Mahmutbey Haberleri

Mahmutbey haber, Mahmutbey son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahmutbey 23.5.2020
BAHÇELİEVLER'DE MOTOSİKLETLİ KAPKAÇÇILAR  KAMERADA
Bahçelievler'de motosikletle kapkaç yaparak bir vatandaşın cep telefonunu çaldıkları iddia edilen iki şüpheli yakalandı. Adliyeye sevk edilen şüphelilerden Y.K. yaşı küçük olması nedeniyle, Halil İbrahim K. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince, Mahmutbey Caddesi üzerinde 20 Mayıs tarihinde mağdur S.
Mahmutbey 23.5.2020
BAHÇELİEVLER'DE MOTOSİKLETLİ KAPKAÇÇILAR  KAMERADA
Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince, Mahmutbey Caddesi üzerinde 20 Mayıs tarihinde mağdur S.
Mahmutbey 23.5.2020
Kara yollarında durum
TEM Otoyolu'nun Basın Ekspres yolunda Mahmutbey kavşağından Çobançeşme kavşağına gidiş istikametinde sürdürülen üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları dolayısıyla 21.
Mahmutbey 23.5.2020
İSTANBULLU SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINA TRAFİKTE YAKALANDI
Koronavirüs önlemleri kapsamında 81 ilde, 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması ilan edildi. Gece yarısından itibaren başlayan yasağa birçok İstanbullu trafik sebebiyle dışarıda yakalandı. D-100 Karayolu Beylikdüzü mevkii ve TEM Otoyolu Mahmutbey Gişeler Edirne istikametinde 24.
Mahmutbey 22.5.2020
İSTANBUL TRAFİĞİNDE SON DURUM- 1
D-100 Karayolu güzergahında Cevizlibağ ile Avcılar arasında, TEM Otoyolu Mahmutbey geçişlerinde, Basın Ekspres -TEM Bağlantı Yolu'nda Fatih Sultan Mehmet Köprüsü girişleri ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Anadolu yakası istikametinde trafik yoğunluğu yaşanıyor.
Mahmutbey 22.5.2020
Mahmutbey gişelerde araç trafiği
4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde Mahmutbey gişelerde trafik yoğunluğu oluştu.
Mahmutbey 21.5.2020
İstanbul trafiğinde son durum -5
İstanbul trafiği, son zamanların en yoğun anlarından birini yaşıyor. Eski trafik günlerine dönen İstanbul'da saat 18.30 itibariyle İstanbul trafik yoğunluk haritasına göre, trafik yoğunluğu yüzde 65'e ulaştı. Özellikle Avrupa'dan Anadolu'ya geçişlerde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü girişinde, D-100 Karayolu Cevizlibağ ile Avcılar arasında, Basın Ekspres Yolu'nun TEM Otoyolu bağlantısında ve Haliç Köprüsü'nde ve Anadolu yakasında D-100 Karayolu Acıbadem mevkiinde ve Göztepe ile Bostancı Köprüsü arasında trafik yoğunluğu yaşanıyor. Ayrıca, Mahmutbey Gişeler'deki trafik yoğunluğu havadan görüntülendi.
Mahmutbey 21.5.2020
İSTANBUL TRAFİĞİNDE SON DURUM -5
İstanbul trafiği, son zamanların en yoğun anlarından birini yaşıyor. Eski trafik günlerine dönen İstanbul'da saat 18.30 itibariyle İstanbul trafik yoğunluk haritasına göre, trafik yoğunluğu yüzde 65'e ulaştı. Özellikle Avrupa'dan Anadolu'ya geçişlerde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü girişinde, D-100 Karayolu Cevizlibağ ile Avcılar arasında, Basın Ekspres Yolu'nun TEM Otoyolu bağlantısında ve Haliç Köprüsü'nde ve Anadolu yakasında D-100 Karayolu Acıbadem mevkiinde ve Göztepe ile Bostancı Köprüsü arasında trafik yoğunluğu yaşanıyor. Ayrıca, Mahmutbey Gişeler'deki trafik yoğunluğu havadan görüntülendi.
Mahmutbey 21.5.2020
İSTANBUL TRAFİĞİNDE SON DURUM -4
İstanbul trafiği, son zamanların en yoğun anlarından birini yaşıyor. Saat 17.00 itibariyle İstanbul trafik yoğunluk haritasına göre, trafik yoğunluğu yüzde 65'e ulaştı. Özellikle Avrupa'dan Anadolu'ya geçişlerde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü girişinde, D-100 Karayolu Cevizlibağ ile Küçükçekmece arasında, Basın Ekspres Yolu'nun TEM Otoyolu bağlantısında ve Haliç Köprüsü'nde trafik yoğunluğu yaşanıyor. Ayrıca, Mahmutbey Gişeler'deki trafik yoğunluğu havadan görüntülendi.
Mahmutbey 21.5.2020
İSTANBUL TRAFİĞİNDE SON DURUM -3
İstanbul trafiği, son zamanların en yoğun anlarından birini yaşıyor. Saat 17.00 itibariyle İstanbul trafik yoğunluk haritasına göre, trafik yoğunluğu yüzde 62'ye ulaştı. Özellikle Avrupa'dan Anadolu'ya geçişlerde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü girişinde, D-100 Karayolu Cevizlibağ ile Küçükçekmece arasında, Basın Ekspres Yolu'nun TEM Otoyolu bağlantısında ve Haliç Köprüsü'nde trafik yoğunluğu yaşanıyor. Ayrıca, Mahmutbey Gişeler'deki trafik yoğunluğu havadan görüntülendi.
Mahmutbey 20.5.2020
İstanbul'un ana arterlerinde trafik yoğunluğu
TEM Otoyolu'nda ise Edirne yönünde Mahmutbey, Gaziosmanpaşa civarında trafik yoğunluğu yaşandı.
Mahmutbey 15.5.2020
İstanbul'un ana arterlerinde trafik yoğunluğu
TEM Otoyolu'nda ise Edirne yönünde Mahmutbey, Gaziosmanpaşa civarında trafik yoğunluğu yaşandı.
Mahmutbey 14.5.2020
İSPANYOL İŞÇİLER ÜLKELERİNE DÖNÜNCE METRO AÇILIŞI ERTELENDİ
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Net cevap alınamadığı için de yaklaşık 80 gün, 90 gün gibi test sürecinin sinyalizasyon açısından burada geçirilmesi lazım. Bir an önce normalleşip, çalışanları İspanya'dan buraya getirmek için büyük çaba içerisindeyiz"  İstanbul - Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro hattında çalışan İspanyol işçiler, koronavirüs salgını nedeniyle ülkelerine dönünce, hattın açılışı ertelendi.
Mahmutbey 14.5.2020
Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Hattı'nın açılışı ertelendi
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Hattı'nı 19 Mayıs'ta hizmete almayı planladıklarını ancak salgın sürecinin buna izin vermediğini belirtti.
Mahmutbey 13.5.2020
İstanbul'da bazı noktalarda trafik yoğunluğu yaşanıyor
Özellikle D-100 Karayolu Mecidiyeköy istikametinde ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Avrupa-Anadolu istikametinde trafik yoğunluğu yaşanıyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Avrupa-Anadolu geçişinde de yoğunluk görülürken, Mahmutbey Gişeler ve Basın Ekspres Yolu mevkilerinde seyir hızı düşüyor.
Mahmutbey 13.5.2020
Bağcılar'da uyuşturucu ticareti yaptığı öne sürülen bir kişi yakalandı
Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Mahmutbey Mahallesi'ndeki bir adreste uyuşturucu satıldığı bilgisi üzerine çalışma başlattı.
Mahmutbey 12.5.2020
Kara yollarında durum
TEM Otoyolu'nun Basın Ekspres yolunda Mahmutbey Kavşağı'ndan Çobançeşme Kavşağı'na gidiş istikametinde üst yapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle 21.
Mahmutbey 11.5.2020
İBB Meclisinde borçlanma talepleri karara bağlandı
Borçlanma teklifleri revize edildi Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosunun tamamlanması için Finansman Müdürlüğünün 73 milyon 304 bin 745 avro dış borçlanma yapılması yönündeki talebi müdürlükten geldiği gibi meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi.
Mahmutbey 11.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 20
Olay, geçen cuma günü Hendek Mahmutbey Mahallesi'nde meydana geldi.
Mahmutbey 11.5.2020
Sakarya'da cinayet şüphelisi muhtar tutuklandı
Mahmutbey Mahallesi Bağdat Caddesi'nde 8 Mayıs'ta tartıştığı Turgay Baş'ı (39) silahla öldürüp kaçtığı iddiasıyla aranan Harmantepe Mahallesi Muhtarı S.
Mahmutbey 11.5.2020
Adliyeye sevk edilen muhtar cezaevine gönderildi
Olay, 8 Mayıs Perşembe günü Hendek ilçesi Mahmutbey Mahallesi üzerinde meydana gelmişti.
Mahmutbey 11.5.2020
Tartıştığı kişiyi silahla vurarak öldüren muhtar adliyeye sevk edildi
Olay, 8 Mayıs Perşembe günü Hendek ilçesi Mahmutbey Mahallesi üzerinde meydana gelmişti.
Mahmutbey 11.5.2020
Sakarya'da cinayet şüphelisi muhtar adliyeye sevk edildi
Mahmutbey Mahallesi Bağdat Caddesi'nde 8 Mayıs'ta tartıştığı Turgay Baş'ı (39) silahla öldürüp kaçtığı iddiasıyla aranan Harmantepe Mahallesi Muhtarı Salih Tektaş, dün gece Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğüne teslim oldu.
Mahmutbey 11.5.2020
BAHÇEŞEHİR TEM OTOYOLU'NDAKİ YOĞUNLUK HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ
Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının ardından İstanbul'da sabah saatlerinde Bahçeşehir TEM Otoyolu Mahmutbey gişer istikametinde trafik yoğunluğu oluştu.
Mahmutbey 11.5.2020
ABONELERİMİZİN DİKKATİNE CANLI YAYIN
Mahmutbey Gişeler mevkiinden HAVADAN canlı yayındayız.
Mahmutbey 10.5.2020
Gayrettepe-Kağıthane-İstanbul Havalimanı Metro Projesi Tüneli'nde ilk ışık göründü
Bu proje tamamlandığında ayrıca; Gayrettepe İstasyonu'nda Yenikapı-Taksim-Hacıosman hattı ve metrobüs ile, bu hattın devamı olan ve yapımı devam etmekte olan, Havalimanı-Halkalı hattında bulunan Kayaşehir İstasyonundan Başakşehir Şehir Hastanesine entegrasyon sağlanacak, Kağıthane İstasyonunda; Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı ile, İstanbul Havalimanı İstasyonunda ise; yüksek hızlı tren hattı ile yolcu transferi mümkün olacak.
Şu an buradasınız: Mahmutbey Haberleri | Mahmutbey Haber - Haberler - Mahmutbey haberleri, son dakika mahmutbey haber ve gelişmeleri burada. BAHÇELİEVLER'DE MOTOSİKLETLİ KAPKAÇÇILAR  KAMERADA.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.5.2020 02:08:20. #1.14#
title