MALİ SUÇLARLA MÜCADELE HABERLERİ

Mali Suçlarla Mücadele Haberleri

Mali Suçlarla Mücadele haber, Mali Suçlarla Mücadele son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mali Suçlarla Mücadele - 27.10.2020
İstanbul'da gayrimenkul dolandırıcılığı operasyonu
İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince 3 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonda, 5 şüpheli gözaltına alındı.
Mali Suçlarla Mücadele - 27.10.2020
Ankara'da ByLock operasyonunda 4 kişi yakalandı
Ankara Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonda, şüphelilerden 4'ü adreslerinde yakalandı.
Mali Suçlarla Mücadele - 27.10.2020
Son dakika haber: Ankara'da 'ByLock' operasyonu: 4 gözaltı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamada, yürütülen iki soruşturma kapsamında, 'ByLock' kullanıcısı olduğu tespit edilen 9 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildiği belirtildi. Şüphelilere yönelik düzenlenen operasyonda 4 kişi, yakalanarak, gözaltına alındı. Firari 5 şüphelinin yakalanmasına yönelik çalışmaların ise İl Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nce sürdürüldüğü kaydedildi.
Mali Suçlarla Mücadele - 17.10.2020
İzmir merkezli FETÖ/PDY'ye yönelik operasyonda 46 tutuklama
İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, FETÖ/PDY'nin TSK'daki yapılanmasına yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında, 110 şüpheli hakkında yakalama kararı çıkarıldı. 105'i muvazzaf asker olmak üzere 110 şüphelinin yakalanması için 13 Ekim saat 01.00 sıralarında İl Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şubesi ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri eş zamanlı operasyon düzenledi.
Mali Suçlarla Mücadele - 16.10.2020
İstanbul'da vergi müfettişlerine rüşvet vermeye kalkan 2 şüpheliye suçüstü
İhbar üzerine harekete geçen İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, hemen teknik ve fiziki takip başlattı.
Mali Suçlarla Mücadele - 13.10.2020
Son dakika haberleri | İzmir merkezli 25 ilde FETÖ'nün hava kuvvetleri ve sahil güvenlik yapılanmasına operasyon.
İzmir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Organize Suçlarla Mücadele ve Mali Suçlarla Mücadele Şube müdürlüklerince düzenlenen operasyonda 94 şüpheli gözaltına alındı.
Mali Suçlarla Mücadele - 13.10.2020
İzmir merkezli 25 ilde FETÖ'nün hava kuvvetleri ve sahil güvenlik yapılanmasına operasyon
İzmir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Organize Suçlarla Mücadele ve Mali Suçlarla Mücadele Şube müdürlüklerince düzenlenen operasyonda 89 şüpheli gözaltına alındı.
Mali Suçlarla Mücadele - 13.10.2020
İstanbul merkezli 15 ilde FETÖ operasyonu:  32 şüpheli gözaltında
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin yürüttüğü çalışmalar sonucu ankesörlü ve sabit hatlardan örgütün mahrem imamlarıyla irtibat kurdukları, Deniz Harp Okulu ve Deniz Astsubay Meslek Yüksekokuluna öğrenci alımı için yapılan mülakat sınavlarında aday numaraları kodlanarak örgüt tarafından TSK'ya yerleştirildikleri belirlenen, örgütsel faaliyetler yürüttüklerine dair tanık beyanları bulunan, aralarında kapatılan askeri okulların öğrencileri, meslekten ihraç edilmiş ve görevdeki subay ve astsubaylar ile emekli albayların da bulunduğu 57 şüphelinin yakalanması için operasyon yapıldı.
Mali Suçlarla Mücadele - 7.10.2020
Kamudaki FETÖ yapılanmasına ilişkin soruşturmada 17 gözaltı kararı
Şüpheliler hakkında Ankara merkezli 3 ilde gözaltı kararı verildiği ve yakalanmalarına yönelik çalışmaların Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince sürdürüldüğü duyuruldu.
Mali Suçlarla Mücadele - 7.10.2020
Ankara'da FETÖ soruşturmasında 8 gözaltı kararı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamada, Terör Suçları Soruşturma Bürosunca yürütülen 2009 yılı polis memurluğundan komiser yardımcılığına geçiş sınavı soruşturması kapsamında, FETÖ/PDY ile iltisaklı olup sınav öncesinde soruları ele geçirerek komiser yardımcısı olan, bu şekilde resmi belgede sahtecilik, nitelikli dolandırıcılık ve silahlı terör örgütüne üye olma suçlarını işledikleri şüphesi ile 8 kişi hakkında gözaltı kararı verildiği bildirildi. Şüphelilerin yakalanmasına yönelik çalışmaların, Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince devam edildiği belirtildi.
Mali Suçlarla Mücadele - 7.10.2020
FETÖ'ye yönelik sınav soruşturmasında 8 kişi hakkında gözaltı kararı
Açıklamada, şüphelilerin yakalanmasına yönelik çalışmaların Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince sürdürüldüğü kaydedildi.
Mali Suçlarla Mücadele - 29.9.2020
Uluslararası Af Örgütü, banka hesaplarının dondurulduğu Hindistan'da faaliyetlerini durdurdu
Örgütün internet sitesinde yapılan açıklamada, merkezi hükümete bağlı Mali Suçlarla Mücadele Direktörlüğünün, kuruma yapılan bağışların Yabancı Yardım Düzenleme Yasası uyarınca usulsüz olduğu gerekçesiyle 10 Eylül'de örgütün banka hesaplarına tedbir getirdiği belirtildi.
Mali Suçlarla Mücadele - 25.9.2020
İstanbul merkezli 12 ildeki dolandırıcılık soruşturmasında 35 kişi serbest bırakıldı
Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, sahte belge düzenleyerek haksız kazanç elde ettikleri ve devleti vergi kaybına uğrattıkları gerekçesiyle yürütülen soruşturma kapsamında, İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince İstanbul merkezli 12 ilde düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 39 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Mali Suçlarla Mücadele - 25.9.2020
Son dakika haberi... 2011 KPSS soruşturmasında ikinci dalga: 50 gözaltı
Haklarında gözaltı kararı verilen 100 şüphelinin yakalanması için harekete geçen Ankara Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, önceden tespit edilen adreslere baskın düzenledi.
Mali Suçlarla Mücadele - 22.9.2020
İstanbul merkezli 12 ildeki dolandırıcılık operasyonu
İstanbul merkezli 12 ilde düzenlenen operasyonda, sahte belge düzenleyerek haksız kazanç elde ettikleri ve devleti vergi kaybına uğrattıkları gerekçesiyle haklarında gözaltı kararı verilen 60 kişiden yakalananların sayısı 37'ye yükseldi.İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince İstanbul merkez 12 ilde düzenlenen operasyonda, sahte belge düzenleyerek olmayan veya faal bulunmayan gemi, yat veya tekne gibi deniz araçlarına akaryakıt alarak kamu kurumlarını dolandırıp haksız kazanç elde ettiği ve devleti 21 milyon lira vergi kaybına uğrattığı iddia edilen 60 şüpheliden 37'si yakalandı.
Mali Suçlarla Mücadele - 22.9.2020
İstanbul merkezli 12 ilde dolandırıcılık operasyonu
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, bir suç örgütünün, sahte belge düzenleyerek olmayan veya faal bulunmayan gemi, yat veya tekne gibi deniz araçlarına akaryakıt alarak kamu kurumlarını dolandırıp haksız kazanç elde ettiği ve devleti 21 milyon lira vergi kaybına uğrattığı istihbaratı üzerine çalışma başlattı.
Mali Suçlarla Mücadele - 22.9.2020
Son dakika haberi: Mali Şube'nin operasyonunun detayları belli oldu
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Emniyet Müdürlüğü ekipleri, "Suç Örgütü Kurmak, Yönetmek ve Üye Olmak, Nitelikli Dolandırıcılık ve Resmi Belgede Sahtecilik" suçlarına yönelik 6 ay boyunca yapılan çalışmalar kapsamında;  gerçekte var olmayan ve faal halde bulunmayan gemi, yat ve benzeri deniz araçlarına usulsüz yöntemlerle akaryakıt alan ve bu akaryakıt üzerinden haksız kazanç elde ederek, 21 milyon vergi kaçırıldığını tespit etti.
Mali Suçlarla Mücadele - 17.9.2020
Sahte para ile cep telefonu ticareti yapan zanlılar yakalandı
AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Ankara Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Sahtecilik Suçları Büro Amirliğince, bastıkları sahte para ile bir internet sitesi üzerinden cep telefonu alan ve daha sonra bunları satarak gelir elde ettikleri belirlenen Ö.
Mali Suçlarla Mücadele - 8.9.2020
Başkentte "rüşvet" ve "ihaleye fesat karıştırma" operasyonu
Operasyon kapsamında haklarında gözaltı kararı verilen 47 kişiden 40'ı yakalanırken, firari şüphelilerin yakalanmasına yönelik çalışmaların Ankara Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince devam ettiği öğrenildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mali Suçlarla Mücadele Haberleri | Mali Suçlarla Mücadele Haber - Haberler - Mali Suçlarla Mücadele haberleri, son dakika mali suçlarla mücadele haber ve gelişmeleri burada. Dolandırılıcılık soruşturmasında 50 milyon liralık vurgun ortaya çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 14:38:37. #1.14#
title