Hopa Haberleri

Hopa haber, Hopa son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hopa - 19.10.2020
Petrol Ofisi, İDO'nun yakıt tedarikçisi oldu
Açıklamada, anlaşmayla Petrol Ofisi ve İDO müşterilerine değer katacak kampanya ve hizmetlerin hayata geçirileceği belirtilerek, "Türkiye'nin tüm limanlarında gemilere yakıt sağlayabilen PO Marine, Hopa'dan İskenderun'a sahil şeridin boyunca konumlandırılmış 7 deniz terminali ve 1 yüzer istasyonu, 15 adet barç, ülkenin en büyük kara tanker filosu ve uzman insan kaynağıyla her türlü bölge, iskele ve hava koşullarında ikmal yapabilme gücüne sahip.
Hopa - 14.10.2020
Kara yollarında durum
Hopa-Borçka-Artvin yolunun 44-65.
Hopa - 2.10.2020
Artvin'den Azerbaycan'a destek
CHP Artvin İl Başkanlığınca Halitpaşa Meydanı'nda organize edilen etkinliğe, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, CHP İl Başkanı Ahmet Biber, bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Hopa - 26.9.2020
Kara yollarında durum
Hopa-Borçka yolunun 6-7.
Hopa - 19.9.2020
Misli.com 3. Lig'de ilk santra yarın
İlk haftanın programı Misli.com 3. Lig'de yarın oynanacak ilk haftanın programı şöyle: 1. Grup 15.00 Artvin Hopaspor-Edirnespor (Hopa İlçe) 15.
Hopa - 19.9.2020
Son dakika haberleri | DHA YURT BÜLTENİ - 4
Son dakika gündem haberi... DOĞU KARADENİZ'DE ŞİDDETLİ YAĞIŞARTVİN'de sabah etkili olan sağanak nedeniyle Hopa ilçesinde derelerde su seviyesi yükseldi, yamaçtan gelen sel suları ve heyelan sonucu Borçka-Güreşen karayolu ulaşıma kapandı.
Hopa - 17.9.2020
Trabzon'da yürütülen projeler görüşüldü
Trabzon'da yürütülen ve planlanan projelerin son durumuyla ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı. Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasından (TTSO) yapılan yazılı açıklamaya göre, Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde (KTÜ) düzenlenen toplantıda kentte yürütülen ve planlanan projeler görüşüldü. Trabzon'un ulaşım ve diğer projelerinde KTÜ tarafından bilimsel fizibilite yapılması ve stratejik plan hazırlanması konusunda görüş birliğine varılan toplantıda, Erzincan-Gümüşhane-Trabzon demir yolunun bir an önce yatırım programına alınması ve Batum-Hopa demir yolunun da bölgenin stratejik önemine uygun olarak yapılması gerektiği vurgulandı.
Hopa - 10.9.2020
Kara yollarında durum
Hopa-Borçka yolunun 1.
Hopa - 1.9.2020
Sarp Sınır Kapısı'nda 279 bin liralık gümrük kaçağı ürün ele geçirildi
Konuyla ilgili A.M hakkında Hopa Cumhuriyet Başsavcılığına yasal işlem başlatılırken, kaçak ürünlere ve araca el konuldu.
Hopa - 31.8.2020
Balıkçılar av sezonuna umutla başlıyor
Bu yılın gözdesinin palamut olacağını aktaran Sagun, "Geçtiğimiz yıl istavrit ve hamsi ağırlıktaydı. Bu yıl ise denizlerden bol miktarda palamut bekliyoruz. Hem de görülmemiş bir şekilde palamut olacak. Hopa'dan İğneada'ya kadar Karadeniz palamut dolu.
Hopa - 28.8.2020
Son dakika haber... Artvin'de kovid-19 nedeniyle iki yaylaya giriş çıkışlar yasaklandı
Hopa ve Şavşat'ta yaşayan vatandaşların ortak kullandığı yaylalarla ilgili yapılan açıklamada, "Şavşat Kaymakamlığımız ve Hopa Kaymakamlığımızca yapılan değerlendirmeler neticesinde, alınan hıfzısıhha kararları doğrultusunda, Şavşat ilçemiz Büyükova ve Küçükova yaylalarına giriş - çıkışlar, kovid-19 salgını tedbirleri kapsamında, 21 gün süre ile kısıtlanacaktır.
Hopa - 16.8.2020
Son dakika haberleri: THY'nin eylül ayı uçuş planı belli oldu
THY'nin internet sitesinde yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarla sevdiklerimize, keşiflerimize ve biriktirilecek anılarımıza tekrar kavuşuyoruz. Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 21 Mart 2020 - 31 Ağustos 2020 tarihleri arasındaki biletlemeleriniz için sınırsız değişiklik yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için Esnek seyahat sayfamızı incelemeyi unutmayın. Uçuş takvimi Eylül ayı sonuna kadar uygulanacak uçuşlarımızı göstermektedir. Yeni seyahatleriniz için uçuş planımız güncellendikçe bu sayfadan sizlerle paylaşacağız." 11 Haziran'da yurt dışı uçuşlarını kademeli olarak başlatan THY'nin, 1 Eylül itibarıyla İran'da Tahran, Tebriz, Şiraz ve Meşhed, Artvin Hopa, Kanada Vancouver, Madagaskar, Estonya'da Riga ve Tallin, Gürcistan'da Batum ve Tiflis, Vietnam'da Honai ve Ho Chi Minh City, Suudi Arabistan'da Dammam ve Riyad, Cezayir'de Konstantin ve Vahran, Afganistan'da Mezar-ı Şerif, Rusya'da Krasnador, Soçi ve Kazan, Irak'ta Süleymaniye, Hindistan'da Mumbai ve Delhi, Bahreyn, Ürdün'de Amman, Türkmenistan'da Aşkaabat, Litvanya'da Vilnius ve Moğolistan'da Ulanbatur, Yunanistan Selanik, Fas'ta Marakeş, Umman'da Maskat, Nijerya'da Abuja ve Lagos, Güney Afrika'da Cape Town, Johannesburg ve Durban, Abu Dabi'ye uçuşlarına başlamayı planladığı kaydedildi.
Hopa - 16.8.2020
THY'nin "Eylül ayı uçuş planı" açıklandı
EYLÜL AYI UÇUŞ PLANI  11 Haziran'da yurt dışı uçuşlarını kademeli olarak başlatan THY, Eylül ayında, İran'da Tahran, Tebriz, Şiraz ve Meşhed,  Artvin Hopa, Kanada Vancouver, Madagaskar, Estonya'da Riga ve Tallin, Gürcistan'da Batum ve Tiflis, Vietnam'da Honai ve Ho Chi Minh City, Suudi Arabistan'da Dammam ve Riyad, Cezayir'de Konstantin ve Vahran, Afganistan'da Mezar-ı Şerif, Rusya'da Krasnador, Soçi ve Kazan, Irak'ta Süleymaniye, Hindistan'da Mumbai ve Delhi, Bahreyn, Ürdün'de Amman, Türkmenistan'da Aşkaabat, Litvanya'da Vilnius ve Moğolistan'da Ulanbatur, Yunanistan Selanik, Fas'ta Marakeş, Umman'da Maskat, Nijerya'da Abuja ve Lagos, Güney Afrika'da Cape Town, Johannesburg ve Durban,  Abu Dabi, seferlerini planlamaya dahil etti.
Hopa - 14.8.2020
Rize ve Artvin için kuvvetli sağanak uyarısı
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, Doğu Karadeniz'de halen devam eden sağanağın, Rize geneli ile Artvin'in kıyı kesimlerinde (Arhavi, Hopa, Kemalpaşa) gece saatlerine kadar çok kuvvetli ve yer yer şiddetli (metrekareye 51-100 kilogram) olması bekleniyor.
Hopa - 11.8.2020
Yurtta hava durumu
Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzey ve iç kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi, Ordu, Tokat, Osmaniye, Hatay'ın kuzey ve kıyı kesimleri, Adana'nın iç kesimleri ve Toroslar mevkisi, Kahramanmaraş'ın batısının yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Trabzon'un doğusu ile Rize ve Artvin çevrelerinde çok kuvvetli (51-75 mm), Rize ve Artvin'in kıyı kesimlerinde şiddetli (76-100 mm), Rize'nin Pazar, Ardeşen ve Fındıklı ilçeleri ile Çarşamba akşam saatlerine kadar Artvin'in Arhavi, Hopa ve Kemalpaşa ilçelerinde yer yer aşırı (100 mm ve üzeri) olacağı tahmin ediliyor.
Hopa - 10.8.2020
Doğu Karadeniz için şiddetli ve gök gürültülü sağanak uyarısı
Meteoroloji 11. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Doğu Karadeniz'de beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların yarın sabah saatlerinden itibaren Trabzon'un doğusu ile Rize ve Artvin çevrelerinde çok kuvvetli, Rize ve Artvin'in kıyı kesimlerinde şiddetli, Rize'nin Pazar, Ardeşen ve Fındıklı ilçeleri ile çarşamba akşam saatlerine kadar Artvin'in Arhavi, Hopa ve Kemalpaşa ilçelerinde yer yer aşırı olacağının tahmin edildiği belirtildi.
Hopa - 10.8.2020
Doğu Karadeniz için sağanak uyarısı
Meteoroloji Genel Müdürlüğünün duyurusuna göre, Doğu Karadeniz'de beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanağın, yarın sabah saatlerinden itibaren Trabzon'un doğusu ile Rize ve Artvin çevrelerinde çok kuvvetli, Rize ve Artvin'in kıyı kesimlerinde şiddetli, Rize'nin Pazar, Ardeşen ve Fındıklı ilçeleri ile çarşamba akşam saatlerine kadar Artvin'in Arhavi, Hopa ve Kemalpaşa ilçelerinde yer yer aşırı olacağı tahmin ediliyor.
Hopa - 5.8.2020
Sarp Sınır Kapısı'nda gümrük kaçağı sigara ve içki ele geçirildi
K.B. hakkında Hopa Cumhuriyet Başsavcılığınca Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu'na muhalefetten suç duyurusunda bulunuldu.
Hopa - 1.8.2020
Rize ve Artvin için sağanak uyarısı
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, bugün öğlen saatlerinden itibaren Doğu Karadeniz'de görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanağın Rize'nin Pazar, Ardeşen ve Fındıklı ilçeleri ile Artvin'in Arhavi, Hopa, Kemalpaşa ve Borçka ilçelerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli (metrekareye 21-75 kilogram) olacağı tahmin ediliyor.
Hopa - 31.7.2020
Vali Doruk, görev başındaki güvenlik güçlerinin bayramını kutladı
Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Hopa ve Arhavi ilçesinde, güvenlik güçlerinin Kurban Bayramı'nı kutladı.
İmsak05:00
Öğle12:02
İkindi14:59
Akşam17:29
Yatsı18:49
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hopa Haber, Hopa Son Dakika Haberleri - Haberler - Hopa haber sayfamızda Hopa haberleri okuyabilir, Hopa son dakika haberleri ve güncel Hopa gelişmelerini görebilirsiniz. Balıkta arz-talep sorunu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 21:31:06. #1.15#
title