Tkdk Haberleri

Tkdk haber, Tkdk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tkdk - 16.11.2020
TKDK'dan Balıkesir'e 20,5 milyon lira hibe
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından tarımsal işletmelerin çeşitlendirilmesine yönelik 20 milyon hibe verilecek.
Tkdk - 10.11.2020
Elazığ TKDK'dan 18 projeye 15 milyon lira hibe desteği
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Elazığ İl Koordinatörlüğünce 18 yeni projeye 15 milyon lira hibe desteği verecek.
Tkdk - 6.11.2020
Burhaniye'de devlet desteğiyle kurulan zeytin fabrikası hizmete girdi
Burhaniye'de devlet desteğiyle kurulan zeytin fabrikası hizmete girdi BALIKESİR'in önemli zeytin üretim merkezlerinden Burhaniye ilçesinde, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) desteğiyle kurulan Karayaz Zeytinyağı Fabrikası hizmete girdi.
Tkdk - 4.11.2020
Başkentte soğanların raf ömrünü uzatacak yatırım için imzalar atıldı
Tarım Kredi Kooperatifleri Sera AŞ (TK Sera AŞ) ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) arasında, soğanın raf ömrünü uzatmaya yönelik proje kapsamında sözleşme imzalandı.
Tkdk - 28.10.2020
Devlet desteğiyle kurulan tesisten Avrupa'ya zeytinyağı ihracatı
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun (TKDK) desteğiyle İzmir'in Karaburun ilçesinde kurulan zeytinyağı fabrikasında üretilen ürünler, Avrupa ülkelerinde sofraları süslüyor.
Tkdk - 19.10.2020
Kırsal kalkınmaya büyük destek
IPARD programını uygulayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun (TKDK) 16 farklı alt sektörde 42 ilde yapılacak yatırımlara hibe desteği sağlayarak yatırımcıların hayallerini gerçekleştirmeye devam ettiğini vurgulayan Bakan Pakdemirli, şöyle devam etti: "AB standartlarında üretim ve işleme tesislerinin kurulmasına ve modernizasyonuna yüzde 40 ila yüzde 50 arasında hibe desteği sağlıyoruz.
Tkdk - 18.10.2020
Malatya'dan Avrupa ülkeleri ve ABD'ye dondurulmuş gıda ihracatı
Malatya'da Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) desteğiyle 5 ay önce faaliyete geçen fabrikada dondurulan organik ürünler, Avrupa'nın çeşitli ülkeleri ile ABD'ye ihraç ediliyor.
Tkdk - 18.10.2020
Bakan Pakdemirli: 1049 projeye 243 milyon lira hibe sağlanacak
Bakan Pakdemirli, yaptığı yazılı açıklamada, IPARD programını uygulayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu'nun (TKDK) 16 farklı alt sektörde 42 ilde yapılacak yatırımlara hibe desteği sağlayarak, yatırımcıların hayallerini gerçekleştirmeye devam ettiğini belirtti.
Tkdk - 15.10.2020
AK Parti'li Gözgeç: "Birçok destekte kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yapıyoruz"
Kadınlarımızın, üretimin can damarı olduklarına inanıyoruz. Birçok destekte pozitif ayrımcılık yapıyoruz. Kalkınma ajanslarımızın, TKDK'nin projelerinde, kadın başvurucuların projelerine ilave puan uygulanıyor ve ön sıralara çıkmaları sağlanıyor.
Tkdk - 10.10.2020
Son dakika haberi... Milletvekili Çalık Malatya Organize Sanayi Bölgesi'nde ziyaretlerde bulundu
Öte yandan Öznur Çalık, Organize Sanayi Bölgesi'nde Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) destekleriyle kurulan ve Dogˆu Anadolu Bo¨lgesi'nde tek olduğu belirtilen s¸oklanmıs¸ ve dondurulmus¸ meyve is¸leyip ic¸ ve dıs¸ pazara sunan bir fabrikayı da ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tkdk Haberleri | Tkdk Haber - Haberler - Tkdk haberleri, son dakika tkdk haber ve gelişmeleri burada. TKDK'dan Amasya'da 109 projeye 7 milyon lira destek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 23:43:38. #1.15#
title