Bu onuru bize verdiler, yeniden seçtiler. İlk genel kurulumuzdu. Ben kurucu şube başkanı oldum. Şimdi seçilerek seçilmiş bir şube başkanı oldum. Finans sektörü olarak biz Halk Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası'nın çalışanlarına hitap ediyoruz.
Ziraat Bankası - 21.08.2021
Son dakika haber: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Bozkurt'ta incelemelerini sürdürdü
İncelemeleri sırasında, Samsun Jandarma Komutanlığı Kavak Asayiş Komando Bölüğü'nün Ziraat Bankası Bozkurt Şubesi'nin bodrum katını temizlerken para bulduğunu öğrenen Bakan Soylu, askerlere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Ziraat Bankası - 20.08.2021
Orman Yangınları ile Sel Afetlerinden Zarar Gören Vatandaşlarımız için Yardım Kampanyası
Yardm-Kampanyas-Hesaplar 109 KB indir Son haftalarda ülkemizin karşı karşıya kaldığı orman yangınları ile sel afetlerinin meydana getirdiği tahribatın ve afetlerden zarar gören vatandaşlarımızın mağduriyetlerinin bir an evvel giderilmesi için ilgili Bakanlıklar ile kamu kurum ve...
Ziraat Bankası - 20.08.2021
Gittigidiyor'dan 100 TL'ye varan "Bankkart Lira" kazanma fırsatı
Şirketten yapılan açıklamaya göre, e-ticaret sitesi GittiGidiyor, Ziraat Bankası ile yaptığı iş birliği sayesinde kullanıcılarına 31 Ağustos 2021'e kadar geçerli 100 TL'ye varan Bankkart Lira kazanma fırsatı sunuyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ziraat Bankası Haberleri | Ziraat Bankası Haber - Haberler - Ziraat Bankası haberleri, son dakika ziraat bankası haber ve gelişmeleri burada. Hayvancılığı geliştirme projesi kapsamında çiftçilere koyun dağıtıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 22:29:58. #1.16#

title