Rehabilitasyon Haberleri

Rehabilitasyon haber, Rehabilitasyon son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rehabilitasyon - Dün
Bingöl'de Fırat Kalkınma Ajansının desteğiyle istihdama yönelik yatırımlar artıyor
Bingöl'de Türkiye'nin en önemli süt entegre tesisinin SÜTAŞ tarafından yapıldığını anımsatan Yoğunlu, şöyle devam etti: "Yem bitkisi üretiminde, tarımda, hayvancılıkta, süt besisinde ilimize çok büyük yatırımları sağladı. İnşallah bu yılın ortalarında üretime geçiyor. Bunu desteklemek ve bu büyük fabrikamızı mega yatırımın tedarikini güvenli hale getirebilmek amacıyla daha önce 21 yerde yapılan süt istasyonların rehabilitasyonunu gerçekleştirdik.
Rehabilitasyon - Dün
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi, yazdığı makale ile ABD'den ödül aldı
Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Gülhane Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Senem Demirdel'in rehabilitasyon alanına yönelik yazdığı makale, Amerikan Rehabilitasyon Tıbbi Kongresi (American Congress of Rehabilitation Medicine, ACRM) tarafından "Elizabeth and Sidney...
Rehabilitasyon - 19.06.2021
Bağımlılık, Danışma, Arındırma ve Rehabilitasyon Merkezi (Amatem) Açılışı
İlimizde sunulan sağlık hizmet yelpazesi içerisinde önemli bir yer tutan Bağımlılık, Danışma, Arındırma ve Rehabilitasyon Merkezi (AMATEM) yeni hizmet binasının açılışı gerçekleştirildi.
Rehabilitasyon - 18.06.2021
Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Bursa'da iş insanlarıyla bir araya geldi: (2)
Reform paketinde de yer alan sanayi için finansman, beşeri sermaye, vergilendirme ve yatırım ortamının iyileştirilmesi gibi alanlarda somut politikaları hayata geçireceklerini dile getiren Elvan, "Finansa erişimin sizler için ne denli kritik bir önem taşıdığını biliyoruz. Buradan hareketle bankacılık sektörünün yanı sıra faizsiz finans sistemi ve sermaye piyasalarını daha da derinleştirecek politikalara hız vereceğiz. Katma değer üreten firmaların hayatta kalmasını da çok önemsiyoruz. Bunun için bankacılık sektörümüzde firma rehabilitasyonları için yeniden yapılandırma birimleri kurulmasını teşvik ediyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Rehabilitasyon Haberleri | Rehabilitasyon Haber - Haberler - Rehabilitasyon haberleri, son dakika rehabilitasyon haber ve gelişmeleri burada. Vatandaşlarca bulunan toy kuşu yavrusu annesi ile buluşturuldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 03:00:09. #1.14#

title