MUSTAFA ELİTAŞ HABERLERİ

Mustafa Elitaş haber, Mustafa Elitaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Elitaş

Mustafa Elitaş

Doğum Yeri Kayseri / Türkiye
Doğum Tarihi 5.2.1957

Mustafa Elitaş Kimdir ?

5 Şubat 1957'de Kayseri'de doğdu. Baba adı Mustafa, anne adı Nuriye'dir. İş adamı Elitaş, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat ve Maliye Bölümünü bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Elitaş - 27.10.2021
Kamu Denetçiliği Kurumu raporu görüşüldü
TBMM Genel Kurulu'nda Kamu Denetçiliği Kurumu raporu görüşüldü. AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, yaptığı konuşmada, "İlk kurulduğu 2013 yılında toplam 7 bin 638 başvuru, 2016 yılında 5 bin 519 başvuru, 2019 yılında 20 bin 968 başvuru, 2020 yılında ise 90 bin 209 olmak üzere toplam 179 bin 744 şikayet başvurusu almış ve bugün bunun yaklaşık 91 bin 100'ü sonuçlandırılmış.
Mustafa Elitaş - 27.10.2021
TBMM Genel Kurulunda Kamu Denetçiliği Kurumu 2020 Raporu görüşüldü
KDK'nin, devlet sırlarını dahi isteyebildiğini, verilmemesi durumunda yerinde inceleme yapabildiğini belirten Hakverdi, şunları kaydetti: "Başdenetçi Şeref Malkoç ve denetçileri bizzat siyasetin göbeğinden, yalnızca AK Parti'den çıkmışlar. Şahıslara hiçbir sözüm yoktur. Siyasetin bu kadar göbeğinden gelmiş insanlar, bağımsız ve tarafsız, devletin, Anayasa'nın böyle sayılı kurumlarından birinin başında duruyorlar. Arkadaşlar 'akbudsman' diyor. İyi insan olabilirler ama şu konumda adaletli olmak bambaşka bir şey. Eleştirilerimizin amacı, kişileri hedef almak değil ama biz kurumun daha güçlü, bağımsız ve etkin olması için başından beri haklı şerhlerimizi düşmüşüz. Halen bu şerhlerimizin arkasındayız ve KDK'yi destekliyoruz." "Yaptıkları işi siyasi bir davranış gibi göstermek doğru değil" AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, 2020'de KDK'ye gelen şikayet başvurularının neredeyse tamamının sonuçlandırıldığını belirtti.
Mustafa Elitaş - 27.10.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, bölücü ifadeler kullanıldığını söyleyerek, "Bizim esas aidiyetimiz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığıdır.
Mustafa Elitaş - 26.10.2021
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "Bu parlamento içinde terör örgütü destekçilerinin yaşamayacağı, barınmayacağı kanaatindeyim." dedi.
Mustafa Elitaş - 21.10.2021
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "Türkiye'deki döviz dalgalanmalarından dolayı ortaya çıkan fiyat farklılıklarından şu grubun, şu kişinin şu kadar miktar nemalandığını, faydalandığını iddia etmek mümkün değil. Eğer böyle bir şey iddia ediliyorsa tamamen abesle iştigaldir.
Mustafa Elitaş - 13.10.2021
Gazetelerin resmi ilanları kesilmeyecek
Konuyla ilgili açıklama yapan Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, "Ulusal ve yerel gazeteler bu teklifin çıkarılmasıyla birlikte rahat bir nefes almıştır. Emekleri geçen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, TBMM AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ve MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül'e teşekkür ederiz.
Mustafa Elitaş - 05.10.2021
PAB Başkanı Pacheco TBMM'de ziyaretlerde bulundu
Parlamentolar Arası Birlik (PAB) Başkanı Duarte Pacheco, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ve PAB Türk Grubu Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan ile ayrı ayrı görüştü.
Mustafa Elitaş - 17.09.2021
Son dakika haberleri | Eski CHP'li Çiçek hakkında 'iftira' suçundan dava
AK Parti milletvekilleri Ahmet Aydın, Bekir Bozdağ, Mustafa Elitaş, Abdurrahman Müfit Yetkin, Mehmet Ceylan, Ahmet İyimaya, Sadullah Ergin ve Yahya Doğan, CHP eski milletvekili Dursun Çiçek hakkında 'iftira' suçlamasıyla suç duyurusunda bulundu.
Mustafa Elitaş - 17.09.2021
Eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ'a 'hakaret' suçundan dava açıldı
AK Parti'li bazı milletvekillerinin suç duyurusunun ardından eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ hakkında 'hakaret' suçundan dava açıldı. Başbuğ'un 1 yıl 5 aydan 4 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.  AK Parti milletvekilleri Ahmet Aydın, Mustafa Elitaş, Abdurrahman Müfit Yetkin, Bekir Bozdağ, Mehmet Ceylan ve Yahya Doğan, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'un 28 Ocak 2020'de katıldığı bir televizyon programında 'FETÖ'nün siyasi ayağı' tartışmaları hakkında değerlendirme yaptığı sırada, bazı milletvekillerine hakaret içeren ifadeler kullandığını belirterek, 7 Şubat 2020'de suç duyurusunda bulundu.
Mustafa Elitaş - 08.08.2021
AK Parti Grup Başkan Vekili Elitaş: "Gezi Olaylarında 12 tane ağacın yer değiştirilmesinde ayaklanmaya gayret gösterenlerin benzeri bugünlerde...
AK Parti Grup Başkan Vekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, ülkenin çeşitli illerinde çıkan orman yangınlarıyla alakalı yaptığı konuşmada "Gezi Olaylarında 12 tane ağacın yer değiştirilmesinde 81 vilayetin 80'inde millete tencere tava çaldırarak, onları tahrik ederek bir kalkışmaya,...
Mustafa Elitaş - 17.07.2021
TBMM'de Kandil tartışması
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "Kandil'e teslim olmuşsunuz, iradenizi vermişsiniz.
Mustafa Elitaş - 30.06.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş da Varlık Barışı uygulamasının daha önceki düzenlemelerle de yapıldığını anımsatarak yurt dışında çeşitli nedenlerle döviz bulunduran vatandaşların paralarını ülkeye getirmelerini temenni ettiğini söyledi.
Mustafa Elitaş - 29.06.2021
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, ana muhalefet partisinin Tank Paleti Fabrikası'yla ilgili kamuoyunu yanlış bilgilendirdiğini, gerçeği hiç yansıtmayan değerlendirmelerde bulunduğunu söyledi.
Mustafa Elitaş - 11.06.2021
Bakan Varank ve Dönmez'in Ağrı Valiliği ziyareti
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Diyadin ilçesine bağlı Mollakara köyünde tespit edilen altın madeninin çıkartılması amacıyla kurulan Koza Altın-Gümüş Madeni Tesisi'nin temel atma törenin ardından Ağrı Valiliğini ziyarette bulundu. Valilik anı defterini imzalayan bakan Varank ve Dönmez, daha sonra valilik makamına geçerek Vali Dr. Osman Varol'dan brifing aldı. Ziyarette, Varank ve Dönmez, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, AK Parti Ağrı İl Başkanı Halil Özyolcu ve Koza Altın Genel Müdürü İsmet Demir katıldı.
Mustafa Elitaş - 10.06.2021
Koza Altın İşletmeleri Ağrı Mollakara Tesisi Temel Atma Töreni
Yılda 3-3,5 milyon ton altın üretimi yapılacak TMSF Başkanı Gülal, burada 197 adet sondaj yaparak rezervleri tespit ettiklerini belirterek, şu bilgileri verdi: "Bugün itibarıyla makinelerimizin siparişini verdik, idari binalarımızın temelini atıyoruz. 2022 sonu itibarıyla burada ilk altın dökümümüzü gerçekleştireceğiz. 2023'ten itibaren de burada 3 ila 3,5 ton arası altın üretmeyi planlıyoruz. Van ve Ağrı bölgesinde 16 tane daha ruhsatımız var. Arama izinleriyle ilgili müracaatlarımız devam ediyor. Bu sayının artacağını, buradaki tesisin ömrünün ve çıkarılacak altın miktarının artacağına inanıyorum." Temel atma törenine bakan Varank ve Dönmez'in yanı sıra AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Ağrı Valisi Osman Varol, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi ile Koza Altın Genel Müdürü İsmet Demir de katıldı.
Mustafa Elitaş - 02.06.2021
TBMM Genel Kurulu'nda grup başkanvekilleri değerlendirmelerde bulundu
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş da Bitlis'te şehit olan Jandarma Teğmen Baki Koçak ile güvenlik korucusu Yücel Aki'ye Allah'tan rahmet diledi.
Mustafa Elitaş - 01.06.2021
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı "bebek katili (Binyamin) Netanyahu'ya benzetmesinin kabul edilemez olduğunu" belirterek "Kendisinin, bunu ifade ettikten sonra Sayın Cumhurbaşkanımızın doğduğu,...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Elitaş Haberleri | Mustafa Elitaş Kimdir - Haberler - Mustafa Elitaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Elitaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri... Eski bakan Hayrettin Uysal için TBMM'de tören.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 00:57:15. #1.16#

title