MUSTAFA ÇİFTÇİ HABERLERİ

Mustafa Çiftçi haber, Mustafa Çiftçi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Çiftçi

Mustafa Çiftçi

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Mustafa Çiftçi Kimdir ?

25. dönem MHP milletvekili adayı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Çiftçi - 07.04.2021
Vali Çiftçi, Çorum'da Kovid-19 vaka sayısının 11,5 kat arttığını söyledi
Vali Mustafa Çiftçi, Çorum'da 2 Mart'ta başlayan kontrollü normalleşme döneminden bu yana yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısının 11,5 kat arttığını bildirdi.
Mustafa Çiftçi - 08.07.2020
Hattuşa'nın 3 bin 500 yıl önceki hali 'sanal gerçeklik' uygulamasıyla ziyarete açıldı
Kazılar neticesinde kentin büyük bir bölümünün gün yüzüne çıkarıldığını ancak çok uzun bir zamanın geçmesi ve yapıların kerpiç kullanılarak inşa edilmesi sebebiyle günümüzde sadece temellerinin göründüğüne dikkati çeken Ataman, şunları kaydetti: "İlçemize gelen misafirlerimizin Hitit medeniyeti ve Hattuşa hakkında daha teferruatlı bilgi sahibi olmalarını sağlamak ve kentin 3 bin 500 yıl önceki halini gösterebilmek amacıyla, artırılmış gerçeklik projesini hazırladık. İlk etabını Büyük Tapınak'ta hayata geçirdik. Ziyaretçilerimiz ilgili uygulamayı telefonlarına indirerek tapınak bölgesini üç boyutlu görebilecek ve içini gezebilecek, uygulamada bulunan seslendirmelerle yapının tarihine ve özelliklerine dair bilgi sahibi olabilecek. Projenin devamında aslanlı kapı, yer kapı, kral kapı başta olmak üzere 10 noktada bu uygulamayı faaliye geçirmek istiyoruz. Yozgat yolu üzerindeki Yıldız Tepesi mevkisinde hazırladığımız seyir terası projesine de bu teknolojiyi ekleyerek tüm tarihi kentin 3 bin 500 yıl önceki haliyle görülebilmesini sağlayarak çalışmayı tamamlamak istiyoruz." Ataman, projeye desteklerinden dolayı Vali Mustafa Çiftçi ve emeği geçenlere teşekkür etti.
Mustafa Çiftçi - 15.02.2020
İskilipli Atıf Hoca, ölümünün 94. yılında kabri başında anıldı
Programa, Vali Mustafa Çiftçi, AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof.
Mustafa Çiftçi - 26.12.2019
Çorum'da 103 öğrencinin karbonmonoksitten zehirlendiği yurtta tedbir
Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Osmancık ilçesinde karbonmonoksit zehirlenmesi yaşanan kız yurdundaki sistem değişikliğiyle ilgili çalışmaların devam ettiğini belirterek, "Öğrenci yurdumuzda daha güvenli bir sistem kuruyoruz.
Mustafa Çiftçi - 12.12.2019
Çorum'da kız öğrenci yurdunda zehirlenme 105 kişi hastaneye kaldırıldı (2)
Zehirlenmenin doğalgaz bacasının yerinden çıkması nedeniyle içeri sızan karbonmonoksit gazından kaynaklı olduğu belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi Ömer Derindere Fen Lisesi Kız öğrenci Pansiyonunda kalan öğrencilerimiz bu sabah saat 05.40 sularında doğalgaz bacasının yerinden çıkması nedeniyle içeri sızan karbonmonoksit gazından etkilenmişlerdir. Şuan itibariyle öğrencilerin hayati tehlikeleri bulunmamaktadır. Tüm öğrencilerimizin ilçemiz Devlet Hastanesine sevkleri sağlanmıştır. Hastaneye sevk edilen öğrencilerin yapılan ilk muayenelerinde kanlarında karbonmonoksit değerlerinin yüksek çıktığı tespit edilmiş olup, 103 öğrencimiz ve 2 öğretmenimiz, ilçemizde yapılacak ilk müdahale sonrasında gerekli görülmeleri durumunda ilimize sevk edilecektir. Pansiyonda kalan öğrencilerimizin hastaneye sevkleri 112 sağlık görevlilerince yapılmış olup, an itibariyle 20 öğrencimizin ilimize sevki gerçekleştirilmiştir VALİ ÇİFTÇİ 6 ÖĞRENCİ YOĞUN BAKIMDA Olayın ardından hastane gelen Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Kaymakam Hakan Alkan, Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun, gazdan etkilenenleri ziyaret edip, sağlık durumları hakkında bilgi aldı.
Mustafa Çiftçi - 12.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-6
Zehirlenmenin doğalgaz bacasının yerinden çıkması nedeniyle içeri sızan karbonmonoksit gazından kaynaklı olduğu belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Ömer Derindere Fen Lisesi Kız öğrenci Pansiyonunda kalan öğrencilerimiz bu sabah saat 05.40 sularında doğalgaz bacasının yerinden çıkması nedeniyle içeri sızan karbonmonoksit gazından etkilenmişlerdir. Şuan itibariyle öğrencilerin hayati tehlikeleri bulunmamaktadır. Tüm öğrencilerimizin ilçemiz Devlet Hastanesine sevkleri sağlanmıştır. Hastaneye sevk edilen öğrencilerin yapılan ilk muayenelerinde kanlarında karbonmonoksit değerlerinin yüksek çıktığı tespit edilmiş olup, 103 öğrencimiz ve 2 öğretmenimiz, ilçemizde yapılacak ilk müdahale sonrasında gerekli görülmeleri durumunda ilimize sevk edilecektir. Pansiyonda kalan öğrencilerimizin hastaneye sevkleri 112 sağlık görevlilerince yapılmış olup, an itibariyle 20 öğrencimizin ilimize sevki gerçekleştirilmiştir" VALİ ÇİFTÇİ: 6 ÖĞRENCİ YOĞUN BAKIMDA Olayın ardından hastane gelen Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Kaymakam Hakan Alkan, Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun, gazdan etkilenenleri ziyaret edip, sağlık durumları hakkında bilgi aldı.
Mustafa Çiftçi - 12.12.2019
Çorum'da kız öğrenci yurdunda zehirlenme: 105 kişi hastaneye kaldırıldı (2)
VALİLİKTEN AÇIKLAMA Çorum'un Osmancık ilçesinde, kız öğrenci yurdunda 2 öğretmen ve 103 öğrencinin zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırılması üzerine Çorum Valiliği, yazılı açıklama yaptı. Zehirlenmenin doğal gaz bacasının yerinden çıkması nedeniyle içeri sızan karbonmonoksit gazından kaynaklı olduğu belirtilen açıklamada şu ifadelere yer aldı: "Ömer Derindere Fen Lisesi Kız öğrenci Pansiyonu'nda kalan öğrencilerimiz bu sabah saat 05.40 sularında doğal gaz bacasının yerinden çıkması nedeniyle içeri sızan karbonmonoksit gazından etkilenmişlerdir. Şu an itibariyle öğrencilerin hayati tehlikeleri bulunmamaktadır. Tüm öğrencilerimizin ilçemiz devlet hastanesine sevkleri sağlanmıştır. Hastaneye sevk edilen öğrencilerin yapılan ilk muayenelerinde kanlarında karbonmonoksit değerlerinin yüksek çıktığı tespit edilmiş olup,103 öğrencimiz ve 2 öğretmenimiz, ilçemizde yapılacak ilk müdahale sonrasında gerekli görülmeleri durumunda ilimize sevk edilecektir. Pansiyonda kalan öğrencilerimizin hastaneye sevkleri 112 sağlık görevlilerince yapılmış olup, an itibariyle 20 öğrencimizin ilimize sevki gerçekleştirilmiştir." VALİ ÇİFTÇİ: 6 ÖĞRENCİ YOĞUN BAKIMDA Çorum Valisi Mustafa Çiftçi ise beraberinde Kaymakam Hakan Alkan, Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun ile birlikte hastaneye gelerek, öğretmen ve öğrencileri ziyaret etti.
Mustafa Çiftçi - 29.11.2019
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, Çorum'da kooperatif açılışına katıldı
Selçuk, burada kooperatifin yeni üretim merkezinin açılışını yaptı. Törende, dua edilmesinin ardından Vali Mustafa Çiftçi, Kaymakam Mithat Gözen, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve bazı yöneticilerle açılış kurdelesini kesen Selçuk, daha sonra kooperatif başkanı Havva Özata ile üretim tesisini gezdi.
Mustafa Çiftçi - 28.11.2019
Çorum'dan kısa kısa
"Efsane Cuma" kampanyalarında zaman zaman kurallara uygun davranılmadığını savunan Erdal, şunları kaydetti: "Özellikle mobilya sektöründe alışveriş yapılacaksa özel siparişlerde doğrudan mobilya üreticilerine gidilmeli. Tasarımlı ve hazır ürünlerde ise mağazalara ulaşılmalı. Ürünler mutlaka görerek satın alınmalı. Sektör temsilcileri olarak tüketicilere önerimiz, cuma günü internetten mobilya alışverişi yapmamalarıdır. Gelen mesajlara dikkat edilip algı oluşturan firmalardan uzak durulmasını tavsiye ediyorum." Güvenlik, Asayiş ve Koordinasyon Toplantısı Çorum İl Güvenlik, Asayiş ve Koordinasyon Toplantısı, Vali Mustafa Çiftçi başkanlığında Sungurlu Öğretmenevi'nde yapıldı.
Mustafa Çiftçi - 02.10.2019
Dha yurt bülteni - 15
Merkez Uludere caddesi üzerindeki Orgeneral Edip Başer İlk ve Ortaokulu'nun önünde düzenlenen etkinliğe Vali Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tamer Bilacan, kurum müdürleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. Uygulamada, öğrenciler trafik yelekleri giyerek araçları durdurarak, yayaların geçişini sağladı.  Görüntü Dökümü ------------ -Etkinliğin yapıldığı alandan detay -Vali Ali Hamza Pehlivan'ın açıklaması -Yayaların yoldan geçmesi -Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Sekvan KÜDEN/ŞIRNAK, ========================= Siverek'te 'Öncelik hayatın, öncelik yayanın' projesi çalışması Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde 'Öncelik hayatın, öncelik yayanın' projesi kapsamında ilçe Kaymakamı Mustafa Çiftçiler, trafik polisleri ve öğrenciler ile birlikte yaya geçitlerinde sürücüleri durdurarak trafik kuralları konusunda bilgilendirdi.
Mustafa Çiftçi - 07.09.2019
Çorum'daki Yeşil Göl turizme kazandırılacak
Vali Mustafa Çiftçi, beraberinde Kaymakam Yavuz Akyol, Belediye Başkanı İdris Görükmez ile bazı mesleki ve sivil toplum kuruluşu yöneticileriyle Yeşil Göl'de incelemelerde bulundu.
Mustafa Çiftçi - 15.07.2019
15 Temmuz şehitlerinin kabirlerine karanfil bırakıldı
Etkinlikler kapsamında Vali Mustafa Çiftçi ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ile beraberindekiler, hain darbe girişimi sırasında Genelkurmay Başkanlığı önünde açılan tank ateşi sonucu şehit olan 21 yaşındaki Mustafa Avcu'nun, Eskikaradona köyündeki kabrine ziyarette bulundu.
Mustafa Çiftçi - 22.06.2019
Hititlerin başkentinde "Hattuşa Barış Günleri" etkinliği
Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, konuşmasında, Anadolu'nun tarih boyunca kadim medeniyetlerin hüküm sürdüğü bir coğrafya olduğunu ve bu medeniyetlere ev sahipliği yaptığını belirterek, dünya medeniyet tarihinin en parlak sayfalarının bu topraklarda yazıldığını söyledi.
Mustafa Çiftçi - 13.03.2014
Bodrum'da Kadın Muhtar Adaylarının Zorlu Mesaisi
Muğla'nın Bodrum ilçesinde muhtarlık için erkek rakipleriyle yarışan kadın muhtar adayları, sabahın erken saatlerinde zorlu bir maratona başlıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Çiftçi Haberleri | Mustafa Çiftçi Kimdir - Haberler - Mustafa Çiftçi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Çiftçi kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Çiftçi, Çorum'da Kovid-19 vaka sayısının 11,5 kat arttığını söyledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.5.2021 16:29:39. #1.16#

title